Fresno Pacific University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Fresno Pacific University je jediná akreditovaná křesťanská univerzita v údolí, spojující nevyužitý potenciál každého studenta s neomezenou příležitostí pro profesionální, osobní a etický růst. Nezisková a nezávislá FPU nabízí více než 100 studijních oborů přibližně 4 000 tradičním studentům, dospělým absolventům, absolventům a studentům seminářů v hlavním kampusu v jihovýchodním Fresnu av celém údolí v regionálních kampusech v North Fresnu, Visalia, Bakersfield a Merced stejně jako on-line. Naši studenti honí velké myšlenky a prozkoumají hlubokou víru prostřednictvím pěti škol: Business School; Škola přírodních věd; škola humanitních, náboženských a společenských věd; Škola vzdělávání; a Biblický seminář Fresno v Pacifiku. Univerzita také dosahuje přibližně 10 000 studentů prostřednictvím studií odborného rozvoje.

Od otevření třídy v roce 1944 FPU povzbudil studenty první generace k tomu, aby dosáhli více a zároveň vybudovali nejvyšší čtyřletou míru absolvování. Zpřístupňujeme vzdělání tím, že poskytujeme finanční pomoc 98% tradičních vysokoškoláků - a čtyřleté garanci absolutoria pro ty, kteří se kvalifikují. Nejen Hispánská dárcovská instituce, FPU je mezi 10 nejlepších národních HSI pro nejvyšší míru hispánských absolventů, podle The Chronicle of Higher Education . Univerzita je akreditována WASC Senior College a univerzitní komisí (WSCUC) a součástí americké zprávy

Příprava studentů k dosažení více, než se domnívají, že je to možné, začíná fakultou. Více než 80% uchovává doktoráty a všechny kombinují náročné stipendium s aplikací v reálném světě. Individuální pozornost a kontakt mimo třídu podporují celoživotní učení prostřednictvím vztahů mezi fakultami a studenty.

Fresno Pacific University - možná se to stane.

Místa

Fresno

Fresno Pacific University

Adresa, 1. řádek
Fresno Pacific University
1717 S Chestnut Ave

93702 Fresno, Kalifornie, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 559-453-2000

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium