Black Hills State University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Black Hills State University je magisterský stupeň univerzity, který podporuje excelenci ve výuce a učení; podporuje výzkum, tvůrčí a vědecké činnosti a poskytuje služby na státní, regionu, národa a globální komunity. BHSU poskytuje programy v oblasti umění, humanitních věd, vzdělání, behaviorálních věd, matematiky, společenských věd, přírodních věd, obchodu a technologie, jakož i vybraných oborů síly na úrovni absolventa inovativní, vysoce kvalitní pregraduální (spolupracovník a bakalářské). Black Hills State University je jedinou komplexní univerzita v západní Jižní Dakota.

BHSU Vision Black Hills State University bude uznána jako inovativní, vysoce kvalitní univerzity v regionu Black Hills, státu, národa, a ve světě.

My, v Black Hills State University, se zavazuje:

Stipendium Zabýváme se stipendia výzkumu a tvůrčí činnosti s cílem přispět znalosti a umění komunity, státu, regionu, národa, a ve světě; se zapojit do stipendium výuky pomocí relevantní a nejmodernější postupy, připravit studenty pro budoucnost; a my se zapojily do stipendium služby tím, že přijímá vedoucí role ve společnosti a dělat smysluplné příspěvky k povolání a široké veřejnosti.

Student-soustředění Přijímáme odpovědnost transformaci studentských životů a léčit každého studenta s úctou a respektem.

Vzdělávací Excellence a celoživotního vzdělávání Zabýváme se dělá kvalitní práci tím, že odráží na náš výkon, naše kreativita a vynalézavost, a neustále napadat sami zlepšovat.

Integrity Jsme dodržovat etické normy excelence a přijímat odpovědnost za osobní rozhodnutí a činností, které mají vliv naše pověst jako dynamický a vynalézavý instituce vyššího vzdělávání, které uvádí studenty v popředí.

Zahrnutí Vítáme Multi-dimenze lidských rozdílů tím, že cvičí inkluzívní vzdělávání a bezpodmínečné pozitivní ohledem, na podporu multikulturní vzdělávací zkušenost pro všechny, a podporovat mezinárodní výměnu.

Inovace a změna Jsme předvídání budoucích potřeb a využít naše představy tak, aby reagovala na jedinečné příležitosti k růstu prostřednictvím podpory uctivý dialog, který podporuje otevřenou mysl výměnu názorů, kdy aktivní naslouchání a kritické myšlení udržet živé učení pro studenty, zaměstnance, fakulty, administrativní, absolventi a veřejnosti.

Místa

Spearfish

Black Hills State University

Adresa, 1. řádek
Black Hills State University, Office of Admissions
1200 University St. Unit 9502

57799-9502 Spearfish, Jižní Dakota, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 605-642-6343

Spearfish

Black Hills State University, Rapid City Campus

Adresa, 1. řádek
Black Hills State University, Rapid City Campus, 4300 Cheyenne Blvd
57719 Spearfish, Jižní Dakota, Spojené státy americké