Drury University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

"V Drury, udělám neocenitelné spojení každý den, že mě zmocnit, aby se rozdíl v mém životě a životy druhých."

O Univerzita Drury

Drury je nový druh univerzity, která ctí a efektivně propojuje svobodná umění a vědy se studiem odborných oblastech. Přitom jsou studenti více autenticky spojen s:

Proč, co se učí věci, a jak se mohou aplikovat v reálném životě. Proč rozhodnutí, a to jak osobně a profesionálně, by měly pocházet z místa etiky a morálky. Fakulta: dostupnost je bodem pýchy pro nás, protože jsme učení univerzita. Obec: ve třídě, na akademické půdě i mimo ni. Myslel jsem, že vůdci a instruktorů: od prvního ročníku do studia k hledání zaměstnání pro absolventy připojení. V Drury, studenti vytvořit celoživotní spojení. Wellness a udržitelnost jako způsob života, spíše než úkol. Věříme, že zdraví lidé vést šťastnější, delší, produktivnější život. Dosah Společenství jako součást života dobře žilo. Duch podnikání, který vzbuzuje důvěru, tvořivost a odpovědnost. Prostředí spolupráce, kde jsou studenti aktivně podílí na zvýšení jejich Drury zážitek. Za dobře prožitý život: Drury se studenti učí, jak se připojit sny a touhy úspěšným futures.

Poslání

Drury univerzita je nezávislou univerzitou, kostel související ve svobodných uměních tradici, a zavázala osobní vzdělávání ve společenství učenců, kteří si cení umění výuky a učení. Vzdělávání na Drury snaží kultivovat duchovní cítění a nápadité fakult, stejně jako etický vhled a kritické myšlení; na podporu integrace teoretických a praktických znalostí; a osvobodit osoby k účasti odpovědně a přispívat k celosvětové komunitě.

Vize

Díky dodržování závazků k našemu kulturnímu dědictví a s obnoveným závazkům na globální komunity a inovativní výuku a stipendium, budou Drury Univerzita být premier University, kde nejjemnější učitel / učenci a profesionální personál vychovávat studenty, aby se zabývají, etické a soucitní občané pro služebníka vedení v komunity charakterizované změnou, složitosti a celosvětová vzájemná závislost.

Abyste se stali premier univerzitu v 21. století, které jsme si představit, budeme vytvářet a demonstrovat konkurenční výhodu Univerzita Drury to, vyjádřit své konkurenční rozdíly, vyrovnejte všechny jeho akademických programů se strategickými cíli, vytvořit dotace na podporu svých strategických cílů, změřit jeho úspěchu a spravovat po výsledků. Strategické imperativy a cíle popsané níže map naši cestu za roky 2015-2018 a pozice Univerzita Drury oslavit své Sesquicentennial v roce 2023.

Místa

Springfield

Adresa, 1. řádek
Drury University
900 North Benton Avenue

65802 Springfield, Missouri, Spojené státy americké