Campbellsville University

Úvod

Read the Official Description

Campbellsville univerzitní mise

Campbellsville University je komplexní křesťanská instituce, která nabízí předprofesní, vysokoškolské a postgraduální programy. Univerzita se věnuje akademické dokonalosti pevně zakotvené v liberálním umění, které podporuje osobní růst, integritu a profesionální přípravu v pečlivém prostředí. Univerzita připravuje studenty jako křesťanské služební lídry pro celoživotní učení, pokračující stipendium a aktivní účast v rozmanité, globální společnosti.

Základní hodnoty

  • Podporovat akademickou excelenci pomocí předprofesních certifikátů, spolupracovníků, maturitních a postgraduálních programů prostřednictvím tradičních, technických a on-line systémů.
  • Poskytnout prostředí, které napomáhá úspěchu studenta.
  • Hodnotit různorodé perspektivy v komunitě zaměřené na Krista.
  • Modelovat vedení služebnictva a efektivní správcovství.

Akreditace

Campbellsville University je akreditována jižním sdružením vysokých škol a vysokých škol (SACSCOC), které uděluje certifikáty, spolupracovníky, bakaláře a magisterské tituly.

Hudební program Campbellsville je akreditován Národním svazem hudebních škol (NASM). Program přípravy učitelů schvaluje Rada pro profesní standardy vzdělávání (EPSB) pro vzdělávání a certifikaci učitelů a je akreditována Národní radou pro akreditaci pro vzdělávání učitelů (NCATE). Interstate smlouva NASDTEC poskytuje příležitost absolventům získat výukové osvědčení v jiných státech, i když mohou existovat příslušné podmínky. Programy sociální maturity a magisterské sociální práce jsou akreditovány Radou pro vzdělávání v sociální práci (CSWE). Masters of Marriage and Family Therapy je akreditována Komisí pro akademiky pro vzdělávání v oblasti manželství a rodinné terapie (COAMFTE). RN na BSN ošetřovatelský program je akreditován Akreditační komisí pro vzdělávání v ošetřovatelství (ACEN).

Žebříčky a cvičení

Kromě toho, že se řadí k jednomu z nejlepších amerických křesťanských vysokých škol a vrcholu Kentucky a jižní instituce v akreditovaných národních i světových žebříčcích, jako je US News

Studovat v zahraničí

Centrum pro mezinárodní vzdělávání na Campbellsville University nabízí širokou škálu výměn a programů pro studenty. Máme úzké vazby se školami na Ukrajině, Belize, Brazílii, Číně, Japonsku, Tchaj-wanu, Jižní Koreji a ve Španělsku. CIE nabízí také programy v 49 různých zemích po celém světě. Mohli byste studovat arabštinu v Ammánu, Jordánsku, mít stáž v Austrálii nebo se účastnit výuky služeb v Ho Či Minově městě ve Vietnamu. Svět je u nás a příležitosti jsou nekonečné!

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět BA programy » Vidět BSc programy » Vidět Certifikáty » Vidět Kombinované MBA » Vidět Kurzy » Vidět MA » Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

BA

Bachelor of Arts in International Studies

Campus forma Denní studium September 2019 Spojené státy americké Campbellsville

[+]

Program připraví studenta na kariéru v místních, státních, federálních a mezinárodních agenturách a organizacích, kde bude schopen vést z křesťanského pohledu na svět. Po ukončení studia může student také absolvovat vysokoškolské vzdělání v různých oborech, jako je právo, politologie, mezinárodní obchod, křesťanské mise, TESL, MATESOL, veřejná politika a administrativa. Pět oblastí soustředění zahrnuje latinské studium, , Evropské studie, interkulturní křesťanské mise a studie TESL (výuka angličtiny jako druhého jazyka).

[-]

BSc

Bachelor of Science v oboru Business Administration

Online forma Campus forma Denní studium Kombinované September 2019 Spojené státy americké Campbellsville USA Online + 2 více

Jedná se o multidisciplinární stupeň, který učí základy účetnictví, marketingu, lidských zdrojů a mnoho dalšího. [+]

[-]

Bakalář vědy v mezinárodních studiích

Campus forma Denní studium September 2019 Spojené státy americké Campbellsville

Podobně jako v oboru umění je to interdisciplinární program, který kombinuje kritické myšlení a analytické dovednosti, etiku a mezikulturní studia. [+]

Bakalář vědy v mezinárodních studiích. Podobně jako v oboru umění je to interdisciplinární program, který kombinuje kritické myšlení a analytické dovednosti, etiku a mezikulturní studia. Program připraví studenta na kariéru v místních, státních, federálních a mezinárodních agenturách a organizacích, kde bude schopen vést z křesťanského pohledu na svět. Po ukončení studia může student také absolvovat vysokoškolské vzdělání v různých oborech, jako je právo, politologie, mezinárodní obchod, křesťanské mise, TESL, MATESOL, veřejná politika a administrativa. Pět oblastí soustředění zahrnuje latinské studium, , Evropské studie, interkulturní křesťanské mise a studie TESL (výuka angličtiny jako druhého jazyka). K získání titulu BS však studenti, kteří absolvují předmět mezinárodních studií, nemusí absolvovat kurzy cizích jazyků, ale musí absolvovat dalších šest hodin, které budou vybrány z možností dostupných v sekci Core Courses v oboru. Fakulta doporučuje, aby studenti, kteří očekávají, že vstoupí na postgraduální studium v ​​mezinárodních studiích nebo příbuzném oboru, si vyberou možnost bakalářského studia.... [-]


Videos

Welcome to CU