Florida College of Integrative Medicine

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O společnosti FCIM

Ať už máte zájem o integrativní medicínu jako o kariéru nebo o rozšíření stávající lékařské praxe, Florida College of Integrative Medicine (FCIM) nabízí jedinečný program, který integruje výuku a techniky orientální medicíny se základy západních lékařských věd. FCIM je jedinečný v tom, že tato integrace znalostí je konzistentně demonstrována v celém našem vzdělávacím programu, který lépe připravuje naše absolventy na splnění měnících se požadavků amerického rychle se rozvíjejícího zdravotnického prostředí.

Jako instituce zaměřená na účinnou integraci výuky orientální medicíny a západních lékařských věd se FCIM snaží poskytnout našim úspěšným absolventům - z nichž každý bude mít bakalářský titul ve zdravotnických studiích a magisterský titul v oboru orientální medicíny - jedinečnou výhodu při setkání měnící se požadavky amerického systému poskytování zdravotní péče.

Dějiny

Florida College of Integrative Medicine (FCIM) je jednou z nejstarších akupunkturních škol v Americe. Založena v roce 1990, FCIM byla první škola na Floridě akreditovaná Akreditační komisí pro akupunkturu a orientální medicínu (ACAOM) a licencovaná Florida Commission for Independent Education.

Od roku 1990, FCIM podporoval vynikající pověst jako jeden z předních amerických institucí pro orientální medicínu, zvláště ve státě Florida a Southeastern Spojené státy. V roce 1997 FCIM začal přijímat zahraniční studenty a již absolvoval úspěšné absolventy ze zemí jako Austrálie, Anglie, Rusko, Korea, Vietnam, Filipíny, Turecko, Írán, Indie, Čína a Tchaj-wan.116952_116879_bannerwithimage.jpg

Poslání Programu orientální medicíny

Naše poslání

Posláním FCIM je poskytovat komplexní vzdělání v principech, konceptech a postupech tradiční čínské medicíny, které jsou určeny k vyškolení jednotlivých studentů, aby se staly kvalifikovaným a licencovaným zdravotnickým pracovníkem, který poskytuje akupunkturní diagnostiku a léčbu, bylinné přípravky, jakož i doplňkové terapie a diagnostiku. techniky pro podporu, udržování a obnovu zdraví a prevenci nemocí.

Poslání a filozofie programu orientální medicíny

Posláním Programu orientální medicíny je nabídnout komplexní vzdělání v základních teoriích a postupech orientální medicíny a zároveň zajistit, aby absolventi byli obeznámeni s příslušnými koncepcemi a technologiemi západní lékařské vědy.

Integrace západních lékařských věd v rámci programu Oriental Medical zvyšuje kvalitu léčby orientální medicíny poskytované našimi studenty a absolventy. Důkladné kurikulum je široké a hloubkové a je navrženo tak, aby přispělo k profesnímu a osobnímu růstu studentů tím, že jim pomůže rozvinout odpovědný nezávislý úsudek a poskytovat účinnou péči o pacienty.

Naše poslání je základním kamenem všech našich vzdělávacích aktivit a programů a jednoznačně se projevuje v našich publikacích, přijímacích procesech, zkušenostech ve třídě, klinických postupech, výběru fakult a programech dalšího vzdělávání. Na základě světového názoru, který zahrnuje důležitost udržování harmonie a rovnováhy v těle každého jednotlivce, jsme se rozhodli podporovat profesionální primární zdravotnické pracovníky, kteří jsou adepti na akupunkturní diagnostiku a léčbu orientálního lékařství, a také na podpůrné terapie a diagnostické techniky. podpora, udržování a obnova zdraví a prevence nemocí.116953_116878_image.png

Místa

Orlando

Adresa, 1. řádek
7100 Lake Ellenor Drive
FL 32809 Orlando, Florida, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: