Přečtěte si oficiální popis

Hope College je čtyřletá vysoká škola uměleckých oborů, ve které se akademická dokonalost a živá křesťanská víra spojují společně v podporující a uvítací komunitě.

Nádherný areál je zasazen do srdce centra Holandska, jen pár kilometrů od Michiganského jezera. Jsme součástí této komunity více než 150 let, rostouc od 10 studentů, kteří se v roce 1862 zapsali na více než 3300 studentů v areálu dnes.

Od počátku se Hope College zaměřila na budoucnost. Zde se historická architektura pohodlně zapadá do prvotřídních zařízení: Van Vleck Hall, postavený v roce 1857, je jen blok od našeho urychlovače zrnitosti Pelletron.

Náš závazek k našemu křesťanskému dědictví (založený ve spolupráci s reformovanou církví v Americe) nás ukazuje k nejhlubšímu zapojení do akademických a životních akcí.

Tato vzácná kombinace hlubokých kořenů a přísné přípravy na svět zítřka vybaví studenty naděje, že půjdou do světa a působí ve svých komunitách.

Třídy roku 2017:

 • 94% pracovních sil nebo postgraduálních škol do šesti měsíců
 • 86% zaměstnaných na plný úvazek je zaměstnáno ve svém oboru
 • 96% se účastnilo výukových zkušeností
 • 57% mělo alespoň jednu stážovou praxi
 • 55% mělo zkušenosti z mimo-kampusu

Naše jméno a pečeť jsou čerpány z rev. Alberta C. Van Raalteho, který řekl o škole, která by se stala nadějí: „Toto je moje kotva naděje pro tyto lidi v budoucnu.“ Van Raalte spoluzakládal Hope College s Philipem Phelps Jr., který byl jejím prvním prezidentem.

Tato symbolika následuje jazyk Židům 6:19: "Máme tuto naději, pevnou a pevnou kotvu duše." Naše motto, převzaté z Žalmu 42: 5, odráží sentiment: Spera v Deo (Hope in God).

Uznáván za vynikající výsledky:

Americké vysoké školy (Forbes)

 • Princetonská recenze
 • Fiske průvodce pro vysoké školy
 • Carnegie nadace pro rozvoj výuky
 • Celoamerické vysoké školy: Nejvyšší školy konzervativců, staromódní liberálové a lidé víry
 • Nejdříve uvedení studentů: Jak vysoké školy vytyčují studenty účelově
 • Příručka insiderů pro vysoké školy
Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Hope College

Angličtí studenti na Hope se vrhnou hluboko do literatury všeho druhu a naučí se, jak zlepšit své psaní s mistry řemesla. Prostřednictvím kompozice, tvůrčího psaní a lite ... [+]

Jsme komunita spolupracující, kde se studenti a fakulty navzájem provokují intelektuálně a tvořivě.

Angličtí studenti na Hope se vrhnou hluboko do literatury všeho druhu a naučí se, jak zlepšit své psaní s mistry řemesla. Prostřednictvím kompozice, tvůrčího psaní a literárních tříd se naši studenti stávají umělejšími ve svém vědeckém vědeckém studiu a mají více znalostí o své kreativitě.

Malé třídy a spolupráce na jedné straně podporují prostředí, které je náročné i povzbuzující. Nabízíme širokou škálu jedinečných kurzů, které vyučují profesoři, kteří mají rádi to, co dělají, a mají radost z toho, že rozvíjejí své studenty intelektuálně, duchovně i společensky. Být součástí našeho oddělení je mnohem víc než čas strávený ve třídě a individuální studium.... [-]

Spojené státy americké Holandsko
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 hodiny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hope College

Jako hlavní nebo menší fyzika zjistíte, že jste schopni přispět k našim výzkumným programům hned od začátku. Dokonce ještě předtím, než se zapojíte jako studenta fyziky, ... [+]

Připojte se k nám při dotazování a zkoumání odpovědí na starou otázku: "Proč to funguje?"

Jako hlavní nebo menší fyzika zjistíte, že jste schopni přispět k našim výzkumným programům hned od začátku. Dokonce ještě předtím, než se zapojíte jako studenta fyziky, máte příležitost, abyste se mohli zapojit do našich výzkumných programů. Jakmile jste studenti v našich kurzech, posloucháme to, co se chcete naučit, navrhnout naše volitelné možnosti na základě vašich zájmů.

Studijní programy

Se studiem fyziky z Naděje vytvoříte pevný základ dovedností a průzkumu založeného na výzkumu, který otevírá vaše možnosti pro širokou škálu kariér a absolventských tříd.... [-]

Spojené státy americké Holandsko
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hope College

Hudba je jazyk, který komunikuje všem - na jevišti, v učebně i mimo ni. Naším posláním je podporovat vášeň pro hudbu, která mluví se světem. ... [+]

Hudba je jazyk, který komunikuje všem - na jevišti, v učebně i mimo ni. Naším posláním je podporovat vášeň pro hudbu, která mluví se světem.

Náš program je uznáván za důraz na školení dobře zaokrouhlených hudebníků, kteří budou mít rozdíl ve svých komunitách, ať už se jedná o umělce, pedagogy nebo lidi, kteří prostě chtějí sdílet hudbu se světem.

S poměrem studenta a fakulty 11: 1 se studentům věnuje osobní pozornost ve studiu, charakteristický pro oddělení tohoto ráže.

Studijní programy

Naše oddělení nabízí několik profesionálních titulů, které vyhovují vašemu zájmu, a to vše navazuje na náš závazek k liberálnímu umění.... [-]

Spojené státy americké Holandsko
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hope College

Setkat se s krásou matematického objevu a silou matematiky, která popisuje svět. ... [+]

Setkat se s krásou matematického objevu a silou matematiky, která popisuje svět.

V matematickém oddělení budete vychováváni v rámci podporující komunity učenců, jak se vyvíjíte:

Kritické myšleníSchopnost řešit problémyKvantitativní a logická schopnost uvažovatTechnická znalost psaní

Naše různorodá studentská populace zahrnuje matematické obory, budoucí pedagogy a specializované obory z jiných oborů a náš studijní program je relevantní, náročný a zkušenostní.

Studijní programy

Naše specializace se učí matematikům jak v šíři, tak v hloubce, a jsou dobře připraveny na vysokou školu, na výuku nebo na pracovišti. Studenti, kteří sledují předměty z matematiky, si mohou vybrat z jednoho z následujících hlavních programů:... [-]

Spojené státy americké Holandsko
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hope College

Na nádeji se studenti psychologie ponoří do studia lidské mysli a chování. Nad rámec informací se podílíme na formování prostřednictvím integrovaného vědeckého výzkumu, z ... [+]

Díky oceněné fakultě, nejmodernějším zařízením a různorodým možnostem výzkumu vás bude oddělení psychologie Hope připravovat na rozmanité povolání a kariéru.

Na nádeji se studenti psychologie ponoří do studia lidské mysli a chování. Nad rámec informací se podílíme na formování prostřednictvím integrovaného vědeckého výzkumu, zkušeností v terénu, získávání perspektiv a zapojení do víry.

Pěstujeme:

Znalosti v hlavních oblastech psychologieOdborné znalostiKritické myšlení a komunikační dovednostiServisní učení a zkušenosti z terénuEtický a morální zájem o sociální odpovědnost v rozmanitém světěProfesionální vývojZapojení se vírou a učením... [-]
Spojené státy americké Holandsko
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hope College

Program asijských studií je určen studentům, kteří chtějí rozvíjet své znalosti o asijské kultuře, historii a myšlení, aby se stali více vědomě a citlivějšími občany glob ... [+]

Program asijských studií je určen studentům, kteří chtějí rozvíjet své znalosti o asijské kultuře, historii a myšlení, aby se stali více vědomě a citlivějšími občany globálně integrovaného světa.

Zaměřuje se na rozšíření hlavního studijního programu studenta tím, že přidá globální srovnávací perspektivu jakékoli oblasti výzkumu v oblasti umění, humanitních věd a společenských věd.

Minorka také pomáhá připravit studenty, kteří touží po kariéře v mezinárodních záležitostech, mezinárodním obchodě a mezinárodním právu.

Asijská magisterská studia se skládá z:

20 kreditních hodinJeden rok studia cizího jazykaStudium v ​​zahraničí (doporučeno)Studijní program... [-]
Spojené státy americké Holandsko
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hope College

Mezinárodní studium je určeno pro studenty, kteří plánují vykonávat povolání, ve kterém bude mít mezinárodní zaměření obzvlášť cenné. Bude vás připravovat na život služeb ... [+]

Mezinárodní studium je určeno pro studenty, kteří plánují vykonávat povolání, ve kterém bude mít mezinárodní zaměření obzvlášť cenné.

Bude vás připravovat na život služeb a úspěchů v globální společnosti a na kariéru v oblastech, jako jsou podnikání, ekonomika, vládní a nevládní organizace, právo, historie, sociologie a umění.

Vedle normálních požadavků na všeobecné vzdělání Hope, mezinárodní studium se skládá z:

36 kreditních hodinDva roky moderní studium cizích jazykůSemestrální nebo roční mezinárodní studijní program off-campusStudijní programy

Mezinárodní studium je interdisciplinární program složený z kreditů z několika různých oddělení.... [-]

Spojené státy americké Holandsko
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hope College

Oddělení chemie Hope College je mezinárodně uznáváno za svou vynikající kvalitu, vysokoškolský výzkum a úspěchy svých absolventů a fakulty. ... [+]

Oddělení chemie Hope College je mezinárodně uznáváno za svou vynikající kvalitu, vysokoškolský výzkum a úspěchy svých absolventů a fakulty.

Na Nádeji získáváte možnost absolvovat kurzy chemie, biochemie a molekulární biologie a provádět reálný výzkum v naší oceňované fakultě. Jako student si vychutnáte malou třídu a nejmodernější zařízení a připojte se k řadě úspěšných absolventů, kteří absolvujete.

Chemie

Nabízíme ACS-certifikované chemie majora s volitelným důrazem v biochemii (BS), chemie hlavní (BS nebo BA), chemie vzdělání hlavní a menší, a chemie drobné možnosti. Ať už máte v plánu absolvovat Ph.D., lékařskou školu a zdravotnické profese, vzdělání nebo práci v chemickém průmyslu, náš program Vás připraví na úspěch.... [-]

Spojené státy americké Holandsko
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hope College

Pokud se rozhodnete stát učitelem, pravděpodobně máte pocit, že je to vaše volání, abyste pomohli změnit. Naše oddělení vám pomůže uskutečnit tyto sny v rámci našeho prog ... [+]

Pokud se rozhodnete stát učitelem, pravděpodobně máte pocit, že je to vaše volání, abyste pomohli změnit. Naše oddělení vám pomůže uskutečnit tyto sny v rámci našeho programu certifikace učitelů.

Ministerstvo školství je národní akreditovaný profesionální certifikační program, což znamená, že budete absolvovat připraveni začít svou kariéru. Prostřednictvím tří úrovní našeho vzdělávacího programu pro učitele získáte cenné zkušenosti z učebny, včetně výuky studentů, a získáte certifikát pro výuku v základních nebo sekundárních učebnách. Většina studentů absolvuje za čtyři roky.

Studijní programy

Získejte svůj titul a certifikaci pro výuku na základní nebo sekundární úrovni.... [-]

Spojené státy americké Holandsko
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hope College

Profesní praxe inženýrství vyžaduje pochopení analytických metod, designových technik, sociálních a ekonomických vlivů a ocenění kulturních a humanistických tradic. Náš a ... [+]

Poskytujeme studentům pevný základ v oblasti strojírenství a základních matematických a vědních poznatků v rámci liberálního uměleckého vzdělávání.

Profesní praxe inženýrství vyžaduje pochopení analytických metod, designových technik, sociálních a ekonomických vlivů a ocenění kulturních a humanistických tradic. Náš akreditovaný program ABET podporuje tyto potřeby tím, že nabízí každému inženýrskému stroji příležitost získat širokou, ale individuální technickou a liberální vzdělání.

Jádrem učebních osnov je řada kurzů matematiky, fyziky a inženýrství, které podporují analytické a konstrukční dovednosti, které lze aplikovat na řadu inženýrských oborů. Volitelné předměty, projektové projekty a možnosti vysokoškolského výzkumu umožňují studentům sledovat konkrétní oblasti zájmu.... [-]

Spojené státy americké Holandsko
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hope College

Chtěli byste se naučit používat tvůrčí a technické dovednosti k řešení nejrůznějších problémů a ovlivnit svět? Pokud ano, studium informatiky na Hope College je pro vás. ... [+]

Chtěli byste se naučit používat tvůrčí a technické dovednosti k řešení nejrůznějších problémů a ovlivnit svět? Pokud ano, studium informatiky na Hope College je pro vás.

Naší oddanou fakultou je věnovat se rozvoji studentů, kteří mají hluboké znalosti k řešení nejnáročnějších technických problémů, a současně mají širokou znalostní základnu podporovanou liberálním uměleckým vzděláním a vyhledávanou průmyslem a absolventskými školami.

Klíčovou součástí naší vzdělávací filozofie je pomoci studentům stát se profesionály připraveni se přizpůsobit rychlému tempo změn v technologickém světě a zároveň jim poskytnout pevný základ v trvalých základních principech disciplíny.... [-]

Spojené státy americké Holandsko
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hope College

Věříme, že se studenti učí vědě nejlépe tím, že dělají vědu. Na Nádeji poskytujeme nové a zajímavé způsoby, jak pro vás dělat biologii, ne pouze o tom. ... [+]

Věříme, že se studenti učí vědě nejlépe tím, že dělají vědu. Na Nádeji poskytujeme nové a zajímavé způsoby, jak pro vás dělat biologii, ne pouze o tom.

Oddělení biologie vás seznámí s širokým spektrem poznatků o živých věcech a kultivuje řemeslo vědeckého výzkumu.

Opustíte naše oddělení:

Připravili se na práci nebo na postgraduální studium v ​​některém z biologických subdisciplin nebo ve zdravotnických profesíchVybavena pro vytváření a komunikaci vašich znalostí o živém světěSchopnost přizpůsobit se stále se měnícím oblastem biologie - a trhu práce

Naše oddělení má za cíl být široce uznáváno jako přední studentský a biologický program biologie, a naše fakulty a pracovníci produkují nové znalosti v našich oborech studia.... [-]

Spojené státy americké Holandsko
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hope College

Zveme naše studenty, aby se zapojili do autentického křesťanského svobodného umění, které mění naše očekávání v oblasti ekonomiky a podnikání. Věříme, že je to nejlepší p ... [+]

Autentické, přísné a následné křesťanské liberální umění v oblasti ekonomie a podnikání.

Zveme naše studenty, aby se zapojili do autentického křesťanského svobodného umění, které mění naše očekávání v oblasti ekonomiky a podnikání. Věříme, že je to nejlepší příprava na ovlivňování a transformaci podnikatelské, průmyslové a ekonomické politiky v dnešním dynamickém, náročném a komplexním světě.

Poskytujeme důsledné zaměření na základy ekonomiky a podnikání s odpovídající specializací, ve správný čas a ze správných důvodů. Zajišťujeme, aby studenti chápali teoretické a aplikované koncepty v podnikání a ekonomii při utváření jejich analytických, řešení problémů a kreativních schopností. Poskytujeme příležitosti k prozkoumání oblastí, na které se zaměřujeme se svými velkými společnostmi a skladbami způsobem, který nevyžaduje falešnou naléhavost specializovat se příliš brzy na vaše vzdělání.... [-]

Spojené státy americké Holandsko
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hope College

Sociologové a sociální pracovníci se věnují porozumění a pomoci lidem. Sociologie a sociální práce se navzájem doplňují: studenti sociologie zkoumají, jak se člověk vztah ... [+]

Sociologové a sociální pracovníci se věnují porozumění a pomoci lidem.

Sociologie a sociální práce se navzájem doplňují: studenti sociologie zkoumají, jak se člověk vztahuje k sobě navzájem, zatímco hlavní sociální pracovnice zdůrazňují změnu a zlepšování života tak, aby lidé mohli dosáhnout svého plného potenciálu.

Sociologie

Jste fascinováni lidským chováním a společností a chcete pochopit, co lidi pohání? Sociologové velvyslanci jsou zvědaví na svět - a na jeho lidi - kolem nás. Díky sociologickému vzdělání jste schopni iniciovat změnu z úrovně shora dolů a pochopením problémů s politikou a způsobů, jakými ovlivňují jednotlivce a společnosti jako celek, jste schopni lépe pochopit sebe.... [-]

Spojené státy americké Holandsko
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hope College

Historici jsou příběhové společnosti - a její nejdůležitější kritici. Pracují na hledání pravdy o minulosti a věnuji velkou pozornost rozmanitosti lidské zkušenosti. ... [+]

Historici jsou příběhové společnosti - a její nejdůležitější kritici. Pracují na hledání pravdy o minulosti a věnuji velkou pozornost rozmanitosti lidské zkušenosti.

Studenti historie v Nádeji kultivují hlubší porozumění minulosti prostřednictvím přísných kurzů s prvotřídními učiteli. Můžete očekávat, že vaši profesoři vás budou znát jménem a vy budete schopni pro vás vyvíjet to nejlepší zkušenosti - ať už pracujete jeden s jedním s jedním fakultou na výzkumném projektu založeném na vašich zájmech nebo získáním cenných pracovních dovedností prostřednictvím místní praxe.

Naším vedoucím a vedoucím pracovníkům v globální společnosti připravujeme příležitosti v oblasti mentorství na univerzitě a doplňkové studijní programy mimo kampus.... [-]

Spojené státy americké Holandsko
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hope College

Program neurovědy na Hope College je jedinečný. Interdisciplinární k jádru, je otevřen pro studenty z jakéhokoli významného a zahrnuje kurzy z biologie, chemie, inženýrst ... [+]

Naše nezletilé poskytuje jedinečnou příležitost pro studenty z různých oborů prozkoumat složitost lidského mozku a nervového systému.

Program neurovědy na Hope College je jedinečný. Interdisciplinární k jádru, je otevřen pro studenty z jakéhokoli významného a zahrnuje kurzy z biologie, chemie, inženýrství, matematika, ošetřovatelství, filozofie a psychologie.

Naše nezletilé neurovědy jsou navrženy tak, aby podporovaly objevování a učení založené na dotazech, a proto je výzkum hlavním prvkem programu včetně celodenního projektu. To dělá menšího dokonalého pro biologii, chemii nebo psychologii, kteří se zajímají o absolvování absolventské práce v neurovědě a doplňuje řadu dalších studijních programů, od informatiky a zdravotnických věd až po umění.... [-]

Spojené státy americké Holandsko
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hope College

Pomáháme našim studentům lépe porozumět institucím, které formují a provádějí veřejnou politiku - v naší společnosti a ve stále se složitějším a nezávislějším světě. ... [+]

Pomáháme našim studentům lépe porozumět institucím, které formují a provádějí veřejnou politiku - v naší společnosti a ve stále se složitějším a nezávislějším světě.

Katedra politologie poskytuje soustředěné studium, které kombinuje vynikající a přísné instrukce ve třídě s praktickými příležitostmi pro učení.

Připravujeme naše absolventské specializace, aby uplatňovali své vzdělání v oblasti politických věd různými způsoby a různými způsoby, ať už jde o studium na pozici absolventů nebo o právnickou školu, nebo se přímo směřují do smysluplného zaměstnání ve vládě a politice.

Studijní programy

Naši hlavní a dva nezletilci zahrnují samostatnou trať pro studenty, kteří se zabývají výukou v oblasti politických věd nebo společenských studií.... [-]

Spojené státy americké Holandsko
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hope College

Ať už jste v tanci velkou nebo menší, získáte intenzivní výuku a výcvik, pravidelnou účast na představení a nekonečné možnosti prozkoumat všechny aspekty života vedle hvě ... [+]

Náš tuzemský akreditovaný taneční program dává studentům možnost studovat si každou důležitou taneční techniku.

Ať už jste v tanci velkou nebo menší, získáte intenzivní výuku a výcvik, pravidelnou účast na představení a nekonečné možnosti prozkoumat všechny aspekty života vedle hvězdného tanečního programu.

Naši studenti se vyvíjejí umělecky, intelektuálně, fyzicky a duchovně. Taneční program Naděje zdůrazňuje přísnost a aktivitu a prosperuje v prostředí liberálního umění. Je pečlivě vyvážená, aby poskytla základ v teoretických a technických tanečních studiích, nabízející příležitosti jednotlivému žákovi, aby usiloval, snil a splnil.... [-]

Spojené státy americké Holandsko
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině