Přečtěte si oficiální popis

Carver College

O Carver College

Jako většina historicky černé vysoké školy, Carver College byla založena za účelem splnění požadavku na instituce vyššího vzdělávání pro ty, kteří touží biblickou a teologickou přípravu. Vzhledem k tomu, Bůh otevřel dveře instituce v roce 1943, více než tisíc mužů a žen, které absolvoval. Tito absolventi jsou slouží Bohu po celém světě v zemích jako Keňa, Ghana, Jamajka, a samozřejmě ve Spojených státech.

V Carver College, Písmo ožívá jako Bůh používá členů fakulty Christ-střed ve vývoji svých služebníků. Studenti mají možnost prostřednictvím výuky a praktických zkušeností studovat širokou škálu otázek, jak oni se vyvíjejí biblický pohled na svět. Na Carver, budete by mělo být umožněno účastnit se letních misí výlety do míst, jako Keňa, Jižní Afriky nebo Karibiku.

Naše škola motto, "Školení k transformaci," bereme vážně své povolání cvičit a vybavovat naše studenty k celoživotní službě. Výcviku Carver studenti obdrží první transformuje své vlastní srdce a pak se zaručila, že jít vlak a transformovat srdce druhých. Pokud si přejete dostávat tento typ tréninku, Carver je kolej pro vás.

Nezapomeňte, že možnosti tohoto druhu jsou vzácné a drahé. Pokud jsou vynechal nelze načíst. Proto Zveme vás využít této příležitosti, aby se stal součástí rostoucí rodiny Carver College. Zde na Carver College se vám bude líbit "rodinnou" atmosféru, jednu složenou z kolegy křesťané ze všech oblastí života a různých etnik a kultur.

Prázdný

Poslání

Carver College existuje proto, aby oslavovat Boha vzdělávání studentů k dosažení svět pro Krista tím, že slouží kostel, komunitu a svět jako biblicky zlobil se, odborně způsobilých mužů a žen charakteru.

Nediskriminace Policy

Carver umožňuje admitance všem studentům bez ohledu na jejich rasu, barvu pleti, národnost nebo etnického původu, zdravotního stavu, věku, pohlaví nebo zdravotního postižení. Vysoká škola poskytuje každý a každý student stejná práva a privilegia, a neomezuje se nikomu přístup k některé z jejích zařízení nebo programy akademického studia. Carver také nerozlišuje při správě svých vzdělávacích politik, finanční výlohy, nebo najímání.

Institucionální Goas

  • Carver Bible vysoká škola má pět institucionální cíle, které přímo souvisejí s posláním Carver:
  • Christian Odpovídá: Carver inspiruje studenty pochopit, že každý křesťan má odpovědnost podílet se na dosažení svět pro Krista.
  • Křesťan Vzdělání: Carver vychovává studenty v široké a hluboké znalosti Bible a teologie.
  • Christian Service: Carver vybavuje studenty odborných dovedností pro servírování kostel, společenství a dalších příbuzných oborů.
  • Christian Perspective: Carver vystavuje studenty v obecných oblastech podléhajících z biblického pohledu.
  • Christian Povaha: Carver podporuje rozvoj a životní styl zralého křesťanského charakteru.

Proč si vybrat Carver

Carver se specializuje na vybavování zítřejší církve a para-církevní vůdce pro službu ve všech oblastech života. Cílem školy je produkovat absolventy, kteří získali moudrost a znalosti potřebné pro život plodné životy servisem, připravena reagovat na Boží volání, aby sloužili po celém světě (Sk 1: 8). Již více než 60 let, Carver se snažil plnit svůj mandát pomáhat globální kostel v jeho spáchání světové evangelizace a učednictví, a přitom vyrábí špičkové vůdce služebník ochoten a schopen reagovat na Boží volání všude tam, kde může být. Z Jižní Afriky do Nigérie, Haiti a Jamajce, v obou městských a venkovských oblastech v celých Spojených státech. Carver studenti připraveni sloužit Pánu ve všech aspektech ministerstva.

Carver plně připravuje své studenty ke službě Bohu v různých rolí a funkcí v církevní a para-ministerstvech kostela. Zatímco pouze dvě disciplíny v současné době nabízené v biblických studií a teologii, studenti mohou získat děti nebo mladistvé v pastoračních studiích, křesťanské vzdělání, hudba, teologie, a misích.

Carver biblický
Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BA

Carver College

Bakalář umění v biblických studiích má připravit studenty, aby sloužili jako pastýři, evangelisté, misionáři, poradci nebo učitelé. Tento studijní program bude poskytovat ... [+]

Bakalář umění v biblických studiích (BA v biblických studiích)

Bakalář umění v biblických studiích má připravit studenty, aby sloužili jako pastýři, evangelisté, misionáři, poradci nebo učitelé. Tento studijní program bude poskytovat studentům komplexní pochopení Bible pro ministerstvo a teologické studium. Program vyžaduje 120 kreditních hodin pro absolvování s požadovaným kursu v biblických, teologických, odborných a všeobecných studiích. Kromě toho mají studenti možnost zvolit si menší koncentraci, což vyžaduje 12 kreditních hodin pro jeho dokončení.

Učební cíle

Studenti budou:

Ukažte pokročilé znalosti BibleZískej... [-]
Spojené státy americké Atlanta
Září 2019
Denní studium
Kombinované
4 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Carver College

Bakalář umění v psychologii je navržen tak, aby připravil studenty sloužit v mnoha oblastech lidských služeb. ... [+]

Bakalář umění v psychologii (BA v psychologii)

Bakalář umění v psychologii je navržen tak, aby připravil studenty sloužit v mnoha oblastech lidských služeb. Tento studijní program bude poskytovat studentům pochopení psychologie, Bible a příprava na postgraduální studium. Program vyžaduje 120 kreditních hodin pro absolvování s požadovaným kursu v biblických, teologických, odborných a všeobecných studiích. Kromě toho mají studenti možnost zvolit si menší koncentraci, což vyžaduje 12 kreditních hodin pro jeho dokončení.

Učební cíle

Studenti budou:

Ukažte pracovní znalosti celé Bible.Získejte dovednosti v přiměřeném výkladu P... [-]
Spojené státy americké Atlanta
Září 2019
Denní studium
Kombinované
4 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině

BSc

Carver College

... [+]

[-]
Spojené státy americké Atlanta
Září 2019
Denní studium
Kombinované
4 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Carver College Student Life

Adresa destinace
Carver College
3870 Cascade Road SW,
Atlanta, GA 30331

Atlanta, Georgia, US
Sociální média