Coleman University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

50 let, Coleman University sloužil jako San Diego POUZE exkluzivní počítačové vzdělávací instituci. Společnost byla založena v roce 1963, Coleman je rozpoznán jako prosperující silou v oblasti informačních technologií. Proslulý pro své inovativní, obrácené osnov, univerzita se ukázal být úspěšný ve výuce tisíce studentů dovednosti, které potřebují vyniknout v jejich zvoleném oboru.

Univerzita je motto "sny v realitu" je dokladem toho, Coleman odhodlání zajistit, aby každý student je vybaven znalostmi a dovednostmi, které potřebují k vybudování budoucnost svých snů. Specializující se na programy, jako je například: vývoj aplikací, zabezpečení sítí a hry Programování Vývoj a konstrukce, Coleman se snaží poskytovat studentům nejvyšší rychlosti vzdělávací zkušenosti, a zároveň nabízí příznivé, přátelské a povzbuzující prostředí pro učení. Znalosti a podpůrné administrativní personál a fakulty Coleman dále zvyšuje něčí proces učení a aby účast na Coleman nádherné a naplňující zážitek. Zavázala ke zlepšení života svých studentů, Coleman univerzita usiluje o zachování vynikající akademické kvality a profesionální velikosti.

Poslání a vize

Posláním Coleman univerzity je připravit studenty pro smysluplné profesionální kariéru v oblasti informačních technologií a podnikání, a zároveň poskytuje prostředí, ve kterém ti, kteří se stanou součástí této akademické obce se může rozvinout svůj plný potenciál jako lidské bytosti. Coleman univerzita poskytuje možnost pro osoby z různých prostředí a věku se podělit o myšlenky a hodnoty a naučit se spolupracovat k dosažení společných cílů:

Naučit se analyticky a tvořivě myslet; pochopit fakta a myšlenky; uvažovat z nich a vyjadřovat závěry jasně. Si uvědomit, že ti, kdo jsou mistři strojů v tomto věku všudypřítomné technologie mají konečnou odpovědnost za zajištění, že jejich úsilí zlepšit kvalitu života lidstva. Chcete-li podpořit ducha dotazu intelektuála, který zvyšuje kulturní a sociální rozvoj komunity.

Cíle akademických programů jsou:

Chcete-li rozvíjet porozumění učiva v oblasti specializace. Abychom pochopili vztah zvláštní oblast na celé oblasti znalostí. Rozvíjet schopnosti potřebné pro samostatné studium a výzkum v příbuzném oboru. Chcete-li integrovat znalosti a principy z oblasti specializace do soudržného teoretického a praktického rámce. Pro posílení a zdokonalení jak písemné a ústní komunikační dovednosti. Chcete-li poskytnout základ pro celoživotní kontinuální vzdělávání.

Místa

San Diego

Coleman University

Adresa, 1. řádek
Coleman University
8888 Balboa Ave

92123 San Diego, Kalifornie, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 858-499-0202