Přečtěte si oficiální popis

AACSB Accredited

Silberman vysoká škola podnikání

Silberman College of Business je jednou z nejlepších národních obchodních škol, které nabízejí vysokoškolské, kombinované a postgraduální studium, včetně MBA, MBA pro vedoucí pracovníky; Master of Science v řízení dodavatelského řetězce, účetnictví, daně a digitálního marketingu (on-line); a certifikáty absolventů.

Stupeň získané od Silberman College of Business v New Jersey vás připraví na to, abyste se stali lídrem v oblasti podnikání a řízení - někdo, kdo přinese etické perspektivy do jakéhokoli profesionálního prostředí. Stačí se zeptat těch, kteří přišli před vámi a stát se významnými vedoucími pracovníky ve světě podnikání. Vaše obchodní studium vám poskytne zkušenosti z praxe s podnikovou komunitou a poskytne vám osvědčené metody finanční a strategické analýzy, obecné obchodní plánování a implementaci.

Můžete získat vysokoškolské vzdělání od Silberman College of Business tím, že navštěvujete jeden z našich tří kampusů, nebo se přihlásíte do našeho Online magisterského studijního programu Digital Marketing.

V New Jersey

 • Florham Campus v Madisonu, NJ
 • Metropolitní kampus v Teaneck, NJ

V Kanadě

 • Vancouver Campus, ve Vancouveru, Kanada

FDU Vancouver Campus, umístěný v centru Vancouveru, Kanada, nabízí bakalářské studijní programy v oblasti řízení podniku a informačních technologií.


Prohlášení o poslání

Posláním Silbermanovy vysoké školy podnikání na univerzitě v Fairleigh Dickinsonu musí být centrum vzdělávání, které se dnes věnuje vzdělávání budoucích vůdců, připravit naše studenty, aby uspěly v globálním prostředí a pokročily v chápání podnikání.


Vidění

Silbermanova vysoká škola bude uznána globálně, zainteresovanými stranami a vysokoškolskými studenty, za vynikající výuku, intelektuální příspěvky a programy, které rozšiřují znalosti o podporu řízení obchodní činnosti. Jsme referenčním programem pro špičkovou kvalitu výuky a stipendií v oblasti podnikání a pro to, aby naši studenti mohli efektivně fungovat v náročném a dynamickém multikulturním pracovním prostředí.


Sdílené hodnoty

V souladu s posláním Fairleigh Dickinson University Silberman College pomáhá studentům dosáhnout nad rámec sebe sama a směrem k zaměstnání na dynamickém globálním trhu.

 • Jsme odhodláni k vysoce efektivnímu učení a zapojování studentů jako partnerů v učení.
 • Snažíme se o osobní a profesionální integritu a vysoké standardy etického chování.
 • Jsme odhodláni zavést správné vedoucí povinnosti, včetně sociálních, ekonomických a environmentálních.
 • Jsme zaměřeni na výsledky a oddaní individuálnímu a organizačnímu úspěchu našich studentů.
 • Oceňujeme rozmanitost, otevřenost a vzájemnou úctu a věříme, že jsou rozhodující pro úspěch našich programů.
 • Podporujeme a povzbuzujeme své studenty, fakulty a zaměstnance, aby se zapojili do občanských snah, dosahu komunity a většího globálního pochopení.
 • Oceňujeme neustálé zlepšování a naši absolventi jsou celoživotní a angažovaní studenti.
 • Stále reagujeme na měnící se potřeby globálního, multikulturního podnikatelského prostředí.
 • Považujeme naše absolventy za důležité partnery a vážíme si zapojení různých účastníků do našeho učebního prostředí.
 • Jsme specializovaná komunita učitelů a hodnotíme roli stipendia při posílení role výuky.
 • Věříme, že podnikatelské vzdělávání integruje dosah, ekonomické, sociální a environmentální odpovědnosti.
 • Oceňujeme ocenění jiných kultur a názorů.
 • Domníváme se, že aktivní a společné učení jsou důležitým nástrojem pro to, aby učební zkušenost byla relevantnější, zajímavější a užitečnější.


Silberman - jedna z nejlepších 5% obchodních škol ve světě s akreditací AACSB

Silbermanova vysoká škola je akreditována AACSB International - světovým předním akreditačním orgánem pro vysoké školy podnikání. Méně než 5% obchodních škol po celém světě získává akreditaci AACSB.

Silberman je předním poskytovatelem vysoce kvalitního, inovativního vedení podnikatelského vedení prostřednictvím aplikovaného výzkumu a odborné činnosti fakulty a nyní s rozšířeným dosahem studentům po celém světě prostřednictvím svých on-line studijních programů.


Vynikající pozice Business School

Jsme hrdí na to, že společnost Silberman je špičková obchodní škola, která je nezávisle hodnocena těmito renomovanými zdroji:

 • Princeton Review řadí Silberman College jako jednu z nejlepších obchodních škol v národě.
 • Americké zprávy
 • Eduniversal sazby Silberman College jako "Vynikající obchodní škola"
 • Startovní třída uvádí Silberman za druhou pouze na Rutgers Business School v New Jersey.
 • Silbermanův institut Rothman pro inovace a podnikání ocenil ocenění Excellence in Curriculum Innovation in Entrepreneurship Award od Deshpande Foundation
 • Tax Talent, Inc sazby Silberman jeden z Top 10 Masters v účetnictví MAcc Program by
 • Účetnictví Přezkum míry Silberman jeden z deseti nejlepších vysokoškolských účetních programů v New Jersey


Vedoucí globální udržitelnost a sociální odpovědnost firem prostřednictvím partnerství OSN

Od roku 2009 je Silberman účastníkem pokročilého signatáře v zásadách OSN pro zodpovědné řízení vzdělávání (PRME) - globální síť obchodních škol, která se zavázala k tomu, aby vedla transformaci vzdělávání v oblasti řízení podnikání, výzkumu a vedení myšlení prostřednictvím rozvoje učebních osnov, které začlenit udržitelnost a sociální odpovědnost. Každý rok podáváme zprávy o pokroku.


Online magisterský studijní program

Silberman je Online magisterský v digitálním marketingu nyní otevírá příležitosti pro studenty na celostátní i celosvětové úrovni získat titul z Fairleigh Dickinson University.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BSc

Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Je-li Vaším úkolem zajistit si pozici v oblasti Managementu, nabízí tato významná globální perspektiva řízení podniku s důrazem na etiku a udržitelné obchodní praktiky a ... [+]

Hlavní předmět řízení je určen pro studenty, kteří chtějí rozvíjet interpersonální a manažerské dovednosti, které mohou využívat od své první profesionální práce, stejně jako rozvoj dlouhodobého výhledu a hodnotového systému, který jim bude sloužit celé své kariéry.

Nabídky kurzů manažerského oddělení zdůrazňují:

Přístup k výuce v učebně, který zapojí studenta do procesu učeníSoustředění na znalosti a dovednosti, které jsou praktické a využitelnéGlobální perspektiva, která zdůrazňuje etiku a dlouhodobě udržitelné obchodní postupyVyužití týmové výuky a učení

Naším cílem je, aby naše manažerské společnosti:... [-]

Spojené státy americké Madison Teaneck
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Náš marketingový program je navržen tak, aby vás připravil na kariéru v oblasti prodeje, maloobchodu, reklamy, řízení produktů, přímého marketingu a výzkumu. Kurzy, proje ... [+]

Marketingové obory jsou vystaveny interdisciplinárním kurzům, které rozvíjejí širokou škálu obchodních dovedností. Cílem marketingového učebního plánu je připravit studenty na kariéru v oblasti prodeje, maloobchodu, reklamy, řízení produktů, přímého marketingu a výzkumu. Tato příprava se uskutečňuje formou nabídky kurzů v základních marketingových koncepcích a doplňuje kurzy specifické pro kariéru. Proces učení se rozšiřuje o projekty, případové studie a stáže.

Požadavky na BS v marketingovém stupni

Všichni studenti zapsaní do studijního programu bakalářského studia musí doplnit základní vzdělávací programy pro univerzitu a podnikání kromě hlavních požadavků uvedených níže.... [-]

Spojené státy americké Madison Teaneck
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Hlavním partnerem v obchodní administrativě, abyste získali obecné znalosti o správních principech a chcete-li si zvolit oblast soustředění, abyste splnili vaše cíle v ob ... [+]

Vybavte se Silbermanovým předním obchodním ředitelem pro správu obchodu, abyste byli vyhledávaným absolventem. Můžete se rozhodnout dokončit hlavní podnikové řízení s oblastí koncentrace nebo bez ní. Business Administration hlavní vám dává možnost soustředit se na oblast soustředění tím, že využijete pokročilé obchodní kurzy, které vám pomohou definovat vaši dovednost.

Všichni studenti zapsáni do bakalářského programu musí dokončit univerzitní a obchodní základní kurikulum kromě kreditů uvedených níže vaše Business Administration hlavní volbou.

BS v obchodní správě bez koncentrace

Požadavky na BS pro podnikovou správu

... [-]
Spojené státy americké Madison Teaneck
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Rothmanský institut inovací a podnikání na Silberman College, který získal ocenění Excellence in Curriculum Innovation in Entrepreneurship, spojuje třídní a terénní progr ... [+]

Podnikatelé mají vysokou poptávku, protože jsou pro naši společnost zásadní pro budování ekonomických motorů, které pomáhají růst naší ekonomiky. Podporují technologické a sociální změny a jejich inovace a tvořivost vytváří naši budoucnost.

Silbermanův institut Rothman pro inovace a podnikání, národní podnikatelské centrum, byl nedávno oceněn oceněním Excellence in Curriculum innovation in entrepreneurship Award od Nadace Deshpande Foundation.

Program vysokoškolského podnikání na Institutu Rothman kombinuje třídní práci s terénními programy, které vám poskytují příležitost učit se a praktikovat podnikání v reálném prostředí. Nabízí důkladné a praktické porozumění problémům spojeným s zahájením podnikání a podporou inovací v podnikovém prostředí.... [-]

Spojené státy americké Madison Teaneck
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Náš vysokoškolský účetní program je oceněn nejlepším 10 nejlepším vysokoškolským účetním programem v New Jersey podle studijního programu Accounting Review a několik naši ... [+]

BS v požadavcích na účetnictví zahrnuje sedm požadovaných kurzů pro majitele, splnění základních kurikula univerzity a podnikání a minimálně 121 celkových kreditů.

Freshman rok, budete mít úvodní kursy v podnikání, manažerských informačních systémech a matematice spolu s jádrem kurikula a kurzy v humanitních a společenských vědách.

Váš druhý rok budete mít úvodní účetní kurzy a obchodní kurzy v různých disciplínách. Silná koncentrace v účetních velkých kurzech začíná ve vašem třetím roce.

Proč studovat účetnictví na FDU?

Věděl jsi...

Studenti FDU účetnictví získali v New Jersey skóre 1, 3 a 5 na zkoušce Certified Public Accountant.Většina účetních majors obdrží nabídku práce rok před absolvováním.Společnost New Jersey Certified Public Accountants (NJSCPA) uděluje stipendia studentům FDU.Tři fakulty FDU byly oceněny oceněními NJSCPA Vynikající pedagog.Certifikované firmy pro veřejné účetnictví omezují nábor pouze na vysoké školy, jako je FDU, které kvalifikují studenty pro zkoušku Certified Public Accountant.Studenti v kombinovaném studijním programu 4 1 mohou po pěti letech absolvovat titul BS a MS.Požadované kurzyACCT3241 Mezivládní finanční účetnictví IACCT3242 Mediální účetní účetnictví IIACCT3243 Účtování nákladů: Měření a kontrolaACCT3390 Účetní informační systémyACCT4261 Pokročilé účetnictvíKoncepty auditu ACCT4263ACCT4267 Základy federálního zdanění... [-]
Spojené státy americké Madison Teaneck
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Bakalář

Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Jako finanční ředitel na FDU získáte pevné znalosti o finanční analýze, finančním řízení a finančních systémech. Můžete se rozhodnout pro koncentraci v poradenství v obla ... [+]

Finanční majora ve společnosti Fairleigh Dickinson vám poskytuje přehled o finanční analýze, finančním řízení a finančních systémech. Tento program je nabízen přes Fairleigh Dickinsonova Silbermanova vysoká škola obchodních na Florham Campus a metropolitní kampus umístění. Akademie je držitelem prestižní akreditace AACSB International - asociace na Advance Collegiate Schools of Business - která uznává kvalitu svých fakult, akademických programů a zdrojů. Méně než třetina všech amerických obchodních škol drží uznání AACSB a přidává hodnotu pro vaše vysokoškolské vzdělání od Fairleigh Dickinson University.

Požadavky na bakalářské studium v ​​oblasti financí... [-]
Spojené státy americké Madison Teaneck
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

FDU Silberman College: Greih Wilson McClain, Accelerated 4+1

FDU Silberman College: Marcela Alzate Gomez, Traditional MBA

Adresa, 1. řádek
Florham Campus 285 Madison Avenue
07940 Madison, New Jersey, Spojené státy americké
Website
Adresa, 1. řádek
Metropolitan Campus 1000 River Road
07666 Teaneck, New Jersey, Spojené státy americké