Přečtěte si oficiální popis

Challenge Your Mind - Pokračujte ve vášní - Najděte si místo - Vytvořte si svůj úspěch


Hledáte více ze zkušenosti z vašeho vysokoškolského studia - a od vás? Přijďte se rozvíjet v CMU. Vybavená komunitou, která je obeznámená s každou představitelnou příležitostí, objevíte své silné stránky. Najdete svůj hlas. Dosáhnete toho nejlepšího - jako učenec, jako vůdce, jako tvůrce rozdílů ve světě./>


Akademici
CMU nabízí více než 40 studijních programů, které vyučuje odborná fakulta ve vysoce personalizovaných třídách.Společnost Central Methodist University založená v roce 1854, je čtyřletá soukromá univerzita liberálních umění. Hlavní kampus CMU, který je domovem Vysoké školy svobodných umění a věd (CLAS), se nachází ve městě Fayette, Missouri, kde se zapsalo 1100 studentů. Více než 4 000 studentů navštěvuje Vysokou školu postgraduálního a rozšířeného studia CMU (CGES), která nabízí kurzy online a na webových stránkách v celé Missouri a regionu. CMU je přidružena k jednotné metodistické církvi a vítá studenty všech náboženství.


Mise/>

Central Methodist University připravuje studenty, aby změnili ve světě tím, že zdůrazní akademickou a odbornou excelenci, etické vedení a sociální odpovědnost.


Krédo/>

Komunita Central Methodist University , v souladu se sjednoceným metodistickým dědictvím, usiluje o akademickou dokonalost, individuální úspěch a společenskou odpovědnost. Jako členové této komunity věříme v:

 • Hledání vědění, pravdy a moudrosti;
 • Oceňování svobody, upřímnosti, zdvořilosti a rozmanitosti;
 • Živý život služeb a vedení; a
 • Vezmeme odpovědnost za sebe a s komunitami, ve kterých žijeme.


Prohlášení o občanství/>

Civitelnost udržuje hodnoty úcty, laskavosti a diplomacie v našich přímých i nepřímých interakcích s ostatními. Rozmanitost rozpoznává rozdíly mezi lidmi a vnímá tyto rozdíly jako přínos pro komunitu.


Vedoucí vize/>

Central Methodist University bude uznávána a oceňována jako instituce, která poskytuje vynikající akademické programy excelence, vnořené v rámci robustního a podpůrného prostředí školního areálu, připravuje studenty na získání života a život.

Aby se zajistilo, že vzdělávací zkušenosti na CMU vyvolávají ideály obsažené v prohlášeních o mise a vize, fakulty, administrativa a správci přijali na jaře roku 2016 nové principy učení na univerzitě a související výsledky. Šest z devíti výsledků bude použito k hodnocení obecný vzdělávací program. Zbývající výsledek vyššího řádu bude hodnocen na vyšší úrovni studentů. Tyto jsou:


Komunikace (Articulate, Multimodal, Professional)/>

 • Studenti jsou formulováni, schopni mluvit a psát jasně a efektivně.
 • Studenti jsou multimodální, schopní interpretovat a vyjadřovat nápady prostřednictvím několika způsobů komunikace.
 • Studenti jsou profesionální, schopní se přizpůsobit a vzájemně komunikovat s ostatními v jistotě, zodpovědnosti a zaměstnání.


Zvídavost (objevte, analyzujte, vytvářet)/>

 • Studenti mohou objevit, prozkoumat a hledat řešení založená na nahromaděných poznatcích a současném výzkumu.
 • Studenti mohou analyzovat, vyhodnotit, interpretovat a shrnout data.
 • Studenti mohou vytvářet a inovovat pomocí kritického myšlení a dovedností spolupráce.


Společenství (sloužit, respektovat, vést)/>

 • Studenti budou sloužit druhým a budou etickými a informovanými občany.
 • Studenti chápou a respektují rozmanitost, včetně názorů, postojů a přesvědčení ostatních.
 • Studenti budou tvořivě a spolupracovně vést k pozitivním změnám v širším světě.

Hodnoty


Kdo jsme/>

Central Methodist University je známá vysokoškolskými vzdělávacími programy vysokoškolské a absolventské, vzdělávacími zkušenostmi založenými na hodnotách a dlouhotrvajícími církevními vztahy, silnou tradicí liberálních umění, důrazem na rozvoj osobnosti a vedení a úspěchem absolventů prostřednictvím jejich dalšího vzdělávací a odborné činnosti. Charakterizovaná akademickou dokonalostí a proaktivními personalizovanými studentskými službami, programy jsou nabízeny ve Fayette a celostátní prostřednictvím technologií dálkového učení, jakož i prostřednictvím partnerství se školami, kostely, nemocnicemi a dalšími vysokoškolskými institucemi.


Hodnoty/>

Central Methodist University potvrzuje své Wesleyanské dědictví a své jedinečné místo jako jediná univerzitní metodistická univerzita v Missouri. Umístění jeho hlavního kampusu v malé, historické, venkovské komunitě poskytuje studentům příležitost žít a učit se v bezpečném prostředí. Univerzita hodnotí své silné liberální umění a poskytuje základ pro vynikající profesionální programy. CMU a jeho mimoškolní aktivity podporují prostředí, ve kterém se rozmanité studentské těleso může rozvíjet intelektuálně, sociálně a duchovně. Univerzitní život zdůrazňuje poctivost, poctivost, zdvořilost a silný smysl osobní odpovědnosti jako integrální prvky charakteru a vůdcovství. Central Methodist University vychovává ducha společenství a péče mezi studenty, fakultou a zaměstnanci.


Cíle vzdělávání/>

Central Methodist University zkušenost vede přes akademický program a příležitosti k praktickým zkušenostem k růstu znalostí, osobní integrity, duchovnosti a odborné způsobilosti studentů. Navíc jsou studenti vyzváni k tomu, aby rozvíjeli pocit globálního občanství a závazek ke zlepšení světa. Studenti s CMU vzděláním jsou připraveni:


Akademické cíle/>

 • prokázat znalosti o liberálních uměních a akademických specialitách, jakož i technické dovednosti a odborné kompetence.
 • myslet kriticky a koncepčně a aplikovat své znalosti a dovednosti na řešení problémů.
 • komunikovat přesně a efektivně pomocí poslechu, mluvení a psaní.


Cíle znaků/>

 • pokračovat v rozvíjení sebeuvědomění, důvěry a pocitu čestnosti a závazku tím, že převezme odpovědnost a vedení ve službách ostatních.
 • usilovat o pochopení myšlenek, otázek a událostí uvnitř i za hranicí jejich bezprostředního společenství a ocenit dary rozmanitosti.
 • zhodnotit své osobní síly a schopnosti a prozkoumat vhodné povolání v měnícím se světě.
 • mít odvahu přijímat rozhodnutí na základě etických, estetických, ekonomických a environmentálních důsledků.
 • zavázaly se k životnímu modelování hodnot ve vztazích se sebou, rodinou, církví, univerzitou a komunitou.


Změnit život - Uveďte student do CMU/>

Od roku 1854 se studenti CMU naučili, žili a pěstovali jako jednotlivci, kteří chtěli změnit svět. Ať už studují ve Fayette, on-line, nebo v jednom z mnoha center v Missouri, prožívají transformační změnu, která vede k úspěchu. Znát někoho, kdo by miloval naši univerzitu? Pomozte jim najít místo, kam patří - jako orol na CMU!

Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BSc

Central Methodist University

Domníváte se, že vzdělávání a fyzická aktivita jsou důležité? Přeměňte svou vášeň o wellness a vaši touhu učit se v kariéře prostřednictvím hlavního tělesné výchovy CMU. ... [+]

Domníváte se, že vzdělávání a fyzická aktivita jsou důležité? Přeměňte svou vášeň o wellness a vaši touhu učit se v kariéře prostřednictvím hlavního tělesné výchovy CMU. Tento program spojí zdravotní vědy a praktické pedagogické dovednosti, které vám poskytnou profesionální zkušenosti potřebné pro úspěch. Nebudete jen dělat rozdíl v životě těch, kterým vychováváte, ale pocítíte spokojenost a úspěch při tom.

O tomto programu/>

Tělesná výchova v oblasti tělesné výchovy vás připravuje na to, abyste byli lídrem ve vzdělávání, když prosazujete zdravý a aktivní životní styl. Prostřednictvím tříd, které se zaměřují na fyzické a kognitivní koncepty, získáte schopnosti, které školy hledají prostřednictvím učebních a praktických učebních zkušeností.... [-]

Spojené státy americké Fayette
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Bakalář

Central Methodist University

Máte-li vášeň pro hudbu a chcete se věnovat kariéře, která reflektuje vaše talenty a osobní zájmy, je hudební majorka CMU obrovským krokem správným směrem. Prostřednictví ... [+]

Máte-li vášeň pro hudbu a chcete se věnovat kariéře, která reflektuje vaše talenty a osobní zájmy, je hudební majorka CMU obrovským krokem správným směrem. Prostřednictvím tohoto programu nejen získáte zkušenosti a znalosti v mnoha různých žánrech hudby, ale budeme vytvářet výkonnostní dovednosti a důvěru, díky nimž budete svítit.

O tomto programu/>

Hudební major je nabízen našim studentům prostřednictvím Swinney Conservatory of Music. Tento major často slouží jako skvělá volba, pokud chcete přidat do výchovné zkušenosti nezletilou. Naše třídy vnášejí dobrou znalost hudby a vytvářejí základy potřebné k uskutečnění hudební kariéry.... [-]

Spojené státy americké Fayette
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Central Methodist University

Patříte mezi reflektory? Chtěli byste vzít své herecké dovednosti na další úroveň? Přijměte svou vášeň pro výkon, produkce v zákulisí nebo režii a proměňte ji v vzrušujíc ... [+]

Patříte mezi reflektory? Chtěli byste vzít své herecké dovednosti na další úroveň? Přijměte svou vášeň pro výkon, produkce v zákulisí nebo režii a proměňte ji v vzrušující kariéru s hlavním divadelním uměním CMU. Získáte vynikající praktické zkušenosti a zároveň rozvíjet potřebné znalosti a dovednosti potřebné k tomu, abyste se dostali tam, kam chcete jet.

O tomto programu/>

Hlavní divadelní umění je dodáváno prostřednictvím bakaláře umění v divadelním umění nebo bakalářského programu v oboru divadelní umění. K těmto možnostem lze přidat certifikaci pro výuku řeči nebo drama na sekundární úrovni. Máte-li zájem o tuto certifikaci, měli byste při vývoji svého studijního plánu zvolit důraz na vzdělávání a divadelní umění (sekundární úroveň). Bez ohledu na to, jakou cestu si vyberete, obdržíte pevný základ zkušeností požadovaných divadly, agenturami, vzdělávacími institucemi a vysokoškolskými školami.... [-]

Spojené státy americké Fayette
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Central Methodist University

Vyčítání rozhodnutí a jednání z minulosti, zvědavost na historické události a názory na sociální a politické otázky jsou jen některé z mnoha příznaků, které máte zájem o ... [+]

Vyčítání rozhodnutí a jednání z minulosti, zvědavost na historické události a názory na sociální a politické otázky jsou jen některé z mnoha příznaků, které máte zájem o historii. Dozvíte se o minulých a současných rozhodnutích, která formují lidské dějiny a připravují se na kariéru v oboru, který jste vášniví jako hlavní dějiny v CMU.

O tomto programu/>

Studenti, kteří se zabývají historií, se učí zkoumat, interpretovat a vysvětlovat události minulosti při studiu historických dokumentů, sestavování a zaznamenávání dat a sdělovat nápady a vysvětlení. Příležitosti jsou nekonečné, když jste hlavním partnerem Historie na CMU, protože dostanete přípravu, kterou potřebujete pro řadu kariér. Staň se historikem, novinářem, lektorem, archeologem nebo dokonce i průvodcem v historickém místě.... [-]

Spojené státy americké Fayette
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Central Methodist University

Baví vás práce s formulemi, rozpoznáním vzoru, manipulací se symboly a řešením brain teasers? Studenti matematiky v CMU se připravují na úspěšnou kariéru při studiu jazyk ... [+]

Baví vás práce s formulemi, rozpoznáním vzoru, manipulací se symboly a řešením brain teasers? Studenti matematiky v CMU se připravují na úspěšnou kariéru při studiu jazyka matematiky v ústní, písemné a symbolické podobě.

O tomto programu

Matematika je rozmanitá a zahrnuje oblasti, jako je algebra, počet, geometrie, inženýrství, analýza a statistiky. Prostřednictvím tohoto studijního programu budete rozvíjet dovednosti potřebné k tomu, abyste byli kvalifikovaní pro různé kariéry.

Jako hlavní CMU matematika budete mít příležitosti k:

se stane efektivní v jazyce matematiky sestavováním a analýzou dat, řešením problémů, aplikací výpočtů a prezentací řešenípodílet se na výukových zkušenostech prostřednictvím projektů, stáží a výzkumných příležitostírozvíjet znalosti a dovednosti potřebné k uskutečnění řady profesních rozhodnutí v oblastech jako je výuka, výpočetní technika, strojírenství, podnikání, ekonomika, statistiky, fyzikální vědy a další oblasti vyžadující silné kvantitativní dovednostidostat přípravy potřebné k dalšímu kroku k absolvování školyDostupné stupně/>Associate of Science v matematice - CLAS , CGESBakalář umění v matematice - CLAS , CGESBakalář vědy v matematice - CLAS , CGESMatematika je dostupná v malém jazyce - CLAS , CGESJiné programy matematiky CMU:/>Středoškolské vzdělání - matematikaStředoškolské vzdělání - Certifikace matematikyMaster of Science v matematicePožadavky na přijetí... [-]
Spojené státy americké Fayette
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Central Methodist University

Biologie je studium života. Z biosféry, ekosystémů a biologických společenství až po organismy, buňky a organely, biologie nabízí studentům příležitost široce a hluboce p ... [+]

Biologie je studium života. Z biosféry, ekosystémů a biologických společenství až po organismy, buňky a organely, biologie nabízí studentům příležitost široce a hluboce proniknout do vědy o živých systémech. CMU Biology specializace získají vynikající přípravu na širokou škálu kariér, spojující koncepty založené na učebnách s praktickými laboratorními zkušenostmi, spolu se silnou analýzou, odůvodněním a komunikačními dovednostmi.

O tomto programu

Biologická klinika připravuje studenty na postgraduální školu v biologických vědách. Zároveň připravuje studenty na odborné obory související s medicínou, výukou a dalšími oblastmi, včetně ekonomické, průmyslové a aplikované biologie.... [-]

Spojené státy americké Fayette
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Central Methodist University

Naše počítačová věda je pro vás důležitá, pokud máte rádi práci s počítači a máte zájem o programování. Prostřednictvím této hlavní budete rozvíjet dovednosti, které potř ... [+]

Naše počítačová věda je pro vás důležitá, pokud máte rádi práci s počítači a máte zájem o programování. Prostřednictvím této hlavní budete rozvíjet dovednosti, které potřebujete pro změnu vaší vášeň pro technologii na povolání v poptávce.

O tomto programu/>

Vedoucí oddělení počítačové vědy vytvoří vaši analytickou, komunikační a schopnost řešit problémy, jak se naučíte zkoumat, jak fungují počítačové systémy. Rozvíjíte dovednosti, které vás připraví na tuto stále se vyvíjející oblast tím, že využijete kurzy zaměřené na databázové technologie, programovací jazyky a hardware a software.

Jako významná společnost CMU v oblasti výpočetní techniky budete mít příležitost:... [-]

Spojené státy americké Fayette USA online
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Central Methodist University

Chcete vytvořit úspěšný podnik nebo přispět k již založenému podnikání a pomoci mu uspět? Mohly by vaše nápady zlepšit spokojenost zákazníků a zisk? Každá organizace, bez ... [+]

Chcete vytvořit úspěšný podnik nebo přispět k již založenému podnikání a pomoci mu uspět? Mohly by vaše nápady zlepšit spokojenost zákazníků a zisk? Každá organizace, nezávisle na průmyslu, je závislá na osobách, které se zabývají obchodem. Přidejte se k našim podnikatelům v CMU a vy i vy budete na cestě k úspěšné a úspěšné kariéře.

O tomto programu/>

Podnikatelský hlavní se zaměřuje na celou řadu oblastí, včetně marketingu a reklamy, managementu, financí, podnikání a mnoho dalšího. Prostřednictvím tohoto majoru budete rozvíjet dovednosti, které vás budovají a přeměňují na profesionální zákazníky připravené na podnikatelský svět.... [-]

Spojené státy americké Fayette USA online
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Central Methodist University

Máte-li zájem o společenské jevy, politické systémy, mezinárodní vztahy a veřejné právo, budete velkou výhodou z hlavních politických věd CMU. Prostřednictvím tohoto stud ... [+]

Máte-li zájem o společenské jevy, politické systémy, mezinárodní vztahy a veřejné právo, budete velkou výhodou z hlavních politických věd CMU. Prostřednictvím tohoto studijního programu rozvíjíte dovednosti potřebné k tomu, abyste změnili vaši vášeň a zájmy o povolání v oblasti poptávky.

O tomto programu/>

Naši studenti politických věd se seznámí s hlavními autory, pracemi a teoriemi politické vědy, politické teorie a různých politických systémů. Naučí se aplikovat dovednosti kvantitativní a kvalitativní analýzy dat na skutečné údaje o společenských vědách a prezentovat, diskutovat a bránit výzkum.

Jako hlavní politická věda CMU budete mít příležitost:... [-]

Spojené státy americké Fayette
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Central Methodist University

Lidské chování vás fascinuje? Zjistili jste, že analyzujete sny, snažíte se pochopit vývoj člověka nebo zvědavost, jak funguje mysl? Pokud vás tyto předměty zajímají, jst ... [+]

Lidské chování vás fascinuje? Zjistili jste, že analyzujete sny, snažíte se pochopit vývoj člověka nebo zvědavost, jak funguje mysl? Pokud vás tyto předměty zajímají, jste velice vhodní pro hlavní psychologii CMU. Dozvíte se o emocích, myšlenkách a chování při budování potřebné sady dovedností, které vás připraví na úspěch v odměňující se kariéře.

O tomto programu/>

Psychologický hlavní se zaměřuje na výzkum v oblasti abnormální psychologie, poradenství, sociálních procesů, osobnosti a biologického rozvoje. Jako student v tomto oboru budete mít příležitosti pro praktické zkušenosti a stáže. Tento program je často používán jako základ pro absolventské studium v ​​oblastech jako je psychologie, poradenství, ministerstvo a další oblasti.... [-]

Spojené státy americké Fayette USA online
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině

Central Methodist University