Přečtěte si oficiální popis

Glenville State College, často odkazoval se na jako maják na kopci, je Západní Virginie je pouze centrálně umístěný veřejné vysoké školy.

Společnost byla založena v roce 1872 poskytovat poučení a praxi pro běžné učitelů ve vědě vzdělání, Glenville State College překonal své původní poslání, a v současné době připravuje studenty na kariéru ve výuce, obchodní, půdního fondu, hudba, svobodných umění, vědy, trestní justice, a lidské služby.

Se zápisem asi 1800 studentů, škola se může pochlubit průměrnou velikostní třídy 15. Akademie zápisu se skládá ze studentů z 24 států a 3 zemí, a hrdě zahrnuje mnoho první generace a menšinové studenty.

Naše poslání

Glenville státní vysoká škola poskytuje tradici vysoce kvalitního vzdělávání prostřednictvím inovace v projektování, dodávky, a hodnocení programů a služeb, rozvoj pracovních sil, a komplexních služeb pro studenty; komunita aktivních studentů věnovaných celoživotnímu učení, efektivní výuku, aplikovaný stipendia, tvůrčí činnost a služby; vedení, které podporuje vynikající výsledky v oblasti vzdělávání, vzdělávací, kulturní vitality, a hospodářský rozvoj v globální komunitě.

Filozofie & základní hodnoty

Glenville státní vysoká škola byla založena v roce 1872 za účelem poskytování kvalitních vzdělávacích příležitostí pro občany Západní Virginie. Původně založen jako vysoká škola učitele, Glenville státní vysoká škola zůstává lídrem v přípravě učitelů. Spolu s jeho důrazem na přípravu učitelů, škola reagovala na potřeby Západní Virginie a vyvinula další programy v různých oblastech. Vysoká škola je odhodlána na šest základních hodnot: student-centrované, komunita, integritu, tradice, vedení a rodinu.

Student-střed

Student je na prvním místě na Glenville státu, a naše organizační procesy a rozhodnutí se řídí tím, co je nejlepší pro studenta. Snažíme se odstranit bariéry a zlepšit vzdělávací zkušenost, a každý člen fakulty a zaměstnance a správce se osobně odhodlána sloužit studentům v efektivní a reagujících způsoby, jak bez ohledu na koho, kdy a kde.

Společenství

Jsme komunita žáků, kteří ocení naše soudržné vztahy s jedním jiný. Snažíme se o začlenění prostřednictvím poslechu a spolupráce. Jsme společně podporují v každém okamžiku prostřednictvím otevřené komunikace, a budeme pracovat společně jako tým na akademické půdě, kam nás naše práce trvá, a v komunitách, kde žijeme, nebo sloužit.

Integrity

Jsme vždy pravdivé, etické a odpovědné za to, co říkáme, budeme dělat. Demonstrujeme otevřené důvěru, úctu k naší rozmanitosti a spravedlnosti ve všem, co děláme. Jsme citlivé, konzistentní a odhodlána k neustálému zlepšování ve všech oblastech.

Tradice

Jsme hrdí na naše bohaté tradice poskytování vysoce kvalitní vzdělávací příležitosti a hodnoty vzdělání pro vytváření budoucnosti. Držíme naše tradice naživu jako způsob, jak slaví úspěchy naší minulosti a jako základ pro reakce na nové příležitosti a výzvy v neustále se měnícím světě.

vedení

Jsme si vědomi posvátnou zodpovědnost vést. Připravujeme pro naše lídry společnosti, kteří jsou promyšlené, produktivní, zabývající, a reagujících občanů. Neustále podporovat inovace, který obohacuje učební prostředí, a my demonstrovat dokonalost prostřednictvím našich vzdělávacích programů a služeb.

Rodina

Jsme silná rodina, jak se odráží v naší péči, péči a označené přívětivost, která nás odlišuje od ostatních. Máme prosazovat kulturu, která respektuje sebe a naši rozmanitost, zatímco je podpůrná individuálně a jako tým. Aktivně komunikovat a zapojit naše početná rodina, ať už se jedná o rodiče, absolventi nebo jiné přátelé naší instituce.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Glenville State College

Odbor trestních soudců nabízí kurzy Crime Scene řízení, policejních praktik a postupů, technologií pro vyšetřování, juvenilní justice, a další. ... [+]

Maturita v trestní justici

Odbor trestních soudců nabízí kurzy Crime Scene řízení, policejních praktik a postupů, technologií pro vyšetřování, juvenilní justice, a další.

My hostit táborů, ve kterých studenti středních škol učí vyslechnout svědky a podezřelé, vyšetřovat místo činu, snímání otisků prstů, a shromažďovat důkazy. Naši vysokoškoláci si zdokonalit své dovednosti v oblasti trestního soudnictví dům, místně odkazoval se na jako Crime Scene domu.

[-]
Spojené státy americké Charleston
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Glenville State College

Bakalářského titulu v oblasti řízení přírodních zdrojů poskytuje studentům znalosti, analytické a praktické dovednosti, a rozhodovacích pravomocí na ochranu a efektivně v ... [+]

Maturita v řízení přírodních zdrojů

Odbor půdního fondu je hrdá na své hands-on přístup k učení. Studenti jsou poskytovány zkušenosti, které duplikují skutečný svět aplikací tak přesně, jak je to možné. Sídlí v katastru spousta Center v Waco Center, odbor má state-of-the-art zařízení a asi 300 akrů půdy přiléhající k budově pro venkovní projekty. Skleník a pila se nachází na pozemku pro studenty používat spolu s skladovacích budov pro těžbu dřeva vybavení. Počítačové učebně je k dispozici pro příslušné třídy. Laboratoř obsahuje počítače, plotry, skener a software, které replikují ty, které používají ve vládě, obchod, průmysl a kanceláře. Široká řada ručních nástrojů, velkých zařízení a nástrojů vhodných pro polní laboratoře jsou k dispozici ke zlepšení výuky a učení. Globální polohovací systémy (GPS) a geografické informační systémy (GIS), technologie se používají v několika třídách.... [-]

Spojené státy americké Charleston
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině