Přečtěte si oficiální popis

Fairmont State UniversityS 120-akr hlavního kampusu v Fairmont, je součástí státu rostoucí špičkové technologie chodbě. S dlouhou historií akademické kvality, FSU je místo, kde jsou výuka a vzdělávání hmota a studenti naší hlavní prioritou. Společnost byla založena v roce 1865 jako státní první soukromé běžné školy v Západní Virginii, FSU slaví Sesquicentennial v roce 2015.

Během posledních deseti let, hlavní kampus byl rozšířen o novou výstavbu včetně strojírenské technologie Building, studentské centrum, koleje, garáží, lepší knihovny zařízení a významné zlepšení ADA přístupnosti.

Falcon Rychlá fakta

Hlavní možnosti

S 80 bakalářských studijních programů a pěti absolventů studijních programů, může každý student najít správné uložení.

Falcon Cast

Naše cast (název pro skupinu Falcons) stoupá na zhruba 4200 studentů.

Home mezi kopci

Hlavní kampus FSU je umístěn v Fairmont, Západní Virginie, přátelské město 19.000. Školní areál je doma k Frank a Jane Gabor Západní Virginie Folklife Center. FSU má pobočku školní areál v Clarksburg, který se nazývá Gaston Caperton Center. Robert C. Byrd National Aerospace Education Center, který se nachází v nedalekém Bridgeport, nabízí více programů v letectví.

Fakulta interakce

Se studentem na fakultě poměru 17: 1 a průměrné velikosti třídy 22, FSU staví první každému studentovi.

Zapojte se

Z řeckého života, intramurální Sports, na Anime klubu, existuje více než 80 studentských organizací na FSU.

Bojové Falcons

Jako člen Východní konference Mountain, FSU je škola NCAA divize II představovat 16 univerzitních sportů. Pojďte fandit na Falcons s maskota Freddie.

POSLÁNÍ: Poslání Fairmont State University je poskytnout příležitosti pro jednotlivce dosáhnout svých profesních a osobních cílů a objevit role odpovědného občanství, které podporují společné dobro.

VISION PROHLÁŠENÍ: Fairmont State University se snaží být celostátně uznávané jako model pro přístupné na studenta a instituce, které podporují úspěch studentů tím, že poskytuje komplexní vzdělání a vynikající výuku, flexibilní výukové prostředí a kvalitních služeb. Absolventi budou mít znalosti, dovednosti a návyky mysli nezbytné pro intelektuální růst, plnou a participativní občanství, zaměstnatelnost a podnikání v měnícím se prostředí.

Příběh

Fairmont State University"s kořeny sahají až do vzniku veřejného vzdělávání ve státě Západní Virginie. První soukromá normální škola v Západní Virginii byla založena v Fairmont v roce 1865 John N. Boyd, školy první jistiny, vyškolit učitele.

Za posledních 147 roků, University zažil mnoho změn v názvu - od Západní Virginie normální škola v Fairmont, na Fairmont řekne normální školu v 1870s, aby Fairmont State Teachers College v roce 1931, aby Fairmont State College v roce 1944, na Fairmont State University v roce 2004. Tyto změny ukazují pokračující expanzi programů a účelu.

V roce 1923, Fairmont stát normální škola poprvé nabídl čtyři roky bakalářský studijní program v oblasti vzdělávání, což školu a vysokou školu. Dnes FSU nabízí více než 80 bakalářského stupně v podnikání, vzdělávání, inženýrství a technologie, výtvarného umění, svobodných umění, a ošetřovatelství a příbuzné zdravotní správou. Postgraduální programy byly vyvinuty v oblasti vzdělávání, obchodního a trestního práva.

Změny na univerzitě je v lokalitě Fairmont také odráží její další růst. 27. února 1867 normální škola se stala státní instituce. Stavba začala v cihlovém domě v severozápadním rohu Adams a Quincy ulic později ten rok. V roce 1893, škola přestěhovala do nové budovy na Second Street a Fairmont Avenue. Na začátku roku 1917, Fairmont stát normální škola přestěhovala do budovy nyní volal Hardway Hall, který sedí na kopci s výhledem Locust Avenue.

Z tohoto jediného sloupový budovy na kopci, který byl kdysi součástí mléčné farmy, na univerzitní 120-akr školní areál rozšířen o více než 23 budov. Během posledních deseti let, nová výstavba, včetně nové studentské centrum, garáže, koleje, a akademické budovy, stejně jako velká zlepšení v oblasti infrastruktury, značně ovlivnila dostupnost a krásu kampusu. FSU je vybaven dvěma satelitními umístění v Harrison County, Gaston Caperton Center v Clarksburg a Robert C. Byrd National Aerospace Education Center v Bridgeport. FSU i nadále hledat způsoby, jak dosáhnout za hranicemi Západní Virginie a národa budovat vztahy.

Od svého prvního oficiálně zaznamenané zápisu 30 studentů v roce 1868, FSU začal být třetí největší univerzity státu je se zápisem asi 4,600 studentů. První student, Hyre D. Clark z Buckhannon, absolvoval běžné školy v roce 1872. V současné době, FSU má absolventů síť více než 29,000 hrdý Falcons

Virtuální prohlídka zde

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BSc

Fairmont State University

Architektura studenti kteří vydělávají bakalářského titulu jsou kvalifikovaní pro entry-level pozice, jako designér nebo architektonického technik. Mohou být použity v ar ... [+]

Přehled

Fairmont State University studentů architektury může vydělat stejně jako v Architectural strojírenské technologie za 2 roky a BS architektury ve 4 letech. Architektura osnovy zahrnuje více aspektů. Pracovníci fakulty se zaměřují na:

historie Teorii designu Stavební systémy Grafické schopnosti Ústní komunikační dovednosti

Pro ty studenty, kteří se rozhodnou získat 4 rok titul, měly by očekávat, že základní a pokročilé architektonické lekce a projektů. Budou studovat:

Architektonické historie Architektonické teorie Stavební technologie Metodologie Technologické a teoretická syntéza Moderní designová studia řešit metodiku, a technologické a teoretickou syntézu přes aplikovaných studií širokou škálu designových dotazů a projektů. Pracovní příležitosti ... [-]
Spojené státy americké Fairmont
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Fairmont State University

Business Administration obory hotelu Fairmont státní univerzity by se očekávat, že kurzy v běžném podnikání a matematiky. Je zapotřebí pevný základ v podnikání pro stude ... [+]

Přehled

obchodní administrativa obory na Fairmont State University by se očekávat, že kurzy v běžném podnikání a matematiky. Je zapotřebí pevný základ v podnikání pro studenty dokonce uvažovat o užší zaměření v rámci programu Business Administration.

Společné podnikání Základní skupiny patří: účetnictví Manažerské informační systémy Obchodní právo Manažerské kurzy Ekonomická statistika Finanční a zásady hospodaření

Koncentrace v rámci programu Business Administration patří management, finance, všeobecné obchodní, a marketing. School of Business zahrnuje také tituly v oblasti účetnictví, informačních systémů, a doktorát v oboru Business Administration.... [-]

Spojené státy americké Fairmont
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Fairmont State University

Program Strojírenská technologie je akreditována strojírenské technologie Akreditační komise (ETAC) ze ABET. ... [+]

Přehled

Program Strojírenská technologie je akreditována strojírenské technologie Akreditační komise (ETAC) ze ABET. Ze všech Fairmont State University inženýrské programy, program Strojírenská technologie je nejširší a nejrozmanitější.

Ruce-on zkušenosti jsou odlišné. Díky použití moderních matematiky, vědy a řešení problémů studentů kompletní program s hmotných projekty.

Strojírenská technologie studenti formulovat, design, výrobu, testování a soutěžit svá závodní auta, roboty a průmyslových zařízení, u národa je vrchol technických areálech.

Je-li řízení třeba upravit, ale nastavte ji. Je-li část potřebuje opracované, ale stroj ji. Je-li k dokonalosti designu potřeby, perfektní za to. ... [-]
Spojené státy americké Fairmont
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

be First Pasko Komadina Fairmont State University