Ferrum College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Absolventi a současní pantéři ilustrují náš závazek k úspěchu studenta

Jsme odhodláni k akademické excelence a věříme, že naši studenti si zaslouží, aby dosáhli úspěšných výsledků ještě před dokončením studia. Naši současní studenti se účastní příležitostí, které posílí jejich životopisy a poskytují jim skutečné zkušenosti. Naši absolventi Ferrum College jsou živým důkazem, že Ferrum vzdělání přináší úspěch, který naši studenti touží!

Ferrum College Mission

Naším posláním je vychovávat studenty v oblasti vysokoškolského vzdělávání a pomáhat jim být přemýšlivý a vnímavý, schopni se umět artikulovat a profesionálně a být pečliví a znepokojeni občany své komunity, národa a světa.

Ferrum College Experience

Ve společnosti Ferrum College poskytujeme jedinečné příležitosti a vynikající vzdělávací zkušenost, která přeměňuje život našich studentů v uvítací a podpůrnou komunitu. Chceme, aby naši studenti ze všech oblastí života byli oprávněni objevovat svůj potenciál, dosahovat svých cílů a dělat rozdíl ve svých komunitách. Ferrum zkušenosti jsou bohaté na příležitosti pro stáže, praktické učení, mezinárodní a domácí cestování, učební programy, osobní rozvoj a služby pro komunitu.

Život v kampusu

Ferrum College může pochlubit širokou škálou mimoškolních aktivit a vybavení zahrnující řadu studentských klubů a organizací, stejně jako devatenáct atletických sportů NCAA divize III pro muže a ženy a ženský zápas, jezdecký program a cheerleading. Náš program Ferrum Outdoors vám umožní zažít dobrodružství v blízkých horách a státních parcích a na jezerech a řekách. Středisko Hank Norton Centre s rozlohou 30 000 čtverečních metrů je domovem většiny našich outdoorových atletických programů. Náš on-campus YMCA vítá jak vysokou školu, tak i komunitu, s členstvím YMCA k dispozici všem studentům.

Akreditace

Ferrum College je akreditována jižním sdružením vysokých škol a vysokých škol (SACSCOC), která uděluje diplomy bakalářského studia. Obraťte se na SACSCOC na 1866 jižní Lane, Decatur, Gruzie, 30033-4097 nebo volajte 404-679-4500 pro otázky o akreditaci Ferrum College .

Ferrum College je akreditován univerzitním senátem sjednocené metodistické církve a je členem Národní asociace škol a vysokých škol sjednocené metodistické církve.

Nediskriminační prohlášení

Ferrum College nediskriminuje na základě rasy, náboženství, barvy, národního původu, věku, statusu veterána, pohlaví nebo handicapu při přijímání, přístupu, léčbě nebo zaměstnávání ve svých programech a činnostech. Ferrum College potvrzuje důstojnost a hodnotu každého jednotlivce bez ohledu na sexuální orientaci nebo genderovou identitu a nebude tolerovat obtěžování ani diskriminaci vůči jednotlivci.

Rozpoznávání

"Nejlepší regionální vysoké školy" na jihu
- americké zpravodajství

"Nejlepší bang pro Buck" - jihovýchodní
- Washingtonské měsíční, 2015, 2016, 2017

"Vzdělávací úroveň: nejvyšší vysoké školy

"Military Friendly"
- Průvodce na vojenské přátelské školy, 2014, 2015, 2016, 2017

"Nejvíce různorodých vysokých škol ve Virginii"
- Niche.com, 2017

Fakulta

"2016-17 Nejlepší odborník na podporu zdraví"
- Zdravá rada Ameriky, Dr. Lynise Andersonová

"2017 vědecký politik"
- Entomologická společnost Ameriky, Dr. Tim Durham

"Cena Eugena P. Oduma za vynikající vzdělání v oblasti ekologie"
- Ekologická společnost Ameriky, 2016, Dr. Carolyn Thomas a Dr. Bob PohladFerrum College students in the library" src="https://cdn02.masterstudies.com/img/element_db/11/111296_10296790183_c72c7bd6f8_b.jpg" alt="Ferrum College students in the library" />Ferrum College

Místa

Ferrum

Adresa, 1. řádek
John Wesley Hall
215 Ferrum Mountain Road

24088 Ferrum, Virginie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: