Cornell College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O Cornellovi

Cornell College mění životy a měnící se vzdělávací normy od roku 1853.

Umístil v Mount Vernon, Iowa, Cornell byl první vysoká škola západ Mississippi udělit ženám stejná práva a privilegia jako muži, a, v 1858, udělit titul ženě.

V roce 1978 fakulta Cornell přijala kurikulum One Course At A Time, které změnilo způsob výuky a učení v Cornell. S vydáním kolejí Loren Pope's Colleges That Change Lives z roku 1996 bylo formálně uznáno Cornellovo vzdělání měnící se život. Cornell je stále uznáván s každým novým vydáním.128617_rsz_javier-trueba-iqpr1xkf5f0-unsplash.jpg

Cornellovy hodnoty

Naše poslání a základní hodnoty vedou, jak se učíme a učíme se.

Zdůrazňujeme následující vzdělávací priority a výsledky jejich začleněním do každého kurzu a do příležitostí mimo třídu.

Mise

Cornell College nabízí inovativní a přísnou vzdělávací komunitu, kde fakulta a zaměstnanci spolupracují se studenty na rozvoji intelektuální zvědavosti, tvořivosti a morální odvahy nezbytné pro celoživotní učení a angažované občanství.

Základní hodnoty

  • Liberální vzdělávání, které oslavuje objev a zahrnuje integraci a aplikaci znalostí
  • Intelektuální, morální a osobní růst
  • Občanská a sociální odpovědnost
  • Důstojnost a hodnota každého jednotlivce v rozmanité komunitě

Jeden kurz najednou

Díky výraznému kurikulu One Course At A Time se studenti Cornell ponoří do jedné akademické disciplíny na blok za tři a půl týdne. Toto zaměření umožňuje profesorům překročit tradiční formát přednášek prostřednictvím rozsáhlých diskusí a cvičení, celodenních simulací a mimoškolního učení po odpoledních hodinách nebo celých blocích, aniž by konkurovali jiným třídám. Za poslední čtyři roky vyučovala fakulta Cornell 70 mimoškolních kurzů. A studenti mohou snadno vzít blok získat zkušenosti prostřednictvím stáží.

Národní uznání

  • Cornell je jednou z pouhých 40 škol, které jsou profilovány v knize Loren Pope „ Vysoké školy, které mění životy“.
  • US News and World Report řadí Cornell do nejvyšší úrovně národních vysokých škol svobodných umění.
  • Cornell byl zařazen na 64. místo v USA News 'seznamu Best Value Schools
  • Za posledních 12 let získalo stipendium Fulbrightové 16 Cornellianů. V roce 2016 a 2017 navíc dvě fakulty Cornell získaly ceny Fulbright Awards za stipendijní cesty.
  • Areál Cornell je uveden v národním registru historických míst.128604_brooke-cagle--uHVRvDr7pg-unsplash.jpg

Studijní programy

Vysoká škola nabízí více než 40 akademických oborů a předprofesionálních programů a neomezený počet individualizovaných oborů. Kromě toho poskytuje Cornell Summer Research Institute letní komunitu žijící v oblasti učení, která podporuje výzkum v oblasti umění, humanitních věd, sociálních věd a věd.

Umístění

Vysoká škola se nachází v Mount Vernon, Iowa, město, jehož městská okrajová atmosféra přináší to nejlepší z města do městečka s uměleckými festivaly, oblíbenými místními restauracemi a kavárnami a nepředvídatelnými butiky. Kombinace historických budov a kreativního vkusu Mount Vernon si vydělala ocenění časopisu Arthur Frommer's Budget Travel za jedno z „ nejchladnějších malých měst v Americe“ .

Fakulta

Profesoři Cornell jsou dokonalými vědci, učenci a především mentory. Devadesát osm procent vysoké školy fakulty držby dráh drží nejvyšší stupeň ve svých oborech. Poměr fakulta-student je 1:11 a mnoho studentů úzce spolupracuje se členy fakulty na výzkumu nebo jiných projektech.

Život v areálu

Život v Cornell je aktivní a rozmanitý. Studenti se účastní četných klubů, organizací a zájmových skupin. 19% studentů se účastní výtvarného umění. 36 procent studentů se účastní mezikoligační atletiky.

Místa

Mount Vernon

Adresa, 1. řádek
1st Street, 600
52314 Mount Vernon, Iowa, Spojené státy americké