Easton Country Day School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Easton Country Day School


Easton Country Day School je malá soukromá soukromá škola pro třídy Pre-K až 12. Rozvíjíme pečující a podpůrnou atmosféru, která podporuje společenský a emoční růst spolu s akademickou zručností. Set na deset hektarů v zalesněné oblasti v centrální Easton, náš areál zahrnuje krásné hřiště, atletické pole a velkou, dobře jmenovanou budovu s prostorem pro všechny druhy učebních zážitků.


Naši silní akademičtí pracovníci jsou vertikálně integrovaní a umožňují jednotlivcům postupovat se svou vlastní rychlostí (namísto toho, aby se omezovali na jednorázové věkové kategorie). Naši absolventi jsou důsledně přijímáni do všech konkurenčních soukromých středních škol a internátních škol. Ti, kteří si vybírají veřejné vysoké školy, jsou obvykle zařazováni do tříd s vyznamenáním.

Ještě důležitější je, že naši studenti se stanou emocionálně bezpečnými a sociálně schopnými adolescenty. To proto, že vzdělávání ECDS zahrnuje malé třídy, spoustu interakcí mezi dospělými a formální programy, které podporují konstruktivní vztahy. Náš nezvykle nízký poměr studenta k učiteli umožňuje fakultě ECDS pozorně sledovat všechny děti. Zasahujeme do prvního náznaku rizikového společenského chování a krásně odměníme nejčasnější projevy integrity.

V souladu s celoevropským přístupem poskytuje ECDS předškolní třídy pro děti od 2 let a péči o děti ve věku 3 měsíců a více.

Easton Country Day School se nachází v klidné, krásné nemovitosti přímo naproti knihovně. Naše velké učebny jsou světlé a vesele vyzdobené, zatímco naše hřiště zahrnuje složité hřiště a rozsáhlé atletické pole. Zařízení ECDS poskytují vynikající zázemí pro různorodé a naplňující základní školní vzdělávání.

 • 225 studentů / 11 zahraničních studentů
 • Příjemné, krásné a přátelské venkovské město
 • 1 hodina do New Yorku / 2,5 hodiny do Bostonu
 • Většina rodin cestovala po celém světě, včetně Asie
 • Connecticut je považován za "vzdělávací stát" v USA. Vysoké školy jsou v USA nejlépe hodnoceny. Univerzity o tom vědí
 • Connecticutova akademická reputace
 • Connecticut se řadí k nejvyšším v USA s učiteli a obyvateli s pokročilými vysokoškolskými tituly
 • Connecticut má rozmanité odvětví (věda, finance, lékařství, IT, média, digitální design). Hlavní společnosti mají sídlo ve státě
 • Absolventi ECDS navštěvují vysoké školy a univerzity po celé zemi, včetně Cornell, Yale, University of Connecticut a dalších špičkových škol
 • Školní výlety (výlety probíhají měsíčně) Výlety zahrnují mimo jiné i cestování do Washingtonu DC, New York City, Metropolitního muzea, Blowing skla, komunitního servisu, obložení zipů, Go-Karting, bruslení na ledu, lyžařské výlety.
 • Rozmanitost organizovaných týmů: basketbal, lukostřelba, fotbal, softball, tenis a dráha


Požadavky na přijetí


Přijaté známky: 7, 8, 9, 10 a 11

Požadavek GPA: 2,7 GPA

 • Oficiální přepisy s popisy kurzu v anglickém jazyce
 • Matematické a anglické doporučení učitelů

Skype Rozhovor: Studenti budou pohovořeni přes Skype mezinárodním správcem

Bydlení: všichni studenti jsou umístěni v hostitelských rodinách. Tyto domy jsou v Eastonu a okolí.


Skóre TOEFL

7.

9. třída 50

10. třída 60

11. stupeň 70

12. stupeň 80 Flexibilní


"Učitelé v Easton Country Day School jsou tak podporující a opravdu pečující. Náš syn vzkvétá a učí. Byl úžasný sledovat jeho růst. Jeho učitelé jsou trpěliví, znalí a kreativní. "

- Easton Country Day School Parent

Místa

Easton

Adresa, 1. řádek
660 Morehouse Rd
06612 Easton, Connecticut, Spojené státy americké