Přečtěte si oficiální popis

domůTomáš Akvinský College, Inkluzivní vzdělávací komunity zakořeněné v katolické a Dominikánské tradicí, poskytuje svobodných umění vzdělání s globálního hlediska, klade důraz na přípravu kariéry zaměřil na vedení a službu druhým, a podporuje závazek k celoživotnímu učení určené k hledání pravdy a společného dobrý.

Projděte virtuální prohlídku našeho kampusu kliknutím sem

Naše vize

Aquinas College je uznáván jako výjimečné katolická vysoká škola svobodných umění, které připravuje jednotlivce na kariéru ve vedení a provozu v rozvoji udržitelného a jen globální komunity.

Svobodná umění

Liberal Arts vzdělání je komplexní vzdělání, jehož účelem je rozvíjet studenty, kteří se daří ve všech dimenzích života. V Akvinského, zatímco studenti obdrží přípravu kariéry v konkrétních oborech, cílem je být fit na všechno. Vzdělání pro celého člověka, který je nejlepší pro celý život, ne jen 9-5 pracovní den, ale příprava na neustále se měnícím světě.

Co může udělat pro mě?

 • Svoboda pokrokovým uměleckým vzděláním zahrnuje duchovní svobody a prosazuje způsoby myšlení a života, který umožní studentům realizovat Boží záměr pro ně v životě.
 • Svým zaměřením na celého člověka, studenti získají znalosti o tom, jak naplnit důležité role ve svém volném čase, například tím, že dobrého přítele, člen sboru, partner nebo pozitivně přispívá ke komunitě.
 • Při získávání široký, prazákladní vzdělávání, studenti jsou připraveny pro širokou škálu profesních možností po celý život.
 • Díky menší velikosti a menší poměr studenti / profesora než větší univerzit, budete dostávat více osobní pozornost, s větší pravděpodobností být odkázán na stáže a pracovní místa a naučit se podporovat hlubší vztahy.
výsledek

Existuje mnoho věcí, co být hrdý na Akvinského. Uznávána na národní úrovni, a zadanými na našich silných akademických programů, atletika, úspěch v oblasti udržitelnosti a servisních úsilí, a především výsledky našich studentů.

národní Ocenění

 • Slavit naše zřetelně katolické a dominikánský kořeny, Akvinský byl udělen Top 50 katolickou školu (2015 Žebříček Best katolické Vysoké školy a univerzity).
 • Aquinas byl také zařazen do soutěže # 3 Best Value Midwestern School (2017 US News & World Report)
 • # 41 Best středozápadní regionální University (2016 CollegeChoice.net 2016 Rankings).

Úspěch Student

Existuje mnoho příležitostí pro naše studenty, aby prozkoumala své zájmy. Ať už prostřednictvím studiem pryč, hrát vysokoškoláka výzkum, či o něj usilovat stáž, je tu něco pro každého.

 • Akvinský má extrémně vysokou míru umístění, kde 90% našich absolventů v roce 2014 byly buď samostatně výdělečně činná nebo vysokých škol do šesti měsíců od ukončení studia.
 • Internship partnery, jako je Amway, Disney, Steelcase, Spectrum Health, Grand Rapids Art Museum, Van Andel Research Institute a Detroit tygři a mnoho dalších!
 • Akvinský je zařadil do top 3 procenta všech účetních programů v zemi na základě 2014 CPA zkouška míry pas.
 • Máme téměř 70% míra přijetí do lékařské fakulty, a daří se spolupráci s MSU College of humánní medicíně Early Program Assurance.
 • 100% absolventů v ošetřovatelství a chemie jsou zaměstnány do 6 měsíců od ukončení studia.
 • Studenti vzdělávání projít zkouškou Michigan pro certifikaci předmětů ve výši 92,4%.
 • Naši absolventi mají 90% míra přijetí do tělesné asistentka, fyzikální terapie a zubařské programů.
studentů
Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BA

Aquinas College

Posláním katedry umění je vyškolit umělce, historiky umění a administrátory vizuálního umění, jakož i poskytovat servisní kurzy pro jiné než velké společnosti. Prostředni ... [+]

Proč studovat umění?

Art depalt = "poslání umění je trénovat alt =" umělce, alt = "historiky umění a vizuální alt =" administrátory umění, stejně jako poskytovat servisní kurzy pro non-alt = "velké umění. usilovat o vybudování uznání za bohatou výměnu obrazů a myšlenek, které se mohou stát mezi alt = "uměním a jinými akademickými obory. Naši absolventi v alt = "umění byli povzbuzováni k tomu, aby zvážili svou budoucí profesní roli v kontextu současného světa i historického světa. Kromě úcty k alt =" dějinám umění, byli učeni odpovídajícím dovednostem mysli, ruky, a oko. Pomohli jim najít další kroky v jejich životní cestě a byli vyzváni k tomu, aby byli nejlepší ve své vybrané specializaci.... [-]

Spojené státy americké Grand Rapids
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

BSc

Aquinas College

Aquinas College nabízí pouze bakaláře vědy v překladu a tlumočení ve státě Michigan. Program je určen pro studenty, kteří hledají profesionální zaměření a interdiscipliná ... [+]

Aquinas College nabízí pouze bakaláře vědy v překladu a tlumočení ve státě Michigan. Program je určen pro studenty, kteří hledají profesionální zaměření a interdisciplinární šíři, že BS stupeň nabízí se začleněním menší nebo dvojnásobný hlavní rozvíjet dovednosti potřebné k použití světového jazyka překlad a tlumočení v profesionálním prostředí. Představuje základy teorie překladu a tlumočení aplikované na samotnou praxi překladu a tlumočení.

Program zahrnuje základní překladatelské a tlumočnické kurzy a nabízí soustředění ve francouzštině, němčině a španělštině, aby byla zajištěna kompetence ve světovém jazyce. Absolventi mohou vstoupit na postgraduální programy v překladu nebo tlumočení nebo pokračovat v práci pro nejrůznější prostředí, jako je vláda, obchod, zdravotnictví, zákon, školy nebo průmysl, pro překladatelské agentury nebo jako externí překladatelé.... [-]

Spojené státy americké Grand Rapids
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Aquinas College

Určeno pro studenty, kteří mají zájem o chemii, ale nechtějí sledovat kariéru ve výzkumu. S dvojím hlavním oborem Chemie a Business Administration jsou absolventi program ... [+]

Proč studovat chemii?

Posláním katedry chemie na Aquinas College je poskytnout studentům znalosti z chemie vyhovující jejich cílům: pro studenty všeobecného vzdělávání, aby se stali gramotnými v základní chemii; a pro vědu hlavní studenti, kteří mají znalosti a dovednosti potřebné k tomu, aby uspěli v post-baccalaureate kariéře.

Směrnice pro chemickou společnost pro odbornou přípravu jsou základem pro výuku chemie. Součástí programu jsou kurzy obecné, anorganické, organické, analytické a fyzikální chemie. Kromě toho jsou pravidelně nabízeny kurzy biochemie, chemie životního prostředí a pokročilých témat.

Od studentů se očekává účast na přednáškách, účast na laboratorních pracích a zapojení do výzkumu. Vzhledem k tomu, že chemie hraje ústřední roli ve všech vědeckých disciplínách, je volba kariéry lékárny BS téměř neomezená.... [-]

Spojené státy americké Grand Rapids
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Bakalář

Aquinas College

Posláním Hudebního oddělení na podporu poslání Aquinas College je poskytnout studentům hudby i všeobecnému vzdělávání: nejprve hlubší porozumění a zkušenosti s hudbou z b ... [+]

Proč studovat hudbu?

Posláním Hudebního oddělení na podporu poslání Aquinas College je poskytnout studentům hudby i všeobecnému vzdělávání: nejprve hlubší porozumění a zkušenosti s hudbou z bohaté rozmanitosti současných kultur a věků; a za druhé, verbální a technické dovednosti komunikovat, že znalosti hudby.

Jak jsme odlišníV letech 2015-2016 bylo uděleno 70 000 dolarů na stipendia hudebního oddělení. Počínaje říjnem jsou žádosti přijímány na příští rok.Studenti stážují s oblastními uměleckými organizacemi a podniky, včetně operních společností, turné křesťanských kapel, hudebních škol, symfonií, mezinárodních koncertních umělců, cestovních kanceláří specializujících se na turné skupiny a další.Každý semestr pořádáme představení vzrušujících nových děl našich studentských souborů, členů fakulty, absolventů a hostujících umělců ve spolupráci s rostoucími skladateli hvězd.Nabízíme dva profesní tituly - bakalář hudební výchovy a bakalář hudby v liturgické hudbě - stejně jako bakalář umění s důrazem na výkon nebo jazz, a bakalář vědy v oboru Business Dual Major v oboru podnikání a hudby.Představení a prezentace fakulty se uskutečnily na vědeckých konferencích, festivalech a kongresech a na koncertních sálech, katedrách, venkovních prostorách, klubech a univerzitách v USA a Evropě, v Africe Guinea, v Japonsku a v Jižní Americe.Absolventi jsou vůdci v hudební výchově, hudební ministerstvo, vystoupení, jazzová studia a hudební podnikání.Studenti liturgické hudby se připravují na svou kariéru prostřednictvím partnerství s mentory mladých učňů, učňovskými kurzy a stážemi.Aquinas je domovem: dvou varhan, 210 sedadel s recitálovým sálem se dvěma 9-stopovými koncertními klavíry - Steinway a Baldwin - na jevišti, nahrávacím studiu, Centrem múzických umění a 28 dalších pianin od firmy Steinway. , Schimmel, Yamaha, Boston,... [-]
Spojené státy americké Grand Rapids
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Aquinas College

Na Aquinas College musí být přijato minimálně 23 kreditů. Tento hlavní je k dispozici pouze pro studenty, kteří hledají základní certifikaci. ... [+]

Hlavní požadavky

Na Aquinas College musí být přijato minimálně 23 kreditů. Tento hlavní je k dispozici pouze pro studenty, kteří hledají základní certifikaci.

Požadováno: BY123, BY150, BY160, BY161, BY162; CY111 nebo CY155; CY112 nebo CY156; PC201 nebo PC213; PC202 nebo PC214; GY101, GY129; EL100KurzyBY123 Biologie životního prostředí (3) NLBY150 Biologie člověka (4) NLBY160 Základy biologie (4) NLBY161 Botanika (3)BY162 Zoologie (3)CY111 Obecná chemie (4) NLCY155 Obecná, organická a biochemie I (3)CY112 Obecná chemie (4) \ tCY156 Obecná, organická a biochemie II (3)PC201 Obecná fyzika: mechanika, zvuk, teplo (4) NLPC213 Obecná fyzika s kalkulem: Mechanika, zvuk, teplo (4)PC202 Obecná fyzika: Elektřina, magnetismus, světlo, jaderná fyzika (4) \ tPC214 Obecná fyzika s počtem: Elektřina, magnetismus, světlo, jaderná fyzika (4) \ tGY101 Prostředí Země (4) NLGY129 Fyzická geografie Michiganu (3) NNEL100 Úvod do environmentálních studií (3) NN... [-]
Spojené státy americké Grand Rapids
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Aquinas College

Posláním katedry umění je vyškolit umělce, historiky umění a administrátory vizuálního umění, jakož i poskytovat servisní kurzy pro jiné než velké společnosti. Prostředni ... [+]

Proč studovat umění?

Art depalt = "poslání umění je trénovat alt =" umělce, alt = "historiky umění a vizuální alt =" administrátory umění, stejně jako poskytovat servisní kurzy pro non-alt = "velké umění. usilovat o vybudování uznání za bohatou výměnu obrazů a myšlenek, které se mohou stát mezi alt = "uměním a jinými akademickými obory. Naši absolventi v alt = "umění byli povzbuzováni k tomu, aby zvážili svou budoucí profesní roli v kontextu současného světa i historického světa. Kromě úcty k alt =" dějinám umění, byli učeni odpovídajícím dovednostem mysli, ruky, a oko. Pomohli jim najít další kroky v jejich životní cestě a byli vyzváni k tomu, aby byli nejlepší ve své vybrané specializaci.... [-]

Spojené státy americké Grand Rapids
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Aquinas College

Univerzita Západního Michiganu a Aquinas College jsou partnery v inovativním inženýrském programu, který spojuje liberální umělecké vzdělávání zakořeněné v katolické a do ... [+]

Univerzita Západního Michiganu a Aquinas College jsou partnery v inovativním inženýrském programu, který spojuje liberální umělecké vzdělávání zakořeněné v katolické a dominikánské tradici se zdroji a odbornými znalostmi významné veřejné výzkumné univerzity. Stupně jsou dostupné v průmyslovém a podnikatelském inženýrství a ve stavebnictví (čekající) a oba jsou akreditovány technickou akreditační komisí ABET.

Všeobecné vzdělávání a předpoklady jsou vyučovány fakultou Aquinas. Inženýrské kurzy jsou vyučovány fakultou WMU. Studenti absolvují jak umělecký titul z Aquinas, tak bakalářský titul v oboru inženýrství z WMU... [-]

Spojené státy americké Grand Rapids
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Aquinas College

Čtyřicet osm (48) kreditních hodin v divadle: jádro (27 kreditů) a jedna koncentrace nebo „stopa“ (21 kreditů) vybraných z následujících možností: výkon (herecké a / nebo ... [+]

Proč studovat divadlo?

Ať už jste připraveni na pódium nebo ho postavit, najdete své místo v alt = "divadle v Aquinasu. S nejmodernějším zařízením a přidáním nového ředitele divadelního oddělení alt =" je náš program nastaven nový standard excelence.

V roce 2003, $ 7-milión Aquinas College umělecké centrum (ve spolupráci s Aquinas College , komunitní kruhové divadlo a Grand Rapids katolické střední školy) měl jeho Grand zahajovací období. Je to kooperativní efekt, který přináší naší komunitě a našim studentům mimořádné divadlo.

Jak jsme odlišníAquinas je jediná čtyřletá soukromá škola v oblasti Grand Rapids, která nabízí alt = "hlavní divadlo.Program je součástí jedinečné spolupráce s Circle Theatre a Ligou katolických středních škol, která je jediná svého druhu v národě, což umožňuje různé výkony, výuku a možnosti odborného vzdělávání.Oddělení produkuje ročně čtyři až pět výstav, se zaměřením na současné hry, muzikály a adaptace.Kromě 27-úvěrového jádra nabízí oddělení tři různé 21-úvěrové koncentrace (výkonnost, technické a obecné).Aquinas nabízí až čtyři talentová stipendia pro příchozí prváky a transfery, založené na konkurzu (pro výkonné umělce) nebo portfoliu (pro designéry, scénografy a režiséry).Studenti měli stáže ve všech hlavních alt = "divadel v Grand Rapids, stejně jako u Purple Rose v Chelsea a v Chicagu, Houstonu, Los Angeles a Phoenix.Studenti odcházejí s více hereckými a designovými kredity než majitelé z jiných vysokých škol, protože mají přístup k bezkonkurenčním příležitostem pro budování svých životopisů od příchodu do kampusu, spíše než čekat roky, než uvidí návrháře na scéně nebo na stínu.V uplynulých letech, široký seznam hostujících dramatiků a návrháři z celého národa strávili... [-]
Spojené státy americké Grand Rapids
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Aquinas College

Hlavní požadavky Na Aquinas College musí být přijato minimálně 18 kreditů z oboru Jazykové umění. ... [+]

Hlavní požadavky

Na Aquinas College musí být přijato nejméně 18 kreditů z oboru Jazykové umění.

Požadováno: EH115, EH / EN382, EH / EN388, EN441, EN455, EN463, EH205, EH / EN400, EN / EN460, CN205, CN206, CN300 (předpokladem je CN101).

POZNÁMKA: Požadavky na jazykové umění major a minor jsou v současné době pod kontrolou státu.

KurzyEH115 Porozumění a ocenění literatury (3) ACEN / EH382 Výuka dětské literatury (3) \ tEN / EH388 Výuka mladé dospělé literatury (3) \ tEN441 Pokročilé hodnocení gramotnosti a intervence (3) \ tEN455 Dospívající gramotnost (3)EN463 Stáž ve čtení (3)EH205 Pokročilá kompozice (3) WIVeřejné mluvení CN205 (3)Mezilidská komunikace CN206 (3)CN300 Poslech (3)... [-]
Spojené státy americké Grand Rapids
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Aquinas College

Milovat sport, fitness nebo pomáhat lidem léčit? Kineziologie se vztahuje. Kineziologie je studium pohybu těla a je domovem všeho, co souvisí s pohyblivými těly. ... [+]

Proč studovat kineziologii?

Milovat sport, fitness nebo pomáhat lidem léčit? Kineziologie se vztahuje. Kineziologie je studium pohybu těla a je domovem všeho, co souvisí s pohyblivými těly. Se čtyřmi velkými společnostmi a šesti nezletilými můžete získat dovednosti a vzdělání potřebné ke spojení vaší lásky ke sportu, fitness a pomoci lidem se zdravotní péčí, atletickým tréninkem, výukou, koučinkem a osobním tréninkem či obchodem, abyste mohli přistát na práci svých snů. Jsme jedním z mála programů ve státě, kde mohou atletičtí tréninkové majitelé soutěžit také v meziuniverzitní atletice - což našim studentům přináší konkurenční výhodu. Naše Business Administration / Sport Management velké společnosti mohou pracovat s fakultou na míru přizpůsobit své vzdělání, aby odpovídaly jejich kariérní cíle přidáním nezletilých a koncentrací. Naši studenti se věnovali praktickým zkušenostem s fakultou a naší rozsáhlou sítí úspěšných absolventů, kteří pracují ve fitness průmyslu. Tělesná výchova Učitelé velkých společností těží z malých tříd s nejmodernějším sportovním a fitness zařízením, což jim dává nejlepší příležitost k úspěchu. Naše oddělení Kinesiology vás připraví na úspěšnou, odměnou a naplňující kariéru.... [-]

Spojené státy americké Grand Rapids
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Aquinas College

Angličan major v Aquinas vás připraví na vaši kariéru a život prostřednictvím studia literatury a jazyka. V naší anglické literatuře se setkáte s některými z největších s ... [+]

Proč studovat angličtinu?

Angličan major v Aquinas vás připraví na vaši kariéru a život prostřednictvím studia literatury a jazyka. V naší anglické literatuře se setkáte s některými z největších spisovatelů na světě a budete držet krok se současnými trendy v oblastech, jako jsou ženská studia, menšinové literatury, světová literatura v angličtině a filmová studia. Náš anglický majitel s důrazem na psaní bude rozvíjet písemné dovednosti, které jsou životně důležité v každé oblasti, kterou může vaše budoucnost držet. Naše nezletilé psaní a žurnalistika vám nabízí příležitost vyjádřit se a přinést své dovednosti v oblasti psaní na profesionální úroveň, bez ohledu na to, jaké jsou vaše hlavní.... [-]

Spojené státy americké Grand Rapids
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Aquinas College

Angličan major v Aquinas vás připraví na vaši kariéru a život prostřednictvím studia literatury a jazyka. V naší anglické literatuře se setkáte s některými z největších s ... [+]

Proč studovat angličtinu?

Angličan major v Aquinas vás připraví na vaši kariéru a život prostřednictvím studia literatury a jazyka. V naší anglické literatuře se setkáte s některými z největších spisovatelů na světě a budete držet krok se současnými trendy v oblastech, jako jsou ženská studia, menšinové literatury, světová literatura v angličtině a filmová studia. Náš anglický majitel s důrazem na psaní bude rozvíjet písemné dovednosti, které jsou životně důležité v každé oblasti, kterou může vaše budoucnost držet. Naše nezletilé psaní a žurnalistika vám nabízí příležitost vyjádřit se a přinést své dovednosti v oblasti psaní na profesionální úroveň, bez ohledu na to, jaké jsou vaše hlavní.... [-]

Spojené státy americké Grand Rapids
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Aquinas College

Německý studijní program na Aquinas College podporuje porozumění a výměnu s německy mluvícími kulturami jak uvnitř, tak mimo Spojené státy. Náš integrovaný program jazyko ... [+]

Proč studovat německy?

Věděli jste, že:

Němčina je mluvená více než 124 miliony lidí po celém světě?Němčina je tradičně v jádru prostředí svobodných umění, jako je například Aquinas College protože interdisciplinární vztahy mezi literaturou, historií, uměním a filozofií, stejně jako společenskými a přírodními vědami?Němčina je nejčastěji používaným jazykem na internetu po angličtině?Němčina je oficiálním jazykem na mnoha mezinárodních konferencích?Téměř dvě z každých deseti knih publikovaných na světě jsou publikovány v němčině?Lidé z německého původu představují jednu z největších skupin dědictví v USA s mnoha neporušenými německy mluvícími komunitami?Více než 1 100 společností z německy mluvících zemí má pobočky v USA?Více než 700 amerických společností podniká v Německu a vytvořilo 800 000 souvisejících pracovních míst?Přes jeho reputaci jako obtížný jazyk, blízkost němčiny a angličtiny jako germánské jazyky dělá Němce v mnoha ohledech snadnější pro anglické reproduktoryNěmčina v Aquinas nabízí mnoho příležitostí ke studiu různých aspektů kurikula německých studií a zároveň se těší na aktivity související s německým jazykem a mimo něj:Vychutnejte si německou třídu na začátečnické, střední nebo pokročilé úrovni v komunikativním, vysoce interaktivním a zábavném (!) Prostředí (německá kultura)Jak jsme odlišní... [-]
Spojené státy americké Grand Rapids
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Aquinas College

Ve spolupráci s diecézí Grand Rapids, oddělení vyvíjí ministerstvo mládeže hlavní a menší. Pro každý semestr mohou studenti požádat o studium biblických jazyků, řečtiny n ... [+]

Jak jsme odlišníKaždý profesor na plný úvazek má mandatum od biskupa diecéze Grand Rapids nebo arcibiskupa Detroitu.Absolventi snadno najdou zaměstnání ve farnostech v diecézích Grand Rapids, Lansing a Arch-diecéze Detroit.Mnoho absolventů jde na postgraduální studium v alt = "teologie ve školách jako Notre Dame, Boston vysoká škola, Marquette, katolická univerzita Ameriky a Villanova.Šestistupňový certifikát z teologických studií umožňuje studentům, aby se ucházeli o status diecézního mistra katechismu.Každý profesor na plný úvazek vyučuje kurzy v programu Katolická studia.Jeden alt = "profesor teologie dvakrát byl Fulbrightův učenec na Ukrajině a další dává desítky teologických rozhovorů na místních katolických shromážděních.Ve spolupráci s diecézí Grand Rapids, oddělení vyvíjí ministerstvo mládeže hlavní a menší.Pro každý semestr mohou studenti požádat o studium biblických jazyků, řečtiny nebo hebrejštiny.Studenti mají možnost zapojit se do řízené studie Summa Theologiae sv. Tomáše Akvinského.Každý druhý rok alt = "profesor teologie nabízí kurz o Pánovi prstenů a Letopisech Narnie.Hlavní požadavky... [-]
Spojené státy americké Grand Rapids
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Aquinas College

Od podzimu 2017 bude Aquinas College nabízet významného a nezletilého v Data Analytics, rychle rostoucí oblasti, která připravuje studenty na zpracování a prezentaci dat ... [+]

Od podzimu 2017 bude Aquinas College nabízet významného a nezletilého v Data Analytics , rychle rostoucí oblasti, která připravuje studenty na zpracování a prezentaci dat ve stále více datově řízeném světě.

Absolventi tohoto velkého či nezletilého budou schopni používat matematické a statistické techniky, kombinované s programováním a softwarovými aplikacemi ke sledování trendů a dalšího chování a poté prezentovat analýzu pro širší porozumění. Jedná se o interdisciplinární obor, který kombinuje statistiky, matematiku, počítačové programování, informační technologie a obchodní administrativu.

Pokroky v technologii, jako jsou smartphony, sociální sítě a elektronický obchod, byly v posledních pěti letech doprovázeny explozí dat. Někteří odborníci odhadují, že v tomto období bylo vytvořeno více než 90% světových dat.... [-]

Spojené státy americké Grand Rapids
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Aquinas College

Chemická fyzika je interdisciplinární obor, který kombinuje studium chemie o složení hmoty s fyzikálním studiem vlastností hmoty a energie. Kurzy jsou čerpány z kateder c ... [+]

Proč studovat fyziku?

Katedra fyziky / pre-inženýrství v současné době nabízí hlavní obor v chemii alt = "fyzika a menší v alt =" fyzice určené pro zájemce o střední vzdělání.

Aquinas College je malá, přátelská instituce, která se věnuje výuce svých studentů v prostředí, které má pomoci jednotlivcům rozvíjet jejich talent a potenciál. Fyzika / Pre-inženýrství studenti začnou jejich AQ vzdělání tím, že vezme sérii kurzů v matematice, inženýrství, fyzických vědách a humanitních vědách.

Jak jsme odlišní

Snad největší poptávka po učitelích na sekundární úrovni je v oblasti alt = "fyziky."

Chemický alt = "fyzika je mezioborový obor, který kombinuje studium chemie o složení hmoty s alt =" studiem fyziky "o vlastnostech hmoty a energie. Kurzy jsou kresleny od oddělení chemie, alt = "fyzika, a matematika.... [-]

Spojené státy americké Grand Rapids
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Aquinas College

Posláním katedry chemie na Aquinas College je poskytnout studentům znalosti z chemie vyhovující jejich cílům: pro studenty všeobecného vzdělávání, aby se stali gramotnými ... [+]

Proč studovat chemii?

Posláním katedry chemie na Aquinas College je poskytnout studentům znalosti z chemie vyhovující jejich cílům: pro studenty všeobecného vzdělávání, aby se stali gramotnými v základní chemii; a pro vědu hlavní studenti, kteří mají znalosti a dovednosti potřebné k tomu, aby uspěli v post-baccalaureate kariéře.

Směrnice pro chemickou společnost pro odbornou přípravu jsou základem pro výuku chemie. Součástí programu jsou kurzy obecné, anorganické, organické, analytické a fyzikální chemie. Kromě toho jsou pravidelně nabízeny kurzy biochemie, chemie životního prostředí a pokročilých témat.

Od studentů se očekává účast na přednáškách, účast na laboratorních pracích a zapojení do výzkumu. Vzhledem k tomu, že chemie hraje ústřední roli ve všech vědeckých disciplínách, je volba kariéry lékárny BS téměř neomezená.... [-]

Spojené státy americké Grand Rapids
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Aquinas College

Novinkou programu Aquinas 'Fine Arts je na jaře nové hlavní divadlo Theatre for Social Change. To činí Aquinas jedním z mála vysokých škol v regionu, aby nabídl tento jed ... [+]

Novinkou programu Aquinas 'Fine Arts je na jaře nové hlavní divadlo Theatre for Social Change . To činí Aquinas jedním z mála vysokých škol v regionu, aby nabídl tento jedinečný hlavní.

Cílem vzdělávacího programu Divadlo pro sociální změny je pomoci absolventům objevit a překlenout empatické mezery, které existují v komunitách. Členové divadla se stávají aktivisty, kteří pracují s komunitou, aby našli živé a dynamické způsoby, jak pomoci disenfranchised vyprávět své příběhy.

Produkce mohou zahrnovat málo chápaná nebo dělící témata, jako jsou otázky duševního zdraví, rozdíly mezi pohlavími, závislost nebo sexuální napadení. Divadlo se tak stává platformou pro personalizované vyprávění příběhů mezi konkrétními demografiemi, které mají zřídka své perspektivy definované v mainstreamovém divadle.... [-]

Spojené státy americké Grand Rapids
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Aquinas College

Naši profesoři na plný úvazek jsou publikovanými autory, kteří aktivně provádějí výzkumné programy a knižní projekty. Je to proto, že jejich prioritou je excelence ve výu ... [+]

Proč studovat historii?

Naši profesoři na plný úvazek jsou publikovanými autory, kteří aktivně provádějí výzkumné programy a knižní projekty. Je to proto, že jejich prioritou je excelence ve výuce. Podle slov doc. Amerických vysokých škol a univerzit, "Učitelé-učenci jsou odhodláni k vysoce kvalitnímu vysokoškolskému vzdělávání, věnují se aktivnímu programu výzkumu a stipendií a předpokládá se, že oživí a obohatí jejich výuku a studentské zkušenosti tím, že začlení jejich vlastní výzkum do svého výzkumu. vzdělávací aktivity, poradenství pro studenty a související práce “(Kuh, et al.," Proč učitelé-učitelé vědí, "Liberální vzdělávání, podzim 2007).... [-]

Spojené státy americké Grand Rapids
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Aquinas College

Filozofie je studium obecných a základních problémů, jako je existence, poznání, hodnoty, rozum, mysl a jazyk. To je rozlišováno od jiných způsobů, jak řešit takové probl ... [+]

Proč studovat filozofii?

Filozofie je studium obecných a základních problémů, jako je existence, poznání, hodnoty, rozum, mysl a jazyk. To je rozlišováno od jiných způsobů, jak řešit takové problémy jeho kritickým, obecně systematickým přístupem a jeho spoléháním na racionální argument.

Jak jsme odlišníStudenti se zabývají trvalými filosofickými otázkami v malých třídách vyššího stupně.Naši studenti získávají letní výzkumné granty, aby prozkoumali naléhavé etické otázky.Studenti formují své filozofické vzdělání prostřednictvím individuálních kurzů a řízených studií.Aquinas Philosophy Club rozšiřuje filosofické konverzace mimo třídu.Naši studenti vyzařují své argumenty veřejnými událostmi, jako je například nově zahájená Disputatio, debatní sbírka v tradici Dominikánské republiky, která nabízí příležitost pro studenty, výjimečné učence a členy komunity diskutovat o vážných, ale kolegiálních problémech.Kurzy jsou nabízeny v aplikované etice, historii filosofického myšlení a základních filozofických oblastech, včetně: metafyziky, epistemologie, etiky a logiky.Studenti mohou spárovat své studium s jinými oblastmi obsahu, včetně humanitních a vědních oborů.Spolupracovat s fakultou, která vyhraje ceny za výuku, jsou udělována národní stipendia a mají aktivní výzkumné agendy.Naši studenti směřují k dalšímu studiu, např. Alt = "programy absolventů filozofie, lékařské fakulty a právnické fakulty.Naše fakulta se snaží, jak sám Aquinas učinil, oživit a povzbudit myšlení mezi studenty.Hlavní požadavky:... [-]
Spojené státy americké Grand Rapids
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Aquinas College

Studium francouzštiny na Aquinas College vám nejen pomůže dosáhnout vašich cílů v oblasti jazykového vzdělávání, ale také vám umožní přístup k pestrým kulturám a bohatstv ... [+]

Bienvenue dans le program de Français d ' Aquinas College !

Studium francouzštiny na Aquinas College vám nejen pomůže dosáhnout vašich cílů v oblasti jazykového vzdělávání, ale také vám umožní přístup k pestrým kulturám a bohatství literatury a historie. Navíc, francouzština by jistě byla plus ve vašem profesním životě. Francouzština je mluvená přes 300 miliónů lidí ve více než 50 zemích na každém kontinentu dělat to s angličtinou je jediný opravdu globální jazyky. V naší zemi mluví doma doma 1,8 milionu Američanů.

Kromě jazykových kurzů obohatí vaše znalosti a porozumění francouzské a frankofonní kultury francouzština na Aquinas College . Budete vyzváni, abyste se dostali k rodilým mluvčím díky našemu programu semestrálního studia v zahraničí (Angers). Náš program vám také poskytne možnost připravit se na profesní svět prostřednictvím překladů a francouzštiny pro profesní třídy. Aquinas College je navíc oficiálním zkušebním centrem pro obchodní komory v Paříži.... [-]

Spojené státy americké Grand Rapids
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Aquinas College

Studenti, jejichž zájem a práce v kurzu jsou soustředěny ve vědě, získají bakalářský titul (BS), zatímco ti, kteří se více zajímají o lidské / kulturní kurzy, získají tit ... [+]

Jak jsme odlišníAquinas je jeden z jen dvou vysokých uměleckých vysokých škol v Michiganu nabídnout geografii hlavní.Fakulta má odborné znalosti v oblasti triády geografie: fyzikální geografie, lidská geografie a geografické techniky.Studenti mají možnost získat praktické zkušenosti prostřednictvím výzkumných projektů řízených fakultou (např. Mohler-Thompson Summer Programme) a stáže v místní komunitě (např. City of Grand Rapids, Grand Valley Metro Council, ministerstvo dopravy Michigan, ostatní).Absolventi Aquinas zeměpisu jsou zaměstnáni v širokém spektru pracovních míst, mezi které patří: urbanista, inspektor přehrady, hodnotitel majetkové daně, environmentální pedagog, ředitel GIS a profesor vysoké školy.Silné, široké kurikulum v geografii připravuje studenty dobře, aby pokračovali v postgraduální škole. Od roku 2006 je 100% absolventů, kteří se ucházejí o studium absolventů zeměpisu, uděleno asistentské studium nebo stipendium.V uplynulých 10 letech, geografie velké společnosti pokračovaly studovat na postgraduálních školách po celých Spojených státech a ve světě, včetně: Syracuse University, University of Oregon, University of Georgia, Rutgers University, Cal Poly, University of Wyoming, Swansea University (Wales) , University of Texas v Austinu a mnoho regionálních institucí.Absolvent David Baylis '06 byl Fulbright-Hays Fellow v Turecku na rok 2014.Kartografie (tvorba map) a GIS (Geografické informační systémy) jsou plné semestrální třídy, které poskytují studentům silné zázemí v geografických technikách.Používáme stejný software GIS jako místní, státní a federální agentury, takže studenti mají dovednosti pro vstup na základní úrovni v oblasti GIS.Většina geografických programů se nachází ve velkých univerzitách, kde fakulty pracují převážně s postgraduálními studenty, ale u Akvinů jsou naši vysokoškolští studenti naší geografie našimi jedinými veličinami.Environmentální studia Major... [-]
Spojené státy americké Grand Rapids
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Aquinas College

I když se každý narodil s prostředky komunikace, musí být rozvíjeny komunikační schopnosti, jako jakýkoli talent. Komunikační kurikulum v Akvině bylo navrženo s ohledem n ... [+]

Proč studovat komunikaci?

I když se každý narodil s prostředky komunikace, musí být rozvíjeny komunikační schopnosti, jako jakýkoli talent. Komunikační kurikulum v Akvině bylo navrženo s ohledem na to.

Třídy vyžadují promyšlený dotaz, kritické myšlení, schopnost řešit problémy a aktivní účast. Komunikace je jednou z nejrychleji rostoucích disciplín v Aquinas.

Jak jsme odlišníEfektivní komunikační dovednosti jsou to, co zaměstnavatelé hledají, podle Národní asociace vysokých škol a zaměstnavatelů. Komunikace majors naučit tyto dovednosti ve třídách a stáž.Absolventi Aquinas komunikace mají vedoucí postavení v oblasti zdravotnictví, práva, umění, vzdělávání a neziskového sektoru.Čtyři odlišné komunikační hlavní stopy jsou nabízeny a přizpůsobeny profesním cílům, včetně Business Administration a Communication Dual Major.Všichni majors navrhnou a řídí špičkové výzkumné projekty v přípravě pro špičkové programy absolventa a vysoce kvalifikované kariéry.Komunikace studenti mohou stát stát-soud schválil konflikt mediátorů při dokončení kurzů pro hlavní a menší.Členové komunikační fakulty slouží na mnoha radách Grand Rapids, včetně Centra pro řešení sporů ve West Michiganu, Circle Theatre, Restorative Justice Initiative iniciativy Grand Rapids a Institutu pro revizi zdraví ve spektru.Naši členové fakulty radí vysoce profilovaným jednotlivcům, včetně státních a národních vlastníků titulů pro Miss America a Ms. Wheelchair America Programs.Komunikace je jednou ze tří velkých společností Aquinas, které mohou být dokončeny v noci.Členové fakulty mají odborné znalosti požadované komunitními partnery, což usnadňuje zlepšení komunikačních dovedností ve zdravotnických, neziskových, ziskových a vzdělávacích organizacích.Jiné velké společnosti - Ošetřovatelství, Udržitelné podnikání, Jazykové umění, Management sportu a žurnalistika - vyžadují komunikační kurzy, které prokazují interdisciplinární hodnotu.Hlavní požadavky... [-]
Spojené státy americké Grand Rapids
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Aquinas College

Podpisový program na Aquinas College , Community Leadership, byl vytvořen místními vůdci, aby vás připravili na angažovanost ve vaší komunitě a práci ve veřejném zájmu. Z ... [+]

Proč studovat komunitní vedení?

Aquinas je jedním z mála vybraných vysokých škol, který nabízí interdisciplinární obor, jehož cílem je poskytnout vám pohled na alt = "komunitní vedení a sociální spravedlnost, rozvíjet své organizační a analytické dovednosti při řešení problémů a prohloubit svůj smysl pro občanskou odpovědnost prostřednictvím Příležitosti v místních agenturách a organizacích, program na Aquinas College , Community Leadership byl vytvořen místními vůdci, aby vás připravili na angažovanost v komunitě alt = "pro práci ve veřejném zájmu." Zaměření se na místní otázky s místními vůdci vás bude inspirovat k tomu, abyste kriticky a globálně přemýšleli a připravovali vás na kariéru ve veřejné a neziskové organizaci orientovanou na sociální spravedlnost. Jako absolvent programu Aquinas College Community Leadership budete mít praktické zkušenosti, jak sociální spravedlnost informuje efektivní alt = "komunitní služby a vedení."... [-]

Spojené státy americké Grand Rapids
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Aquinas College

Studium španělštiny na Aquinas College vám nejen pomůže dosáhnout vašich cílů v oblasti jazykového vzdělávání, ale umožní vám také přístup k pestrým kulturám a bohatství ... [+]

Proč studovat španělsky?

Studium španělštiny na Aquinas College vám nejen pomůže dosáhnout vašich cílů v oblasti jazykového vzdělávání, ale umožní vám také přístup k pestrým kulturám a bohatství literatury a historie. Navíc, španělština by jistě byla plus ve vašem profesním životě. Po angličtině je španělština nejrozšířenějším jazykem ve Spojených státech a samozřejmě nejrozšířenějším jazykem na našem kontinentu.

Kromě jazykových kurzů španělština na Aquinas College obohatí vaše znalosti a znalosti o španělské a latinskoamerické kultuře prostřednictvím programů, jako je například Latinský filmový festival. Budete zde povzbuzováni k oslovení rodilých mluvčích zde (Grand Rapids se může pochlubit velkou a pestrou hispánskou komunitou) i v zahraničí. Na Aquinas College studujeme programy v zahraničí ve Španělsku i na Kostarice.... [-]

Spojené státy americké Grand Rapids
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Aquinas College

Silné, široké kurikulum v geografii připravuje studenty dobře, aby pokračovali v postgraduální škole. Od roku 2006 je 100% absolventů, kteří se ucházejí o studium absolve ... [+]

Jak jsme odlišníAquinas je jeden z jen dvou vysokých uměleckých vysokých škol v Michiganu nabídnout geografii hlavní.Fakulta má odborné znalosti v oblasti triády geografie: fyzikální geografie, lidská geografie a geografické techniky.Studenti mají možnost získat praktické zkušenosti prostřednictvím výzkumných projektů řízených fakultou (např. Mohler-Thompson Summer Programme) a stáže v místní komunitě (např. City of Grand Rapids, Grand Valley Metro Council, ministerstvo dopravy Michigan, ostatní).Absolventi Aquinas zeměpisu jsou zaměstnáni v širokém spektru pracovních míst, mezi které patří: urbanista, inspektor přehrady, hodnotitel majetkové daně, environmentální pedagog, ředitel GIS a profesor vysoké školy.Silné, široké kurikulum v geografii připravuje studenty dobře, aby pokračovali v postgraduální škole. Od roku 2006 je 100% absolventů, kteří se ucházejí o studium absolventů zeměpisu, uděleno asistentské studium nebo stipendium.V uplynulých 10 letech, geografie velké společnosti pokračovaly studovat na postgraduálních školách po celých Spojených státech a ve světě, včetně: Syracuse University, University of Oregon, University of Georgia, Rutgers University, Cal Poly, University of Wyoming, Swansea University (Wales) , University of Texas v Austinu a mnoho regionálních institucí.Absolvent David Baylis '06 byl Fulbright-Hays Fellow v Turecku na rok 2014.Kartografie (tvorba map) a GIS (Geografické informační systémy) jsou plné semestrální třídy, které poskytují studentům silné zázemí v geografických technikách.Používáme stejný software GIS jako místní, státní a federální agentury, takže studenti mají dovednosti pro vstup na základní úrovni v oblasti GIS.Většina geografických programů se nachází ve velkých univerzitách, kde fakulty pracují převážně s postgraduálními studenty, ale u Akvinů jsou naši vysokoškolští studenti naší geografie našimi jedinými veličinami.Hlavní požadavky... [-]
Spojené státy americké Grand Rapids
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Aquinas College

Aquinas College nabízí novou koncentraci v geografické oblasti geoprostorových technologií. Tato nová koncentrace bude sloužit studentům, kteří mají velký zájem o současn ... [+]

Aquinas College nabízí novou koncentraci v geografické oblasti geoprostorových technologií . Tato nová koncentrace bude sloužit studentům, kteří mají velký zájem o současné technologie.

S touto koncentrací v geoprostorových technologiích Aquinas nabídne studentům silnou Pathway do kariérní kartografie STEM, geografických informačních systémů a dálkového průzkumu Země. Přidání nového kurzu nižší úrovně (Geospatial Analysis) poskytne studentům možnost prozkoumat řadu témat v rámci geoprostorové analýzy v časných časech svého působení v Aquinas. Žádná jiná vysoká škola nebo univerzita v regionu takový kurz nenabízí.

... [-]
Spojené státy americké Grand Rapids
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Aquinas College

Třicet tři (33) semestrálních hodin s maximálně 12 hodinami na jednom oddělení. Jsou vyžadovány PS332 nebo 333 nebo 334 nebo 335, PS387, PS388, ES212, ES342 a HY162. Mini ... [+]

Hlavní požadavky

Třicet tři (33) semestrálních hodin s maximálně 12 hodinami na jednom oddělení. Jsou vyžadovány PS332 nebo 333 nebo 334 nebo 335, PS387, PS388, ES212, ES342 a HY162. Minimální GPA 2,0 (C) požadované v základních kurzech. Vyžaduje se také znalost alespoň jednoho moderního jazyka, kromě angličtiny. Zbývajících 15 kreditů volitelných předmětů práce k dokončení hlavní může být převzat z příspěvků oddělení níže. Koordinátor programu může schválit další kurz pro volitelné předměty.

Podnikové a ekonomické kurzy:

BS315 Kultura a mezinárodní obchod (3) \ tES185 Bohaté národy, chudé národy: Ekonomika světa (3)BE ES211 Mikroekonomické principy (3)BE ES313 Mezinárodní obchod (3)BE ES435 Vývojová ekonomie (3)ES492 Dějiny ekonomického myšlení (3) \ t... [-]
Spojené státy americké Grand Rapids
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Aquinas College

Katedra podnikové správy Aquinas College je odhodlána rozvíjet široce vzdělané, globálně orientované etické profesionály, jejichž vysoké standardy odborné způsobilosti ji ... [+]

Proč studovat podnikání?

Katedra podnikové správy Aquinas College je odhodlána rozvíjet široce vzdělané, globálně orientované etické profesionály, jejichž vysoké standardy odborné způsobilosti jim umožňují aktivně přispívat k profesi, komunitě a společnosti. Kompetentní odborníci v podnikatelských a neziskových komunitách musí být schopni kriticky přemýšlet, jasně komunikovat, efektivně zkoumat, využívat kvantitativní uvažování, využívat stávající technologie a spolupracovat s ostatními. Naše programy zahrnují teoretické i aplikační komponenty. Učební osnovy čerpají a jsou posíleny zaměřením svobodných umění.

... [-]
Spojené státy americké Grand Rapids
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Aquinas College

Biologie majors musí navštěvovat dvanáct prezentací vědecké divize a vzít hlavní polní zkoušku v biologii. Na Aquinas College musí být dokončeno nejméně 20 (20) semestrál ... [+]

Jak jsme odlišníAquinas absolventi biologie mají akceptaci téměř 100% do asistenta lékaře, fyzioterapie a stomatologických programůAquinas absolventi biologie mají míru přijetí lékařské fakulty přibližně 20% nad celostátní průměr.Od roku 2000 téměř jedna třetina absolventů biologie Aquinas si vydělala doktorské tituly v oboru biologie nebo zdravotních oborů (humánní medicína, veterinární lékařství, zubní lékařství, fyzikální terapie atd.).Dalších 14% absolventů biologie Aquinas pokračovalo v získávání magisterského titulu v podobných oborech (asistent lékaře, veřejné zdraví, zdravotnictví, atd.) Od roku 2000.Po dobu pěti let absolvovali absolventi vysokých škol Aquinas College nad 90. percentilem na Major Field Test, standardizovaném testu znalostí biologie, který spravovalo více než 300 vysokých škol.Až dva kvalifikovaní studenti Aquinas ročně mohou být přijati na vysokou školu humánního lékařství Michiganské státní univerzity prostřednictvím Partnerství pro včasné zajištění mezi těmito dvěma institucemi.Kvalifikovaní majitelé biotechnologií Aquinas mohou získat kredity za volitelné biologie pro laboratorní výzkum prováděný na Institutu Vana Anděla.Nejméně dva členové fakulty z Aquinas College biologického oddělení Aquinas College účastní programu Mohler-Thompson Summer Scholars, který nabízí stipendia pro kvalifikované odborníky biologie, kteří se zabývají nezávislým výzkumem.Každý kurz a laboratoř přijaté Aquinas biologie hlavní je vyučován na plný úvazek člen fakulty, který získal Ph.D. ve svém oboru.Absolventi biologického programu získali absolvent nebo profesní titul na prestižních univerzitách, jako je Brown, Cornell, Michigan, Northwestern, Notre Dame a UC Berkeley a Harvard.Hlavní požadavky... [-]
Spojené státy americké Grand Rapids
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Aquinas College

Katedra podnikové správy Aquinas College je odhodlána rozvíjet široce vzdělané, globálně orientované etické profesionály, jejichž vysoké standardy odborné způsobilosti ji ... [+]

Proč studovat podnikání?

Katedra podnikové správy Aquinas College je odhodlána rozvíjet široce vzdělané, globálně orientované etické profesionály, jejichž vysoké standardy odborné způsobilosti jim umožňují aktivně přispívat k profesi, komunitě a společnosti. Kompetentní odborníci v podnikatelských a neziskových komunitách musí být schopni kriticky přemýšlet, jasně komunikovat, efektivně zkoumat, využívat kvantitativní uvažování, využívat stávající technologie a spolupracovat s ostatními. Naše programy zahrnují teoretické i aplikační komponenty. Učební osnovy čerpají a jsou posíleny zaměřením svobodných umění.

... [-]
Spojené státy americké Grand Rapids
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Aquinas College

Posláním ekonomického programu je podporovat kritické, reflexní, informované a zmocněné účastníky a občany, kteří chápou příčiny a následky v oblasti ekonomiky. Prostředn ... [+]

Proč studovat ekonomii?

Posláním ekonomického programu je podporovat kritické, reflexní, informované a zmocněné účastníky a občany, kteří chápou příčiny a následky v oblasti ekonomie alt = ". Prostřednictvím řady kurzů a činností nabízí ekonomický program zásadní akademickou expozici. ke studiu alt = "ekonomie a příklady z reálného světa." Oddělení také nabízí studentům neškolní příležitosti k účasti na ekonomických projektech a zkušenostech.

Ekonomický major a Minor patří mezi nejrychleji rostoucí na akademické půdě. Od roku 2013 se počet Majors a Minors zvýšil z 1 na více než 40!Program Ekonomika v AQ nabízí kurzy, které jsou těžké v kvantitativní analýze, což pomáhá studentům splnit požadavky trhu práce 21. století.Titul v oboru ekonomie má jeden z nejvyšších počátečních platů pro nové uchazeče o zaměstnání ze všech obchodních stupňů.Ekonomický titul vás může připravit na práci v soukromém a veřejném sektoru, stejně jako poskytnout skvělý základ pro ty, kteří chtějí pokračovat ve vzdělávání na úrovni absolventů.Jak jsme odlišníEkonomika je horká komodita - ekonomický program alt = "v Aquinas viděl, že počet alt =" velkých ekonomik vzrostl od roku 2013 do roku 2015 o 1 800%.Naučte se, jak alt = "ekonomika poskytuje odpovědi na problémy udržitelnosti v ekologickém kurzu" = ekonomika.Je to všechno o měření! Vezměte ekonometrii k získání kvantitativních dovedností použitelných v reálném světě.Vědomě katolická a dominikánská: fakulta vede cestu v integraci ekonomické analýzy s etickými poznatky katolického sociálního učení.Bavte se debatovat o brilantních nápadech a příšerných chybách ekonomů tak rozmanitých, jako je John Maynard Keynes a Friedrich Hayek, skrze historii ekonomického myšlení.Objevte odpovědi na otázky, jako... [-]
Spojené státy americké Grand Rapids
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Aquinas College

MIS míra kombinuje obchodní dovednosti, jako je účetnictví a marketing s technickými dovednostmi potřebnými pro obchodní aplikaci informačních systémů a technologií. ... [+]

Proč studovat počítačové informační systémy?

Aquinas nabízí jak počítačové informační systémy (CIS), tak i systémy pro správu informačních systémů (MIS). Každý hlavní obsahuje silnou technickou základnu, včetně programování, operačního systému, databáze a síťových znalostí.

CIS hlavní posiluje každou z těchto dovedností s pokročilými kurzy, zatímco MIS míra kombinuje obchodní dovednosti, jako je účetnictví a marketing s technickými dovednostmi potřebnými pro obchodní aplikace informačních systémů a technologií.

Nedávné změny oddělení spojily hlavní požadavky se stále se měnícími průmyslovými potřebami, včetně webdesignu a webových služeb, open-source aplikací a praktického cvičení v oblasti návrhu a programování aplikací.... [-]

Spojené státy americké Grand Rapids
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Aquinas College

Katedra podnikové správy Aquinas College je odhodlána rozvíjet široce vzdělané, globálně orientované etické profesionály, jejichž vysoké standardy odborné způsobilosti ji ... [+]

Proč studovat podnikání?

Katedra podnikové správy Aquinas College je odhodlána rozvíjet široce vzdělané, globálně orientované etické profesionály, jejichž vysoké standardy odborné způsobilosti jim umožňují aktivně přispívat k profesi, komunitě a společnosti. Kompetentní odborníci v podnikatelských a neziskových komunitách musí být schopni kriticky přemýšlet, jasně komunikovat, efektivně zkoumat, využívat kvantitativní uvažování, využívat stávající technologie a spolupracovat s ostatními. Naše programy zahrnují teoretické i aplikační komponenty. Učební osnovy čerpají a jsou posíleny zaměřením svobodných umění.

... [-]
Spojené státy americké Grand Rapids
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Aquinas College

Udržitelné obchodní praktiky obnovují kvalitu životního prostředí, podporují stabilní a zdravé komunity a zvyšují dlouhodobou ziskovost. Program Aquinas Sustainable Busin ... [+]

Proč studovat udržitelné podnikání?

Udržitelné obchodní praktiky obnovují kvalitu životního prostředí, podporují stabilní a zdravé komunity a zvyšují dlouhodobou ziskovost. Program Aquinas Sustainable Business Degree podporuje ekologickou a sociální inteligenci ve všech obchodních rozhodnutích a je prvním vysokoškolským programem svého druhu v Michiganu a ve Spojených státech.

Jak jsme odlišníNabízí první vysokoškolsky udržitelný podnikatelský titul ve Spojených státech, program má více než deset let zkušeností v oblasti udržitelného podnikatelského vzdělávání.Absolventi vynikají profesionální příspěvky v různých obchodních, neziskových a vládních organizací - z nichž mnohé vedou své odvětví k udržitelnosti.Fakulta kombinuje obchodní zkušenosti a silné akademické pověření.Mezinárodní perspektivy v udržitelném podnikání, s jeho pole složkou v Kostarice, nabízí studentům první možnost prozkoumat udržitelné podnikání v jiných zemích.Učební plán spojuje světově proměnlivé myšlení s tradičními obchodními dovednostmi a pochopením přirozeného světa.Studenti získají praktické udržitelné obchodní zkušenosti prostřednictvím specializovaných možností studentských stáží.Společnost Steelcase a Wege Foundations a další dárci poskytli více než 1,8 milionu dolarů na spuštění programu.Laboratoř Sustainable Business Innovations Lab, jeden z požadovaných kurzů, školí studenty v oblasti designu a inovačních dovedností při řešení problémů reálného světa.Silná obchodní a filantropická podpora programu i nadále nabízí určená stipendia pro studenty tradičního a dalšího vzdělávání.Studenti se zabývají kampusem a úsilím o udržitelný rozvoj v západním Michiganu - což dělá rozdíl v blízkosti domova.Udržitelný podnikatelský major... [-]
Spojené státy americké Grand Rapids
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Aquinas College

Aquinas nabízí jak počítačové informační systémy (CIS), tak i systémy pro správu informačních systémů (MIS). Každý hlavní obsahuje silnou technickou základnu, včetně prog ... [+]

Proč studovat počítačové informační systémy?

Aquinas nabízí jak počítačové informační systémy (CIS), tak i systémy pro správu informačních systémů (MIS). Každý hlavní obsahuje silnou technickou základnu, včetně programování, operačního systému, databáze a síťových znalostí.

CIS hlavní posiluje každou z těchto dovedností s pokročilými kurzy, zatímco MIS míra kombinuje obchodní dovednosti, jako je účetnictví a marketing s technickými dovednostmi potřebnými pro obchodní aplikace informačních systémů a technologií.

Nedávné změny oddělení spojily hlavní požadavky se stále se měnícími průmyslovými potřebami, včetně webdesignu a webových služeb, open-source aplikací a praktického cvičení v oblasti návrhu a programování aplikací.... [-]

Spojené státy americké Grand Rapids
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Aquinas College

Katedra sociologie má komunitní učební osnovy, které studentům přináší sociologické myšlenky tím, že rozšiřují hranice učebny a vystavují studenty zkušenostem a příležito ... [+]

Proč studovat sociologii?

Katedra sociologie má komunitní učební osnovy, které studentům přináší sociologické myšlenky tím, že rozšiřují hranice učebny a vystavují studenty zkušenostem a příležitostem v komunitě jako součást jejich kurzu.

Jak jsme odlišníMonsignor Bukowski, první sociolog Aquinas, učil pracovní vztahy, působil v občanských právech a vedl Appalachia služební cesty.Absolventi sociologie dělají rozdíl v non-zisk, kriminální spravedlnost, sociální práce, obchod, právo, a vysokoškolská pedagogická kariéra.Profesoři mají různorodé specializace včetně pohlaví, sociální práce, organizací, komunity, nerovností, udržitelného rozvoje měst, sociální psychologie, subkultur, etnografie a kultury.Profesor sociologie Dr. Susan Haworth-Hoeppnerová získala cenu 2014 Midwest Sociological Society Jane Addams Outstanding Service Award.Studenti sociologie dostávají komunitní učení s agenturami Grand Rapids, kteří hledají řešení sociálních problémů.Kurz Indigenous Peoples of Great Lakes je vyučován Ronem Yobem, náčelníkem Grand River Bands Ottawských Indů.Spolupracujeme s veřejnými školami Grand Rapids na dívkách Empowering Together (GET).Aquinas je jednou ze šesti soukromých vysokých škol v Michiganu s kapitolou Alpha Kappa Delta, alt = "sociologie ctí společnost.Studenti plánují profesní dráhy v Sociologickém přípravném kurzu a setkávají absolventy, kteří používají alt = "sociologii ve své práci."Studenti se naučí dovednostem kritického myšlení potřebným k pochopení, analýze a jednání ve složitém světě - v alt = "sociologii, nesouhlas ve třídě je vítán.Hlavní požadavky... [-]
Spojené státy americké Grand Rapids
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Aquinas College

Naši absolventi v umění byli povzbuzováni k tomu, aby zvážili svou budoucí profesní roli v kontextu současného světa i historického světa. Kromě úcty k dějinám umění se u ... [+]

Proč studovat umění?

Art depalt = "poslání umění je trénovat alt =" umělce, alt = "historiky umění a vizuální alt =" administrátory umění, stejně jako poskytovat servisní kurzy pro non-alt = "velké umění. usilovat o vybudování uznání za bohatou výměnu obrazů a myšlenek, které se mohou stát mezi alt = "uměním a jinými akademickými obory. Naši absolventi v alt = "umění byli povzbuzováni k tomu, aby zvážili svou budoucí profesní roli v kontextu současného světa i historického světa. Kromě úcty k alt =" dějinám umění, byli učeni odpovídajícím dovednostem mysli, ruky, a oko. Pomohli jim najít další kroky v jejich životní cestě a byli vyzváni k tomu, aby byli nejlepší ve své vybrané specializaci.... [-]

Spojené státy americké Grand Rapids
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Aquinas College

Posláním katedry umění je vyškolit umělce, historiky umění a administrátory vizuálního umění, jakož i poskytovat servisní kurzy pro jiné než velké společnosti. Prostředni ... [+]

Proč studovat umění?

Art depalt = "poslání umění je trénovat alt =" umělce, alt = "historiky umění a vizuální alt =" administrátory umění, stejně jako poskytovat servisní kurzy pro non-alt = "velké umění. usilovat o vybudování uznání za bohatou výměnu obrazů a myšlenek, které se mohou stát mezi alt = "uměním a jinými akademickými obory. Naši absolventi v alt = "umění byli povzbuzováni k tomu, aby zvážili svou budoucí profesní roli v kontextu současného světa i historického světa. Kromě úcty k alt =" dějinám umění, byli učeni odpovídajícím dovednostem mysli, ruky, a oko. Pomohli jim najít další kroky v jejich životní cestě a byli vyzváni k tomu, aby byli nejlepší ve své vybrané specializaci.... [-]

Spojené státy americké Grand Rapids
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Aquinas College

Určeno pro studenty, kteří se zajímají o management hudebního průmyslu. ... [+]

Proč studovat hudbu?

Posláním Hudebního oddělení na podporu poslání Aquinas College je poskytnout studentům hudby i všeobecnému vzdělávání: nejprve hlubší porozumění a zkušenosti s hudbou z bohaté rozmanitosti současných kultur a věků; a za druhé, verbální a technické dovednosti komunikovat, že znalosti hudby.

Jak jsme odlišníV letech 2015-2016 bylo uděleno 70 000 dolarů na stipendia hudebního oddělení. Počínaje říjnem jsou žádosti přijímány na příští rok.Studenti stážují s oblastními uměleckými organizacemi a podniky, včetně operních společností, turné křesťanských kapel, hudebních škol, symfonií, mezinárodních koncertních umělců, cestovních kanceláří specializujících se na turné skupiny a další.Každý semestr pořádáme představení vzrušujících nových děl našich studentských souborů, členů fakulty, absolventů a hostujících umělců ve spolupráci s rostoucími skladateli hvězd.Nabízíme dva profesní tituly - bakalář hudební výchovy a bakalář hudby v liturgické hudbě - stejně jako bakalář umění s důrazem na výkon nebo jazz, a bakalář vědy v oboru Business Dual Major v oboru podnikání a hudby.Představení a prezentace fakulty se uskutečnily na vědeckých konferencích, festivalech a kongresech a na koncertních sálech, katedrách, venkovních prostorách, klubech a univerzitách v USA a Evropě, v Africe Guinea, v Japonsku a v Jižní Americe.Absolventi jsou vůdci v hudební výchově, hudební ministerstvo, vystoupení, jazzová studia a hudební podnikání.Studenti liturgické hudby se připravují na svou kariéru prostřednictvím partnerství s mentory mladých učňů, učňovskými kurzy a stážemi.Aquinas je domovem: dvou varhan, 210 sedadel s recitálovým sálem se dvěma 9-stopovými koncertními klavíry - Steinway a Baldwin - na jevišti, nahrávacím studiu, Centrem múzických umění a 28 dalších pianin od firmy Steinway. , Schimmel, Yamaha, Boston,... [-]
Spojené státy americké Grand Rapids
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Aquinas College

Určeno pro obchodní studenty, kteří se zajímají o divadelní management. ... [+]

Proč studovat divadlo?

Ať už jste připraveni na pódium nebo ho postavit, najdete své místo v alt = "divadle v Aquinasu. S nejmodernějším zařízením a přidáním nového ředitele divadelního oddělení alt =" je náš program nastaven nový standard excelence.

V roce 2003, $ 7-milión Aquinas College umělecké centrum (ve spolupráci s Aquinas College , komunitní kruhové divadlo a Grand Rapids katolické střední školy) měl jeho Grand zahajovací období. Je to kooperativní efekt, který přináší naší komunitě a našim studentům mimořádné divadlo.

Jak jsme odlišníAquinas je jediná čtyřletá soukromá škola v oblasti Grand Rapids, která nabízí alt = "hlavní divadlo.Program je součástí jedinečné spolupráce s Circle Theatre a Ligou katolických středních škol, která je jediná svého druhu v národě, což umožňuje různé výkony, výuku a možnosti odborného vzdělávání.Oddělení produkuje ročně čtyři až pět výstav, se zaměřením na současné hry, muzikály a adaptace.Kromě 27-úvěrového jádra nabízí oddělení tři různé 21-úvěrové koncentrace (výkonnost, technické a obecné).Aquinas nabízí až čtyři talentová stipendia pro příchozí prváky a transfery, založené na konkurzu (pro výkonné umělce) nebo portfoliu (pro designéry, scénografy a režiséry).Studenti měli stáže ve všech hlavních alt = "divadel v Grand Rapids, stejně jako u Purple Rose v Chelsea a v Chicagu, Houstonu, Los Angeles a Phoenix.Studenti odcházejí s více hereckými a designovými kredity než majitelé z jiných vysokých škol, protože mají přístup k bezkonkurenčním příležitostem pro budování svých životopisů od příchodu do kampusu, spíše než čekat roky, než uvidí návrháře na scéně nebo na stínu.V uplynulých letech, široký seznam hostujících dramatiků a návrháři z celého národa strávili... [-]
Spojené státy americké Grand Rapids
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

I Can Live With Passion

Dominican Pillar: Prayer

Dominican Pillar: Study

Dominican Pillar: Community

Adresa, 1. řádek
1700 Fulton St. E
49506-1801 Grand Rapids, Michigan, Spojené státy americké
Telefonní číslo
undefined