Chowan University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Chowan University je Christian vzdělávací instituce která byla založena v roce 1848 baptistických rodiny a jmenoval Chowana - což znamená "Lidé z jihu" - ctít Native American Algonquin Chowanook kmen. Již více než 165 let, Chowan těší dlouhou a význačnou tradici víry a vzdělání v severovýchodní NC. Naším posláním je poskytovat pečování prostředí vyznačující se tím, Křesťanské hodnoty a intelektuální svobody v němž si studenti mohou získat znalosti, dovednosti, tvořivost a etické hodnoty, které potřebují k vzkvétat v rychle se měnícím, kulturně rozmanité globální společnosti.

Chowan University je odhodlána sloužit průměrné studenty. Tím, "průměrný", máme na mysli studenty s GPA od 2.25-3.25 a "průměrný" SAT skóre (kolem roku 1300 na tři části SAT). Studenti pod těchto kritérií mohou být přijati, pokud vykazují závazek vůči zkušenostem Chowan univerzity a akademické potenciál.

Mnozí z našich studentů jsou vysokoškoláci první generace, což znamená, že jejich rodiče neměli navštěvovat vysokou školu, nebo dokončit vysokoškolské vzdělání. Kvůli Chowan's závazek individuální pozornost v A Christian prostředí, Tito studenti se daří na Chowan University. Chowan University komunita se snaží věřit a žít učení Ježíše Krista. Tohoto cíle je dosaženo prostřednictvím instruktáží, ministerstva, a výkladu křesťanské fakulty a zaměstnance, a na služební cesty a servisních zkušeností na akademické půdě, v obci, ve Spojených státech a po celém světě.

Naše pastorační ministerstvo školního areálu tým poskytuje příležitosti pro studenty růst ve víře a zároveň uspokojování potřeb druhých. Místní, národní a mezinárodní výlety poslání, učednictví, Koleje studium Bible, mentoring, a spousta one-on-one pozornosti a modlitbě dát studentům transformační vzdělání.

Všichni studenti, kteří se snaží dokončit svůj titul na Chowan University musí zapsat úvodní kurz o Bibli. Studenti se také musí zúčastnit hrst perspektiv událostí, které jsou nabízeny jednou týdně, které zahrnují holistické prezentací a přednášek, náboženské slavnosti, divadelní představení a další akce Chowan týkajících se Společenství.

Nejsme tady naočkovat někoho, ale ukázat jim křesťanský způsob života, jak odhalil v životě a službě Ježíše Krista. Non-křesťanské studenty a studenty z jiných náboženských tradic jsou respektovány a zde přivítal a daří se jim v tomto prostředí.

Umístění

Zasazeno v malém historickém městě Murfreesboro v severovýchodní Severní Karolíně, Chowan University je krátké jízdy od pláže jak Severní Karolíny a Virginie. Chowan je také v dojezdové vzdálenosti od mnoha vybavení, včetně obchodů, restaurací, zábavní parky a metropolitních oblastech, jako je Virginia Beach.

Město Murfreesboro je malá komunita, která shromáždění kolem areálu. Chowan má to nejlepší z obou světů; Murfreesboro je malá, Bezpečná komunita, přesto velká městská vybavení jsou jen krátké odhánět.

Chowan University je umístěn na 450 + akr areál je obklopen zalesněnými oblastmi a několik jezer. Jsme se nachází v části Severní Karolíny označované jako "vnitřní bankách," a náš areál odráží přirozenou krásu Intracoastal vodní cesty.

Murfreesboro zkušenosti všechna čtyři roční období, ale je charakterizován mírným počasí. Průměrná vysoká teplota během školních měsících je 65 stupňů Celsia (18).

Hodnota Values ​​Vzdělávání

Chowan University je známý pro mít "Faith do vaší budoucnosti." Mnohem víc než jen slogan, naším posláním je poskytovat vzdělání, který transformuje obyčejné studenty do mimořádné absolventů. Děláme to v dobré víře, důvěře Bohu v osobě Ježíše Krista, s optimismem na úspěch každého studenta. Naše fakulta přijít k Chowana učit, radit a zapojit studenty ve třídě, na polích a soudy hospodářské soutěže, a během mimoškolních aktivit. Víra v akci podtrhuje všem, co děláme. Nestačí naučit studenty, nebo co si mám myslet; učíme studenty, jak žít s čest a svědomí, používat jejich hlavy, srdce a ruce.

"Ježíš rostl v moudrosti a zralosti a ve prospěch s Bohem a člověkem." Luke 02:52

Vedoucí: učíme Na Chowana, budou studenti absolvují kurzy v oborech vědy, výtvarného umění, literatury, historie, zdraví a náboženství. Ale mnohem důležitější je, naučí se, jak každý obor se vztahuje k ostatním. Naše integrované vzdělávání vyrábí výjimečné myslitele, kteří mohou porozumět světu, v němž žijeme.

"A co jste slyšeli bych řekl v přítomnosti mnoha svědků svěřit spolehlivým lidem, kteří budou rovněž způsobilí vyučovat ostatní." - 2 Timoteovi 2: 2

Srdce: Doporučujeme

Fakulta a zaměstnanci, kteří obklopují naše studenty chodit spolu s nimi a inspirovat jejich profesní a osobní sny s vášní. Fakulta poradci vést studenty one-on-one a důsledně modelovat a podporovat správné a zdravé rozhodování.

"Neodpovídají vzoru tohoto světa, ale změňte se obnovou své mysli. Pak budete moci vyzkoušet a schválit to, co je Boží vůle, jeho dobrá, příjemná a dokonalá vůle." - Římanům 12: 2

Ruce: Zabýváme

Příležitosti pro službu přetékají členům Chowan komunity. Studenti spojit schopnost a osazenstvo přeložit, co se učil a to, co se naučil do toho, co se děje. Z oblečení potřebným v naší komunitě milovat sirotky s HIV / AIDS v Jižní Africe, bereme vážně naši misi, aby světlo a pravdu ve jménu Ježíše Krista.

"Amen, pravím vám, cokoliv jste učinili jednomu z nejmenších těchto bratří a sester mých, jsi pro mě." - Matthew 25:40 Poskytujeme vzdělání svobodných umění, které narušuje celou studenta. Transformované životy našich studentů dát hodnotu toho, co děláme na Chowan univerzitě.

Místa

Murfreesboro

Adresa, 1. řádek
One University Place
27855 Murfreesboro, Severní Karolina, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium