Přečtěte si oficiální popis

Greenville College byla založena v roce 1892 metodistická církev Free s úmyslem poskytnout výrazný, Krista-střed vysokoškolské vzdělání pro muže a ženy. První prezident akademie, Wilson T. Hogue, používá heslo "vzdělání pro znak" popisovat účel akademie. Jejím posláním 120 let později - zmocnění studenti pro život charakteru a služby - ozvěny tento účel.

Naše mise:

Greenville College dává studenty pro život charakteru a služby přes transformující Christ-vycentroval vzdělání ve svobodných uměních, vědách a profesionálních studií.

Naše vize:

Greenville College věří, že Bůh stvořil každého z našich studentů jednoznačně utvářet svět! Proto jsme

Nabízejí transformační vzdělávací zkušenosti Christ-střed, který dává, obohacuje, a vytrvá Zaměřit se na rozvoj celé osobnosti, takže každý student se daří duchovně, intelektuálně, emocionálně, příbuzensky a fyzicky Inspirovat naše studenty, aby přijali Boží volání Dejte naši práci jako uctívání a vítají přítomnost vzkříšeného Krista, aby nám naplnit, vybavit nás a pošlete nám

Základní hodnoty:

Christ-střed Vzdělávání

Kořeny Greenville akademie ležet v Christian College hnutí devatenáctého století Americe, které se týkalo poskytování vzdělání ve středu důsledky životě, smrti a vzkříšení Krista. To znamená, že pozadí Božího díla v Kristu - prostřednictvím aktů stvoření, vykoupení a restaurování - rámů vzdělávací proces i mimo vyučování. Naznačuje také, že vzdělání není nikdy pro jeho vlastní příčinu, ale je viděn jako součást většího ohýbání stvořeného řádu zpět k Bohu a do Božích záměrů ve vás a skrze Ježíše Krista.

Otevřená-Minded a vítání Společenství

Greenville College uznává a vítá každého člověka jako klíčovou součást větší skupiny - skupiny, která miluje, respektuje a podporuje své členy. Zatímco komunita prosazuje určité standardy pro své členy, ale také identity hodnoty každého jednotlivce a usiluje o otevřenost, pokud jde o každého něčí zázemí a zkušeností. V kultivaci prostředí, které vítá rozmanitost názorů a tradice, Greenville College podporuje otevřenost a autentické akce pohostinnosti mezi svými studenty, fakulty a zaměstnance.

Celostní Výuka

Greenville College si klade za cíl usnadnit transformaci studentů prostřednictvím výuky. Tím, po písmech napomenutí milovat Pána celým srdcem, myslí, duší a silou, schopnost vzít tento mandát do třídy, když učí od srdce vštípit Christ-jako charakter ve svých studentů. Snaží se rozšiřovat autoritativní a moderní poznatky v disciplíně mysli, stejně jako inspirovat vášeň ve svých studentů na vybrané povolání.

Global Awareness

Greenville College výzvy studenti a schopnost prokázat povědomí, citlivost a schopnost reagovat na rozdíly mezi jednotlivými kulturami, společenské praxe a náboženství. To také znamená, že jsme velmi dobře si uvědomit spojitost mezi Božího lidu. Kromě toho, Greenville College zdůrazňuje své komunitě, že je třeba oslovit jinými kulturami a národy, aby bylo možné řešit problémy světa.

Kreativní a kritické Myslitelé

V návaznosti na základech svobodných umění, Greenville College modelů a podporuje tvůrčí a kritický přístup k myšlenkám a výzev. Prostřednictvím akademicky přísné osnov, schopnost podporovat originální a nápadité myšlení současně oceňuje disciplinovaný a odůvodněnou analýzu.

Charakter a servis

Greenville College vyzve studenty, aby sami sebe vědět, poznat jejich identitu přes self-objev, a vývoj speciálních talentů, které dostali od Boha. Snažíme se vštípit studenty dovednostmi sebepozorování, které jim umožní neustále vyhodnocovat jejich charakter a rozvíjet hluboké povědomí o tom, jak mohou vypadat mimo sebe a uspokojit potřeby druhých. Studenti nejlépe realizovat svůj potenciál prostřednictvím celoživotního praxi sloužit druhým.

Studentský život Jeden z nejpamátnějších aspektů své škole zkušenosti bude žít na naší krásné 50-akr kampusu. Greenville je školní areál se nachází v centru města Greenville, Illinois, krásné město 7000 osob se nachází 45 mil / 72 kilometrů od St. Louis a je snadno dostupný z I-70, I-55, I-64 a I-57 , Naše jedinečná poloha dává neocenitelné příležitosti pro terénní, zábava, hands-on-učení, a občanskou angažovanost.

Náš program Residence Život je postaven na společné víře v Krista, respektu, důvěry, přátelství a týmové práce. Každý komfortní rezidence hala je osazený Residence Hall týmu, který zahrnuje koordinátora Residence vzdělávání (CRE) a Student Resident kaplanů (RCS). Budete obklopeni moudrých, soucitných lidí, kteří jsou zde, aby směr, vedení a podporu. Různé sociálních a vzdělávacích programů jsou plánovány v každé hale, od podlahových stran a "Roomies Night Out", aby bratr sestra podlahových činností a biblických studií. Můžete se podílet na našem mentoring programu, bude obohacen o našich programech nábožensky založených, a zkoumat své dlouhodobé cíle v našem kariéra umístění programu.

Bakalářských, magisterských a on-line programy Greenville College nabízí kvalitní vzdělání svobodných umění pro více než 1600 studentů. Nabízíme více než 50 majorů, stejně jako dospělé a magisterské programy jsou k dispozici on-line, nebo na místech, partnerství. Naši významní akademické programy, péče fakulty, a skutečné křesťanské komunity jsou transformaci životy studentů z celého světa.

Zapojit se! Nabízíme více než 50 studentských organizací, včetně servisu a společenské kluby, hudební skupiny, studentské vlády, mise kluby, výkonnostní skupiny, a publikace studenta. Greenville má dokonce i své studentské-run rozhlasové stanice, WGRN 89,5 FM.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Greenville University

Partnerství inženýrského dvojitého stupně má 2 stupně: bakalář umění fyziky nebo chemie z GC a bakalář vědy ve strojírenství z partnerské školy. Naši inženýři s dvojitým ... [+]

Inženýrská 3-2 Dual Degree Program

Podle statistik ministerstva práce USA se předpokládá, že inženýrství bude v příštím desetiletí jednou z pěti hlavních oblastí zaměstnání. Pokud jste byli připraveni na střední škole v písemné formě, komunikaci, matematice a vědě, měli byste být připraveni se přesunout na kurzy vysoké školy. Budete muset hodně studovat, ale něco, co stojí za to, vyžaduje určité úsilí. Odplata se vyskytuje v kariérové ​​spokojenosti. Inženýrská profese zaujímá v horní části 15% z 250 druhů práce.

Dual Degree na University of Illinois v Urbana-Champaign

Inženýrská škola UIUC je ve Spojených státech celkově číslem 6, uvádí zpráva US News a World Report. Program Dual Degree (3-2) má za následek bakalářské umění v oboru fyzika, chemie nebo biologie z Greenville College a bakalářské vědy v inženýrství z UIUC.... [-]

Spojené státy americké Greenville
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Greenville University

Program Digital Media připravuje studenty k tomu, aby se stali tvůrci obsahu ve světě, který je neustále vyvíjen technologií. Příprava zahrnuje kultivaci analytických a k ... [+]

Centrum digitálních médií připravuje studenty, aby se stali tvůrci obsahu ve světě, který je neustále vyvíjen technologií. Tato příprava zahrnuje kultivaci analytických a kritických myšlenek, jakož i schopnost pracovat a komunikovat s ostatními v rámci komplexních interdisciplinárních projektů, které integrují digitální hudbu, digitální umění, webové technologie a počítačové programovací schopnosti.

Studenti se naučí integrovat svůj názor křesťanského světa jako rozšíření tvůrčího procesu, jak je odhaleno v digitálním obsahu, prezentovat se jako morální a zodpovědní křesťanští profesionálové. Dílka digitálních médií zdůrazňuje široké teoretické chápání nástrojů pro doručování, které jim umožní, jako celoživotní studenti, držet krok s rychle se měnícími technologiemi v průběhu své kariéry. Studenti se také učí technické dovednosti, které jsou nezbytné po začátku studia. Studenti, kteří úspěšně úspěšně dokončili studium digitálních médií, mohou po absolvování školy očekávat vstupní profesionální postavení nebo přijetí na absolventskou školu.... [-]

Spojené státy americké Greenville
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Greenville University

Fyzika jako disciplína je ústředním tématem všech přírodních věd. Jeho aplikace jsou patrné ve všech technologických pokrocích naší dnešní společnosti. ... [+]

Fyzika jako disciplína je ústředním tématem všech přírodních věd. Jeho aplikace jsou patrné ve všech technologických pokrocích naší dnešní společnosti.

Studenti naleznou naši fyziku vynikající přípravu na absolvování školy nebo certifikaci ve výuce na střední a sekundární úrovni.

Fyzika je přírodní věda, která usiluje o přesné vysvětlení hmoty a energie na velmi zásadní úrovni. Matematika je primární jazyk používaný v oboru pro komunikaci konceptů, které kvalitativně a kvantitativně popisují přírodní jevy, které nejsou zodpovědné pouze za fyzikální, ale také za chemické a biologické procesy.

Fyzika je přísně experimentální vědou, což znamená, že myšlenky pocházejí výhradně z experimentování a pozorování. Fyzikální velitelé v GC budou ctít hranice fyziky, ale budou také povzbuzováni, aby vystoupili ven a ocenili a uznali Boží práci.... [-]

Spojené státy americké Greenville
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Greenville University

Hudební podnikatelský mistr je interdisciplinární kurikulum mezi hudbou a obchodem, které se zaměřuje na přípravu studentů k práci jako manažerům, manažerům a správcům ve ... [+]

Hudební podnikatelský mistr je interdisciplinární kurikulum mezi hudbou a obchodem, které se zaměřuje na přípravu studentů k práci jako manažerům, manažerům a správcům ve všech oblastech hudebního průmyslu. Program poskytuje studentům soustředěné studium a odborné znalosti v oblasti výtvarného umění a řízení, výroby, vydávání, distribuce, maloobchodu, rezervace a turné.

Kurz se zaměřuje na právní aspekty operací nahrávacích společností a hudebních publikací včetně finančních smluv, smluv o výrobě a řízení, licencí, zákonů o duševním vlastnictví a etiky v průmyslu. Studium základních hudebních teorií a jejich účast v ansámbách učí studenta jak kvalitativně hodnotit uměleckou hudbu a tvoří slovní zásobu nezbytnou pro komunikaci s odborníky v této oblasti. Studenti rozvíjejí kritické a analytické myšlenkové dovednosti prostřednictvím "praktických" zkušeností a kariérových projektů, jako jsou stáže a cvičení v Blackroom Records. Studenti se účastní Asociace studentů hudby a zábavy (MEISA) , organizace zaměřené na průmysl, která umožňuje studentům komunikovat s profesionály v oblasti hudebního obchodu prostřednictvím fór, seminářů a panelů zabývajících se současnými problémy v oblasti hudebního průmyslu.... [-]

Spojené státy americké Greenville
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Greenville University

Počítačové a informační systémy významné pomůže připravit studenty, aby fungovali jako informační odborníci ve světě, který je neustále transformován technologií. Tato př ... [+]

Počítačové a informační systémy významné pomůže připravit studenty, aby fungovali jako informační odborníci ve světě, který je neustále transformován technologií. Tato příprava zahrnuje kultivování analytických a kritických myšlenek, jakož i schopnost pracovat a komunikovat s ostatními na složitých projektech. Studenti se naučí integrovat pohledy na Boží stvoření vycházející z počítačové vědy a informačních systémů s jejich křesťanským chápáním světa a představovat se jako morální a zodpovědní křesťanští profesionálové a služební lídři.

Počítačové a informační systémy zdůrazňují teoretické základy informačních systémů, které jim umožní, jako celoživotní studenti, držet krok s rychle se měnícími technologiemi v průběhu své kariéry. Studenti se také učí technické dovednosti potřebné k tomu, aby začali jako informační odborníci po maturitě. Studenti, kteří úspěšně dokončili počítačové a informační systémy, mohou očekávat vstupní profesionální postavení nebo přijetí na absolventskou školu po ukončení studia.... [-]

Spojené státy americké Greenville
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 najděte si doktorské studium práv
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Transfer Student

I will be bold

Together at GU

Men's Soccer

Men's Volleyball