Přečtěte si oficiální popis

Nachází se na jihovýchodním pobřeží Atlantiku v Brunswicku, na půli cesty mezi Savannah a Jacksonville, Florida, The College of Coastal Gruzie je vysokoškolák vysoká škola univerzitního systému Gruzie. Vysoká škola nabízí cenově dostupné a interaktivní vzdělávání v přírodních krás a bohatou slunečního svitu gruzínských Golden Isles, oblast známý pro svět-třída golfových hřišť a letovisek, stejně jako úžasnou rozmanitost mořských stanovišť, volně žijících živočichů a mořských tvorů.

Studenti objevovat příležitosti na všech úrovních: ve vedoucích pozicích napříč všemi aspekty akademický život; V zapojení komunity skrze službu-learning, praktické uplatnění ve třídě materiálu, duch dobrovolnictví a závazku k provádění pozitivních změn; V vyznamenání programy, stáže, stipendia a stipendia, které podporují přirozenou zvídavost; a on-kampusu pracovní příležitosti a stipendia, které nejen podporují kolej cenové dostupnosti, ale také podporovat akademické, atletický, a účast aktivita programu.

Úřad akademie rekreace a wellness podporuje studentské aktivity, které využívají blízkosti akademie do dvou velkých pláží s rychlou jízdu přes hráz na obou St. Simons Island nebo Jekyll Island. Přechází na Jekyll Island jsou vydávány na plný úvazek studentů a poskytuje přístup ke všem komfortem státu přímořském hřišti. Mimo areál dobrodružné výlety do St. Simons Island patří stand-up Paddleboarding a jízda na kajaku. Studenti si mohou vzít do vody, stejně jako výlet pláže a stopy našich regionálních ekosystémů pro polní řízené učení v pobřežní prostředí, které je žijící laboratoř a jedním z prvních určených chráněném mokřadů v národě.

Vysoká škola nabízí bakalářského vzdělání v oblasti amerických studií, biologických věd, obchodní administrativa, školství, zdravotnictví informatiky, matematiky, ošetřovatelství (BSN), psychologie, veřejné záležitosti a nedávno přidal titul v mezioborových studií. Prostřednictvím aktivního programu stáží a servisní učení, studentů tým s komunitními partnery, jako je Gruzie oddělení přírodních zdrojů, na Jekyll Island úřadu a Georgia Centrum mořských želv v jihovýchodní Gruzie zdravotnického systému a kontrole Spolkový Training Center for vzrušujících zážitků v reálném světě aplikací ročníkové práce v komunitě. Studenti napříč všemi obory mají významné příležitosti ke spolupráci s fakulty, co-authoring a společně prezentující věcné výzkumu a zpráv.

Fakulta vychutnat a podporovat interakci studentů, které slouží jako mentorů, poradců, a dokonce i vedlejšími účastníky jménem studentů nad rámec hodin od přípravy ve třídě a výuky. Studenti jsou známá jména, nejen spolužáky, ale fakulty a zaměstnance. Vizí College má být vysoká škola volby pro studenty v Gruzii i mimo ně, které poskytují přístupné a cenově dostupné vzdělání. Obhajovat excelenci v stipendium a společenské angažovanosti v komunitě, vysoká škola podporuje studentské vedení, akademické progrese a včasné dokončení studia prostřednictvím studentských soustředěné na programy, které nabízejí bohatý a různorodý studentský zážitek.

Známý pro krásné areálu, všichni ale jedna budova sboru byl buď postaveny nebo kompletně zrekonstruován v posledních šesti letech a výstavba začala na druhém vlastní založené na vysokoškolských kolejích. Od vstupu do atletická konference jižních státech v roce 2011, Mariners udělali svou značku na sportovní scéně, vyhrávat NAIA pánskou Národní golfový šampionát v roce 2014. atletika Program pobřežního Gruzie v současné době podporuje osm konkurenční sportovní týmy: tři pánské týmy (košíková, golf a tenis) a pět ženských týmů (basketbal, golf, tenis, softball a volejbal). Na golf, tenis, volejbal a týmy jsou celonárodně zařadil.

Jedná se o kampus, který může být přesně popsána jako pečujícího společenství účastní, interaktivních studenty, fakulty a zaměstnance. Studenti mohou přijít na pobřežní Georgie z jediného důvodu, ale zůstane pro mnoho.

Poslání

Jako státní vysoká škola univerzitního systému Gruzie, College of Coastal Gruzie bude škola volby pro obyvatele Gruzie i mimo ni tím, že poskytuje přístupné a cenově dostupné kvalitní vzdělání. Obhajovat excelenci v stipendium a společenské angažovanosti v komunitě, vysoká škola podporuje progresi studentů a včasné dokončení studia prostřednictvím studentských soustředěné na programy, které nabízejí bohatý a různorodý studentský zážitek. Studenti jsou připraveni na smysluplné kariéry, pokročilé studium, celoživotní učení, a účast v globálním a technologické společnosti. Instituce se bude poskytovat asociovat a bakalářského stupně, které podporují intelektuální, ekonomické a kulturní potřeby komunity a regionu.

Vidění

Vysoká škola pobřežní Gruzie bude škola volby pro studenty v Gruzii i mimo ně, které poskytují vynikající vzdělání pro zítřejší představitelů a občanů prostřednictvím vzdělávání služeb, globální povědomí a zapojení podnikání.

Hodnoty

Vysoká škola základních hodnot Coastal gruzínských rám mise a vize, a vést instituci, jejímž prostřednictvím měnících se časů a stanovení priorit:

Kvalita vzdělání:

Závazek poskytovat vysoce kvalitní, inovativní a flexibilní možnosti vzdělávání a služby v přístupném studenta-střed prostředí, vytváření klimatu objevu, že hodnoty a zahrnuje jak vyšetřování a tvořivost; Očekáváme studenty, aby se aktivně odpovědnost za jejich vzdělání; podporovat úzké student-učitel vazby; Nabízíme průběžné hodnocení akademických programů; integrovat všechny programy, které podporují přístup studentů a úspěchu.

Zkušenostní učení:

Integrovat smysluplné zkušenostní a celostní veřejně prospěšné práce na akademické půdě av širší komunitě instrukcí a reflexe obohatit vzdělávací zkušenost, podpora postoj velkorysost v provozu, učí občanskou odpovědnost a posilování komunit.

Globální vyspělost:

Závazek k poskytování vzdělání s přidanou hodnotou prostřednictvím podpory mezikulturní porozumění, posilování respektu a uznání mezi a mezi studenty, schopnost a osazenstvo, a pěstování spolupráce vztahy s mezinárodními programy a globálních komunit.

Vedení:

Advocate vůdčí role, které podpírat profesionalitu, odpovědnost a motivaci prostřednictvím posílené dovednosti v organizaci, plánování, řešení problémů, a komunikující připravit studenty pro splnění zítřejší pracovní sílu a měnícím se potřebám rozvoje regionu.

Podnikání:

Vyluhovat průzkum a inovace v rámci vzdělávacího procesu, zatímco kotvení tyto podnikatelské strategie v sociálních a komunitních účelům.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BA

College of Coastal Georgia

Bakalář umění se zaměřením na amerických studií připravuje studenty na kariéru, kde jsou silné analytické a komunikační dovednosti oceňují vedle kreativity a globální věd ... [+]

Bachelor of Arts v amerických studií

Bakalář umění se zaměřením na amerických studií připravuje studenty na kariéru, kde jsou silné analytické a komunikační dovednosti oceňují vedle kreativity a globální vědomí. American Studies obory kriticky zkoumat americký život v učebním plánu, který klade důraz na inovativní služba-learning, znalosti historie a moderní teoretické přístupy, aby se aktivně zapojily s komunitou a regionu. Vzhledem k tomu, svět roste stále provázanější, programy americká studie podporují hlubokou historickou, kulturní a sociologické chápání postavení Spojených států v globální kultuře a hospodářství.

Absolventi americká studia se daří v oblastech, jako je žurnalistika, masové komunikace, marketingu, vzdělávání, technické psaní, Conservation managementu a environmentálního managementu. Program americká studia také připravuje studenty na postgraduální programy, včetně těch v oblasti umění, humanitních, společenských věd, práva, obchodu, veřejné politiky a vzdělávání.... [-]

Spojené státy americké Brunswick
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině

BBA

College of Coastal Georgia

Bakalář v oboru Business Administration (BBA) je navržen tak, aby poskytnout studentům pevné základy v obchodních kompetencí a současně zdůraznila uplatnění v reálných pr ... [+]

Bakalář podnikového vedení

Bakalář v oboru Business Administration (BBA) je navržen tak, aby poskytnout studentům pevné základy v obchodních kompetencí a současně zdůraznila uplatnění v reálných pracovních prostředích. Stupeň BBA kombinuje foundational obecně vzdělávací kurzy, silný důraz na základy podnikání a pak zkoušku z oblasti koncentrace. Kromě toho, studenti jsou nutné k dokončení stáž během jejich roku nadřízeného.

Zatímco studenti vydělávat stupně BBA obdrží obor všeobecné obchodní tyto oblasti koncentrací jsou k dispozici:

účetnictví ekonomika finance všeobecné obchodní Administrativa Zdravotn... [-]
Spojené státy americké Brunswick
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině

BSc

College of Coastal Georgia

Katedra přírodních věd (DNS) nabízí bakalářského titulu v biologických vědách, které připravuje studenty na kariéru jako profesionální biologové v nejrůznějších oborech. ... [+]

Bachelor of Science v biologii

Katedra přírodních věd (DNS) nabízí bakalářského titulu v biologických vědách, které připravuje studenty na kariéru jako profesionální biologové v nejrůznějších oborech. Náš program nabízí tři stopy studie: pobřežní ekologie, vzdělávání učitelů na střední úrovni, nebo Pre-profesní dráhu, pro studenty, kteří plánují jít do medicíně, veterinární medicíně, bio-medicínské vědy, stomatologie, farmacie, nebo fyzioterapii. Studenti budou ponoří do interaktivních učebně a laboratorní zkušenosti, jakož i polních zkušeností týkající se jejich zvolené stopy. Inovativní a přísné osnovy budou připravovat studenty na postgraduální studium ve vybrané bio-lékařské vědy profese, nebo pracovních příležitostí, jako je sekundární školní vzdělávání v přírodních vědách, řízení přírodních zdrojů a ekologický výzkum.... [-]

Spojené státy americké Brunswick
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
College of Coastal Georgia

Bachelor of Science ve vzdělávání s dvojitým major v raném dětství a speciální pedagogiky splňuje standardy stanovené univerzitního systému Gruzie, Gruzie profesních stan ... [+]

Bachelor of Science ve vzdělávání

Prolnutí tradiční i netradiční přístupy k přípravě učitelů se zaměřením na odborné znalosti obsahu znalostí, efektivních strategií výuky a vedení třídy, budou absolventi vstup do učitelské profese připraven čelit výzvám současných a budoucích třídách. Kandidáti učitel kompletní profesionální vzdělání ročníkové práce, ročníkové práce obsahu matematiky, vědy a čtení, stejně jako strukturované, hlídané zkušenosti v terénu ve školách.

Bachelor of Science ve vzdělávání s dvojitým major v raném dětství a speciální pedagogiky splňuje standardy stanovené univerzitního systému Gruzie, Gruzie profesních standardů Komise, a Národní rady pro akreditaci vzdělávání učitelů. Kandidáti učitel úspěšném absolvování tohoto programu bude certifikován v raném dětství a speciálního vzdělávání stupních K-5.... [-]

Spojené státy americké Brunswick
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
College of Coastal Georgia

Bachelor of Science v oboru psychologie je určen pro studenty, kteří chtějí, aby se rozdíl v životech druhých nebo připravit na kariéru s důrazem na základní nebo aplikov ... [+]

Bachelor of Science v oboru psychologie

Naše General KONCENTRACE bude nabízen v Camden Center!

Naše General Koncentrace důraz na základním i aplikovaném výzkumu a přípravy na pokračující vzdělávání na úrovni absolventa je nyní výhodnější Camden County obyvatele než kdykoliv předtím! Pokrok v technologii dálkového studia jsou nám umožňuje poprvé nabídnout plný počet kurzů ve Všeobecné koncentrace v Camden Center. Kurzy budou k dispozici zcela on-site, kompletně online, živě přenášeno v reálném čase mezi areálu Brunswick a Camden Center, av "hybrid" (kombinace na místě a on-line) formátu. Tento pokles Dr. Drew budou vyučovat psychologii nastavení v Camden Center, Dr. Culley bude live-streaming psychologie Společenství mezi kampusu Brunswick a Camden Center a Dr. Papež je nadšený, že učit jeho teorie osobnosti kurz (také živě přenášeném mezi Braunschweig a Camden Center). ... [-]
Spojené státy americké Brunswick
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
College of Coastal Georgia

Bakalář fakulta Udělen v trestní justici se zaměřuje na studium trestněprávního systému a jeho částí, jakož i příčiny a následky trestného činu. ... [+]

Bakalář fakulta Udělen v trestní justici se zaměřuje na studium trestněprávního systému a jeho částí, jakož i příčiny a následky trestného činu. Studijní program zdůrazňuje, že ucelený pohled na systém trestního soudnictví s důrazem na vztahy mezi systémovými komponenty. Učební plán je určen pro studenty s nadací jádro znalosti trestního soudnictví, jež bude připravovat studenty na kariéru v oblasti donucovacích oblasti policie a vyšetřování trestné činnosti, jakož i bezpečnosti, opravy, probační a parole.

Koncentrace Koncentrace Public Management se zaměřuje především na řízení organizací veřejného sektoru. Pro studenty trestního soudnictví, cílem této koncentraci je rozvíjet dovednosti potřebné jednotlivci, kteří řídí trestní justice a bezpečnostních organizací a ty, kteří vyvíjejí a vyhodnocovat politiky. Koncentrace veřejné správy poskytuje obchodovatelné řízení a vedení kompetencí, které mohou být přímo aplikovány na pracovišti, a zároveň vštěpovat základní hodnoty, aby bylo zajištěno studenti se daří po ukončení studia ve své kariéře jako státní zaměstnanci. Koncentrace Homeland Security poskytuje jedinečnou příležitost pro zájemce se zaměřením svých studií o rozsáhlých oblastech zahrnutých do komplexního aréně vnitřní bezpečnosti. Těžištěm této koncentraci je poskytnout komplexní studii komplexních oblastí, jež čelí náš národ, jako imigrační politiky, bezpečnosti hranic, celní vymáhání, počítačové trestné činnosti a vyhodnocení veřejných politik v těchto oblastech. Information Assurance a koncentrace Cyber Defense umožňuje studentům osvojit si základní dovednosti pro porozumění síťového obranu, systémy pro správu databází, počítačové trestné činnosti, počítačové bezpečnosti a zabezpečení designu a kryptografie. po Graduation ... [-]
Spojené státy americké Brunswick
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině