Globe Institute of Technology

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Víme, že váš vzdělávací zkušenost je pro vás důležité. Takže chceme, abyste věděli, některé z našich funkcí, výhod a přínosů vzdělávání poskytovaného Globe Institute of Technology:

Relevantní Obchod, Zdravotnictví a technologických programů, aby odpovídaly vašim potřebám a potenciál

Naše certifikát programy a studijní programy v New Yorku, jsou postaveny na širokou základnu znalostí fromthe řízení podniku a informačních technologií pole. Tam jsou dynamické, akreditované programsthat bude fascinovat a inspirovat.

Finanční pomoc

Každý by měl získat vzdělání sami chtějí a potřebují. Společně Globe Institute of Technology chce vidět splnit své plány do budoucna. Můžeme Vám nabídnout finanční pomoc pro studenty, kteří qualify.Our finanční pomoc tým bude pracovat s vámi určit vaše nejlepší možnosti pro lepší zážitek.

Cenné kariéra advisement služby

Každý by měl získat vzdělání sami chtějí a potřebují. Společně Globe Institute of Technology chce vidět splnit své plány do budoucna. Můžeme Vám nabídnout finanční pomoc pro studenty, kteří qualify.Our finanční pomoc tým bude pracovat s vámi určit vaše nejlepší možnosti pro lepší zážitek.

Globe technologický institut je akreditovaný, specializované instituce vyššího vzdělání nabízet bakalářské, stýkat, a programy certifikátu v oblasti obchodu a informačních technologií.

Posláním Globe institutu technologie je poskytnout vzdělání studentům z různých prostředí, včetně těch, kteří se tradičně nedostatečně zastoupeny v oblasti vysokoškolského vzdělávání a připravit studenty s tržním ready dovednosti potřebné pro úspěšné kariéry vstup, vývoj a pokrok.

Globe Institute of Technology usiluje o dosažení svého poslání podporou studenta-střed vzdělávací prostředí s důrazem na vzájemný respekt a toleranci, kterou podporuje specializovaná fakulty a zaměstnanců a špičkovou technologii.

Podpora cíle

Poskytnout studijní prostředí studenta-střed, která řeší specifické potřeby jednotlivců z různých pozadí, schopností, a věku, a odráží rozmanitost umístění vysoké školy Vštípit silný smysl pro komunitu a uznání a respekt k multikulturalismu, pluralismu, rozmanitosti a vzdělávání, které poskytuje základ pro úspěch v komunitě a kariéře Pro zvýšení intelektuální, sociální a osobní růst studentů tím, že poskytuje dynamický všeobecné vzdělávací program Chcete-li nabídnout kurzy a řadu podpůrných služeb pro řešení specifické potřeby studentů, kteří nejsou akademicky připraveny pro vysokou školu práci na úrovni Poskytovat komplexní služby pro studenty, jejichž cílem je poskytnout příležitosti k osobnímu obohacení, posílit vůdčí schopnosti studentů a podporovat toleranci a porozumění světu, ve kterém žijeme Chcete-li zachovat otevřenou politiku přijímací a cenově školné a minimalizovat sociální a finanční překážky na vzdělávací příležitosti Chcete-li vytvořit vazby na komunitách, a poskytují přístup k programům a službám tím, že rozvíjí flexibilním plánováním a doručovací systémy Chcete-li podpořit atmosféru akademickou svobodu, která je vede k dotazu intelektuála a rozmanitost myšlení a diskuse Poskytnout příležitosti pro kariérní mobility a osobního obohacení tím, že nabízí individuální kurzy pro úvěrové i neúvěrové kurzy dalšího vzdělávání Chcete-li použít postupy pro hodnocení, která udržuje a zvyšuje úroveň výsledků studentů, učení, kvalita programů, zdrojů a služeb, a které podporují profesní růst a rozvoj zaměstnanců Chcete-li použít strategické plánování a posouzení události, k zajištění finanční celistvosti akademie a stanovit vhodné stanovení priorit a přidělování zdrojů

Místa

New York

Globe Institute Of Technology

Adresa, 1. řádek
500 7th Avenue New York
NY 10018

10018 New York, New York, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 212-349-4330

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium