Přečtěte si oficiální popis

Chowan University je Christian vzdělávací instituce která byla založena v roce 1848 baptistických rodiny a jmenoval Chowana - což znamená "Lidé z jihu" - ctít Native American Algonquin Chowanook kmen. Již více než 165 let, Chowan těší dlouhou a význačnou tradici víry a vzdělání v severovýchodní NC. Naším posláním je poskytovat pečování prostředí vyznačující se tím, Křesťanské hodnoty a intelektuální svobody v němž si studenti mohou získat znalosti, dovednosti, tvořivost a etické hodnoty, které potřebují k vzkvétat v rychle se měnícím, kulturně rozmanité globální společnosti.

Chowan University je odhodlána sloužit průměrné studenty. Tím, "průměrný", máme na mysli studenty s GPA od 2.25-3.25 a "průměrný" SAT skóre (kolem roku 1300 na tři části SAT). Studenti pod těchto kritérií mohou být přijati, pokud vykazují závazek vůči zkušenostem Chowan univerzity a akademické potenciál.

Mnozí z našich studentů jsou vysokoškoláci první generace, což znamená, že jejich rodiče neměli navštěvovat vysokou školu, nebo dokončit vysokoškolské vzdělání. Kvůli Chowan's závazek individuální pozornost v A Christian prostředí, Tito studenti se daří na Chowan University. Chowan University komunita se snaží věřit a žít učení Ježíše Krista. Tohoto cíle je dosaženo prostřednictvím instruktáží, ministerstva, a výkladu křesťanské fakulty a zaměstnance, a na služební cesty a servisních zkušeností na akademické půdě, v obci, ve Spojených státech a po celém světě.

Naše pastorační ministerstvo školního areálu tým poskytuje příležitosti pro studenty růst ve víře a zároveň uspokojování potřeb druhých. Místní, národní a mezinárodní výlety poslání, učednictví, Koleje studium Bible, mentoring, a spousta one-on-one pozornosti a modlitbě dát studentům transformační vzdělání.

Všichni studenti, kteří se snaží dokončit svůj titul na Chowan University musí zapsat úvodní kurz o Bibli. Studenti se také musí zúčastnit hrst perspektiv událostí, které jsou nabízeny jednou týdně, které zahrnují holistické prezentací a přednášek, náboženské slavnosti, divadelní představení a další akce Chowan týkajících se Společenství.

Nejsme tady naočkovat někoho, ale ukázat jim křesťanský způsob života, jak odhalil v životě a službě Ježíše Krista. Non-křesťanské studenty a studenty z jiných náboženských tradic jsou respektovány a zde přivítal a daří se jim v tomto prostředí.

Umístění

Zasazeno v malém historickém městě Murfreesboro v severovýchodní Severní Karolíně, Chowan University je krátké jízdy od pláže jak Severní Karolíny a Virginie. Chowan je také v dojezdové vzdálenosti od mnoha vybavení, včetně obchodů, restaurací, zábavní parky a metropolitních oblastech, jako je Virginia Beach.

Město Murfreesboro je malá komunita, která shromáždění kolem areálu. Chowan má to nejlepší z obou světů; Murfreesboro je malá, Bezpečná komunita, přesto velká městská vybavení jsou jen krátké odhánět.

Chowan University je umístěn na 450 + akr areál je obklopen zalesněnými oblastmi a několik jezer. Jsme se nachází v části Severní Karolíny označované jako "vnitřní bankách," a náš areál odráží přirozenou krásu Intracoastal vodní cesty.

Murfreesboro zkušenosti všechna čtyři roční období, ale je charakterizován mírným počasí. Průměrná vysoká teplota během školních měsících je 65 stupňů Celsia (18).

Hodnota Values ​​Vzdělávání

Chowan University je známý pro mít "Faith do vaší budoucnosti." Mnohem víc než jen slogan, naším posláním je poskytovat vzdělání, který transformuje obyčejné studenty do mimořádné absolventů. Děláme to v dobré víře, důvěře Bohu v osobě Ježíše Krista, s optimismem na úspěch každého studenta. Naše fakulta přijít k Chowana učit, radit a zapojit studenty ve třídě, na polích a soudy hospodářské soutěže, a během mimoškolních aktivit. Víra v akci podtrhuje všem, co děláme. Nestačí naučit studenty, nebo co si mám myslet; učíme studenty, jak žít s čest a svědomí, používat jejich hlavy, srdce a ruce.

"Ježíš rostl v moudrosti a zralosti a ve prospěch s Bohem a člověkem." Luke 02:52

Vedoucí: učíme Na Chowana, budou studenti absolvují kurzy v oborech vědy, výtvarného umění, literatury, historie, zdraví a náboženství. Ale mnohem důležitější je, naučí se, jak každý obor se vztahuje k ostatním. Naše integrované vzdělávání vyrábí výjimečné myslitele, kteří mohou porozumět světu, v němž žijeme.

"A co jste slyšeli bych řekl v přítomnosti mnoha svědků svěřit spolehlivým lidem, kteří budou rovněž způsobilí vyučovat ostatní." - 2 Timoteovi 2: 2

Srdce: Doporučujeme

Fakulta a zaměstnanci, kteří obklopují naše studenty chodit spolu s nimi a inspirovat jejich profesní a osobní sny s vášní. Fakulta poradci vést studenty one-on-one a důsledně modelovat a podporovat správné a zdravé rozhodování.

"Neodpovídají vzoru tohoto světa, ale změňte se obnovou své mysli. Pak budete moci vyzkoušet a schválit to, co je Boží vůle, jeho dobrá, příjemná a dokonalá vůle." - Římanům 12: 2

Ruce: Zabýváme

Příležitosti pro službu přetékají členům Chowan komunity. Studenti spojit schopnost a osazenstvo přeložit, co se učil a to, co se naučil do toho, co se děje. Z oblečení potřebným v naší komunitě milovat sirotky s HIV / AIDS v Jižní Africe, bereme vážně naši misi, aby světlo a pravdu ve jménu Ježíše Krista.

"Amen, pravím vám, cokoliv jste učinili jednomu z nejmenších těchto bratří a sester mých, jsi pro mě." - Matthew 25:40 Poskytujeme vzdělání svobodných umění, které narušuje celou studenta. Transformované životy našich studentů dát hodnotu toho, co děláme na Chowan univerzitě.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BA

Chowan University

Díky své vynikající osnov, interakce s velkými profesory, a mnoho výkonu příležitostí, může ministerstvo Chowan ze dne hudby pomůže maximalizovat svůj potenciál a dosáhno ... [+]

Bakalář umění hudební

Díky své vynikající osnov, interakce s velkými profesory, a mnoho výkonu příležitostí, může ministerstvo Chowan ze dne hudby pomůže maximalizovat svůj potenciál a dosáhnout svých cílů jako hudebník. Absolventi našeho programu pokračovali být skladatele, učitele základních škol hudby, střední a vysoké školní kapela a sborových režiséry, umělce, a nahrávacích techniků. Jako hudební major, budete mít pevný základ v hudbě prostřednictvím studia hudební teorie, zraku zpěv a ucho školení, hudební historii, třída klavír, dirigování, soubory, a aplikované hudby. Budete studovat alespoň v jednom z těchto použitých hudebních oblastech během svého funkčního období: ... [-]

Spojené státy americké Murfreesboro
Září 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

BBA

Chowan University

School of Business na University Chowan si představí podnikatelskou obec o talentovaných a etických jednotlivci s odbornými kompetencemi jež jim umožní spolupracovat na ú ... [+]

Bachelor of Science v oboru Business Administration

"School of Business na University Chowan je nejlepším místem k zformovat svůj charakter, potenciál, a profesionalitu. Škola umožňuje každý student příležitost dosáhnout jejich nejlepší přes výzvy, interakce one-on-one fakulty, malé skupiny, a šanci najít své vlastní silné stránky. I krvácet Chowan modré z důvodu zkušeností v School of Business, která bude navždy ovlivnit můj život a pracovní morálku. " - Danielle Coleman, třída 2013, BS v oboru Business Administration, koncentrace v managementu, Minor v účetnictví V Chowana, vyvíjíme etické obchodní vůdci zítřka. V návaznosti na síle našeho křesťanského dědictví, jsme posílit naše studenty tím, že vede je ve zvládnutí obchodních teorií, organizační schopnosti, technických dovedností je, a kritických analýz, které je připraví na kariéru v rychle se měnícím světě podnikání.... [-]

Spojené státy americké Murfreesboro
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině

BSc

Chowan University

Tento stupeň zkoumá různé faktory a složitosti Afriky a své místo ve světové historii spolu s ostatními národními a kulturní historie. ... [+]

Bachelor of Science v afroamerické historie a kultury

Tento stupeň zkoumá různé faktory a složitosti nejen afroamerické zkušenosti, ale jeho kontextu ve světové historii. Studenti budou zkoumat afroamerické zkušenosti v Severní Americe z koloniálního období až po současnost. Počátky černého komunitního života a černé odolnosti při otroctví přes afroamerické zkušenosti během "Jim Crow" éry a vývoj černé vedení, a to prostřednictvím boje občanských práv až do současnosti.

K dispozici je také v kurzu, který nabízí ještě detailnější pohled do těchto éry.

Studenti budou také zkoumat různé další národní a kulturní dějiny získat pohled menšinových skupin a dalších lidí příliš často ignorován v tradičních průzkumů. Témata od interakcí do historického dopadu bude projednán dávat studentům širší porozumění vývoje národa.... [-]

Spojené státy americké Murfreesboro
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Chowan University

S ohledem na budoucnost, Chowan je vytvoření prostředí, kde tvořivost a inovace bude ponořit se produkovat studenta, který je esteticky, teoreticky, a technologicky prošk ... [+]

Bachelor of Science v grafických komunikací

S ohledem na budoucnost, Chowan je vytvoření prostředí, kde tvořivost a inovace bude ponořit se produkovat studenta, který je esteticky, teoreticky, a technologicky proškolen v oblasti grafického designu, interaktivního designu, technologie tisku, design balení, a / nebo studiu umění. Tím, že kombinuje své technologické zdroje a odborné znalosti fakulty, bude univerzita obnovit své úsilí o rozvoj studentů kreativní nápady, umělecké schopnosti, self-výraz, a odborných znalostí, které studují video, digitální design, tisk design, kresba, digitální imaging, obaly, web design, fotografie, malba, keramika, kombinovaná technika, atd., na křižovatce vědy a techniky. Ať už pomocí "staletí staré metody, nebo tím, že tlačí hranice digitálního kreativity," oddělení bude produkovat jedinečné a sebevědomé absolventům s dovedností, které současná tisková technologie, designu a umění poptávky.... [-]

Spojené státy americké Murfreesboro
Září 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Chowan University

Oddělení Chowan je psychologie má několik unikátních funkcí, které dělají to odlišit se od jiných programů vysokoškoláka. Chceme, abyste najít svou vášeň. Na rozdíl od vě ... [+]

Bachelor of Science v psychologii

"Program psychologie na Chowana je navržen s úmyslem přípravou vám za absolventy vysokých škol práci. Byl jsem jediný člověk v mé třídě, aby měli zkušenosti skupiny, a jeden z mála, který praktikoval klientské rozhovory. Neustále se ocitl v situaci, během vyučování, kde jsem mít výhodu před ostatními studenty díky mé zkušenosti na Chowana. " - Tonya Sinclair, nedávný absolvent psychologie Katedra Chowan je psychologie má několik unikátních funkcí, které dělají to odlišit se od jiných programů vysokoškoláka. Chceme, abyste najít svou vášeň. Na rozdíl od většiny programů vysokoškoláka, nabízíme více možností stupně, včetně tří specializovaných tratí studia. Zatímco náš program obsahuje obecný základ pro všechny studenty, naše studijní stopy umožňují studentům získat lepší smysl pro jejich konkrétní oblasti zájmu. Když se stanete součástí oddělení psychologie Chowan University, budete mít zvláštní místo - místo se učit, bavit se, růst citově a duchovně - místo, kde patří.... [-]

Spojené státy americké Murfreesboro
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Chowan University

Pre-právní poradenství program, Chowan je sleduje specializovaný přehled o studii, která bude poskytovat přehled o ústavní historii, soudní systém, politika a různé disci ... [+]

Bachelor of Science v Pre-zákon / Dějiny

American Bar Association zdůrazňuje, že neexistuje žádný přednostní hlavní nebo doporučené učební osnovy pro ty, kteří připravují pro právnickou fakultu. Jednotlivci mají zájem jít do právnické školy může cítit pohodlně po většinu studijních programů ve spojení s poradenství prostřednictvím pre-právní poradenského programu Chowan je. Tento program není hlavní, ale prostředkem k pomoci studentům při plnění požadavků dostat se do právnické fakulty, bez ohledu na jejich vysokoškoláka hlavní.

