Bluffton University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

V Bluffton, můžete si být jisti, že výjimečné vysokoškoláka, absolventa a pokračující a profesních vzdělávacích programů.

Zakotvena v našich čtyřech trvalých hodnot objevu, komunity, úcty a služby, najdete znak budování vzdělání, které vám pomůže dosáhnout vašich osobních a profesních cílů pro použití v globálním trhu. Založena na hodnotách, Mennonite o nastolení míru a služby, Bluffton víra tradice slouží jako užitečný rámec pro vaše osobní průzkumu a rozvoji víry. Jinými slovy, na Bluffton budete rozvíjet křesťanské hodnoty pro globální komunitu.

Domov pro mnohostranný studentů z více než 1100, Bluffton se nachází na 65 akrů svěží, zalesněné důvodů, které lemují břehy Little Riley potoka v obci Bluffton, Ohio. Budete rychle cítit součástí našeho areálu komunity, jak si rozvíjet vztahy s vrstevníky a vyhrazené fakulty.

Jako vysokoškolský student, náš aktivní studentský život usnadňuje, aby se nové přátele v sevřenými, uvítací atmosféru vašeho domova-daleko-od-home.

Akademické programy

Přístup Bluffton k učení v rámci svých studijních programů přechází smysluplné, osobní interakce učebnicí studie, přednášky, školního areálu činnosti, možnostech poskytování služeb a cross-kulturní možností, které bude trvat vás v celých Spojených státech a ve světě.

Kariérní postup

Naši absolventi a pokračující vzdělávací programy, aby bylo možné dokončit váš titul při vyvažování práce, rodina, kostel a další závazky. Absolvent a dalšího vzdělávání třídy jsou pohodlně k dispozici v Bluffton, Archbold a Piqua, Ohio.

Bluffton Rozdíl

Bluffton je spojen s Mennonite kostel-USA, nicméně většina Bluffton studentů nejsou Mennonite. To vytváří atmosféru, kde jsou všichni studenti vyzváni, aby prozkoumala a přijít vlastnit své vlastní přesvědčení.

Naše historie

Nachází se na břehu Little Riley Creek v Bluffton, malém městečku v severozápadním Ohiu, Bluffton univerzita byla založena v roce 1899 jako střední Mennonite vysoká škola. Jako základní kámen byl položen pro školy první budovy, Noah C. Hirschy, první prezident Bluffton je, dospěl k závěru, jeho poznámky s myšlenkou, že se ukázal jako odolný jako struktura sama: ". Pojďme se očekávají velké věci" Máme, a budeme tak činit i nadále.

Zatímco Bluffton je spojen s Mennonite kostel USA, jeho studenti, schopnost, osazenstva a absoloventky nejsou nutně Mennonite. Elmer Neufeld, sedmý prezident univerzity poznamenal "Bluffton by neměla být vnímána jako poněkud menší než Mennonite svou rozmanitostí, ale spíše více než Mennonite, se silnějším křesťanským mír církve svědectví roste z této zkušenosti." Dnes, Bluffton nadále odhodlána prochází podél našich základních hodnot - objev, komunity, respekt a servis - na každou novou generací studentů.

NAŠE MISE

"Tvarovaný historického mír církevní tradice a živeny touhou po dokonalosti ve všech fázích svých programů, Bluffton University cílem je připravit studenty všech prostředí pro život, stejně jako povolání, pro zodpovědné občanství, pro službu všem národům, a nakonec , pro účely Božího univerzálního království. "

Mennonite FAITH

Mennonites věřit, se svými křesťanskými bratry a sestrami, ve velkých afirmace víry: Bůh se stal člověkem, panství Krista, mocí evangelia, práce Ducha Svatého a autoritou písem.

V Mennonite dědictví, tyto víry vedly k výrazným důrazy; víra je dobrovolné; Křesťané jsou povoláni k životu v lásce, smíření a nastolení míru; nespravedlnost je třeba překonat s dobrým; štěstí je víc než materiální blahobyt; morální autorita je více než politické moci; život má být žil jednoduše; celá příroda je dar od Boha, které mají být oceňována s pocitem vděčnosti a správcovství; a milující, obětní služba je nejvyšším výrazem věrnosti Kristu.

Místa

Bluffton

Adresa, 1. řádek
1 University Drive,
45817-2104 Bluffton, Ohio, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: