Přečtěte si oficiální popis

Goodwin College je inovativní vzdělávací komunita, která umožňuje těžce pracující studenty, aby se stal vyhledávaným zaměstnanců.

My přizpůsobit naše programy, které se zaměřují na potřeby zaměstnavatelů a my tvar je, aby se vešly životy studentů. Třídy jsou vhodně nabízíme po celý rok - dní, večery, víkendy a online. Stupně mohou být flexibilně vrstvené přes certifikát, spolupracovník a bakalářských programů v různých oblastech v vyžádání.

Ještě lepší, my obklopují naše studenty s osobní podporu a odborné vedení, které potřebují - nejen získávat tituly, ale změnit život pro sebe, své rodiny a své komunity.

Goodwin College je nezisková instituce vyššího vzdělání a je akreditován New England Sdružení škol a vysokých škol (NEASC) prostřednictvím své komise o vysokých školách. Goodwin vysoká škola byla založena v roce 1999, s cílem podávat různorodou studentskou populaci s kariéry zaměřených studijních programů, které vedou k silným výsledkům zaměstnanosti.

Mise

The Posláním Goodwin College je vzdělávat různorodou studentskou populaci v dynamickém prostředí, které jde ruku v ruce vzdělávání, obchodu a komunita. Naše inovativní studijní programy připravují studenty pro profesionální kariéru a zároveň podporovat celoživotní učení a občanskou odpovědnost. Jako pečující vysoké školy komunity bychom vyzvat studenty, fakulty, personál a administrativu, aby plně realizovat jejich nejvyšší akademické, profesní i osobní potenciál.

účely:

 • Chcete-li vytvořit dynamické vzdělávací prostředí, které připravuje pro studenty a pokroky v profesní kariéře a zároveň rozvíjet smysl pro humanitních, umění a vědy.
 • Vzdělávat studenty v prostředí, které oslavuje různých kultur, stáří, zkušeností a názorů.
 • Chcete-li upřesnit metody, které podporují a udržet vysokoškoláka a postgraduální studenty.
 • Přizpůsobit naše programy k měnícím se potřebám našich studentů, zaměstnanců a společnosti.
 • Obohatit naše lokální i globální komunity tím, že tvoří a udržení spolupráce vztahy, které vytvářejí vzdělávací, hospodářské a kulturní výhody.
 • Chcete-li pomoci našim absolventům s identifikací a zajištění profesní příležitosti.
 • Poskytnout studentům rámců pro výrobu etické rozhodování a provádění se s profesní bezúhonnost.

institucionální Výstupy

V Goodwin College, věříme, že každý student, který Absolventi by měli mít určité schopnosti bez ohledu na jejich studijního programu. Nazýváme tyto klíčové schopnosti Institucionální výsledky.

Po promoci Goodwin Vysokoškoláků vůle:

 • Prokázat znalosti ve zvoleném oboru.
 • Mají účinnou komunikaci a analytické schopnosti.
 • Získávají touhu a dovednosti potřebné zapojit se do celoživotního učení.
 • Prokázat občanskou odpovědnost.

Klíčové hodnoty (přijatý 2012)

Goodwin akademie základní hodnoty jsou jeho hluboce zakořeněné přesvědčení, které představují nejvyšší priority akademie a základní hnací síly. Vymezují naše nadšení pro to, co děláme a jak volíme rezonovat s a apelovat na studenty, zaměstnance a větší Goodwin komunity.

Kdo jsme

Věříme, že každý by měl mít přístup ke kvalitnímu vzdělání. Jsme přesvědčeni, že byste měli mít šanci na úspěch, bez ohledu na to, kde jste byli, nebo pokud máte v plánu jet. Možná jste nenašli úspěch na jiném vysoké škole, nebo si jen si nemyslel, že jste měli čas, peníze, nebo podporu vidět školu projít. Goodwin je zde otočit kolem pro vás. Začněte svou budoucnost dnes na Goodwin.

Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BSc

Goodwin College

Získat si všiml a naučit se dovednosti, které průmysl zaměstnavatelé hledají - s bakalářský titul ve zpracovatelském průmyslu Management. Dozvíte se, jak řídit lidi, proc ... [+]

Získat si všiml a naučit se dovednosti, které průmysl zaměstnavatelé hledají - se svým Bachelor of Science v řízení výroby. Dozvíte se, jak řídit lidi, procesy a zařízení ve výrobním prostředí.

Tvář průmyslu, jak ji známe navždy změnil. Naučte se dovednosti, které potřebujete k úspěchu v dnešním zpracovatelském průmyslu, včetně: dohled výrobních procesů, řízení lidských a mechanických prostředků v rámci rozpočtu a harmonogramu omezení, a ujištění o štíhlé výrobní procesy, což má za následek vysoce kvalitní produkty.

S bakalářským titulem v řízení výroby, získáte dovednosti a znalosti, které zahrnují pochopení: řízení provozu, výrobní dohledu, štíhlé výroby, zelené výroby, výrobní logistiku, průmyslové bezpečnosti, plánování a řízení výroby, řízení kvality, dynamika týmu, nákup, a zákaznický servis.... [-]

Spojené státy americké East Hartford
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
6 - 9 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Bakalář

Goodwin College

Naše bakalářský titul v oboru managementu a vedení vás naučí, co potřebujete vědět k postupu v rámci svého aktuálního organizace nebo dostat nohu do dveří této společnost ... [+]

Opravdu se mi líbí se urychlené řízení a vedení třídy na Goodwin. Mohu dokončit rychleji než na jiných školách a získat diplom v kratším čase.

