University of Denver

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O University of Denver

Byla založena v roce 1864, jen několik let poté, co město Denveru sám byl založen, University of Denver je jedním z předních soukromých vysokých škol v zemi.

Univerzita je 125-akr kampus, několik mil na jih od centra města Denver, je domovem více než 11.500 studentů ohlašovacích ze všech regionů Spojených států a 83 dalších zemích.

Univerzita nabízí:

více než 100 bakalářské studijní programy. více než 120 absolventa a profesionální programy.

Bez ohledu na to, co studují, University of Denver studenti pustit na osobní vzdělávací cestu, která jim pomáhá najít a sledovat jejich individuální účel.

COLLABORATIVE, zkušenostního učení

Naši studenti úzce spolupracovat s fakulty, vrstevníky a členy společenství na projektech, výzkumu a práce v terénu. Oni kříž disciplíny objevovat nové pohledy a přístupy k řešení problémů.

V a ven ze třídy, naši studenti učí tím, že dělá, ať už sběr dat v terénu nebo uvedení teorie do praxe v klinickém prostředí.

VÝROBA nárazu lokálně i globálně

Nejen, že budeme pracovat na zlepšení naší bezprostřední komunitu, ale my pošleme naše studenty i učitele v zahraničí pro studium a výzkum s široký dopad. Stejně důležité, uvítáme studenty i učitele z celého světa, aby přinést nové myšlenky a pohledy do našeho areálu.

Prostřednictvím místních a mezinárodních programů servis učení, naši studenti pracovali po boku komunit všude od centra Denveru do Afriky, Evropy, Asie i mimo ni. Výzkum vedl o naší fakulty a studenty učinil hmatatelný rozdíl v obrovské řadě oblastí, vytváření nových lékařských technologií, chrání životní prostředí, archeologické objevy a mnohem více.

Ale nejvýznamnější dopad má univerzita je svými absolventy. Když odsud, University of Denver studenti jdou na aby smysluplné a trvalé příspěvky na jejich povolání a jejich komunit.

Místa

Denver

University of Denver

Adresa, 1. řádek
University of Denver
2199 S. University Blvd.

CO 80208 Denver, Colorado, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 303-871-2000