Care Hope College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Naše historie

Care Hope College (oficiálně známá jako Palm Beach Vocational Institution) byla založena v roce 1996 jako vzdělávací vzdělávací instituce, která vyplňuje rostoucí potřebu kvalitního zdravotního vzdělání. Byla navržena tak, aby rozvíjela "praktické" profesionální zdravotnické pracovníky. Všechny programy jsou navrženy tak, aby se zabývaly kvalitní přípravou těch, kteří poskytují péči pacientům v nemocnicích, zařízeních dlouhodobé péče a soukromým domovům.

V roce 2008 akademie založila nové vlastnictví upravující strukturu a organizaci školy a nově se přejmenovala na Care Hope College . V roce 2011 se akademie přesunula na větší místo, přidala nové programy a najala další fakulty / zaměstnance, aby se ubytovala s větší studentskou organizací.

Vysoká škola se stala domovem studentského subjektu, který zahrnuje dospělé pracující, dospělé, kteří mění svou kariéru, a dospělé, kteří vždy toužili a toužili investovat do zdravotnictví.

117829_CHCBANNER9.jpg

Naše poslání

Care Hope College se věnuje tomu, že poskytuje našim studentům nejvyšší kvalitu soustředěného vzdělávání a odborné přípravy, díky které naše rozmanité studentské obyvatelstvo dosáhne svých akademických a profesních cílů.

Naše prohlášení o víře

Vize Care Hope College je poskytnout H ZDRAVÍ, ó pportunity, artnership P a E ducation (naděje) pro všechny obyvatele a občany v Palm Beach County a sousedních oblastí. Vyjádření o vizi poskytuje návod, jakým se akademie zavázala dosáhnout tím, že zaměstná kvalifikované odborníky a zkušené učitele a zaměstnance, aby učil a vedl zdravotní péči a další spojenecké zdravotnické pracovníky, aby se starali o péči, soucitné a kompetentní poskytovatele zdravotní péče.


117828_CHCBANNER6.jpg

Místa

Boynton Beach

Adresa, 1. řádek
901 N. Congress Avenue
Suite C-201

33426 Boynton Beach, Florida, Spojené státy americké