Přečtěte si oficiální popis

Byla založena v roce 1872 Concord univerzita poskytuje úsporných programů, které připravují studenty, aby usilovali různé postgraduální studium a profesní volby a převzít vedení a profesionální role v multikulturní společnosti. I když jsme obsahovat škálu vzdělávacích metodik / technologií, naše velikost a pečující odhodlání naší fakulty, zaměstnance a administrativu jsou hlavními ujištění o kvalitní vzdělávací příležitosti v Concord univerzitě.

Campus Přehled

2800 Studenti 3% International (35 zemí zastoupeny) Průměrná velikost třídy 18 18: 1 student poměr profesorem

Mise Posláním Concord univerzity je poskytovat kvalitní, svobodná umění založené na vzdělávání, na podporu vědecké činnosti, a sloužit regionální komunity.

Concord univerzita poskytuje úsporných programů, a to především na úrovni bakalářského, které připravují studenty, aby usilovali různé postgraduální studium a profesní volby a převzít vedení a profesionální role v multikulturní společnosti. V souladu s tradicí službě v regionu, bude univerzita nabídne omezeného počtu pečlivě vybraných absolventské hodnosti. I když jsme obsahovat škálu vzdělávacích metodik / technologií, naše velikost a pečující odhodlání naší fakulty, zaměstnance a administrativu jsou hlavními ujištění o kvalitní vzdělávací příležitosti v Concord univerzitě. Jako učící se komunity, Concord University se zavázala k podpoře znalosti prostřednictvím profesního rozvoje aktivit a programů, prostřednictvím výzkumu, a prostřednictvím aplikace, publikace a zhodnocení učených úsilí.

Hlavním cílem mise Concord je akademický; nicméně, služba univerzita poskytuje na jeho stav a regionu přesahuje třídě. Concord University přispívá ke kvalitě kulturního a hospodářského života v jižní Západní Virginii prostřednictvím spolupráce s veřejnými i soukromými organizacemi a agenturami a prostřednictvím rozšíření své podpory a pomoci do regionu, které slouží. Nakonec, Concord University měří svůj úspěch splněním absolventi najít v jejich kariéře a po celý život.

Vzdělávací Cíle Concord univerzity Vzdělávací programy Concord univerzity jsou navrženy tak, aby podporovaly dovednosti, znalosti a postoje platné v celé řadě akademických oborů a profesní kariéru v kulturně rozmanité, neustále se rozvíjející globální společnosti.

Obecné Studies Program poskytuje příležitosti pro zahájení rozvoj dovedností potřebných pro řešení složitých otázek, vybudovat prazákladní znalostní základny pro celoživotní učení, a kultivovat postoje, které podporují osobní i společenský blahobyt a zkušenostní obohacení. V návaznosti na programu všeobecného studia, bakalářské studijní programy poskytují příležitosti pro in-hloubkové studie ve vybrané oblasti (y) studenta. V návaznosti na vybraných studijních programů bakalářského, studijní programy magisterského studia poskytují příležitosti pro vysoce specializované oblasti výzkumu a profesní rozvoj.

Dovednosti: Odbornost v interpretaci dat, integrace informací, formulování myšlenek, myšlení kriticky, a komunikovat s ostatními, o čemž svědčí následující kompetence:

Efektivní inter-komunikační dovednosti a literacies, upravené podle potřeby požadavky různých druhů diskurzu:

poslech a mluvení čtení a psaní non-verbální komunikace mediální a technologické gramotnosti

Schopnost používat vhodné pozorovací, logické, analytické, výpočetní, tvůrčí a kritické myšlení při řešení problémů. Schopnost používat vhodné metody a technologie pro provádění empirický a vědecký výzkum, interpretovat výsledky výzkumu, a využívat poznatky získané z tohoto výzkumu, jako základu pro kvalifikované rozhodování. Schopnost analyzovat, syntetizovat a integrovat prvky, informace a nápady. Schopnost vyhodnotit prvky, informace a myšlenky na základě příslušných kritérií. Schopnost aplikovat a převést akademické a zkušenostní učení vhodně z jednoho prostředí do jiného. Schopnost učit se a pracovat efektivně jak samostatně i spolupracovat.

