Cabrini University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Společnost byla založena v roce 1957 a Cabrini University je rezidenční katolická instituce v Pensylvánii, která vítá studenty všech náboženství, kultur a prostředí.

Naše vysokoškolské a postgraduální tituly pomáhají studentům zjistit, kdo jsou a co mohou dosáhnout v jejich životě, ve své kariéře a ve společnosti. Naši studenti jsou oprávněni vydělávat si lepší život pro sebe i pro ostatní od okamžiku, kdy se vydávají na školní areál.

Naše vítaná, bezpečná komunita se nachází krátkou jízdou vlakem z Philadelphie a nachází se v blízkosti nákupních a stravovacích zařízení světové třídy.

Jsme jen dvě hodiny od New Yorku a dvě a půl hodiny od Washingtonu, DC, což náš školní areál je skvělým výchozím bodem pro objevování východního pobřeží.

  • 2 150 studentů (37% mužů, 63% žen)
  • 33% rozmanitost studentů
  • 1300 vysokoškoláků
  • 850 absolventů

Cabrini University se nachází v bezpečné komunitě krátká jízda vlakem z Philadelphia.We jsou pár minut od krále Prussia Mall největší nákupní komplex na východním pobřeží, a méně než tři hodiny od New Yorku a Washingtonu, DC

Průměrná akademická a potřebná stipendia je $ 23,000.00. Naše celkové odhadované náklady jsou $ 46,000.00. Cabrini je hodnocen jako top malá univerzita a nejlepší hodnota pro studenty s více než 35 akademickými velkými společnostmi.

Poměr studentů 16: 1

Průměrná velikost třídy 16

92% fakulty na plný úvazek má titul doktorátu nebo terminálu.

92% absolventů Cabrini je zaměstnáno, v postgraduální škole, nebo absolvování ročníku služby do 10 měsíců po ukončení studia.

Místa

Radnor

Adresa, 1. řádek
610 King of Prussia Road
19087 Radnor, Pensylvánie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium