Přečtěte si oficiální popis

California International Business University ( CIBU ) byla založena v roce 1995 jako Mezinárodní škola řízení (ISM), kalifornská nezisková společnost. V roce 2002 změnil ISM svůj název na Kalifornskou školu mezinárodního managementu (CSIM), aby snížil záměnu s podobně jmenovanými institucemi. V roce 2008 jsme kvůli akreditaci a doplnění našeho doktorského programu změnili CSIM na California International Business University . CIBU je jednou z mála národních akreditovaných soukromých mezinárodních univerzit. Hledáme kvalifikované individuální studenty a globální partnerství s uznávanými vysokými školami a vysokými školami.

CIBU

se pyšní tím, že nabízí osobní pozornost profesorů v malých třídách a řadu akademických podpůrných programů a služeb. CIBU je obchodní škola s opravdu mezinárodním charakterem, protože studenti reprezentující více než 80 zemí navštěvovali naše programy. To poskytuje našim studentům příležitost zažít různorodé nadnárodní prostředí, když usilují o dosažení vzdělávacích cílů doprovázených současným podnikatelským duchem. Naše instituce je akreditována Akreditační radou pro nezávislé vysoké školy a školy (ACICS), 750 First Street NE, Suite 980, Washington DC 20002-4241, (202) 336-6780, udělující bakalářské tituly, magisterské tituly a doktorské tituly. Společnost ACICS je uznána agenturou Ministerstva školství Spojených států za národní akreditační agenturu a je uznávána Radou pro akreditaci vysokého školství (CHEA). Kromě toho má tato škola povolení k přijímání cizinců, kteří nejsou cizinci, prostřednictvím Úřadu Spojených států pro občanství a přistěhovalectví. Střediska VzděláváníUSA jsou sítí více než 400 poradenských středisek USA ve 170 zemích určených k tomu, aby pomohli místním studentům najít vhodnou vysokou školu nebo univerzitu ve Spojených státech. Doporučujeme, abyste navštívili vaše středisko pro informace o výběru vysoké školy nebo univerzity v USA, které odpovídají vašim potřebám, porozumění a příprava na požadované vstupní testy, pomoc při přijímacím řízení, poradenství při hledání finanční podpory pro studium, příprava na studenta vízový proces a orientace před odletem.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BSc

California International Business University

Tento čtyřletý program kombinuje obchodní vzdělávání s široce založenou nadací pro liberální umění. To dává studentům dovednosti a odborné znalosti potřebné k tomu, aby p ... [+]

CIBU ‚s bakalářským titulem je - stejně jako všechny CIBU ‘ s programy - kariéra-orientované a na základě silnými vazbami na mezinárodním trhu. Většina našich programů nevyžaduje práci, ale mnoho studentů má možnost zapsat se do stáže, aby získali zkušenosti a vytvořili kontakty.

Tento čtyřletý program kombinuje obchodní vzdělávání s široce založenou nadací pro liberální umění. To dává studentům dovednosti a odborné znalosti potřebné k tomu, aby pokročily v dnešním dynamickém podnikatelském prostředí. Program zdůrazňuje globální perspektivy, posiluje pocit sociální odpovědnosti a rozvíjí dovednosti v oblasti vedení - to vše zároveň nabízí studentům flexibilitu k plnění jejich individuálních zájmů. Navíc prozkoumá společenský a etický rozměr podnikatelské a profesní odpovědnosti.... [-]

Spojené státy americké San Diego
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa destinace
CIBU – California International Business University
550 West B Street

San Diego, California, 92101 US
Sociální média