Přečtěte si oficiální popis

Vzdělání, které zapadá

Erskine jako jedna z nejstarších a nejprestižnějších sborů svobodných umění v oblasti církve na jihu oceňuje akademickou přísnost a křesťanskou pravost. Naši absolventi vedou společnosti, ovlivňují profesní obory a v mnoha dalších směrech se hlásí k naší kultuře.

Každý z 19 studijních programů Erskine může být přizpůsoben prací s fakultou, aby vytvořil studijní program, který vyhovuje vašim osobním a profesním zájmům. Semestrální studium v zahraničí je také k dispozici ve Skotsku, Anglii, Francii nebo Mexiku. Erskine také bere akademickou podporu z tradiční tutorské laboratoře a dává ji do svých tříd a mezi své vrstevníky prostřednictvím inovativního programu, který využívá partnerské spolupráce a studijních skupin k posílení obsahu kurzu a modelování dobrých studijních zvyklostí.

Proč Erskine?

Historie učení

Vzhledem k tomu, že byla založena v roce 1839 církví Associated Reformed Presbyterian (ARP), Erskine College se zavázala k zásadě, že fakta a hodnoty - učení a víra - jsou neoddělitelné. S tímto základem je Erskine odhodlán rozvíjet celou osobu jako celoživotního studenta, povzbuzující studenty, aby kriticky přemýšleli o svých akademických studiích, s myslími a srdci otevřenými pravdě.

Student Focus

Každý z 19 studijních programů Erskine může být přizpůsoben prací s fakultou, aby vytvořil studijní program, který vyhovuje vašim osobním a profesním zájmům. Všechny vaše kurzy budou vyučovat vaši profesoři, ne asistenti. A s těmi profesory získáte spoustu času, protože náš studentský poměr je 11: 1 a téměř všechny třídy mají méně než 25 studentů.

A co je nejdůležitější, Erskine fakulty mít čas, aby se opravdu seznámit s vámi a tlačit vás vyniknout jak osobně a akademicky směrem k růstu jako celek.

Destinace: Západ

Erskine College je uhnízděný do historického Due západu, v Abbeville kraji, Jižní Karolína. S populací 1.200 a 90-akr kampus s studentské tělo těsně pod 800, Due West je klidné univerzitní město, ideální pro studium. Od sportu až po umění je na kampusu Erskine hodně co dělat, ale během pouhých 30 minut jízdy najdete spoustu nákupů, historických památek a řady rekreačních oblastí, které nabízejí plavby lodí, rybaření, turistiku, jízdu na koni. jízda na koni a jízda na horském kole.

115257_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

Institucionální poslání

Erskine College existuje oslavovat Boha jako křesťanská akademická komunita kde studenti jsou připraveni vzkvétat jako celé osoby pro životy služby přes pronásledování liberálních svobodných umění a postgraduální teologické vzdělání.

Vysoká škola mise (vysokoškolské programy)

Posláním Erskine College je připravit studenty na vzkvétání poskytováním vynikajícího vzdělávání v oblasti svobodného umění v prostředí zaměřeném na Krista, kde je učení a biblická pravda integrována tak, aby rozvíjely celou osobu.

Seminární mise (absolventské programy)

Teologický seminář Erskine podporuje misi Boží ve světě tím, že z biblicky reformovaného pohledu vychovává osoby, které mají sloužit v křesťanské církvi.

113445_pexels-photo-1326947.jpeg

Umístění

Erskine College je uhnízděná v akademické vesnici Due západu, město 1200 obyvatelů lokalizovaných v historickém Abbeville kraji, Jižní Karolína, oblast bohatá na koloniální, revoluční válka a historie občanské války. Město a vysoká škola, s množstvím antebellum budov, být vypsán na národním registru historických míst. Každoroční jarní festival přináší velký počet turistů, aby se podíleli na kulturním a historickém dědictví kraje.

Vzhledem k tomu, West West, zatímco se nachází v blízkosti řady jezer a rekreačních oblastí a ve snadném přístupu k Interstate Routes 26 a 85, poskytuje klidnou a klidnou atmosféru pro studium. Blízkost letištních uzlů a kulturních center jsou zastoupena městy Atlanta, Charlotte, Columbia a Greenville, z nichž všechny jsou během jedné až dvou hodin jízdy. Menší města, jako je Greenwood a Anderson, jsou vzdáleny asi 20 mil a poskytují mnoho nákupních a stravovacích příležitostí.

Život Residence

Prostorný kampus Erskine o rozloze 90 akrů poskytuje klasické i moderní vybavení. Podpůrné věže budovy Erskine jsou doplněny nejmodernějším vědeckým zařízením a novým hudebním a matematickým vzdělávacím komplexem. Centrálně umístěný na kampusu je Bowie Arts Center, moderní muzeum a galerie. Centrum aktivit Galloway obsahuje dvě tělocvičny, hřiště na raketbal, aerobik / posilovnu, lezeckou stěnu a atletický trénink. Literární společnosti, jak staré jako vysoká škola, být lokalizován na akademické půdě. Studenti jedí v oceněné kavárně a v areálu kaváren.

113235_pexels-photo-901964.jpeg

Osnovy

V Erskine, studenti jsou učil profesoři, ne postgraduální studenti, a učební plán je založený na tradici svobodných umění. Erskine je o mentoringu a relačním učení, které má podnítit velikost, zvýšit váš akademický růst a připravit zítřejší vůdce. Erskine je odhodlána poskytovat dobře zaokrouhlenou vzdělávací zkušenost určenou k rozvoji celé osoby.

Erskine členové fakulty sdílejí své životy a vyzývají studenty, aby vynikali ve všech aspektech života. Erskine je odhodlána vzdělávat příští generaci celoživotních studentů, kteří budou mít dopad na jejich rodiny, jejich komunity, zemi a svět.

Atletika

Vysoká škola udržuje zdravé a pestré rekreační a atletické programy. Vysoká škola podporuje sportovní aktivity mezi všemi studenty ve víře, že účast na sportu na mezioborové, intramurální nebo rekreační úrovni napomáhá celkovému osobnímu rozvoji jednotlivce.

Erskine soutěží na mezinárodní úrovni jako člen National Collegiate Athletic Association (NCAA) Division II a jako člen konference Carolinas. Navíc, členství v Národní divizi křesťanské akademie Athletic Association (NCCAA) jsem minulý rok vyrobil dva národní mistrovské týmy, pánský golf a ženský softball.

Vysoká škola má 15 meziuniverzitních týmů: pánský a ženský basketbal, pánský a dámský cross country, pánský a dámský golf, pánský a ženský fotbal, pánský a ženský tenis, baseball, fotbal, softbal, volejbal a ženský lakros.

Finanční pomoc

Erskine vzdělání je zážitek, jehož hodnota nemůže být snadno změřena v dolarech. Více než 90 procent našich studentů dostává finanční podporu. Kromě tradičních zdrojů finanční pomoci, jako je federální a státní podpora, nabízí Erskine různá stipendia těm studentům, kteří demonstrují akademické schopnosti a kteří obohatí Erskine komunitu. Erskine zve studenty a jejich rodiny, aby se stali součástí své rodiny, a je odhodlána spolupracovat s nimi na financování investic do Erskine zkušeností.

112185_pexels-photo-1438072.jpeg

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Erskine College

Program chemie v Erskine je určen k přípravě studentů na kariéru v oborech chemie a chemie. Chemie je velmi široká oblast studia, která zahrnuje dovednosti a osobnosti od ... [+]

Chemie

Program chemie v Erskine je určen k přípravě studentů na kariéru v oborech chemie a chemie. Chemie je velmi široká oblast studia, která zahrnuje dovednosti a osobnosti od vysoce analytický a matematický k široce vizionářský, syntetický, a tvořivý. Díky této rozmanitosti je studium chemie v křesťanské komunitě svobodných umění ideální volbou! V Erskine jsou naše hlavní specializace v oblasti chemie povzbuzovány k tomu, aby budovaly své technické laboratoře a vědecké dovednosti a zároveň rozvíjely podstatné porozumění vztahu mezi chemikem, společností a církví.

