Desert Research Institute

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Desert Research Institute ( DRI ) je uznávaným světovým lídrem v oblasti základního a aplikovaného výzkumu životního prostředí. Fakulty, studenti a zaměstnanci DRI , kteří se DRI k vědecké excelence a integritě, vyvinuli vědecké znalosti a inovativní technologie ve výzkumných projektech po celém světě.

Od roku 1959 má Desert Research Institute The Desert Research Institute pokročilé vědecké znalosti, podporuje nevadskou diverzifikovanou ekonomiku, poskytuje vědecky založené vzdělávací příležitosti a informované tvůrce politik, podnikatele a členy komunity.

Členové fakulty Desert Research Institute nejsou beztrestní a jsou odpovědní za své vlastní platy prostřednictvím externích grantů a smluv. Prostřednictvím této směsi akademické přísnosti a pragmatismu soukromého sektoru si The Desert Research Institute získal pověst účinného poskytování vysoce kvalitních vědeckých informací, transparentních a odpovědných.

Místa

Reno

Adresa, 1. řádek
Raggio Parkway,2215
89512 Reno, Nevada, Spojené státy americké

Las Vegas

Adresa, 1. řádek
East Flamingo Road,755
89119 Las Vegas, Nevada, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: