Erskine College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Erskine College připravuje studenty na život učení, služeb a vedení již více než 180 let. Jako křesťanská vysoká škola svobodných umění vzděláváme studenty pro kariéru, ale co je důležitější, připravujeme vás na vaše životní povolání.

Rigorózní, personalizovaní akademici

V Erskine si užijete osobní zážitek. S 19 obory a 27 nezletilými vám naše fakulta může pomoci přizpůsobit studijní program, který vyhovuje vašim osobním a kariérním cílům. Velikost tříd je malá, takže profesoři znají své studenty a snaží se s nimi budovat mentorské vztahy. Ať hledáte jakékoli příležitosti - výzkumné projekty, stáže, stáže, služební cesty nebo zkušenosti ze studia v zahraničí - můžete si být jisti, že vaši profesoři chtějí, abyste uspěli.

129324_1.jpg

Připraven na život

Erskine připravuje studenty jak na pracovní sílu, tak na postgraduální studium. Z těch, kteří se ucházejí o postgraduální studium, je do zvoleného programu přijato 98%.

Proč Erskine?

Silná komunita

Erskine nabízí více než 25 studentských organizací k doplnění akademických zkušeností. Můžete se připojit k literární společnosti, která je v některých ohledech podobná bratrství nebo spolčení. Můžete skončit v jedné z několika tajných společností. Můžete se také zapojit do vedení prostřednictvím rezidenčního života, studentské vlády nebo jiných studentských organizací. Po celé generace v Erskine se společenský život soustředil na pěstování silných, celoživotních přátelství. Je to jedna obrovská výhoda malé školy.

129271_IMG_1142.jpg

Soutěžní atletika

Erskine nabízí 23 sportů a duálně soutěží na meziuniverzitní úrovni jako člen National Collegiate Athletic Association (NCAA) Division II jako člen Conference Carolinas a jako člen National Christian College Athletics Association (NCCAA). Zavázali jsme se k růstu a rozvoji našich studentských sportovců. Chceme, aby byli konkurenceschopní ve třídě i na hřišti.

141092_Soccer.jpg

Autentické křesťanství

Víra a učení jsou integrovány do učebny v Erskine a my si dáváme za prioritu duchovní růst a rozvoj našich studentů. Studenti mohou využít biblických studií, bohoslužeb, společenských akcí a duchovních pobytů sponzorovaných skupinami ministerstev kampusu, včetně Baptist Collegiate Ministries (BCM), Fellowship of Christian Athletes (FCA) a Reformed University Fellowship (RUF).

129327_8.jpg

Život v kampusu

Prostorný areál Erskine o rozloze 90 akrů poskytuje klasické i moderní vybavení. Centrum aktivit Galloway obsahuje dvě tělocvičny, hřiště na raketbal, místnost na aerobik / posilovnu, lezeckou stěnu a zařízení pro sportovní výcvik.

Intramurální sporty

Pod vedením studenta Intramural Intern nabízíme několik společných intramurálních sportů pro ty, kteří mají soutěžního ducha, ale také se rádi baví. Mezi nabídky patří sporty jako dodgeball, ultimate frisbee, volejbal a další.

129270_DSC00518.jpg

Aktivity kampusu

Studenti jsou vítáni, aby se připojili k zábavě s našimi aktivitami celého kampusu, které vám přináší naše rada pro aktivity Erskine a sdružení studentské vlády. Od drobností noci a bingo s potravinami až po větší akce, jako je Fall Fest, Campus Life Office má něco, co si můžete užít.

129329_12.jpg

Dostupné vzdělání

Zaměstnanci Erskine Financial Aid pracují individuálně s každou rodinou, aby poskytli finanční plán, aby byla vysoká škola cenově dostupná. Většina studentů Erskine dostává nějakou formu finanční pomoci z federálních, státních a institucionálních zdrojů pomoci. Stipendia založená na zásluhách v akademických, atletických, dramatických a hudebních oborech se udělují každoročně.

129267_DSC_4803.jpg

Místa

Kvůli Západu

Adresa, 1. řádek
2 Washington St
SC 29639 Kvůli Západu, Jižní Karolína, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium