Georgia Southwestern State University College of Business and Computing

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Co nabízíme:

Zařazen do 10 nejlepších obchodních programů v Americe, 2019; Nejlepší online vysoké školy, 2020; Best Online College for Value, 2018; Best Value Schools Georgia, 2019; 50 nejlepších programů MBA, 2018; Nejlepší marketingový studijní program, 2020; Nejlepší bakalářský titul v HR, 2018

Tým fakulty, který je studenty a vrstevníky trvale uznáván jako nejlepší pedagogická fakulta na akademické půdě - je poutavý, nabízí důkladné poradenství a je k dispozici pomoci svým studentům.

Nejnovější inovativní technologie jsou integrovány do našich osnov a učeben. Výukové nástroje jsou zavedeny s důrazem na používání technologií k řešení různých obchodních problémů, kterým dnes společnosti čelí.

Prohlášení o poslání

Posláním College of Business and Computing je poskytovat svým různorodým studentským studentům kvalitní vysokoškolské a postgraduální vzdělávací programy, které produkují absolventy se znalostmi a dovednostmi, které jim pomohou vyniknout ve své obchodní kariéře, dalším akademickým studiem a naplňovat jejich osobní potenciál . Snažíme se prohlubovat akademické zkušenosti studentů prostřednictvím příslušných pedagogických činností fakulty, veřejně prospěšných prací, aplikovaného vědeckého úsilí týkajícího se regionu jihozápadní Gruzie a odborných aktivit. Tento závazek zahrnuje dodržování následujících standardů:

  • Čestnost a integrita v interakcích a závazcích
  • Respektování práv, rozdílů a důstojnosti ostatních
  • Odpovědnost za osobní chování

Místa

Americus

Adresa, 1. řádek
GSW State University Drive,800
31709 Americus, Gruzie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium