Přečtěte si oficiální popis

O státě Bay

Více než 70 let, Bay State College vybudovala pověst pro nabízení jedinečné, vysoce kvalitní osnov pro vážného studenta. Díky našim malým třídám, individualizované pozornosti a fakultě profesionálů z oboru, kteří přinášejí své zkušenosti do učebny, jsou naši studenti schopni úspěšně se věnovat studiu zaměřenému na kariéru v dnešním nejrychleji rostoucím průmyslu.

Naším závazkem k jejich akademickému a profesnímu rozvoji je, že naši studenti dostanou příležitost absolvovat stáž v některé z nejlepších společností v národě, zatímco navazují kontakty se zaměstnavateli a absolventy, kteří mohou otevřít dveře některým z nejlepších pracovních příležitostí v severovýchodním regionu.

Současně naši studenti pracují a žijí v našem kampusu v historickém Back Bay, jednom z nejžádanějších bostonských čtvrtí ve městě, v blízkosti centra bostonského živého centra a všeho, co nabízí.

Bay State College Rychlá fakta

Umístění

 • Boston, MA (domov více než 250 000 vysokoškolských studentů)
 • 1 blok od módní ulice Newbury
 • Park Fenway je vzdálený 2,4 km

Akademici

 • 15 programů, přidružených a bakalářských stupňů
 • Poměr studentů k učitelům je 15: 1
 • Průměrná velikost třídy: 18 studentů

Studenti:

 • Přibližně 800 studentů
 • On-campus bydlení dostupné

Bay State College je soukromá vysoká škola, jejímž posláním je poskytovat studentům kvalitní vzdělání, které je připraví na profesionální kariéru a na vyšší úroveň vysokoškolského vzdělávání. Bay State College splní toto poslání tím, že poskytuje učební prostředí kde vyučování excelence a služby studenta jsou míchány podporovat jedinečnost individuálních studentů, připravovat je dosáhnout jejich plného potenciálu jako eticky a sociálně vědomí občané.

112142_pexels-photo-1595391.jpeg

Historie Bay State College

Bay State College otevřela se v roce 1946 sloužit jedinému průmyslu, letecké společnosti, tím, že poskytuje studentům praktické dovednosti a věnovat zvláštní pozornost silnému vzdělávacímu nadaci. Pak, jak nyní, vysoká škola byla známá pro jeho malé třídy, individuální pozornost, a se zaměřit na specifické kariéry.

V roce 1961 se Bay State přestěhoval do své současné polohy v Back Bay - v centru města, ale v blízkosti nemocnic, podniků, nakupování, módy a zábavy.

V roce 1975, Bay stát byl zpočátku autorizován udělit Associate míry Commonwealth Massachusetts. V roce 1989, Bay stát stal se akreditovaný novou anglickou asociací škol a vysokých škol (NEASC) *. V roce 2004, stát státu byl povolen státem a NEASC * udělit bakalářské tituly v obchodě, móda a zábava vedení.

Sedmdesát let po svém založení Bay State stále pracuje pod vizí svých zakladatelů. Vysoká škola poskytuje vedoucím americkým zaměstnavatelům kvalifikované absolventy, kteří jsou profesionálně vyškoleni a vzděláváni pro profesi, kterou chtějí.

Bay State College je akreditována novou anglickou komisí vysokoškolského vzdělání (NECHE, předtím NEASC).

Prohlášení o poslání

Bay State College připraví studenty pro úspěšnou kariéru a globální občanství přes akademickou přísnost a individualizovanou podporu.

Hlavní zásady

Bay State College toho dosahuje prostřednictvím svého závazku poskytovat

 • dostupné soukromé vzdělávání
 • podpůrný, pečující personál a schopnost
 • praktické vzdělávací prostředí
 • společenství, které zahrnuje rozmanitost
 • fakulty s reálnými zkušenostmi
 • vzdělávání mimo třídu
 • kultura sociální a etické odpovědnosti
 • přístup založený na výsledcích k úspěchu studentů

Základní hodnoty

Kvalita, respekt a podpora.

Prohlášení o víře

Bay State College bude v naší oblasti vysokou školou pro studenty a zaměstnavatele, kteří hledají vzdělané absolventy v našich oborech.

112185_pexels-photo-1438072.jpeg

Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BSc

Bay State College

Ať už je vaším konečným cílem pracovat pro vedoucího pracovníka v oboru, spravovat neziskovou organizaci nebo zahájit vlastní podnikání, musíte se nejprve naučit, jak říd ... [+]

Přehled programu řízení

Ať už je vaším konečným cílem pracovat pro vedoucího pracovníka v oboru, spravovat neziskovou organizaci nebo zahájit vlastní podnikání, musíte se nejprve naučit, jak řídit. Program BS in Management společnosti Bay State College je o tom, že vám poskytnete nástroje, které potřebujete k tomu, abyste byli úspěšným manažerem v prostředí, které je inspirativní a praktické:

Učte se od obchodních profesorů, kteří do svých tříd přinášejí v průměru 15 let praxe v reálném světě.Dokončete dvě nebo více požadovaných stáží se snadným přístupem ke všem špičkovým firmám v Bostonu, které nabízí!Rozhodněte se zaměřit se na jednu z pěti koncentrací managementu specifických pro dané odvětví: Řízení bezpečnostních rizik v cloudu, Finance, zdravotnictví, řízení lidských zdrojů nebo marketing.Vyberte si pokračovat ve vzdělávání online s Bay State College partnerství s New England College of Business, a vydělat si MBA s pouze jeden rok studia!... [-]
Spojené státy americké Boston
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Bay State College

Tento program je tam, kde se design setkává s obchodem. Každou sezónu, módní návrháři ukázat své nejnovější výtvory, z nichž některé nakonec dělají z přistávací dráhy pro ... [+]

Tento program je tam, kde se design setkává s obchodem.

Každou sezónu, módní návrháři ukázat své nejnovější výtvory, z nichž některé nakonec dělají z přistávací dráhy pro ukládání regály po celém světě. Je to práce manažera zboží, aby si vybral to nejlepší z těchto návrhů, míchal a odpovídal barvám, velikostem a siluetám, aby poskytl zákazníkům to, co chtějí za cenu, kterou jsou ochotni zaplatit. Je to náročná a odměněná kariéra, zejména v kombinaci s tvůrčími dovednostmi a konceptuálními znalostmi módního návrháře. Tento program je tam, kde se design setkává s obchodem.

Bay State College nabídne jedinečnou vzdělávací kombinaci s jeho programem, bakalář vědy v módní Merchandising s koncentrací v módním designu . Tento program efektivně připravuje studenty k přístupu k módnímu průmyslu jako k kreativnímu podniku ik podnikání. Prostřednictvím interdisciplinárního přístupu jsou studenti schopni zaměřit se na oblasti módního merchandisingu, včetně vývoje produktů, vizuálního merchandisingu, globálního marketingu a maloobchodních strategií, v kombinaci s kreativní a koncepční prací. Program Fashion Design zahrnuje semestrální stáž, která pomáhá dále posilovat odborné znalosti studentů, protože získávají cenné zkušenosti v oboru a vyvíjejí profesionální síť, stejně jako obchodní důvtipy potřebné k přeměně skvělých návrhů na úspěšné oblečení a příslušenství.... [-]

Spojené státy americké Boston
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Bay State College

Pokud je váš cíl v hudebním byznysu, program Entertainment Management je odrazovým můstkem, který vás dovede na cestu. Budete potřebovat dovednosti v reálném životě, kter ... [+]

Máte zájem o kariéru v managementu zábavy?

Bay State College má program v poli zábavy management se dvěma koncentracemi: Hudební průmysl a audio produkce.

"Žádný konkurz není nutný! Tohle je program, který vám umožní pracovat v hudebním průmyslu."

O programu správy zábavy

Pokud je váš cíl v hudebním byznysu, program Entertainment Management je odrazovým můstkem, který vás dovede na cestu. Budete potřebovat dovednosti v reálném životě, které můžete získat jako součást titulu Bay State College . Absolventi programu Bay State's Entertainment Management získali práci ve společnostech, jako je Live Nation, Walt Disney, Cirque du Soleil, CBS rádio a další - díky soustředěnému vzdělávacímu programu Bay State. Prostřednictvím praktických lekcí a praktických zkušeností můžete:... [-]

Spojené státy americké Boston
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Bay State College

Svět závisí na technologii. Pokud spravujete technologii, svět závisí na vás. Učte se a staňte se plynulými ve všech nejnovějších technických nástrojích používaných na dn ... [+]

Informační technologie, přehled programu Business Analytics

Svět závisí na technologii. Pokud spravujete technologii, svět závisí na vás. Učte se a staňte se plynulými ve všech nejnovějších technických nástrojích používaných na dnešním pracovišti - včetně Odoo, Pythonu, Google Analytics, RapidMiner, WEKA, MongoDB, SQL Serveru s BI a Tableau Desktop Edition - abychom jmenovali alespoň některé. Navíc doplňte své technické znalosti komplexním zázemím ve všech aspektech podnikání:

Učte se od profesorů, kteří mají hluboké, reálné zkušenosti v oboru.Získat praktické porozumění analýze dat s velkými soubory dat pro podporu rozhodování.Rozvíjet hluboké pochopení významu vizualizace dat pro dosažení pozitivních komunikačních výsledků.Získejte dovednosti na vyžádání na dvou nebo více praktických stážích, se snadným přístupem k bostonské inovační čtvrti.... [-]
Spojené státy americké Boston
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
31 St. James Avenue
MA 02116 Boston, Massachusetts, Spojené státy americké