Boston Baptist College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Na Boston Baptist College věříme, že vysoká škola by neměla být jen časem pro duševní růst, ale také pro duchovní růst. Věříme, že vzdělání a biblická duchovnost mohou a měly by kráčet ruku v ruce.

Vyzýváme naše studenty, aby mysleli biblicky, a to tak, že povzbudíme všechny studenty, aby usilovali o akademickou dokonalost a usilovali o duchovní a teologickou dokonalost tím, že každému studentovi poskytneme techniky přesné biblické hermeneutiky a aplikace Písma na fyzický svět.

Doporučujeme našim studentům objevovat se globálně tím, že jim poskytujeme řadu příležitostí ke studiu v zahraničí. Náš roční program studijních cest přepravuje studenty po celém světě již více než deset let. Renomovaný studijní pobyt v zahraničí pomohl studentům učit se i mimo výuku v Izraeli, Itálii, Řecku, Turecku, na Islandu, v Německu, Francii, Izraeli, Irsku, Velké Británii a Egyptě!

Neustále vyzýváme naše studenty, aby využili dovedností, které se učí ve třídě, a pomocí těchto dovedností budovali Boží království zde na zemi.

Místa

Boston

Adresa, 1. řádek
Metropolitan Avenue,950
02136 Boston, Massachusetts, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: