DePaul University Department of International Studies

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Mezinárodní studie

Katedra mezinárodních studií používá interdisciplinární rámec pro zkoumání historických a současných dimenzí komplexních globálních otázek.

Studenti v této oblasti rozvíjejí dovednosti ve výzkumu a analýze a kultivují kritické povědomí o vztazích moci a nerovnosti, které formují konflikt a vývoj na místní a globální úrovni.111260_pexels-photo-1153213.jpeg

O

Vítejte na katedře mezinárodních studií, kde sídlí vysokoškolský program, absolventský program a pětiletý program BA / MA. Mezinárodní studia jsou stále se vyvíjející oblastí, která se snaží pochopit a řešit mezinárodní otázky způsobem, který integruje politické, sociální, ekonomické a kulturní metody analýzy.

Naši studenti rozvíjejí vynikající dovednosti v oblasti výzkumu, psaní a kritického myšlení, které je připravují na širokou škálu kariérních cest ve veřejném, soukromém i neziskovém sektoru, včetně zahraničních služeb, humanitární pomoci a mezinárodního rozvoje, veřejné politiky, mezinárodního obchodu, služeb, žurnalistiky a práva.

Místa

Chicago

Adresa, 1. řádek
DePaul University Welcome Center
2400 N. Sheffield Ave.
Chicago, IL 60614

Chicago, Illinois, Spojené státy americké