Erskine je malá vysoká škola v malém městě s relativně velkým programem chemie. Erskine má velmi dlouhou tradici excelence v chemii, která sahá až do nejstarších ročníků vysoké školy. Podíl studentů na univerzitě v oboru chemie je překvapivě velký a naše vynikající zařízení v rámci vědeckého centra Daniel-Moultrie odrážejí Erskine závazek k silnému chemickému programu. Náš program je zaměřen na STUDENT a naši studenti mají přístup k laboratorním, vzdělávacím a výzkumným zařízením, která přesahují rámec toho, co byste očekávali v malé škole svobodných umění.... [-]

Spojené státy americké Kvůli Západu
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Erskine College

Erskine College udržuje inženýrský dvojí studijní program s Clemson univerzitou. Tento program nabízí robustní nadaci křesťanských svobodných umění spolu s významnou úrov ... [+]

Inženýrství

Erskine College udržuje inženýrský dvojí studijní program s Clemson univerzitou. Tento program nabízí robustní nadaci křesťanských svobodných umění spolu s významnou technickou specializací. Studenti v tomto programu obvykle dokončí tři roky v Erskine a dva až tři roky v Clemsonu, vydělávají bakalářský titul v oboru inženýrství z Clemsonu a bakalářský titul v oboru biologie, chemie, matematiky nebo fyziky z Erskine.

Inženýrské duální vzdělávání s Erskine College

Dual Vzdělávací programy umožňují studentům začít svou akademickou kariéru tím, že sleduje bakalářský titul na partnerské instituci při přípravě na inženýrské vzdělání z Clemson University. Studenti se zapisují do předem připraveného tříletého liberálního umění nebo přírodovědného programu, který se skládá z minimálně 90 hodin kurzu kreditů před převodem na Clemson. Během této doby doplňují svůj program o kurzy potřebné pro titul BS v oboru inženýrství.... [-]

Spojené státy americké Kvůli Západu
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Erskine College

Je to přitažlivé si představit psaní počítačových programů, vytváření řešení problémů v reálném světě pomocí matematiky, nebo pomoci dětem naučit se milovat matematiku ta ... [+]

Matematika

Je to přitažlivé si představit psaní počítačových programů, vytváření řešení problémů v reálném světě pomocí matematiky, nebo pomoci dětem naučit se milovat matematiku taky? Pokud se vám líbí přesnost a krása matematiky, možná budete chtít být jedním z lidí, kteří žijí najít řešení.

Oddělení matematiky na Erskine College snaží pomoci studentům zvýšit jejich dovednosti při řešení problémů a schopnost abstraktního uvažování s cílem připravit je na rychle se měnící společnost.

Erskine je matematické oddělení zahrnuje čistou matematiku dráha a certifikační program učitelů. Čistá dráha připravuje studenty na postgraduální studium v matematice, stejně jako kariéra v oblasti strojírenství, informatiky, obchodu, práva a výzkumu.... [-]

Spojené státy americké Kvůli Západu
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Erskine College

Zde se v Erskine snaží oddělení biologie pomoci studentům lépe porozumět světu, ve kterém žijeme, a to prostřednictvím podpory jejich chápání biologických věd. Hlavní v b ... [+]

Biologie

Zde se v Erskine snaží oddělení biologie pomoci studentům lépe porozumět světu, ve kterém žijeme, a to prostřednictvím podpory jejich chápání biologických věd. Hlavní v biologii zdůrazňuje objev, vědecké myšlení a dovednosti potřebné pro kariéru nebo další studium.

K dispozici jsou dvě koncentrace.

Hlavní v oboru biologie s důrazem na biomedicínské vědy (BS-Biomed) je určen pro studenty, kteří plánují hledat pokročilé tituly v medicíně, farmakologii nebo farmacii, a kariéru v biomedicínském výzkumu, forenzní vědě, genetice, fyziologii, biochemii nebo molekulární medicíně. biologie.Hlavní v biologii s důrazem na ekologii, ekologii a biologii volně žijících živočichů (BS-EEW) je určen pro studenty, kteří se snaží pracovat nebo absolvovat postgraduální studium v biologii ochrany přírody, ekologii, zoologii, botanice, managementu divoké zvěře nebo ekologii.... [-]
Spojené státy americké Kvůli Západu
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
2 Washington St
SC 29639 Kvůli Západu, Jižní Karolína, Spojené státy americké