Přečtěte si oficiální popis

Columbia College Hollywood je postaven na základě praktického vyučování a učení. Věříme, že nejlepším způsobem, jak vás připravit na příležitosti, které stojí před námi, je podporovat kulturní kampus, který odráží skutečný svět. To je důvod, proč naše programy podporují tvůrčí spolupráci mezi disciplínami.

Od prvního dne budete vyzkoušet více úkolů a vyzkoušet nové role a neznámé technologie, které se podílejí na vytváření kreativního mediálního obsahu. Naše schopnost zkušených, oceňovaných filmových tvůrců, techniků, umělců a mentorů využívá jejich odborných znalostí k tomu, abyste se zapojili do inovativních metod výuky v interaktivních prostředí v učebnách.

Proč nás vybrat?

Pro filmaře

Columbia College Hollywood je vysoká škola pro tvůrce filmů, kde se naučíte všechny aspekty filmu. Naše studijní programy vás ponoří do celé řady kreativních, technických a obchodních dovedností potřebných pro navigaci v nekonečných podnikatelských příležitostech v konkurenčním průmyslu. Dáváme vám přístup k jádru filmového průmyslu s praxí, pracovními příležitostmi, profesionálním vybavením a zkušenostmi z reálného světa.

S tvůrci filmu

Budete spolupracovat s profesionálními tvůrci, kteří sdílejí vášeň a spojují vás z první ruky s řemeslnou a podnikovou činností filmového průmyslu. Kurzy jsou navrženy tak, aby vyvážily praktické praktické instrukce se zásadou a teorií, takže budete mít dovednosti a znalosti pro realizaci vašeho osobního vize.

Průmyslový přístup

Budete studovat filmové tvorby v Los Angeles, centrum zábavního průmyslu. Budete mít přístup k vedoucím pracovníkům průmyslu, od vašich instruktorů ve třídě až po pracovní profesionální hostující hosty. Stáž vám poskytne skutečný světový zážitek, který můžete absolvovat na trhu práce.

Vybavení a vybavení

Budete mít přístup k profesionálnímu vybavení a zařízením, které zahrnují stálé střelnice, samostatné filmové a televizní zvukové stopy, digitální editační sady a prostorové zvukové divadlo s vysokým rozlišením pro prezentaci vaší práce. Náš inventář filmů a digitálních fotoaparátů je neustále aktualizován tak, aby obsahoval profesionální vybavení, které v současnosti používají profesionální pracovníci.

Prohlášení o poslání

Columbia College Hollywood vzdělává studenty umění a vědy o komunikaci a různorodé média současného vyprávění v rámci zkoumání liberálního umění. Náš přísný kurz studia a praxe připravuje absolventy na to, aby byli analytickými myslitelkami a efektivními komunikátory, kteří jsou tvůrčími, znalostními a zodpovědnými přispěvateli k rozvoji zvědavé, zamyšlené a soucitné globální komunity.

Filozofie

Columbia College Hollywood je odhodlána podporovat vzdělávací komunitu, která propaguje kreativitu, inovace a růst prostřednictvím vzdělávání, spolupráce a společné lásky k zábavnímu umění. Snažíme se poskytnout náročné zkušenosti z oblasti liberálních umění, které připravují studenty na získání občanství v globální komunitě tím, že poskytují:

  • Učební osnovy obohacené praktickými učebními zkušenostmi, které odrážejí skutečný svět zábavního průmyslu
  • Projektová výuka, která vyžaduje, aby studenti pracovali v týmu, aby se naučil všechny aspekty filmového procesu
  • Inspirativní schopnost profesionálů v oboru zábavy s zkušenostmi, které pomohou studentům rozpoutat jejich tvůrčí potenciál
  • Intimní vzdělávací prostředí, které povzbuzuje každého studenta, aby převzal rizika nezbytná k vytvoření jedinečné umělecké vize a hlasu
  • Příležitosti pro profesionální přístup a další vzdělávání prostřednictvím vztahů s zábavním průmyslem, které pomohou absolventům vytvořit základy kreativního a profesionálního úspěchu

Dějiny

Více než 65 let, Columbia College Hollywood poskytuje praktické vzdělání v umění

Columbia College Hollywood byl původně založen v roce 1952 v MacArthur Park čtvrti Los Angeles jako pobočka Columbia College v Chicagu. Kurikulum bylo navrženo tak, aby se soustředilo na rozvíjející se odvětví televizního a rozhlasového průmyslu a představovalo si fakultu složenou z pracovních televizních a rozhlasových profesionálů. V roce 1959 se Columbia College Hollywood oddělila od instituce v Chicagu a působila jako nezávislá soukromá nezisková škola.

V roce 1997 založila Columbia College Hollywood svůj současný areál v historické, bývalé světové centrále společnosti Panavision, nejvýznamnějšího designéra a výrobce nejlepších fotoaparátů a čoček pro filmový a televizní průmysl. Vysoká škola je nyní centrálně umístěná v srdci údolí San Fernando, která poskytuje studentům a fakultám přístup ke všem hlavním filmovým a televizním studiím v oblasti Los Angeles.

Studentský život

Ať už snít o vytváření obsahu pro velkou obrazovku, malou obrazovku, herní konzolu nebo scénu, prezentaci vaší tvůrčí vize v reálném světě nebo virtuálním světě nebo založení vašeho místa jako vedoucího průmyslu nebo majitele vašeho řemesla, jsme vytvořila kampusovou kulturu navrženou tak, aby vám umožnila vymýšlet, utvářet, zpracovávat a vylepšovat svou osobní uměleckou značku a připravit vás, abyste našli své vlastní místo v nekonečném, podnikatelském světě vytváření globálních médií.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Study Animation + Visual Effects at Tribeca Flashpoint Academy

Adresa destinace
Oxnard Street
Los Angeles, California, 18618 US
Sociální média