Florida College of Integrative Medicine

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O společnosti FCIM

Ať už máte zájem o integrativní medicínu jako o kariéru nebo o rozšíření stávající lékařské praxe, Florida College of Integrative Medicine (FCIM) nabízí jedinečný program, který integruje výuku a techniky orientální medicíny se základy západních lékařských věd. FCIM je jedinečný v tom, že tato integrace znalostí je konzistentně demonstrována v celém našem vzdělávacím programu, který lépe připravuje naše absolventy na splnění měnících se požadavků amerického rychle se rozvíjejícího zdravotnického prostředí.

Jako instituce zaměřená na účinnou integraci výuky orientální medicíny a západních lékařských věd se FCIM snaží poskytnout našim úspěšným absolventům - z nichž každý bude mít bakalářský titul ve zdravotnických studiích a magisterský titul v oboru orientální medicíny - jedinečnou výhodu při setkání měnící se požadavky amerického systému poskytování zdravotní péče.

Dějiny

Florida College of Integrative Medicine (FCIM) je jednou z nejstarších akupunkturních škol v Americe. Založena v roce 1990, FCIM byla první škola na Floridě akreditovaná Akreditační komisí pro akupunkturu a orientální medicínu (ACAOM) a licencovaná Florida Commission for Independent Education.

Od roku 1990, FCIM podporoval vynikající pověst jako jeden z předních amerických institucí pro orientální medicínu, zvláště ve státě Florida a Southeastern Spojené státy. V roce 1997 FCIM začal přijímat zahraniční studenty a již absolvoval úspěšné absolventy ze zemí jako Austrálie, Anglie, Rusko, Korea, Vietnam, Filipíny, Turecko, Írán, Indie, Čína a Tchaj-wan.116952_116879_bannerwithimage.jpg

Poslání Programu orientální medicíny

Naše poslání

Posláním FCIM je poskytovat komplexní vzdělání v principech, konceptech a postupech tradiční čínské medicíny, které jsou určeny k vyškolení jednotlivých studentů, aby se staly kvalifikovaným a licencovaným zdravotnickým pracovníkem, který poskytuje akupunkturní diagnostiku a léčbu, bylinné přípravky, jakož i doplňkové terapie a diagnostiku. techniky pro podporu, udržování a obnovu zdraví a prevenci nemocí.

Poslání a filozofie programu orientální medicíny

Posláním Programu orientální medicíny je nabídnout komplexní vzdělání v základních teoriích a postupech orientální medicíny a zároveň zajistit, aby absolventi byli obeznámeni s příslušnými koncepcemi a technologiemi západní lékařské vědy.

Integrace západních lékařských věd v rámci programu Oriental Medical zvyšuje kvalitu léčby orientální medicíny poskytované našimi studenty a absolventy. Důkladné kurikulum je široké a hloubkové a je navrženo tak, aby přispělo k profesnímu a osobnímu růstu studentů tím, že jim pomůže rozvinout odpovědný nezávislý úsudek a poskytovat účinnou péči o pacienty.

Naše poslání je základním kamenem všech našich vzdělávacích aktivit a programů a jednoznačně se projevuje v našich publikacích, přijímacích procesech, zkušenostech ve třídě, klinických postupech, výběru fakult a programech dalšího vzdělávání. Na základě světového názoru, který zahrnuje důležitost udržování harmonie a rovnováhy v těle každého jednotlivce, jsme se rozhodli podporovat profesionální primární zdravotnické pracovníky, kteří jsou adepti na akupunkturní diagnostiku a léčbu orientálního lékařství, a také na podpůrné terapie a diagnostické techniky. podpora, udržování a obnova zdraví a prevence nemocí.116953_116878_image.png

Místa

Orlando

Adresa, 1. řádek
7100 Lake Ellenor Drive
FL 32809 Orlando, Florida, Spojené státy americké

Programy

Tato škola dále nabízí: