Birmingham-Southern College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Můžete jít kamkoliv na vysokoškolské vzdělání. V Birmingham-Southern College, Jsme odhodláni pracovat v liberální rámci umění Vám nabídnout hands-on zkušenosti, budete muset následovat, bez ohledu na to, jaké oblasti si vyberete. Naše unikátní ledna Exploration termín vám čtyři týdny flexibility sledovat své sny, a naše prvotřídních akademické programy vám dovednosti uspět.

V BSC, budete:

Prozkoumejte svět a objevte své vlastní vášně. Vezměte si třídu, která vás inspiruje nebo navštívit zemi, ve které jsem jen vidět na mapě. Najděte si přátele, které vám nové pohledy na život, rozšířit své obzory v areálu klubu, nebo vyzkoušet své limity na hrací plochu. Najdete svou vlastní cestu, to vše při budování schopnosti dnešní zaměstnavatelé chtějí.

Zkušenost učí novým způsobem. Řešit problémy, kterým si nikdy nepředstavoval, pak to, co se naučíte mimo učebnu. Ať už si vyberete stáž, výzkum s profesorem, jeden-na-jeden mentorství, projektu služby, nebo váš vlastní vynález, budeš si nástroje, které potřebujete k úspěchu ve světě práce.

Excel před dokončením studia i mimo něj. Naši studenti patří mezi to nejlepší, a naši absolventi předčí veškerá očekávání. Ať už je to americký senátor, ředitel muzea, cena-vítězný autor, vědec NASA, právník, podnikatel, lékař, nebo více, ale úvěr BSC pro jejich úspěch. Nejen to, ale oni jsou dychtiví, aby vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Místa

Birmingham

Adresa, 1. řádek
Birmingham-Southern College
900 Arkadelphia Road

AL 35254 Birmingham, Alabama, Spojené státy americké