Greenville University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Greenville College byla založena v roce 1892 metodistická církev Free s úmyslem poskytnout výrazný, Krista-střed vysokoškolské vzdělání pro muže a ženy. První prezident akademie, Wilson T. Hogue, používá heslo "vzdělání pro znak" popisovat účel akademie. Jejím posláním 120 let později - zmocnění studenti pro život charakteru a služby - ozvěny tento účel.

Naše mise:

Greenville College dává studenty pro život charakteru a služby přes transformující Christ-vycentroval vzdělání ve svobodných uměních, vědách a profesionálních studií.

Naše vize:

Greenville College věří, že Bůh stvořil každého z našich studentů jednoznačně utvářet svět! Proto jsme

Nabízejí transformační vzdělávací zkušenosti Christ-střed, který dává, obohacuje, a vytrvá Zaměřit se na rozvoj celé osobnosti, takže každý student se daří duchovně, intelektuálně, emocionálně, příbuzensky a fyzicky Inspirovat naše studenty, aby přijali Boží volání Dejte naši práci jako uctívání a vítají přítomnost vzkříšeného Krista, aby nám naplnit, vybavit nás a pošlete nám

Základní hodnoty:

Christ-střed Vzdělávání

Kořeny Greenville akademie ležet v Christian College hnutí devatenáctého století Americe, které se týkalo poskytování vzdělání ve středu důsledky životě, smrti a vzkříšení Krista. To znamená, že pozadí Božího díla v Kristu - prostřednictvím aktů stvoření, vykoupení a restaurování - rámů vzdělávací proces i mimo vyučování. Naznačuje také, že vzdělání není nikdy pro jeho vlastní příčinu, ale je viděn jako součást většího ohýbání stvořeného řádu zpět k Bohu a do Božích záměrů ve vás a skrze Ježíše Krista.

Otevřená-Minded a vítání Společenství

Greenville College uznává a vítá každého člověka jako klíčovou součást větší skupiny - skupiny, která miluje, respektuje a podporuje své členy. Zatímco komunita prosazuje určité standardy pro své členy, ale také identity hodnoty každého jednotlivce a usiluje o otevřenost, pokud jde o každého něčí zázemí a zkušeností. V kultivaci prostředí, které vítá rozmanitost názorů a tradice, Greenville College podporuje otevřenost a autentické akce pohostinnosti mezi svými studenty, fakulty a zaměstnance.

Celostní Výuka

Greenville College si klade za cíl usnadnit transformaci studentů prostřednictvím výuky. Tím, po písmech napomenutí milovat Pána celým srdcem, myslí, duší a silou, schopnost vzít tento mandát do třídy, když učí od srdce vštípit Christ-jako charakter ve svých studentů. Snaží se rozšiřovat autoritativní a moderní poznatky v disciplíně mysli, stejně jako inspirovat vášeň ve svých studentů na vybrané povolání.

Global Awareness

Greenville College výzvy studenti a schopnost prokázat povědomí, citlivost a schopnost reagovat na rozdíly mezi jednotlivými kulturami, společenské praxe a náboženství. To také znamená, že jsme velmi dobře si uvědomit spojitost mezi Božího lidu. Kromě toho, Greenville College zdůrazňuje své komunitě, že je třeba oslovit jinými kulturami a národy, aby bylo možné řešit problémy světa.

Kreativní a kritické Myslitelé

V návaznosti na základech svobodných umění, Greenville College modelů a podporuje tvůrčí a kritický přístup k myšlenkám a výzev. Prostřednictvím akademicky přísné osnov, schopnost podporovat originální a nápadité myšlení současně oceňuje disciplinovaný a odůvodněnou analýzu.

Charakter a servis

Greenville College vyzve studenty, aby sami sebe vědět, poznat jejich identitu přes self-objev, a vývoj speciálních talentů, které dostali od Boha. Snažíme se vštípit studenty dovednostmi sebepozorování, které jim umožní neustále vyhodnocovat jejich charakter a rozvíjet hluboké povědomí o tom, jak mohou vypadat mimo sebe a uspokojit potřeby druhých. Studenti nejlépe realizovat svůj potenciál prostřednictvím celoživotního praxi sloužit druhým.

Studentský život Jeden z nejpamátnějších aspektů své škole zkušenosti bude žít na naší krásné 50-akr kampusu. Greenville je školní areál se nachází v centru města Greenville, Illinois, krásné město 7000 osob se nachází 45 mil / 72 kilometrů od St. Louis a je snadno dostupný z I-70, I-55, I-64 a I-57 , Naše jedinečná poloha dává neocenitelné příležitosti pro terénní, zábava, hands-on-učení, a občanskou angažovanost.

Náš program Residence Život je postaven na společné víře v Krista, respektu, důvěry, přátelství a týmové práce. Každý komfortní rezidence hala je osazený Residence Hall týmu, který zahrnuje koordinátora Residence vzdělávání (CRE) a Student Resident kaplanů (RCS). Budete obklopeni moudrých, soucitných lidí, kteří jsou zde, aby směr, vedení a podporu. Různé sociálních a vzdělávacích programů jsou plánovány v každé hale, od podlahových stran a "Roomies Night Out", aby bratr sestra podlahových činností a biblických studií. Můžete se podílet na našem mentoring programu, bude obohacen o našich programech nábožensky založených, a zkoumat své dlouhodobé cíle v našem kariéra umístění programu.

Bakalářských, magisterských a on-line programy Greenville College nabízí kvalitní vzdělání svobodných umění pro více než 1600 studentů. Nabízíme více než 50 majorů, stejně jako dospělé a magisterské programy jsou k dispozici on-line, nebo na místech, partnerství. Naši významní akademické programy, péče fakulty, a skutečné křesťanské komunity jsou transformaci životy studentů z celého světa.

Zapojit se! Nabízíme více než 50 studentských organizací, včetně servisu a společenské kluby, hudební skupiny, studentské vlády, mise kluby, výkonnostní skupiny, a publikace studenta. Greenville má dokonce i své studentské-run rozhlasové stanice, WGRN 89,5 FM.

Místa

Greenville

Greenville College

Adresa, 1. řádek
315 E. College Avenue, Illinois
62246-1145 Greenville, Illinois, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 618-664-2800

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium