Arkansas Tech University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na Arkansas Tech University

Tech se věnuje úspěchu, přístupu a excelentnosti studentů jako kompetentní kampusové komunity poskytující příležitosti pro progresivní intelektuální rozvoj a zapojení občanů. Přijímající a rozšiřující se na své technologické tradice Tech nadchází a umožňuje členům komunity dosáhnout svých cílů, zatímco usiluje o zlepšení Arkansasu, národa a světa.

Společnost byla založena v roce 1909, Arkansas Tech University Je bohatá na historii a je dnes jednou z nejrychleji rostoucích univerzit ve státě. Tech je skvělá univerzita ve skvělé lokalitě. Pro více rychlých faktů o Tech, podívejte se na Tech-At-A-Glance, nebo si projděte školní areál a my vám ukážeme, že nabízíme instrukce světové třídy, vynikající zařízení, studentské zaměření a velkou hodnotu.

Tech poskytuje kampus dostatečně malý pro individuální pozornost, přesto dostatečně velký pro kvalitní vzdělání. Pokud se domníváte, že míra absolvování studia patří k nejvyšším ve státě, regionu a národě, je jeho jasná Tech je správná velikost.

Tady v Techu se snažíme našim studentům pomoci jakýmkoli způsobem. Naše kanceláře Admissions a finanční pomoc jsou připraveny Vám pomoci přijít na naši univerzitu. Tech má dokonce kancelář věnovanou našim zahraničním studentům.

Chtěli bychom vám pomoci maximálně využít své zkušenosti se školou. Pro další informace o společnosti Tech, neváhejte a přidejte se k nám na Campus Tour, navštivte naše Často kladené dotazy studentů nebo se obraťte na naše pobočky Admissions.

Naše poslání

Arkansas Tech University se věnuje studentskému úspěchu, přístupu a excelence jako kompetenční kampusová komunita, která poskytuje příležitosti pro progresivní intelektuální rozvoj a občanskou angažovanost. Přijímající a rozšiřující se na své technologické tradice Tech nadchází a umožňuje členům komunity dosáhnout svých cílů, zatímco usiluje o zlepšení Arkansasu, národa a světa.

Arkansas Tech podle čísel

Jak funguje technická rychlost?

  • Průměrné počty ACT prvních studentů se po 21 po sobě jdoucích letech umístily nad národní a státní průměr
  • Průměrné skóre ACT pro třídu prvního člověka v roce 2015 je 22,05
  • Nejlevnější z pěti nejlepších univerzit ve státě
  • Tech nabízí více než 120 studentských organizací

Student tělo

  • Podzim 2015 byl 17. ročník rekordního zápisu

Fakulta

  • Více než 400 členů fakulty
Hr-infographic01Hr-infographic02Hr-infographic03

Místa

Russellville

Arkansas Tech University

Adresa, 1. řádek
Arkansas Tech University
1507 North Boulder Avenue

72801 Russellville, Arkansas, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 479-968-0237

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium