Přečtěte si oficiální popis

Znak Colby-Sawyer College

Colby-Sawyer je dynamická a inovativní vysoká škola umělecko-vědních oborů, která se nachází v malebném jezeře Sunapee v centrálním New Hampshire. Během své vysoké školy se 100 procent našich studentů účastní jednoho nebo více stáží ve studijních oborech. Vytvářejí také vzdělávací portfolia, ve kterých demonstrují svůj průběžný pokrok a úspěchy. Všichni naši studenti uzavírají svůj seniorský ročník s projektem Capstone, ve kterém rozvíjejí a prokazují hlubší znalosti v akademickém oboru.

Co dělá Colby-Sawyer charakteristickou?

 • Studentský úspěch je naší prioritou číslo jedna. Každé velké rozhodnutí začíná otázkou: Jakým způsobem budou mít naši studenti užitek?
 • Naše malá třída (v průměru 19 studentů) a talentovaná fakulta poskytují našim studentům osobní pozornost a náročné, přesto podpůrné akademické prostředí.
 • Nové technologie jsou nedílnou součástí vzdělávání našich studentů. Na našem bezdrátovém kampusu vytvoří každý student elektronické portfolio, které sleduje jeho průběh a úspěchy v celé své kariéře.
 • Colby-Sawyer spojuje prvky studentského vysokoškolského života - akademický, společenský, společenský a atletický - do soudržného vzdělávacího zážitku.
 • 100% našich studentů získává životně důležité předprofesní zkušenosti ve svých oborech prostřednictvím jednoho nebo více stáží, které jim umožní uplatnit své znalosti a dovednosti a vytvářet sítě pro budoucí zaměstnanecké příležitosti.
 • Naši studenti získají v prvním roce mimořádný přístup a příležitosti, ať už se chtějí zapojit do programu vedení, vystoupit v divadelní produkci nebo plánovat akademické akce.
 • Naši absolventi vystupují i ​​dobře zaoblení, dobře vzdělaní občané, kteří jsou připraveni být úspěšnými profesionály a pozitivními přispěvateli do svých komunit.
 • Náš školní areál se nachází v krásném jezeře Sunapee v oblasti New Hampshire s 360stupňovým výhledem na hory, lesy a jezera. Je to skvělé místo pro rekreaci v přírodě a je pouhých 90 minut jízdy do Bostonu.

Prohlášení o poslání Colby-Sawyer College

Colby-Sawyer College je soukromá, nezávislá vysoká škola nabízející vysokoškolské a postgraduální vzdělávací programy založené na liberálních uměních a vědách a určené k přípravě studentů na jejich povolání a životy probíhajícího učení. Fakulta, pracovníci a studenti usilují o dokonalost ve vysokoškolském učilišti a vzdělávací komunitě, která podporuje akademický, intelektuální a osobní růst studentů. Vysoká škola připravuje studenty, aby se dařily a kladně ovlivnily dynamický, rozmanitý a vzájemně závislý svět. Colby-Sawyer College byla založena v roce 1837 jako akademie a od roku 1928 se zabývá vysokoškolským vzděláním. Poslání bylo přijato správní radou dne 16. října 2015. Všichni studenti Colby-Sawyer College budou:

 • učit se a používat široké spektrum znalostí s hloubkou ve svých hlavních oblastech
 • obohacovat a prohloubit své sebevědomí
 • myslet kreativně a kriticky
 • komunikovat a efektivně komunikovat
 • jednat eticky a profesionálně
 • porozumět a využít více perspektiv.

Další informace naleznete na naší mezinárodní stránce, http: // Colby-Sawyer .edu / apply / international-applications

Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BSc

Colby-Sawyer College

Obchod se dotýká téměř všech aspektů moderní společnosti. Od maloobchodu až po výzkum, poradenství při analýze, konzultace k dodržování předpisů je kariéra v podnikání mn ... [+]

Vaše budoucnost: nyní otevřené pro podnikání

Obchod se dotýká téměř všech aspektů moderní společnosti. Od maloobchodu až po výzkum, poradenství v oblasti analýzy, konzultace s dodržováním předpisů je kariéra v podnikání více než mocninné, vodní chladiče a aktovky - je to svět nekonečné možnosti, kde jste generálním ředitelem vaší budoucnosti.

Na vaší agendě

Colby-Sawyer bakalářská věda v oboru Business Administration má pět koncentrací, které vám pomohou osvětlit požadovanou oblast odbornosti. Zvolte zaměření v oblasti účetnictví a financí, obecného podnikání, řízení, marketingu nebo udržitelného podnikání.

Prozkoumejte organizační struktury, řízení a provoz, jakož i ekonomické dopady rychle se měnícího prostředí a význam globalizace. Studovat aplikaci nových technologií, osvědčených postupů v týmové práci a vytvářet úspěšné podniky, které se zaměřují na zisky, etické, humanistické a společenské zájmy.... [-]

Spojené státy americké New London
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Colby-Sawyer College

Jako průmysl s více miliardami dolarů s konsistentním každoročním růstem, atletické programy na všech úrovních vyžadují vysoce vyškolené odborníky pro řízení obchodní sfé ... [+]

Krok nahoru na desku

Jako průmysl s více miliardami dolarů s konsistentním každoročním růstem, atletické programy na všech úrovních vyžadují vysoce vyškolené odborníky pro řízení obchodní sféry sportu. Buďte součástí esenciálních linek, které pomáhají sportovcům dosáhnout titulu Bachelor of Science in Sport Management.

Připravte se na kariéru jako profesionál pro řízení sportu, který si myslí, že kriticky vede efektivně a dělá etická rozhodnutí. V souladu s normami Komise pro řízení sportu vám Colby-Sawyer učební osnovy umožňují zaměřit se na jednu ze čtyř oblastí soustředění: sportovní obchod, sportovní informace a média, sportovní studie nebo vedení sportu a rekreace.... [-]

Spojené státy americké New London
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Colby-Sawyer College

Kultivujte svou zvědavost studiem života ve všech jeho formách - od individuálních organismů a jejich komunit až po systémy, buňky a procesy, které tvoří živé bytosti. ... [+]

Ve vašem prvku

Kultivujte svou zvědavost studiem života ve všech jeho formách - od individuálních organismů a jejich komunit až po systémy, buňky a procesy, které tvoří živé bytosti.

Rozvíjet široké chápání všech oblastí biologie a naučit se používat vědecké procesy. Prozkoumejte koncepty molekulární, buněčné, organické a ekologické biologie a aplikujte teorii na praxi.

Provádějte špičkový výzkum se svými profesory v mnoha jezerech a řekách, lesích a pohořích v regionu, nebo se seznámte s rybníkem areálu, poli, 86-akrovou certifikovanou farmou, javorovým cukrářským domem, permakulturní zahradou a školkou.

Naučte se připravovat pivo nebo vařit javorový sirup v praktických kurzech. Kombinujte své učebny a laboratorní učení s kurzy terénních studií v povodí řeky Colorado, pouštní jihozápad, ostrově Martha's Vineyard nebo White Mountains v New Hampshire.... [-]

Spojené státy americké New London
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Colby-Sawyer College

Kombinujte svou vášeň pro přírodní svět s biogeochemií, biologií, chemií a ekologií, abyste řešili a řešili problémy mezi člověkem a životním prostředím. ... [+]

Je to v povaze věcí

Kombinujte svou vášeň pro přírodní svět s biogeochemií, biologií, chemií a ekologií, abyste řešili a řešili problémy mezi člověkem a životním prostředím.

Životní prostředí - do vědy

Získejte pokročilé vědecké a kvantitativní porozumění současným otázkám životního prostředí s bakalářským studiem v oboru životního prostředí . Využijte možnosti výzkumu v oblasti mnoha jezer a řek, lesů a pohoří, nebo se můžete vydat ven z vaší obytné haly do areálu rybníka, polí, javorového cukrovaru, zahrady permakulárního stromu a školky, nebo certifikované stromové farmy o rozloze 86 akrů.

