Cornell College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O Cornellovi

Cornell College mění životy a měnící se vzdělávací normy od roku 1853.

Umístil v Mount Vernon, Iowa, Cornell byl první vysoká škola západ Mississippi udělit ženám stejná práva a privilegia jako muži, a, v 1858, udělit titul ženě.

V roce 1978 fakulta Cornell přijala kurikulum One Course At A Time, které změnilo způsob výuky a učení v Cornell. S vydáním kolejí Loren Pope's Colleges That Change Lives z roku 1996 bylo formálně uznáno Cornellovo vzdělání měnící se život. Cornell je stále uznáván s každým novým vydáním.128617_rsz_javier-trueba-iqpr1xkf5f0-unsplash.jpg

Cornellovy hodnoty

Naše poslání a základní hodnoty vedou, jak se učíme a učíme se.

Zdůrazňujeme následující vzdělávací priority a výsledky jejich začleněním do každého kurzu a do příležitostí mimo třídu.

Mise

Cornell College nabízí inovativní a přísnou vzdělávací komunitu, kde fakulta a zaměstnanci spolupracují se studenty na rozvoji intelektuální zvědavosti, tvořivosti a morální odvahy nezbytné pro celoživotní učení a angažované občanství.

Základní hodnoty

  • Liberální vzdělávání, které oslavuje objev a zahrnuje integraci a aplikaci znalostí
  • Intelektuální, morální a osobní růst
  • Občanská a sociální odpovědnost
  • Důstojnost a hodnota každého jednotlivce v rozmanité komunitě

Jeden kurz najednou

Díky výraznému kurikulu One Course At A Time se studenti Cornell ponoří do jedné akademické disciplíny na blok za tři a půl týdne. Toto zaměření umožňuje profesorům překročit tradiční formát přednášek prostřednictvím rozsáhlých diskusí a cvičení, celodenních simulací a mimoškolního učení po odpoledních hodinách nebo celých blocích, aniž by konkurovali jiným třídám. Za poslední čtyři roky vyučovala fakulta Cornell 70 mimoškolních kurzů. A studenti mohou snadno vzít blok získat zkušenosti prostřednictvím stáží.

Národní uznání

  • Cornell je jednou z pouhých 40 škol, které jsou profilovány v knize Loren Pope „ Vysoké školy, které mění životy“.
  • US News and World Report řadí Cornell do nejvyšší úrovně národních vysokých škol svobodných umění.
  • Cornell byl zařazen na 64. místo v USA News 'seznamu Best Value Schools
  • Za posledních 12 let získalo stipendium Fulbrightové 16 Cornellianů. V roce 2016 a 2017 navíc dvě fakulty Cornell získaly ceny Fulbright Awards za stipendijní cesty.
  • Areál Cornell je uveden v národním registru historických míst.128604_brooke-cagle--uHVRvDr7pg-unsplash.jpg

Studijní programy

Vysoká škola nabízí více než 40 akademických oborů a předprofesionálních programů a neomezený počet individualizovaných oborů. Kromě toho poskytuje Cornell Summer Research Institute letní komunitu žijící v oblasti učení, která podporuje výzkum v oblasti umění, humanitních věd, sociálních věd a věd.

Umístění

Vysoká škola se nachází v Mount Vernon, Iowa, město, jehož městská okrajová atmosféra přináší to nejlepší z města do městečka s uměleckými festivaly, oblíbenými místními restauracemi a kavárnami a nepředvídatelnými butiky. Kombinace historických budov a kreativního vkusu Mount Vernon si vydělala ocenění časopisu Arthur Frommer's Budget Travel za jedno z „ nejchladnějších malých měst v Americe“ .

Fakulta

Profesoři Cornell jsou dokonalými vědci, učenci a především mentory. Devadesát osm procent vysoké školy fakulty držby dráh drží nejvyšší stupeň ve svých oborech. Poměr fakulta-student je 1:11 a mnoho studentů úzce spolupracuje se členy fakulty na výzkumu nebo jiných projektech.

Život v areálu

Život v Cornell je aktivní a rozmanitý. Studenti se účastní četných klubů, organizací a zájmových skupin. 19% studentů se účastní výtvarného umění. 36 procent studentů se účastní mezikoligační atletiky.

Místa

Mount Vernon

Adresa, 1. řádek
1st Street, 600
52314 Mount Vernon, Iowa, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium