Glenville State College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Glenville State College, často odkazoval se na jako maják na kopci, je Západní Virginie je pouze centrálně umístěný veřejné vysoké školy.

Společnost byla založena v roce 1872 poskytovat poučení a praxi pro běžné učitelů ve vědě vzdělání, Glenville State College překonal své původní poslání, a v současné době připravuje studenty na kariéru ve výuce, obchodní, půdního fondu, hudba, svobodných umění, vědy, trestní justice, a lidské služby.

Se zápisem asi 1800 studentů, škola se může pochlubit průměrnou velikostní třídy 15. Akademie zápisu se skládá ze studentů z 24 států a 3 zemí, a hrdě zahrnuje mnoho první generace a menšinové studenty.

Naše poslání

Glenville státní vysoká škola poskytuje tradici vysoce kvalitního vzdělávání prostřednictvím inovace v projektování, dodávky, a hodnocení programů a služeb, rozvoj pracovních sil, a komplexních služeb pro studenty; komunita aktivních studentů věnovaných celoživotnímu učení, efektivní výuku, aplikovaný stipendia, tvůrčí činnost a služby; vedení, které podporuje vynikající výsledky v oblasti vzdělávání, vzdělávací, kulturní vitality, a hospodářský rozvoj v globální komunitě.

Filozofie & základní hodnoty

Glenville státní vysoká škola byla založena v roce 1872 za účelem poskytování kvalitních vzdělávacích příležitostí pro občany Západní Virginie. Původně založen jako vysoká škola učitele, Glenville státní vysoká škola zůstává lídrem v přípravě učitelů. Spolu s jeho důrazem na přípravu učitelů, škola reagovala na potřeby Západní Virginie a vyvinula další programy v různých oblastech. Vysoká škola je odhodlána na šest základních hodnot: student-centrované, komunita, integritu, tradice, vedení a rodinu.

Student-střed

Student je na prvním místě na Glenville státu, a naše organizační procesy a rozhodnutí se řídí tím, co je nejlepší pro studenta. Snažíme se odstranit bariéry a zlepšit vzdělávací zkušenost, a každý člen fakulty a zaměstnance a správce se osobně odhodlána sloužit studentům v efektivní a reagujících způsoby, jak bez ohledu na koho, kdy a kde.

Společenství

Jsme komunita žáků, kteří ocení naše soudržné vztahy s jedním jiný. Snažíme se o začlenění prostřednictvím poslechu a spolupráce. Jsme společně podporují v každém okamžiku prostřednictvím otevřené komunikace, a budeme pracovat společně jako tým na akademické půdě, kam nás naše práce trvá, a v komunitách, kde žijeme, nebo sloužit.

Integrity

Jsme vždy pravdivé, etické a odpovědné za to, co říkáme, budeme dělat. Demonstrujeme otevřené důvěru, úctu k naší rozmanitosti a spravedlnosti ve všem, co děláme. Jsme citlivé, konzistentní a odhodlána k neustálému zlepšování ve všech oblastech.

Tradice

Jsme hrdí na naše bohaté tradice poskytování vysoce kvalitní vzdělávací příležitosti a hodnoty vzdělání pro vytváření budoucnosti. Držíme naše tradice naživu jako způsob, jak slaví úspěchy naší minulosti a jako základ pro reakce na nové příležitosti a výzvy v neustále se měnícím světě.

vedení

Jsme si vědomi posvátnou zodpovědnost vést. Připravujeme pro naše lídry společnosti, kteří jsou promyšlené, produktivní, zabývající, a reagujících občanů. Neustále podporovat inovace, který obohacuje učební prostředí, a my demonstrovat dokonalost prostřednictvím našich vzdělávacích programů a služeb.

Rodina

Jsme silná rodina, jak se odráží v naší péči, péči a označené přívětivost, která nás odlišuje od ostatních. Máme prosazovat kulturu, která respektuje sebe a naši rozmanitost, zatímco je podpůrná individuálně a jako tým. Aktivně komunikovat a zapojit naše početná rodina, ať už se jedná o rodiče, absolventi nebo jiné přátelé naší instituce.

Místa

Charleston

Adresa, 1. řádek
200 High Street
26351 Charleston, západní Virginie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium