Přečtěte si oficiální popis

o EMU

Emu vzdělávání pomáhá studentům objevovat jejich smysl života a připravit, aby se rozdíl pro společné dobro doma i po celém světě. HMU přísné akademici zdůraznit jeden na jednoho vztahy s profesory, cross-kulturní povědomí, péče o stvoření a službě druhým.

EMU nabízí bakalářské, magisterské a seminární programů z hlediska Mennonite Anabaptist v nádherném prostředí v krásném údolí Shenandoah.

Studenti se kurzy na našem hlavním kampusu v Harrisonburg, Virginie; v naší Lancaster, Pennsylvania místě; on-line; a po celém světě prostřednictvím našich dobře známých cross-kulturní program.

Ten správný rozměr

EMU je dost malý na to, že můžete snadno poznat spolužáky a fakulty v různých programech. Profesoři jsou mentoři, kteří vás osobně znají a poradí vám v poměru 1: 1. Můžete se zapojit do různých aktivit, jako jsou divadla, Sdružení vlády Student, ministerstvo školního areálu, intramurálními nebo meziuniverzitních sportech, hudbě a sborem. Všichni tito poskytují příležitost dozvědět se více o sobě a rozvíjet cenné zkušenosti pro budoucí životopisu.

Svobodná umění

Jako vysokoškolský student, bez ohledu na svou hlavní, budete těžit z hodnoty pokrokovým uměleckým vzděláním. Zaměstnavatelé a postgraduální studium ocenit žadatelům liberálním založení uměleckého vzdělávání, protože jsou dobře zaoblené kritických myslitelů a řešit problémy, které měly širokou expozici na otázky a nápady z několika disciplín a společnosti.

Život po Graduation

absolventi EMU vydělávají více než jisté míry - zjistí jejich smysl života a vést organizace, které slouží pro společné dobro. EMU absolventi jsou úspěšní podnikatelé, reflexní praktici a profesionály. Tisíce měly významný dopad s mezinárodními servisních agentur, jako je ÚV Mennonite a Mennonite katastrof služby kromě jiných denominationally bázi i světských servisních programů.

EMU alumna Leymah Gboweeová je jednou ze tří žen udělena Nobelova cena za mír 2011. Leymah začal svou cestu v EMU s naší světově proslulý Summer Mírové Ústavu a pokračoval vydělat mistrů v transformaci konfliktů.

Téměř 90% z EMU grady, kteří reagovali na absolventy průzkumů našel práci ve svém oboru do jednoho roku od ukončení studia. Zaměstnavatelé najímat absolventy na všech úrovních EMU, protože jejich silné morálky a hodnot, úcta k druhým, touha, aby se rozdíl, komunikaci a kritické myšlení a sebevědomí. Přečtěte si více o vysokoškoláka úspěchu po ukončení studia.

Co je to Mennonite?

Nejsou obeznámeni s mennonity? Menonité patří do historických mírových kostelů. Mnoho EMU studenti pocházejí z Mennonite tradice víry, ale většina EMU studentů pochází z jiných tradic víry. Desítky náboženských skupin jsou zastoupeny na akademické půdě z celého světa. Že rozmanitost umožňuje cross-kulturní setkání na akademické půdě a ve třídách.

Virginie a Pensylvánie

EMU má hlavní kampus a místo v Lancasteru, Pennsylvania, nabídne třídy v místech mimo lokalitu v obou Pennsylvania a Virginie, a nabízí mnoho tříd (a dva stupně) online. Ať už jste v naší krásné areálu v Shenandoah Valley (Harrisonburg, VA) - v blízkosti dvou národních lesů a Shenandoah národního parku - v našich prospívajících učebnách v Lancaster, PA, nebo v kostele ve Filadelfii, všimněte si, pohostinství a komunita, která je k EMU tak důležité.

EMU je přesvědčen, ...

sdílené základní hodnoty HMU jsou jádrem křesťanské univerzitě jako žádný jiný. Naše vysokoškolák, absolvent, semináře a další programy připravují studenty sloužit a vést po celém světě.

Global Community a Cross-kulturní vyspělost

Žijeme ve stále více propojeném světě. Zde jsme se sami sebe ptát, jak naše volby ovlivní ostatní po celém světě.

Náš známý cross-kulturní program - více než tři desetiletí staré - je jedním z nejsilnějších cross-kulturní studijních programů v zemi. Je součástí toho, co dělá EMU křesťan univerzita jako žádný jiný.

Cross-kulturní studie - vždy s veteránem fakulty a zaměstnance - je podmínkou pro EMU studenty. Někteří se účastní třítýdenních programů v místní komunitě nebo k většímu Severní Americe. Některé strávit semestr v městském Washingtonu, DC, která se účastní zajímavých stáží. Jiní strávit semestr v jiné části světa, často na Středním východě, ve střední a východní Asii, Latinské Americe nebo Africe.

Když jste cestoval do Střední Ameriky, navštívil fazole pole kávy, a zůstal s bojující zemědělci, začnete chápat celkový obraz. Nebo když vaše cross-kulturní studie se dostanete do jihoafrické černošské čtvrti Soweto se dozvědět o historii a doznívající dopady apartheidu první ruky, váš smysl pro vcítění se prohloubil, spolu s pochopením naší propojeném světě.

Udržitelnost a Stewardship

EMU byl praktikující udržitelnost dlouho předtím, než "zelené" se stala trendy. Naše energeticky úsporné budovy jsou jedny z nejlepších výsledků vysokoškolských zařízení v zemi.

Naše sluneční pole na střeše Hartzler knihovna byla největší Solární zařízení ve stavu Virginie, kdy byl instalován v roce 2010. Náš kampus zahrada nabízí vyrábět pro jídelny; kompostovatelný odpad z jídelny krmí do zahrady. Udržitelnost je vetkána do osnov na mnoha úrovních.

Víra a Fellowship

Víra je důležité v EMU. Všichni jsme cestovali společně - i když můžeme mít různé cesty - k prohloubení naší víry, učení, jak bychom mohli žít, že den víra na den, a dosáhl akademické a profesní cíle.

Asi třetina z vysokoškolského studenta těla je Mennonite. Desítky vyznání a víry tradice a více než 30 národností, jsou součástí rodiny EMU.

Některé ze způsobů, jak vysokoškolští studenti se připojují ke Kristu na akademické půdě zahrnují: kaple celý týden neděli večer oslav, uctívání přes hudbu, biblické hodiny v kolejích a modlitby partnery ochotné podporovat vás v celém svém rok. Ostatní studenti nyní jsou součástí sítě dospělých studentů, kteří sdílejí podobné hodnoty a cíle.

Service ostatním

Natáhl ruku s ostatními je důležité. V EMU, budete podílet na obecně prospěšných prací a možná i najít to život mění. Mnoho absolventů dělat dobrovolnou službu po dobu jednoho roku nebo déle po ukončení studia, nebo dokonce na celý život skrze církevní ministerstvu a v jiných profesích služeb.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Eastern Mennonite University

Máte-li zájem o biologii, máte zájem o život. Lidé, zvířata, lesy, potoky a půdní ... to jsou předmětem zájmu a fascinace. ... [+]

Studie z biologie na EMU

Máte-li zájem o biologii, máte zájem o život. Lidé, zvířata, lesy, potoky a půdní ... to jsou předmětem zájmu a fascinace.

V EMU budete pracovat bok po boku s ostatními, kteří sdílejí váš zájem, jak budete provádět experimenty, analyzovat data, studijní diagramy, problémy debatu a zaujmout exkurze. Biologie studenti mají tu čest spolupracovat s fakultou na výzkumných projektech v biologii.

Nedávné příklady výzkumu studentského zahrnují projekty na genetice stárnutí, vliv vysokého soli stravy na vysoký krevní tlak, ekologickou produkci borůvek a metody sledování kokosových nosorožce brouků, aby jejich hnízdišť.... [-]

Spojené státy americké Harrisonburg
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Eastern Mennonite University

EMU počítačové vědy program se snaží produkovat kvalifikované počítačové odborníky s ohledem na kulturní a sociální dopad výpočetních technologií v naší moderní globální ... [+]

Počítačová věda

EMU počítačové vědy program se snaží produkovat kvalifikované počítačové odborníky s ohledem na kulturní a sociální dopad výpočetních technologií v naší moderní globální komunity.

Celý vzdělávací program je navržen tak, aby splňovaly zásady osnov ACM 2013. Oddělení spolupracuje s Institutem pro certifikaci počítačových profesionálů nabízet jednu ze dvou možných certifikací po dokončení obou stupně a úspěšném dokončení CS2013 zkoušky. Studenti, kteří dosáhnou 50% nebo vyšší v obou částech zkoušky nárok na ICCP Certified Computer Science Associate pověření. Studenti, kteří dosáhnou 70% nebo vyšší opravňující k ICCP Certified počítačový vědec - mistrovství úrovni.... [-]

Spojené státy americké Harrisonburg Lancaster
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Eastern Mennonite University

EMU Bible a náboženství studenti ponořit se hluboko do Písma, dělat svou vlastní duchovní práci formace, a najít svůj smysl života jako následovníci Ježíše; stanou vybave ... [+]

Bible a náboženství v EMU

EMU Bible a náboženství studenti ponořit se hluboko do Písma, dělat svou vlastní duchovní práci formace, a najít svůj smysl života jako následovníci Ježíše; stanou vybaveny tak, aby sloužit společnému dobru v blízkosti domova i po celém světě.

Jako absolvent, budete připraveni k účasti na semináři nebo postgraduální studium, popřípadě ihned začnou sloužit v kostelech, servisních organizací, škol, nemocnic a komunitních organizací. Budete rozvíjet sebeuvědomění a dovednosti, aby se rozdíl prostřednictvím závazku k hodnotám Anabaptist Mennonite o porozumění mezi kulturami, péče o stvoření, nenásilného budování míru a službu druhým jako Ježíš modelovány.... [-]

Spojené státy americké Harrisonburg Lancaster
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Eastern Mennonite University

Připojte se k areál, kde mír a spravedlnost jsou velká část rozhovoru mezi jednotlivými obory. Vyberte si ke specializaci na budování míru a rozvoji a budete sáhnout hlub ... [+]

Budování míru a rozvoj Major

Připojte se k areál, kde mír a spravedlnost jsou velká část rozhovoru mezi jednotlivými obory. Vyberte si ke specializaci na budování míru a rozvoji a budete sáhnout hluboko do složitosti práce pro sociální změny. Program profesoři žili na mezinárodní úrovni a jsou odhodlány pracovat pro spravedlnost doma i po celém světě.

EMU vysokoškolák hlavní je jednoznačně obohacena přítomností Centra pro spravedlnost a budování míru na akademické půdě, která čerpá mírové lékařů z celého světa.

Významným v budování míru a rozvoje se skládá z 52-54 SH.

Budování míru a rozvoji hlavní připravuje studenty pro profesionální praxi v oblasti budování míru a mezinárodní a komunitní rozvoj. Zaměřuje se na pochopení a podpoře konstruktivní sociální změny směrem k míru, spravedlnosti a pohodu pro lidi v situacích zasažených konfliktem, chudobou a nerovností.... [-]

Spojené státy americké Harrisonburg Lancaster
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Eastern Mennonite University

chemii a biochemii programy HMU poskytují solidní základ ve čtyřech hlavních oblastech chemie: organické, analytické, fyzikální a biologické chemie. ... [+]

Chemistry Program v EMU

chemii a biochemii programy HMU poskytují solidní základ ve čtyřech hlavních oblastech chemie: organické, analytické, fyzikální a biologické chemie.

Příklady výzkumných projektů studentů chemie a fakulty v EMU jsou různé, ale mají společné dvě věci: Péče tvorba a chemie pro společné dobro. Studenti, kteří pracují na projektu za více než jedno léto obvykle vidět až do ukončení a sdílet své poznatky ve vědeckých časopisech.

Během posledních 10 let, více než 90% z EMU studenty, kteří absolvovali HMU předlékařskou programu byly přijaty do zdravotnické škole, ve srovnání s celostátním průměrem o 49%.... [-]

Spojené státy americké Harrisonburg Lancaster
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Eastern Mennonite University

Náš expert fakulty vzít praktické studium strojírenství a poskytují nejvyšší rychlost technického vzdělávání v křesťanském kontextu svobodných umění. ... [+]

Inženýrských studií: Počítač a mechanické

Náš expert fakulty vzít praktické studium strojírenství a poskytují nejvyšší rychlost technického vzdělávání v křesťanském kontextu svobodných umění.

V tomto programu, přísné akademici a pokročilé řešení problémů vyrovnají hodnotám, jako je udržitelnost a cross-kulturní povědomí. Absolventi EMU STEM se často cítí lépe připraven pro postgraduální studium nebo pracovní místa, než jejich protějšky z větších institucí.

inženýrské Vybavení

EMU dokončuje rekonstrukce 4.000.000 $ na Suter Science Center, která bude dům je Rapid Prototyping laboratoř s 3-D tiskárny, počítače Design Lab; inženýrská podpora laboratoř, a prostory pro fakulty / studenta spolupráce na podporu inženýrství a dalších STEM programy.... [-]

Spojené státy americké Harrisonburg Lancaster
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Eastern Mennonite University

EMU je křesťanská škola svobodných umění věnovaná Mennonite hodnot budování míru a servis. Studujeme historii z globálního hlediska, ten, který zdůrazňuje naši potřebu k ... [+]

Historie ... příběh lidstva

EMU je křesťanská škola svobodných umění věnovaná Mennonite hodnot budování míru a servis. Studujeme historii z globálního hlediska, ten, který zdůrazňuje naši potřebu k sobě navzájem. Studovat historii s námi, a my budeme analyzovat lidskou zkušenost přes míru a spravedlnosti objektivu.

Historie V našem dvoře

Náš kampus je jen dvě hodiny od obou Washingtonu, DC, kapitál národa, a Richmond, kapitál. Jsme také blízko k mnoha dalších historických památek v historii bohatých Virginie, včetně unikátního muzea americké Frontier kultury v nedaleké Staunton, mnoha bojištích občanské války a historické National Park Service je Sklyine Drive.... [-]

Spojené státy americké Harrisonburg Lancaster
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Eastern Mennonite University

V EMU, obdržíte špičkové vědecké vzdělání díky profesorů, kteří jsou odborníky ve svých oborech a naše dobře zaoblené, interdisciplinární přístup učení. Je to součást toh ... [+]

Environmental Sustainability Major

V EMU, obdržíte špičkové vědecké vzdělání díky profesorů, kteří jsou odborníky ve svých oborech a naše dobře zaoblené, interdisciplinární přístup učení. Je to součást toho, co dělá EMU křesťan univerzita jako žádný jiný.

Environmentální obory udržitelnosti naučit se opravdu pochopit podstatu výzkumu a životního prostředí tím, že kurzy v různých oborech. Biologie, sociologie a budování míru profesoři spolu úzce spolupracují na kurzech environmentální udržitelnosti, které Weave pokrokové postupy udržitelnosti s otázkami mezinárodní a komunitní rozvoj a zachování.

Ve stejnou dobu, studenti získat vzdělání více do hloubky v jednom poli výběrem vědu nebo skladbu sociální udržitelnosti v rámci dur udržitelnosti životního prostředí.... [-]

Spojené státy americké Harrisonburg Lancaster
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Eastern Mennonite University

V EMU připravujeme, abyste byli úspěšní, prosazovat společné dobro a být aktivním lídrem v dnešním trhu. Naši profesoři vám pomohou zvýšit své obchodní znalosti, učí důle ... [+]

Obchod a ekonomie Business Administration Major

V EMU připravujeme, abyste byli úspěšní, prosazovat společné dobro a být aktivním lídrem v dnešním trhu. Naši profesoři vám pomohou zvýšit své obchodní znalosti, učí důležité hands-on schopností, a rozvinout přístup k podnikání a management na základě hodnot.

Naši absolventi pochopit hodnotu lidí v podnikání, a vědí, jak důležité setkání ekonomická potřeba se na stav světa a procesu budování míru. Jsme odhodláni k dokonalosti, etiky a sociální spravedlnosti, a budeme podporovat studium napříč obory, zaměření na udržitelnost a rozvoj globálního hlediska. V EMU budete:

Studie v cross-kulturní prostředí zvážila udržitelnost a správcovství v rozhodovacím procesu spolupracovat na původním výzkumu s fakultou se zkušeností v oboru dát své třídě učení k použití v off areálu stáží naučit se efektivně pracovat v týmech a zdokonalovat komunikační dovednosti a finanční učit se od profesorů, kteří už žil a pracoval v mezinárodním měřítku ... [-]
Spojené státy americké Harrisonburg Lancaster
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Eastern Mennonite University

Digitální média Hlavním se zaměřuje na křižovatce internet, digitální video, audio a fotografie v rámci rostoucí řady nosičů. ... [+]

Ústav vizuální a komunikační Arts (kráva) nabízí majorů ve Studiu umění, výtvarné výchovy, komunikačních, digitálních médií a fotografování. Tyto obory připravit studenty k výkonu odborných pracovních míst v různých kariéry a věnovat práci absolventa v řadě programů.

Naše obory připravit studenty, aby pohodlně pohybovat ze studia, do galerie, do pole a na obrazovku ve své tvůrčí činnosti. Zvědaví odborných možnostech EMU kamence? Navštivte naši stránku Kariéra Vaca ..

Majors a nezletilé Art major a výtvarná výchova schválení

Připravuje studenty, kteří budou vykonávat profesní kariéry klíčovými souvisejících s nezávislou uměleckou práci a práci absolventa v umění. Umění major nabízí celou řadu možností studio umění poté, co studenti dokončí základní osnovu.... [-]

Spojené státy americké Harrisonburg Lancaster
Září 2020
Angličtina
Denní studium
50 hodiny
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Start your Journey!

Welcome to Eastern Mennonite!

Campus Tour

Student Life