Buena Vista University School of Science

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Univerzita Buena Vista ( BVU ) je komunita činitelů, kultivátorů a tvůrců, kteří věří v transformativní vysokoškolské vzdělávání. Buena Vista University School of Science poskytuje výhody a vybavení, které byste očekávali od větší školy, v kombinaci se svobodou využívat tyto příležitosti, aniž byste čekali, až na vás přijde řada dalších studentů. Všechny laboratoře se používají pro výuku a práci studentů.

Zkoumejte účinek antibiotik na umístění a funkci mitochondrií v lidských buňkách. Zahajte lékařskou praxi ve svém rodném městě nebo se staňte strojním nebo počítačovým inženýrem. Na School of Science na Buena Vista University se naučíte, jak soutěžit s těmi nejlepšími a přizpůsobovat se a růst v měnícím se vědeckém prostředí.

Jako student budete mít také pravidelný přístup do vědeckého centra Estelle Siebens a provádět experimenty s použitím nejmodernějšího vybavení, které vlastní BVU . Protože všechny laboratoře jsou umístěny ve vědeckém centru, jsou snadno dostupné a profesoři vám vždy ukáží, jak je používat.

Místa

Storm Lake

Adresa, 1. řádek
West 4th Street,610
50588 Storm Lake, Iowa, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: