Erskine College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vzdělání, které zapadá

Erskine jako jedna z nejstarších a nejprestižnějších sborů svobodných umění v oblasti církve na jihu oceňuje akademickou přísnost a křesťanskou pravost. Naši absolventi vedou společnosti, ovlivňují profesní obory a v mnoha dalších směrech se hlásí k naší kultuře.

129324_1.jpg

Každý z 19 studijních programů Erskine může být přizpůsoben prací s fakultou, aby vytvořil studijní program, který vyhovuje vašim osobním a profesním zájmům. Semestrální studium v zahraničí je také k dispozici ve Skotsku, Anglii, Francii nebo Mexiku. Erskine také bere akademickou podporu z tradiční tutorské laboratoře a dává ji do svých tříd a mezi své vrstevníky prostřednictvím inovativního programu, který využívá partnerské spolupráce a studijních skupin k posílení obsahu kurzu a modelování dobrých studijních zvyklostí.

Proč Erskine?

Historie učení

Vzhledem k tomu, že byla založena v roce 1839 církví Associated Reformed Presbyterian (ARP), Erskine College se zavázala k zásadě, že fakta a hodnoty - učení a víra - jsou neoddělitelné. S tímto základem je Erskine odhodlán rozvíjet celou osobu jako celoživotního studenta, povzbuzující studenty, aby kriticky přemýšleli o svých akademických studiích, s myslími a srdci otevřenými pravdě.

Student Focus

Každý z 19 studijních programů Erskine může být přizpůsoben prací s fakultou, aby vytvořil studijní program, který vyhovuje vašim osobním a profesním zájmům. Všechny vaše kurzy budou vyučovat vaši profesoři, ne asistenti. A s těmi profesory získáte spoustu času, protože náš studentský poměr je 11: 1 a téměř všechny třídy mají méně než 25 studentů.

A co je nejdůležitější, Erskine fakulty mít čas, aby se opravdu seznámit s vámi a tlačit vás vyniknout jak osobně a akademicky směrem k růstu jako celek.

Destinace: Západ

Erskine College je uhnízděný do historického Due západu, v Abbeville kraji, Jižní Karolína. S populací 1.200 a 90-akr kampus s studentské tělo těsně pod 800, Due West je klidné univerzitní město, ideální pro studium. Od sportu až po umění je na kampusu Erskine hodně co dělat, ale během pouhých 30 minut jízdy najdete spoustu nákupů, historických památek a řady rekreačních oblastí, které nabízejí plavby lodí, rybaření, turistiku, jízdu na koni. jízda na koni a jízda na horském kole.

129271_IMG_1142.jpg

Institucionální poslání

Erskine College existuje oslavovat Boha jako křesťanská akademická komunita kde studenti jsou připraveni vzkvétat jako celé osoby pro životy služby přes pronásledování liberálních svobodných umění a postgraduální teologické vzdělání.

Vysoká škola mise (vysokoškolské programy)

Posláním Erskine College je připravit studenty na vzkvétání poskytováním vynikajícího vzdělávání v oblasti svobodného umění v prostředí zaměřeném na Krista, kde je učení a biblická pravda integrována tak, aby rozvíjely celou osobu.

Seminární mise (absolventské programy)

Teologický seminář Erskine podporuje misi Boží ve světě tím, že z biblicky reformovaného pohledu vychovává osoby, které mají sloužit v křesťanské církvi.

129269_IMG_4260.jpg

Umístění

Erskine College je uhnízděná v akademické vesnici Due západu, město 1200 obyvatelů lokalizovaných v historickém Abbeville kraji, Jižní Karolína, oblast bohatá na koloniální, revoluční válka a historie občanské války. Město a vysoká škola, s množstvím antebellum budov, být vypsán na národním registru historických míst. Každoroční jarní festival přináší velký počet turistů, aby se podíleli na kulturním a historickém dědictví kraje.

Vzhledem k tomu, West West, zatímco se nachází v blízkosti řady jezer a rekreačních oblastí a ve snadném přístupu k Interstate Routes 26 a 85, poskytuje klidnou a klidnou atmosféru pro studium. Blízkost letištních uzlů a kulturních center jsou zastoupena městy Atlanta, Charlotte, Columbia a Greenville, z nichž všechny jsou během jedné až dvou hodin jízdy. Menší města, jako je Greenwood a Anderson, jsou vzdáleny asi 20 mil a poskytují mnoho nákupních a stravovacích příležitostí.129327_8.jpg

Život Residence

Prostorný kampus Erskine o rozloze 90 akrů poskytuje klasické i moderní vybavení. Podpůrné věže budovy Erskine jsou doplněny nejmodernějším vědeckým zařízením a novým hudebním a matematickým vzdělávacím komplexem. Centrálně umístěný na kampusu je Bowie Arts Center, moderní muzeum a galerie. Centrum aktivit Galloway obsahuje dvě tělocvičny, hřiště na raketbal, aerobik / posilovnu, lezeckou stěnu a atletický trénink. Literární společnosti, jak staré jako vysoká škola, být lokalizován na akademické půdě. Studenti jedí v oceněné kavárně a v areálu kaváren.

129270_DSC00518.jpg

Osnovy

V Erskine, studenti jsou učil profesoři, ne postgraduální studenti, a učební plán je založený na tradici svobodných umění. Erskine je o mentoringu a relačním učení, které má podnítit velikost, zvýšit váš akademický růst a připravit zítřejší vůdce. Erskine je odhodlána poskytovat dobře zaokrouhlenou vzdělávací zkušenost určenou k rozvoji celé osoby.

Erskine členové fakulty sdílejí své životy a vyzývají studenty, aby vynikali ve všech aspektech života. Erskine je odhodlána vzdělávat příští generaci celoživotních studentů, kteří budou mít dopad na jejich rodiny, jejich komunity, zemi a svět.

Atletika

Vysoká škola udržuje zdravé a pestré rekreační a atletické programy. Vysoká škola podporuje sportovní aktivity mezi všemi studenty ve víře, že účast na sportu na mezioborové, intramurální nebo rekreační úrovni napomáhá celkovému osobnímu rozvoji jednotlivce.

Erskine soutěží na mezinárodní úrovni jako člen National Collegiate Athletic Association (NCAA) Division II a jako člen konference Carolinas. Navíc, členství v Národní divizi křesťanské akademie Athletic Association (NCCAA) jsem minulý rok vyrobil dva národní mistrovské týmy, pánský golf a ženský softball.

Vysoká škola má 15 meziuniverzitních týmů: pánský a ženský basketbal, pánský a dámský cross country, pánský a dámský golf, pánský a ženský fotbal, pánský a ženský tenis, baseball, fotbal, softbal, volejbal a ženský lakros.129329_12.jpg

Finanční pomoc

Erskine vzdělání je zážitek, jehož hodnota nemůže být snadno změřena v dolarech. Více než 90 procent našich studentů dostává finanční podporu. Kromě tradičních zdrojů finanční pomoci, jako je federální a státní podpora, nabízí Erskine různá stipendia těm studentům, kteří demonstrují akademické schopnosti a kteří obohatí Erskine komunitu. Erskine zve studenty a jejich rodiny, aby se stali součástí své rodiny, a je odhodlána spolupracovat s nimi na financování investic do Erskine zkušeností.

129267_DSC_4803.jpg

Místa

Kvůli Západu

Adresa, 1. řádek
2 Washington St
SC 29639 Kvůli Západu, Jižní Karolína, Spojené státy americké