Studenti se zapsal do Pre-Law Advisory Program bude následovat speciální stopu studie, která bude zahrnovat kurzy:... [-]

Spojené státy americké Murfreesboro
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Chowan University

Chowan University School of školství je věnován postgraduální studenty, kteří jsou efektivní, vysoce kvalifikovaní učitelé a které jsou vybaveny instruktážní strategiemi ... [+]

Bachelor of Science v rámci středoškolského vzdělávání

Chowan University School of školství je věnován postgraduální studenty, kteří jsou efektivní, vysoce kvalifikovaní učitelé a které jsou vybaveny instruktážní strategiemi a pedagogiky, které jsou schopny vzdělávat všechny žáky v neustále se měnícím světě. Silný vzdělávací program, spolu s profesionální a specialitou reálie nabízených k pre-service učitelů na Chowan univerzitě, poskytuje budoucí pedagogové znalosti, dovednosti a dispozice nezbytné pro práci s různými studenty a vzdělávacím prostředí. Příležitosti jsou k dispozici pro kandidáty se učit a hodnotit teorií a zásad osvědčených postupů nejen v prostředí univerzity, ale také ve spolupráci s třídními učiteli a dalšími odborníky, kteří jim poskytne praktické aplikace v prostředí reálného světa.... [-]

Spojené státy americké Murfreesboro
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Chowan University

Absolventů programu Sport Science jsou připraveni k výkonu pracovní příležitosti v oblasti zdravotnictví a tělesné výchovy, sportovních věd, Sportovní management a koučov ... [+]

Bachelor of Science v Sports Science

"Ministerstvo Sport Science nabízí studentům širokou škálu znalostí a dovedností. Z našich více koncentracích a naše prvotřídní fakulty, oddělení sportovních studií vás může připravit pro každou kariéru v atletice! " - Drew Praster, Sport Science absolvent, senior manažer prodeje Premium pro Charlotte Hornets, a vážení absolvent absolventů programu Sport Science jsou připraveni k výkonu pracovní příležitosti v oblasti zdravotnictví a tělesné výchovy, sportovních věd, Sportovní management a koučování. Dalším cílem je poskytnout všem studentům příležitost rozvinout fyzický, sociální, intelektuální, citové, životního prostředí a duchovní zdraví.... [-]

Spojené státy americké Murfreesboro
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Chowan University

V Chowan univerzitě, jsme integrovat strategie v oblasti sociologie a certifikace trestního vyšetřování trestního soudnictví osnov připravit všechny naše studenty na podm ... [+]

Bachelor of Science v trestní justici

V Chowan univerzitě, jsme integrovat strategie v oblasti sociologie a certifikace trestního vyšetřování trestního soudnictví osnov připravit všechny naše studenty na podmanivý kariéru v nejrůznějších profesí trestní justice. Tím, že kombinuje dynamické kurzy - stejně jako korporátní a bílým límcem zločinu, žhářství vyšetřování, důkazů v trestním řízení, kriminality mládeže a policejní Společenství vztahů - s reálného světa, pracovní zkušenosti prostřednictvím stáží na všech úrovních místních, státních a federálních agentur, studenti osvojí dovednosti nezbytné pro úspěch v jejich oboru.... [-]

Spojené státy americké Murfreesboro
Září 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Chowan University

Chowan University School of školství se zavázala k dokonalosti ve výuce, učení a servis, a pracuje one-on-one k dosažení tohoto cíle v každé vzdělávání studenta! ... [+]

Bachelor of Science v základní vzdělávání

Chowan University School of školství se zavázala k dokonalosti ve výuce, učení a servis, a pracuje one-on-one k dosažení tohoto cíle v každé vzdělávání studenta! Chowan je dost malý na to, aby se to stalo realitou, s fakultou a poradci kontrolu na své studenty a pokrok učinily pravidelně, aby se ujistil, že dosažení svých individuálních cílů. Učitelé mohou studentům pomoci překonat všechny obtíže, se mohou setkat, které potvrzuje loňskou 100% projde rychlostí našich základního vzdělávání majorů, kteří se zkoušky Praxis II!

Studenti Základní vzdělání jsou speciálně vyškoleni prostřednictvím práce v kurzu a práce v terénu vytvořit profesionální a vůdčí schopnosti pro použití v základních školách - mateřská škola přes 6. třídy.... [-]

Spojené státy americké Murfreesboro
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině

Chowan Video 2014