Berea College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Berea College nabízí vysoce kvalitní vzdělání akademicky slibným studentům s omezenými ekonomickými zdroji. Uděluje každému studentovi stipendium na školné, takže žádný student Berea nikdy neplatí školné. Berea je první interracialistická a koedukovaná vysoká škola na jihu a trvale se řadí mezi přední vysoké školy svobodných umění v zemi.

Vzdělávací zkušenost Berea poskytuje studentům znalosti a dovednosti pro úspěšnou orientaci ve světě. Vysoká škola poskytuje náročné a zároveň podpůrné vzdělávací prostředí. Ať už se jedná o výuku, účast na shromáždění, stáž, studium v zahraničí nebo propojení práce s akademickými cíli, vzdělávací zkušenost není jako žádná jiná. Studenti mají v učebně i mimo ni možnosti zážitkového učení.

Zkušenost Berea vychovává intelektuální, fyzický, estetický, emocionální a duchovní potenciál as těmi schopnostmi přijímat smysluplné závazky a převádět je do praxe.

Místa

Berea

Adresa, 1. řádek
Chestnut Street,101
40403 Berea, Kentucky, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: