Přečtěte si oficiální popis

AACSB Accredited

Silberman vysoká škola podnikání

Silberman College of Business je jednou z nejlepších národních obchodních škol, které nabízejí vysokoškolské, kombinované a postgraduální studium, včetně MBA, MBA pro vedoucí pracovníky; Master of Science v řízení dodavatelského řetězce, účetnictví, daně a digitálního marketingu (on-line); a certifikáty absolventů.

Stupeň získané od Silberman College of Business v New Jersey vás připraví na to, abyste se stali lídrem v oblasti podnikání a řízení - někdo, kdo přinese etické perspektivy do jakéhokoli profesionálního prostředí. Stačí se zeptat těch, kteří přišli před vámi a stát se významnými vedoucími pracovníky ve světě podnikání. Vaše obchodní studium vám poskytne zkušenosti z praxe s podnikovou komunitou a poskytne vám osvědčené metody finanční a strategické analýzy, obecné obchodní plánování a implementaci.

Můžete získat vysokoškolské vzdělání od Silberman College of Business tím, že navštěvujete jeden z našich tří kampusů, nebo se přihlásíte do našeho Online magisterského studijního programu Digital Marketing.

V New Jersey

 • Florham Campus v Madisonu, NJ
 • Metropolitní kampus v Teaneck, NJ

V Kanadě

 • Vancouver Campus, ve Vancouveru, Kanada

FDU Vancouver Campus, umístěný v centru Vancouveru, Kanada, nabízí bakalářské studijní programy v oblasti řízení podniku a informačních technologií.


Prohlášení o poslání

Posláním Silbermanovy vysoké školy podnikání na univerzitě v Fairleigh Dickinsonu musí být centrum vzdělávání, které se dnes věnuje vzdělávání budoucích vůdců, připravit naše studenty, aby uspěly v globálním prostředí a pokročily v chápání podnikání.


Vidění

Silbermanova vysoká škola bude uznána globálně, zainteresovanými stranami a vysokoškolskými studenty, za vynikající výuku, intelektuální příspěvky a programy, které rozšiřují znalosti o podporu řízení obchodní činnosti. Jsme referenčním programem pro špičkovou kvalitu výuky a stipendií v oblasti podnikání a pro to, aby naši studenti mohli efektivně fungovat v náročném a dynamickém multikulturním pracovním prostředí.


Sdílené hodnoty

V souladu s posláním Fairleigh Dickinson University Silberman College pomáhá studentům dosáhnout nad rámec sebe sama a směrem k zaměstnání na dynamickém globálním trhu.

 • Jsme odhodláni k vysoce efektivnímu učení a zapojování studentů jako partnerů v učení.
 • Snažíme se o osobní a profesionální integritu a vysoké standardy etického chování.
 • Jsme odhodláni zavést správné vedoucí povinnosti, včetně sociálních, ekonomických a environmentálních.
 • Jsme zaměřeni na výsledky a oddaní individuálnímu a organizačnímu úspěchu našich studentů.
 • Oceňujeme rozmanitost, otevřenost a vzájemnou úctu a věříme, že jsou rozhodující pro úspěch našich programů.
 • Podporujeme a povzbuzujeme své studenty, fakulty a zaměstnance, aby se zapojili do občanských snah, dosahu komunity a většího globálního pochopení.
 • Oceňujeme neustálé zlepšování a naši absolventi jsou celoživotní a angažovaní studenti.
 • Stále reagujeme na měnící se potřeby globálního, multikulturního podnikatelského prostředí.
 • Považujeme naše absolventy za důležité partnery a vážíme si zapojení různých účastníků do našeho učebního prostředí.
 • Jsme specializovaná komunita učitelů a hodnotíme roli stipendia při posílení role výuky.
 • Věříme, že podnikatelské vzdělávání integruje dosah, ekonomické, sociální a environmentální odpovědnosti.
 • Oceňujeme ocenění jiných kultur a názorů.
 • Domníváme se, že aktivní a společné učení jsou důležitým nástrojem pro to, aby učební zkušenost byla relevantnější, zajímavější a užitečnější.


Silberman - jedna z nejlepších 5% obchodních škol ve světě s akreditací AACSB

Silbermanova vysoká škola je akreditována AACSB International - světovým předním akreditačním orgánem pro vysoké školy podnikání. Méně než 5% obchodních škol po celém světě získává akreditaci AACSB.

Silberman je předním poskytovatelem vysoce kvalitního, inovativního vedení podnikatelského vedení prostřednictvím aplikovaného výzkumu a odborné činnosti fakulty a nyní s rozšířeným dosahem studentům po celém světě prostřednictvím svých on-line studijních programů.


Vynikající pozice Business School

Jsme hrdí na to, že společnost Silberman je špičková obchodní škola, která je nezávisle hodnocena těmito renomovanými zdroji:

 • Princeton Review řadí Silberman College jako jednu z nejlepších obchodních škol v národě.
 • Americké zprávy
 • Eduniversal sazby Silberman College jako "Vynikající obchodní škola"
 • Startovní třída uvádí Silberman za druhou pouze na Rutgers Business School v New Jersey.
 • Silbermanův institut Rothman pro inovace a podnikání ocenil ocenění Excellence in Curriculum Innovation in Entrepreneurship Award od Deshpande Foundation
 • Tax Talent, Inc sazby Silberman jeden z Top 10 Masters v účetnictví MAcc Program by
 • Účetnictví Přezkum míry Silberman jeden z deseti nejlepších vysokoškolských účetních programů v New Jersey


Vedoucí globální udržitelnost a sociální odpovědnost firem prostřednictvím partnerství OSN

Od roku 2009 je Silberman účastníkem pokročilého signatáře v zásadách OSN pro zodpovědné řízení vzdělávání (PRME) - globální síť obchodních škol, která se zavázala k tomu, aby vedla transformaci vzdělávání v oblasti řízení podnikání, výzkumu a vedení myšlení prostřednictvím rozvoje učebních osnov, které začlenit udržitelnost a sociální odpovědnost. Každý rok podáváme zprávy o pokroku.


Online magisterský studijní program

Silberman je Online magisterský v digitálním marketingu nyní otevírá příležitosti pro studenty na celostátní i celosvětové úrovni získat titul z Fairleigh Dickinson University.

Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BSc

Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Je-li Vaším úkolem zajistit si pozici v oblasti Managementu, nabízí tato významná globální perspektiva řízení podniku s důrazem na etiku a udržitelné obchodní praktiky a ... [+]

Hlavní v managementu je určen pro studenty, kteří chtějí rozvíjet interpersonální a manažerské dovednosti, které mohou používat od prvního profesního zaměstnání, a také rozvíjet dlouhodobý perspektivní a hodnotový systém, který jim bude sloužit po celou jejich kariéru.

Nabídky kurzů manažerského oddělení zdůrazňují:

Přístup k výuce v učebně, který zapojí studenta do procesu učeníSoustředění na znalosti a dovednosti, které jsou praktické a využitelnéGlobální perspektiva, která zdůrazňuje etiku a dlouhodobě udržitelné obchodní postupyVyužití týmové výuky a učení

Naším cílem je, aby naše manažerské společnosti:... [-]

Spojené státy americké Madison Teaneck
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Náš marketingový program je navržen tak, aby vás připravil na kariéru v oblasti prodeje, maloobchodu, reklamy, řízení produktů, přímého marketingu a výzkumu. Kurzy, proje ... [+]

Marketingové společnosti jsou vystaveny interdisciplinárním kurzům, které rozvíjejí širokou škálu obchodních dovedností. Osnovy marketingu jsou určeny k přípravě studentů na kariéru v oblasti prodeje, maloobchodu, reklamy, správy produktů, přímého marketingu a výzkumu.

Tato příprava je uskutečňována prostřednictvím nabídky kurzů v základních marketingových koncepcích a doplňována kurzy zaměřenými na kariéru . Proces učení je obohacen o projekty, případové studie a stáže.

Požadavky na BS v marketingovém stupni

Všichni studenti zapsaní do studijního programu bakalářského studia musí doplnit základní vzdělávací programy pro univerzitu a podnikání kromě hlavních požadavků uvedených níže.... [-]

Spojené státy americké Madison Teaneck
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Hlavním partnerem v obchodní administrativě, abyste získali obecné znalosti o správních principech a chcete-li si zvolit oblast soustředění, abyste splnili vaše cíle v ob ... [+]

Vybavte se silbermanskou obchodní administrativou, aby se stal vyhledávaným absolventem. Můžete se rozhodnout dokončit obor Business Administration s oblastí koncentrace nebo bez ní.

Business Administration major vám dává možnost zaměřit se na oblast soustředění absolvováním pokročilých obchodních kurzů, které pomáhají definovat vaši sadu dovedností.

Všichni studenti zapsaní v bakalářském programu musí kromě kreditů uvedených pod vaší hlavní obchodní administrativou absolvovat studijní program univerzity a podnikání .

BS v podnikové administrativě bez koncentraceBS Požadavky na titul Business Administration Major

Studenti, kteří se zabývají zásadou podnikové správy bez soustředění, musí absolvovat 21 kreditů z hlavních obchodních kurzů takto:... [-]

Spojené státy americké Madison Teaneck
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Rothmanský institut inovací a podnikání na Silberman College, který získal ocenění Excellence in Curriculum Innovation in Entrepreneurship, spojuje třídní a terénní progr ... [+]

Podnikatelé mají vysokou poptávku, protože jsou pro naši společnost zásadní pro budování ekonomických motorů, které pomáhají růst naší ekonomiky. Podporují technologické a sociální změny a jejich inovace a tvořivost vytváří naši budoucnost.

Silbermanův institut Rothman pro inovace a podnikání, národní podnikatelské centrum, byl nedávno oceněn oceněním Excellence in Curriculum innovation in entrepreneurship Award od Nadace Deshpande Foundation.

Pregraduální podnikatelský program v Rothman Institute kombinuje třídní a terénní programy, které vám poskytují příležitost učit se a praktikovat podnikání v reálném prostředí. Nabízí důkladné a praktické porozumění problémům při zahájení podnikání a podpoře inovací v podnikovém prostředí.... [-]

Spojené státy americké Madison Teaneck
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Náš vysokoškolský účetní program je oceněn nejlepším 10 nejlepším vysokoškolským účetním programem v New Jersey podle studijního programu Accounting Review a několik naši ... [+]

Proč studovat účetnictví na FDU?Věděl jsi...Studenti FDU účetnictví získali v New Jersey skóre 1, 3 a 5 na zkoušce Certified Public Accountant.Většina účetních majors obdrží nabídku práce rok před absolvováním.Studenti kombinovaného studijního programu 4 1 mohou absolvovat magisterský program BS a MS během pěti let.Společnost New Jersey Society of Certified Public Accountants (NJSCPA) , Rada pro dohled nad účetnictvím veřejné společnosti (PCAOB), Silberman College of Business a další pravidelně udělují stipendia studentům FDU. Přečtěte si o dostupných stipendiích pro účetnictví vysokoškolských studentů .Účetní program získal podporu IMA (Institut manažerských účetních) pro splnění vysokých vzdělávacích standardů, což umožňuje studentům vykonávat certifikaci Certified Management Accountant (CMA) .Náš účetní program získal národní ocenění za inovace.Tři FDU fakulty byly vyznamenány NJSCPA za vynikající pedagogické ceny.Firmy veřejného účetnictví omezují nábor pouze na vysoké školy, jako je FDU, které kvalifikují studenty na zkoušku Certified Public Accountant.Požadavky na titul... [-]
Spojené státy americké Madison Teaneck
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Bakalář

Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Jako finanční ředitel na FDU získáte pevné znalosti o finanční analýze, finančním řízení a finančních systémech. Můžete se rozhodnout pro koncentraci v poradenství v obla ... [+]

Financování hlavní na Fairleigh Dickinson vám poskytne pochopení finanční analýzy, finančního řízení a finančních systémů. Tento program je nabízen prostřednictvím Silberman College of Business společnosti Fairleigh Dickinson v obou lokalitách Florham Campus a Metropolitan Campus.

Vysoká škola je držitelem prestižní akreditace AACSB International - Association for Advance Collegiate School of Business - která uznává kvalitu svých fakult, akademických programů a zdrojů. Méně než třetina všech amerických obchodních škol je držitelem uznání AACSB, což přidává hodnotu vašemu bakalářskému titulu z Fairleigh Dickinson University.

Požadavky na bakalářský titul v oboru finance... [-]
Spojené státy americké Madison Teaneck
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

FDU Silberman College: Greih Wilson McClain, Accelerated 4+1

FDU Silberman College: Marcela Alzate Gomez, Traditional MBA

Adresa, 1. řádek
Florham Campus 285 Madison Avenue
07940 Madison, New Jersey, Spojené státy americké
Website
Adresa, 1. řádek
Metropolitan Campus 1000 River Road
07666 Teaneck, New Jersey, Spojené státy americké