- Cher Baten, management a vedení Student

Všichni si uvědomují velké manažerů a vedoucích, když je vidíte. Je pravděpodobné, že se nenarodili tímto způsobem; naučili a vyvinul v průběhu času. Náš bakalářský titul v oboru managementu a vedení naučím vás, co byste měli vědět postupovat v rámci svého aktuálního organizace nebo dostat nohu do dveří této společnosti, které jste vždy chtěli pracovat.

Náš management a vedení Programu

S Řízení a vedení školení, budete se naučit zvládat inovace, změnit a rozvoj talentu. Můžete se také stane se zkušenostmi ve vědě interpersonální dovednosti - efektivní komunikace je základním kamenem všech úspěšných vztahů. Naučte se dovednosti, které zaměstnavatelé hledají, včetně:... [-]

Spojené státy americké East Hartford
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
6 - 9 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Goodwin College

Můžete mít pozitivní rozdíl v životě dětí. Od narození do osmi let potřebují děti silnou základnu podpory a znalostí k realizaci celoživotního úspěchu. Tím, že se stanete ... [+]

Shaping Minds of Tomorrow

Můžete mít pozitivní rozdíl v životě dětí. Od narození do osmi let potřebují děti silnou základnu podpory a znalostí k realizaci celoživotního úspěchu. Tím, že se stanete školitelem z raného dětství, můžete hrát klíčovou roli v rozvoji dětí a v raném vzdělávání.

Rodiče, rodiny a komunity potřebují věnovat, péči - a připraveni - pečovatelům, kteří jsou investováni do růstu dětí. Pedagogové v raném dětství se zaměřují na podporu sociálních, fyzických, emocionálních a kognitivních dovedností dětí, jakož i rozvíjení schopností v oblasti jazyka a gramotnosti.

Ruční učení

Studenti budou mít rozsáhlé příležitosti k praktickému učení a získávají zkušenosti v různých prostředích v raném dětství, včetně naší nejmodernější Riverside Magnet School inspirované Reggio Emilia.... [-]

Spojené státy americké East Hartford
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
6 - 9 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Goodwin College

Prozkoumat a ocenit přírodní svět na Goodwin College. V našem bakalářského studijního programu v environmentálních studií budete rozvíjet základní dovednosti potřebné, ab ... [+]

Staňte se advokát pro ochranu životního prostředí

Prozkoumat a ocenit přírodní svět na Goodwin College. V našem bakalářského studijního programu v environmentálních studií budete rozvíjet základní dovednosti potřebné, aby se stala efektivní advokáta a podílet se na ochraně životního prostředí.

Connecticut řeka Is Your Classroom

Goodwin College se nachází na 900 akrů nábřeží majetku. Naše nastavení kampus umožňuje studentům trávit čas v poli, provádějící skutečný výzkum a učení technické aspekty pole z první ruky. Naše studie programu pro životní prostředí poskytuje technické školení pro kariéru v-demand, zatímco se zaměřením na vědecké aspekty péči o životní prostředí.... [-]

Spojené státy americké East Hartford
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
6 - 9 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Goodwin College

Lidé se s vámi o pomoc? Ještě vaši přátelé přijdou k tobě se diskutovat o svých problémech? To je pravděpodobně proto, že jste starostlivý a soucitný člověk, který je och ... [+]

Human Services: kariéru významem

Lidé se s vámi o pomoc? Ještě vaši přátelé přijdou k tobě se diskutovat o svých problémech? To je pravděpodobně proto, že jste starostlivý a soucitný člověk, který je ochoten naslouchat a pomáhat je typ člověka, který bude dařit v Pole Human Services, Váš soucit, závazek, a péče jsou potřebné v dnešním rychle se rozvíjejícím oboru Human Services.

Budovat kariéru mění životy

Jako Human Services profesionál, budete používat školení v oblasti poradenství, vedení případu, dotazování, příjem, vyhodnocení, psychologie, sociologie, lidského vývoje a dalších souvisejících oblastí na pomoc lidi, které slouží k překonání životní výzvy. Obdržíte také specializovaná školení v oblastech, které jsou specifické pro vaše profesní cíle, jako je zneužívání drog a alkoholu, předcházení krizím a intervence, rozvoj mládeže, studie zdravotního postižení, a gerontologie (porce lidí, kteří jsou starší osoby), a mnoho dalších. Lidé čelit celé řadě výzev a překážek ve svém životě, a potřebují pomoc kvalifikovaných odborníků Human Services, jako jste vy.... [-]

Spojené státy americké East Hartford
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
6 - 9 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Goodwin College

Naše bakalářský titul v oboru Business Administration poskytuje obchodní kompetence, které zaměstnavatelé hledají ve své pracovní síly. Náš studijní program integruje ana ... [+]

Myslíš, že firma je "jen" firma? Zamyslete se znovu. S neustále se měnící pokrok v dnešním světě podnikání není stejné, jako tomu bylo před 20, 15, nebo dokonce pět let. Vaše šance na úspěšnou kariéru výrazně zvýší, když obdržíte váš obchodní studium na vysoké škole, která se zaměřila na budoucnost. Učíme studenty, jak být úspěšný v začínajících, malých firem a neziskových organizací - zdroje svižný inovace v dnešním světě. Tyto volné myšlení, rychle se pohybující organizace mění tvář podnikání a řízení inovací prostřednictvím kreativního uplatňování obchodních zásad.

Náš bakalářský titul v oboru Business Administration poskytuje pouze ty podnikatelských kompetencí, které zaměstnavatelé hledají ve své pracovní síly. Náš studijní program integruje analýzu teorie, případové studie a výzkum umožňující vám možnost použít na praktické situace v této oblasti. Dozvíte se také, obchodní právo a etiku, řízení lidských zdrojů, řízení vztahů se zákazníky, v multikulturním světě, a cílený marketing a sociální média.... [-]

Spojené státy americké East Hartford
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
6 - 9 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Goodwin College Welcomes International Students