Cabrini University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Společnost byla založena v roce 1957 a Cabrini University je rezidenční katolická instituce v Pensylvánii, která vítá studenty všech náboženství, kultur a prostředí.

Naše vysokoškolské a postgraduální tituly pomáhají studentům zjistit, kdo jsou a co mohou dosáhnout v jejich životě, ve své kariéře a ve společnosti. Naši studenti jsou oprávněni vydělávat si lepší život pro sebe i pro ostatní od okamžiku, kdy se vydávají na školní areál.

Naše vítaná, bezpečná komunita se nachází krátkou jízdou vlakem z Philadelphie a nachází se v blízkosti nákupních a stravovacích zařízení světové třídy.

Jsme jen dvě hodiny od New Yorku a dvě a půl hodiny od Washingtonu, DC, což náš školní areál je skvělým výchozím bodem pro objevování východního pobřeží.

  • 2 150 studentů (37% mužů, 63% žen)
  • 33% rozmanitost studentů
  • 1300 vysokoškoláků
  • 850 absolventů

Cabrini University se nachází v bezpečné komunitě krátká jízda vlakem z Philadelphia.We jsou pár minut od krále Prussia Mall největší nákupní komplex na východním pobřeží, a méně než tři hodiny od New Yorku a Washingtonu, DC

Průměrná akademická a potřebná stipendia je $ 23,000.00. Naše celkové odhadované náklady jsou $ 46,000.00. Cabrini je hodnocen jako top malá univerzita a nejlepší hodnota pro studenty s více než 35 akademickými velkými společnostmi.

Poměr studentů 16: 1

Průměrná velikost třídy 16

92% fakulty na plný úvazek má titul doktorátu nebo terminálu.

92% absolventů Cabrini je zaměstnáno, v postgraduální škole, nebo absolvování ročníku služby do 10 měsíců po ukončení studia.

Místa

Radnor

Adresa, 1. řádek
610 King of Prussia Road
19087 Radnor, Pensylvánie, Spojené státy americké