Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na kompas College of Cinematic Arts.

Vítejte na vysoké škole, která je odlišná od jakékoliv jiné školy, které jste kdy zažil. Jsme jediný ve stylu zimní zahrady, interdenominational vysoká škola v národě, jehož osnov je specifická pro zábavní průmysl. S jedinečným, učební plán založený na skutečných výsledcích, máme definovaný kvalitou filmového vzdělání, které nabízíme a úspěchy našich absolventů.

Brilantní věc, o našem bytí liší, je, že jste jiný, taky. Tam je umělec ve vás. Ty to víš. Jak ji známe. A pokud jste připraveni najít své místo jako umělec v jedné z nejrychleji rostoucích odvětví na světě, náš specializovaný fakulty a zaměstnance jsou zde, aby vám pomohou nalézt svůj sen.

Film Škola je cesta. Kompas vás udrží ukázal své pravé směrem. Cesta s námi.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BA

Compass College of Cinematic Arts

Kompas College of Cinematic Arts nabízí Bachelor of Fine Arts (BFA) stupně filmového a mediálního umění, kombinující intenzivní, aplikovaný studii o procesu tvorby filmov ... [+]

Kompas College of Cinematic Arts nabízí Bachelor of Fine Arts (BFA) stupně filmového a mediálního umění, kombinující intenzivní, aplikovaný studii o procesu tvorby filmových a mediálních umění se čtyřmi koncentracemi: Výkonné produkovat, psaní, post-produkce a herectví. Tento program je určen pro studenty, kteří chtějí pracovat pro velkou studií jako Warner Brothers, Disney, Pixar nebo Paramount, kde je vyžadován bakalářský titul. Je to také vynikající volbou, pokud jste podnikatel snaží vytvořit si vlastní produkční společnost nebo multimediální podnikání, nebo pracovat ve firemních marketingových nebo multimediální agentur.

Bakalář programu výtvarných umění je minimálně 120 kreditních hodin a začne okamžitě vzdělávání studentů v oblasti filmu a médií umělecké výroby. Začneš od prvního dne se učit umění vyprávění vyprávění a jak přenést tuto dovednost do scénáře nebo jiných formách. Dozvíte se produkují, vybavení, osvětlení a filmové estetiky. Odtud budete přejít k výuce zaměřené na pre-produkci, postprodukci, kameru a režii.... [-]

Spojené státy americké Grand Rapids
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
12 - 24 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Compass College of Cinematic Arts