Davis & Elkins College Online

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Davis a Elkins připravuje studenty na úspěch prostřednictvím programů, které kombinují nejnovější poznatky v oblasti s pokračující rozvoj dovedností. A teď, Davis a Elkins s potěšením, aby se tento druh vzdělávání k dispozici na pracovní dospělé.

Představení Davis a Elkins 100% on-line RN k BSN Baccalaureate skončení programu.

Online learning se rychle stane základem ve vzdělávacím světě. Tento růst byl pobídl, z velké části tím, že osoby, které se vracejí do školy hledají školení rozvíjet svou kariéru. Davis a Elkins poskytuje dospělé studenty příležitost dokončit vysokoškolské vzdělání v oboru včas, a pokračovat v práci a ctít jiné další významné závazky v jejich životech.

S Davisem & Elkins '100% on-line areálu, dospělí studenti mohou pokračovat ve svém bakaláře z pohodlí svého domova, s plány, které pracuje pro jejich životy. Vzhledem k tomu, studenti mohou mít tendenci k jejich povinnostem třídy, když je to nejvhodnější pro ně, je v rozporu s prací a rodinou jsou omezeny na minimum.

Prostřednictvím D a E je on-line programování, dospělí studenti jsou schopni osvojit si nejnovější poznatky ve svém oboru, dosažení vyšší kompetence v klíčových oblastech dovedností a získat titul, který bude pomáhat s kariérním postupem.

Proto D & E?

Kvalita: Jako tradiční, neziskové instituce, D a E se pyšní v tom, že poskytované studentům vysoce kvalitní vzdělání od roku 1904.

Rychlost: On-line programy mohou být dokončena za 12 měsíců.

Hodnota: Bez poplatek za podání žádosti, žádné skryté poplatky, a to pouze 400 $ / zápočtové práce, udržet náklady předvídatelné a cenově dostupné.

Pohodlí: 100% on-line s žádnými požadovanými časy přihlášení.

Networking: U malých kohort, studenti jsou schopni budovat vztahy s ostatními studenty a členy fakulty, které usnadňují jejich učení.

Místa

Elkins

Adresa, 1. řádek
100 Campus Drive
Elkins, W.Va.

26241 Elkins, západní Virginie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: