Přečtěte si oficiální popis

O Edinboro University

Edinboro University je odhodlána Edinboro University akademikům a ve všech aspektech života v areálu. Zážitek pro úspěch studentů, komplexní katalog nabídek a podpůrné, ale náročné akademické prostředí definují zkušenosti EU.

Edinboro University je jedním z nejvýznamnějších středisek učení a výzkumu v Pensylvánii. Uznaní umělci, zdravotníci, animátoři Disney a Pixar a vůdci v oblasti obchodu, vzdělávání, trestního soudnictví a mnoha dalších oblastech si vybudovali základy svého úspěchu v EU. Velikost třídy je malá a vyučuje ji mezinárodně uznávaná fakulta, z nichž 90 procent z nich má v oboru obor terminály a nabízí studentům přizpůsobené a kvalitní vzdělání, které potřebují k úspěchu.

Univerzita se vyznačuje skutečnou odhodláním k úspěchu studentů, slibuje pozornost, pečlivým poradenstvím a nejmodernějšími zařízeními nezbytnými k tomu, aby studenti dosáhli svých cílů a překonali vlastní očekávání.

EU, která byla založena v roce 1857 jako soukromá učňovská škola pro učitele, se stala největší a nejkomplexnější institucí vysokoškolského vzdělávání v severozápadním Pensylvánii. S živou komunitou kampusu, více než 100 oblastmi akademického studia, premierovým komplexem studentů v této oblasti, četnými kluby a organizacemi, národně uznávanými službami pro studenty s tělesným postižením, atletikou NCAA, divadelním uměním, prosperující řeckou životní scénou a 65 000- person alumni network, Edinboro University se zavazuje poskytovat nejvyšší možnou kvalitu, nejdostupnější vysokoškolské, postgraduální a společné kurikulární vzdělávání.

Edinboro University nediskriminuje ve svých vzdělávacích programech nebo činnostech na základě pohlaví, pohlaví nebo sexuální orientace. Hlava IX pozměňovacích návrhů z roku 1972 a některé další federální a státní zákony zakazují diskriminaci na základě pohlaví, pohlaví nebo sexuální orientace v zaměstnání, jakož i všech vzdělávacích programů a činností provozovaných univerzitou (zapnuto i vypnuto) kampus) a chrání všechny lidi bez ohledu na jejich pohlaví nebo genderovou identitu před sexuální diskriminací, která zahrnuje sexuální obtěžování a sexuální násilí.

Fakulta

 • 312 pedagogická fakulta na plný a částečný úvazek
 • Poměr 15 ku 1 student-schopnost

Zápis

 • 4 834 zapsaných celkem
 • 3 572 vysokoškoláků
 • 1 212 studentů prvního ročníku
 • 1 262 postgraduálních studentů

Campus

Umístil v Edinboro, Pennsylvania

43 budov na 585 akrech

Pět akrové jezero, otevřená pole a lesy

Nejmodernější učebny a laboratoře

Nabízené stupně

Přidružený pracovník v oboru technologie, přidružený pracovník v oblasti strojírenské technologie, přidružený pracovník vědy, bakalář umění, bakalář umění, bakalář vědy, bakalář vědy ve vzdělávání, bakalář vědy v ošetřovatelství, bakalář vědy v umělecké výchově, magister umění, mistr výtvarných umění, mistr vzdělání, mistr vědy, mistr vědy v ošetřovatelství, mistr sociální práce, lékař ošetřovatelské praxe.

Nabízené programy

 • 112 bakalářských studijních programů
 • 18 postgraduálních studijních programů
 • 12 přidružených studijních programů
 • 15 certifikátů

119648_photo-1523240795612-9a054b0db644.jpg

Atletika

17 různých sportů plus basketbal pro vozíčkáře a eSports: pánský basketbal, běžky, fotbal, plavání, tenis, trať, zápas a basketbal pro vozíčkáře; dámský basketbal, běh na lyžích, lakros, fotbal, softball, plavání, tenis, trať, indoor track a volejbal.

Bojoví skoti soutěží na Pensylvánské státní atletické konferenci (PSAC) a Národní kolegiální atletické asociaci (NCAA), divizi I (wrestling) a II.

Charta

Edinboro University je veřejná, regionální a komplexní univerzita.

Mise

Posláním Edinboro University je rozvíjet studenty osobně, intelektuálně a profesionálně, aby se stali přispívajícími občany do společenství i mimo něj.

Vidění

Díky vynikajícím programům a službám pro neustále se měnící společnost bude Edinboro University první volbou mezi studenty, zaměstnavateli a komunitou.

Hodnoty

Edinboro University udržuje přívětivou kulturu přijetí a sounáležitosti a je odhodlána:

 • Podpora uznání za učení jako celoživotní proces
 • Podpora komunity, která si váží integrity, odpovědnosti, respektu a inkluzivity
 • Podpora inovací, tvořivosti, zkoumání a reflexe

Zvyšování kvality ve všech aspektech soudržné univerzitní zkušenosti

Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BSc

Edinboro University

Velká data jsou velké firmy. Téměř každé odvětví na světě se dnes spoléhá na technicky zdatné jedince, kteří shromažďují a analyzují data. Přesto je zde nedostatek datový ... [+]

Proměňte velká data v smysluplnou kariéru s Data Analytics.

Velká data jsou velké firmy. Téměř každé odvětví na světě se dnes spoléhá na technicky zdatné jedince, kteří shromažďují a analyzují data. Přesto je zde nedostatek datových vědců. Odborníci odhadují potřebu 140 000-190 000 kvalifikovaných zaměstnanců v příštích několika letech, aby uspokojili rostoucí potřeby podniku.

Program Bachelor of Science in Data Analytics ve Edinboru vás zavede do sedadla řidiče, abyste uspěli v této vysoce platící profesi s vysokou hodnotou.

Naše multidisciplinární kurikulum je založeno na matematice, informatice a statistice. V malých třídách vás budou učit členové fakulty na plný úvazek, kteří se starají o váš pokrok. Naučí vás nejnovější technologie, včetně Excel, Python a R, a pomůže vám vybudovat analytické a komunikační dovednosti, které jsou na pracovišti tak důležité.... [-]

Spojené státy americké Edinboro
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Edinboro University

Chemici dělají věci moderního života - plasty, kompozity, léčiva, mikroelektronika, nanomateriály a mnoho dalšího. Možnosti kariéry jsou nekonečné. S bakalářem přírodních ... [+]

Analyzujte možnosti budoucnosti v chemii.

Chemici dělají věci moderního života - plasty, kompozity, léčiva, mikroelektronika, nanomateriály a mnoho dalšího. Možnosti kariéry jsou nekonečné. S bakalářem přírodních věd v chemii můžete začít skvěle.

Ve společnosti Edinboro budete dodržovat přísné učební osnovy založené na vědeckých poznatcích založených na důkazech. Budou se vám dařit v malých přednáškách a laboratořích vyučovaných fakultou, nikoliv postgraduálních asistentů. Když spolu pracujete a účastníte se jejich výzkumu, stanou se vašimi mentory. Budou vás také školit v používání moderních přístrojů pro analýzu a výrobu biomolekul a připraví vás na cenné stáže, které zlepší vaše dovednosti a vytvoří váš životopis.... [-]

Spojené státy americké Edinboro
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Edinboro University

Jste chytří, soustředění a zajímáte se o komplexní fungování firmy. Vyzvěte se titulem Bachelor of Science in Economics. ... [+]

Dejte své analytické schopnosti k práci ve světě podnikání.

Jste chytří, soustředění a zajímáte se o komplexní fungování firmy. Vyzvěte se titulem Bachelor of Science in Economics.

Naučíte se shromažďovat, organizovat a kriticky analyzovat data pomocí matematických vzorců a statistik. Vyvíjíte modely pro předpovídání dopadu investic, politických rozhodnutí, průmyslových trendů, demografie a dalších proměnných. Nakonec určíte, jak společnosti, vlády, podniky, domácnosti a jednotlivci rozdělují své zdroje mezi konkurenční zájmy.

Ekonomický titul vám odmění vzrušující kariérou a vysokým výdělkovým potenciálem.

Zajímá vás dvojí hlavní ekonomie a ekonomika podnikání? Můžete to dosáhnout za pouhé čtyři roky.... [-]

Spojené státy americké Edinboro
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Edinboro University

Nový bakalář vědy ve strategické komunikaci vás vyzbrojí nástroji, které potřebujete k řízení poslání jakékoli organizace. Syntetizuje profesionální praxi public relation ... [+]

Růst jako profesionál prostřednictvím programu Bachelor of Science ve strategické komunikaci.

Nový bakalář vědy ve strategické komunikaci vás vyzbrojí nástroji, které potřebujete k řízení poslání jakékoli organizace. Syntetizuje profesionální praxi public relations s důrazem na firemní, krizovou a konfliktní komunikaci.

Zkušená fakulta vás naučí, jak budovat vzájemně prospěšné vztahy mezi organizacemi a jejich veřejností udržováním konzistentních, konkrétních a cílených zpráv ve všech formách komunikace.

Prostřednictvím organizací kampusu, jako jsou Applied Communicators of Edinboro (ACE) a Public Relations Student Society of America (PRSSA), budete mít příležitosti k rozvoji strategického plánování a public relations. Chcete-li získat více zkušeností, můžete se ucházet o stáže v místních neziskových organizacích a korporacích nebo se zapojit do komunitních služeb prostřednictvím Lambda Pi Eta, komunikačního čestného bratrství.... [-]

Spojené státy americké Edinboro
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Edinboro University

Možná jste přitahováni rychlým světem reklamy. Možná vás fascinuje, jak chování spotřebitelů řídí vývoj nových produktů. Nebo jste inspirováni tím, jak průzkum trhu ovliv ... [+]

Uspokojte potřeby zákazníků na dnešním globálním a digitálním trhu.

Možná jste přitahováni rychlým světem reklamy. Možná vás fascinuje, jak chování spotřebitelů řídí vývoj nových produktů. Nebo jste inspirováni tím, jak průzkum trhu ovlivňuje ziskovost. S titulem v oboru obchodní administrativa - marketing z Edinboro University můžete být v tom všem.

Marketing je nezbytný pro podniky na celém světě. Díky obchodnímu titulu v oblasti marketingu můžete podnikům pomoci efektivně vytvářet, komunikovat a doručovat zprávy o zboží a službách. Můžete jim také pomoci maximalizovat zisky prostřednictvím zvukového a přitom etického rozhodování.... [-]

Spojené státy americké Edinboro
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Edinboro University

Představte si lezení po firemním žebříčku v nadnárodní korporaci. Nebo využijte své odborné znalosti k vyjednávání se zahraničními firmami podnikajícími v USA. Začíná to ... [+]

Otevřete se světu příležitostí.

Představte si lezení po firemním žebříčku v nadnárodní korporaci. Nebo využijte své odborné znalosti k vyjednávání se zahraničními firmami podnikajícími v USA. Začíná to tady, s naší mezinárodní obchodní stopou. Získáte perspektivu světa spolu s pevným základem v klíčových obchodních oborech.

Na School of Business na Edinboro University fakulta s idnternational zkušenostmi vybaví dovednosti, které potřebujete k přizpůsobení metod řízení potřebám zahraničních subjektů. Aby vás připravil na konkurenci na mezinárodním trhu práce, budete mít příležitost spolupracovat s místními společnostmi - a zažít největší světové ekonomiky.... [-]

Spojené státy americké Edinboro
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Edinboro University

Jako student financí se naučíte aplikovat finanční znalosti na kritické rozhodování a řešení obchodních problémů v různých prostředích. Je to vzrušující kariérní cesta, p ... [+]

Najděte v programu Finance bohaté příležitosti.

Jako student financí se naučíte aplikovat finanční znalosti na kritické rozhodování a řešení obchodních problémů v různých prostředích. Je to vzrušující kariérní cesta, pokud jste týmový hráč s analytickou myslí, který je ochoten tvrdě pracovat, aby splnil očekávání zaměstnavatele a osobní cíle. Edinboro je místem, kde se tyto dovednosti zdokonalí.

Naučíte se v malých třídách vyučovaných fakultou s profesionální zkušeností. Pomohou vám získat dobré znalosti finanční teorie, konceptů a postupů. Naučte se vše o diverzifikovaných funkcích podnikání, od účetnictví a managementu po ekonomiku, marketing a statistiku. Zkombinujte tyto znalosti s klíčovými kurzy, které budují etický úsudek a dovednosti kritického myšlení, a budete připraveni soutěžit v dnešním obchodním světě.... [-]

Spojené státy americké Edinboro
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Edinboro University

Pokud vás zaujalo studium lidské mysli a jejího vztahu k chování, je to místo pro vás. Ve městě Edinboro jsme nadšeni vysokoškolským vzděláním a vytvořili jsme psychologi ... [+]

Proč studovat psychologii na Edinboru?

Pokud vás zaujalo studium lidské mysli a jejího vztahu k chování, je to místo pro vás. Ve městě Edinboro jsme nadšeni vysokoškolským vzděláním a vytvořili jsme psychologický program zaměřený na studenty, který je na rozdíl od jiných v regionu.

Třináct fakult na plný úvazek poskytuje odborné znalosti ve všech hlavních oblastech psychologie. Úzce s vámi spolupracují, aby porozuměli vašim konkrétním zájmům, silným stránkám a dovednostem, a pomohou vám naplánovat kurz úspěchu. Program Bachelor of Science v psychologii na Edinboro jedinečně nabízí intenzivní, semestrální studijní příležitost, která vám umožní získat hloubku znalostí v konkrétní oblasti. Jako vysokoškolský student budete mít také možnost provádět výzkum s mentorem fakulty a prezentovat se na regionálních a národních vědeckých konferencích.... [-]

Spojené státy americké Edinboro
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Bakalář

Edinboro University

Animační program na Edinboro University je společností Animation Career Review trvale zařazen mezi nejlepší v zemi. Jako student budete mít přístup ke všemu, co potřebuje ... [+]

Oživte své kariérní sny pomocí renomovaného animačního programu Edinboro

Animační program na Edinboro University je společností Animation Career Review trvale zařazen mezi nejlepší v zemi. Jako student budete mít přístup ke všemu, co potřebujete pro práci v oblasti animace, včetně profesionálních studio / polních filmů a videokamer, světel a zařízení pro záznam zvuku, nelineárních systémů pro editaci videa, stojanů pro animované rozety, velké zelené obrazovky oblast, skenery Screendigital, testery animovaných linek a pracovní stanice 2D a 3D počítačové animace.

Odborná fakulta s profesionálními zkušenostmi s výrobou vás seznámí s nejmodernější technologií a provede vás při získávání praktických zkušeností ve třídě i mimo ni. Absolvujete bakalářské studium v oboru Animace a budete připraveni připojit se k dalším úspěšným absolventům, kteří pracují v této vzrušující, vysoce konkurenční oblasti.... [-]

Spojené státy americké Edinboro
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
Edinboro university 219 Meadville Street Edinboro, Pennsylvania 16444
Edinboro, Pennsylvania, Spojené státy americké