Kombinujte své učebny a laboratorní učení s kurzy terénních studií v povodí řeky Colorado, pouštní jihozápad, ostrově Martha's Vineyard nebo Bílých hor v New Hampshire.... [-]

Spojené státy americké New London
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Bakalář

Colby-Sawyer College

Vyplnený fascinujícími postavami a všemi prvky, které dělají skvělou zábavu - od dramatiky a romantiky až po válku a zločin - dějepis a politická studia vás připraví na t ... [+]

Dělejte historii a diskernujte o demokracii

Vyplnený fascinujícími postavami a všemi prvky, které dělají skvělou zábavu - od dramatiky a romantiky až po válku a zločin - dějepis a politická studia vás připraví na to, abyste hráli svou vlastní roli při formování budoucnosti prostřednictvím poučení z minulosti.

Dejte to do perspektivy

Získejte široké pochopení toho, jak sociální, politické a kulturní síly utvářejí společnosti, zejména Spojené státy. Rozvíjte své písemné a slovní komunikační dovednosti, abyste učili ostatní o minulých a současných kulturách a politických systémech tvůrčími a kritickými způsoby, včetně vědecké diskuse a využívání různých perspektiv.... [-]

Spojené státy americké New London
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Colby-Sawyer College

Vyberte program BA pro hluboké znalosti výtvarného umění s příležitostí prozkoumat různé možnosti kariéry. Vyberte stupeň BFA pro intenzivní studium výtvarného umění, kte ... [+]

Udělejte si své umělecké sny profesionální realitou

Blend barvu , stín a texturu vytvořit jasnou budoucnost se studiem v oboru umění.

Vyberte program BA pro hluboké znalosti výtvarného umění s příležitostí prozkoumat různé možnosti kariéry. Vyberte stupeň BFA pro intenzivní studium výtvarného umění, které vás připraví na kariéru jako profesionální umělec. Obě možnosti vytvářejí tvůrčí a kritické myšlení spolu se studiem a technickými dovednostmi.

Vyberte si z koncentrací v keramice, kreslení, grafickém designu, malování, fotografování, grafiky a sochařství a experimentujte mimo svou koncentraci, abyste získali širší pracovní znalosti o umění.... [-]

Spojené státy americké New London
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Colby-Sawyer College

Pěstujte svou kreativní vášeň, vaši touhu přesunout lidi a váš zájem o vizuální komunikaci s diplomem v grafickém designu. ... [+]

Mluvte v odstínech, konturách, ilustracích a obrázcích

Pěstujte svou kreativní vášeň, vaši touhu přesunout lidi a váš zájem o vizuální komunikaci s diplomem v grafickém designu.

Vizuálně sdělují nápady, které inspirují, informují a uchvátí tím, že se učí, jak se chápou, zkoumají, píší, upravují, kritizují, spolupracují a kladou otázky.

Vyberte náš BA program pro komplexní znalosti designu s flexibilitou k prozkoumání profesí mimo pole nebo vyberte program BFA, pokud hodláte pokračovat v kariéře grafiky . Malý student v grafickém designu může být kombinován s jakýmkoli studijním programem, který dodá bohaté znalosti designových konceptů a praktik.... [-]

Spojené státy americké New London
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Colby-Sawyer College

Prozkoumejte lidskou zkušenost a hrajte důležitou roli při zodpovězení otázek o poznání a chování s diplomem z psychologie od Colby-Sawyer . ... [+]

Je to lidská přirozenost

Prozkoumejte lidskou zkušenost a hrajte důležitou roli při zodpovězení otázek o poznání a chování s diplomem z psychologie od Colby-Sawyer .

Setkání Myslů

Prohloubí své chápání psychologie a společenských a kulturních zkušeností, které utvářejí lidské chování tak, aby vyhovovaly měnícím se potřebám lidí, organizací a komunit. Kurzy v oblasti zdravotní a biologické psychologie, poradenství a abnormální psychologie, sociální psychologie, výzkum a analýza vás vycvičují v přesném vývoji zdravých behaviorálních řešení a strategií.

Podílejte se na intenzivních, špičkových výzkumných projektech spolu s vašimi profesory a usilujte o vlastní výzkumné zájmy s klinickými zkušenostmi v naší laboratoři pro lidské interakce.... [-]

Spojené státy americké New London
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině

12 Reasons to Choose Colby-Sawyer College

International Student Spotlight - Ioannis Bechlivanos

I'm a Colby-Sawyer Charger: John Rojas

Adresa destinace
541 Main St
New London, New Hampshire, NH 03257 US
Sociální média