Znalosti: Seznámit se s principy základní akademický diskurs v různých oblastech, o čemž svědčí následující komponenty:

Schopnost rozeznat vzájemné vlivy prostředí, kulturní přesvědčení a postojů, a společenských institucích a postupech Povědomí o základních charakteristikách a vlastnostech fyzického vesmíru. Schopnost interpretovat událostí a trendů v historických souvislostech. Seznámení s principy základní jazyky - například jazykové, matematické a počítačové jazykových systémů. Uznání složitých interakcí mezi organismy, včetně člověka, a jejich prostředí. Povědomí o estetických principů, metod, materiálů a médií používaných v uměleckém výkonu a vytváření uměleckých děl a literatury. Self-poznání, včetně vědomí vlastních kompetencí, nedostatky a optimální individuální učební styl (y).

Postoje: Tendence, které vedou k sebepoznání, osobní růst a rozvoj, a odpovědné občanství, což dokazuje následující:

Obvyklé reflexe etických / morálních důsledků činností při vážení rozhodování a hodnocení výsledků. Výkon odpovědné vedení - včetně vedení příkladem - a zodpovědného followership. Respektem pozornost věnovaná odlišných perspektiv a ochotu zapojit se do dialogu napříč rozdíly, aby hledali vzájemné porozumění a spravedlivého řešení konfliktů. Pěstování a podpora postojů a postupů, které podporují fyzickou, duševní, emocionální a sociální blahobyt. Uznání za tvůrčí proces a pro bohatou rozmanitost umělecký počin. Závazek ke společenské odpovědnosti, včetně veřejně prospěšných prací a občanské angažovanosti. Motivace k výkonu celoživotního vzdělávání a pokračující intelektuální růst.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BSc

Concord University

Athletic Training Education Program (ATEP) na Concord univerzitě je v současné době schváleno Komisí o akreditaci atletický trénink vzdělávání (CAATE). Program využívá ko ... [+]

Athletic Training Education Program (ATEP) na Concord univerzitě je v současné době schváleno Komisí o akreditaci atletický trénink vzdělávání (CAATE). Program využívá kontinuum didaktických a klinických zkušeností, jak je uvedeno v CAATE standardy pro akreditaci vstupní úrovně ATEPs, a vhodně připravit studenta jako entry-level Certified Athletic trenér. Po úspěšném absolvování programu, bude mít student vědomostní základnu a klinické dovednosti potřebné pro náročné a procházející představenstvu certifikaci (BOC) zkouškou.

Studenti, kteří chtějí žádat o přijetí do odborného programu v atletický trénink může formální žádost o vstup do Atep po úspěšném splnění požadavků na přijetí.... [-]

Spojené státy americké Athens
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Concord University

Pre-profesionální major je určen pro studenty, kteří mají v úmyslu dál na lékařské fakultě, zubní škola, veterinární školu, nebo pokračování kariéry v jiné oblasti týkají ... [+]

Pre-profesionální major je určen pro studenty, kteří mají v úmyslu dál na lékařské fakultě, zubní škola, veterinární školu, nebo pokračování kariéry v jiné oblasti týkajících se zdraví a pro studenty se zájmem o postgraduálním studiu nebo jiných pre-profesionální programy.

Základní požadavky:

Stupeň Bachelor of Science, se zaměřením na biologii, vyžaduje úspěšné dokončení 120 hodin semestru, včetně (1), v programu Všeobecné studií (šest hodin cizího jazyka je doporučeno); (2) jeden z programů biologie níže uvedených; a (3) program volitelných nebo menší jak pracuje se s studenta poradce; Doporučené nezletilé patří chemie, geologie, fyzika, psychologie, matematika, informatika, nebo statistiky.... [-]

Spojené státy americké Athens
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Bakalář

Concord University

Bachelor of Science v Business Administration míře vyžaduje úspěšné dokončení 120 hodin semestru, včetně (1) Program Všeobecných studií; (2) Business Administration jádro ... [+]

Bachelor of Science v Business Administration míře vyžaduje úspěšné dokončení 120 hodin semestru, včetně (1) Program Všeobecných studií; (2) Business Administration jádro; a (3) jeden z pěti oblastí důrazem uvedených níže. Aby si vydělal tohoto stupně, studenti jsou povinni udržovat kumulativní stupeň průměr nejméně 2,25 (C) pro všechny obory v podnikání.

Business Administration jádro se skládá z úvodních kurzů ze všech hlavních obchodních oborů vyučovaných na Concord univerzitě. Záměrem je poskytnout komplexní pochopení širokého spektra oborů v obchodním správy a základ pro specializované studium ve vybrané oblasti studenta důrazu.... [-]

Spojené státy americké Athens
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině