Přečtěte si oficiální popis

O nás

Na Husson University je to všechno o vás. V davu se neztratíte. Dozvíte se od profesorů, kteří o vás mají zájem. Naučíte se prakticky, získáte titul a dovednosti, které vás připraví na úspěšnou a úspěšnou kariéru. Nejlepší ze všech je, že Hussonova pověst prvotřídního vzdělání a cenové dostupnosti znamená, že budete chytré investice. Husson University ... naše poslání je váš úspěch.

Dějiny

Od roku 1898 Husson vzdělává vedoucí Maine. Původně připravoval studenty na obchod, výuku a telegrafii, Husson dosáhl věku v roce 1953, kdy stát přijal legislativu, která povoluje Hussonovi udělit bakalářské studium. V šedesátých letech si Husson koupil mlékárnu, vyčistil ji a vybudoval krásný areál. V roce 1981 akademie založila Husson College / Eastern Maine Medical Center Baccalaureate School of Nursing. Dnes Husson nabízí řadu vysokoškolských titulů a mnoho inovačních pokročilých studijních programů, stejně jako různorodý výběr základních kurzů vědy a humanitních oborů. Dne 11. října 2008 se Husson stal univerzitou, ale stále nadále udržuje malý pocit vysokých škol.

Absolventi Husson dnes mají vedoucí postavení po celé zemi a ve světě.

Vidění

Husson je univerzita výběru pro přední profesionální programy, kde studenti uspějí, zkušenostní učení je prosazováno a globální angažovanost je zdůrazněna.

Prohlášení o poslání

Husson University inspiruje a připravuje studenty na profesní kariéru v současných i vznikajících oborech v kontextu vzdělání informovaného vědními a humanitními obory.

Tuto kariérovou přípravu dosahujeme podporou a zdůrazňováním

 • Vynikající výuka.
 • Vědecké příspěvky k odboru nebo oboru.
 • Vysokoškolské a postgraduální učební plán, který je náročný, relevantní a podporuje schopnosti kritického myšlení, sebevědomí a silné komunikační dovednosti.
 • Závazek k etickému chování a sociální zodpovědnosti prostřednictvím zapojení fakulty a studentů, administrátorů a zaměstnanců ve světě, členů správní rady a zapojeného občanství jako univerzity.
 • Celoživotní učení připravovat studenty profesionálně a osobně na výzvy neustále se měnícího světa.
 • Rozmanitá kulturní a globální perspektiva dosažená prostřednictvím rozvoje studentů a možností výuky zkušeností, které posilují náš závazek k silné akademické komunitě.
 • Pečlivé řízení a spravování zdrojů univerzity.

Přijato správní radou Husson University 2. října 2011.

Umístění

Husson University je primární kampus (208 akrů) se nachází v Bangor, Maine, město asi 30,000 lidí, krátké jízdy od pobřeží Maine, lesy a hory. Přibližně 250 kilometrů severně od Bostonu a 250 kilometrů východně od města Quebec má Bangor jednu z nejnižších míra kriminality ve Spojených státech.

Husson má také vzdělávací střediska ve Westbrooku a Presque Isle .

Zápis

Zaregistrujeme přibližně 2800 vysokoškolských studentů v kampusu v Bangor a dalších 700 absolventských programů. Naši studenti pocházejí z celého Maine, země a světa.

Velikost třídy

Průměrná velikost třídy je 21 studentů.

Fakulta

Husson University zaměstnává 144 členů fakulty a řadu pomocných pracovníků s odbornými znalostmi v oboru, který vyučují.

Sportovní

Člen NCAA divize III, Husson nabízí přes 18 sportů a intramurals s použitím nejmodernějších zařízení, včetně Swan Center

Husson také podporuje nadšený tým a taneční tým.

Vstupné

Zaměstnanci Úřadu pro přijímací zkoušky poskytují žadatelům o přijetí na Husson University pokyny v procesu podávání žádostí. Admissions Officers poskytují materiály a aplikace, které pomáhají žadatelům dozvědět se více o Hussonovi a také pozvat žadatele na osobní pohovory a výlety na areálu.

Absolventi

Úřad pro záležitosti absolventů, který se nachází v budově Centra absolventů Cyra v konferenčním domě Beardsley, slouží potřebám Hussonových 18 000 absolventů. Spolu s aktivitami domova , kancelář absolventů sponzoruje akce po celé zemi a publikuje časopis absolventů The Ledger , aby Husson Alumni informoval o aktivitách na akademické půdě.

Akreditace

Husson University je akreditována:

 • Asociace škol a vysokých škol New England, Inc. (NEASC);
 • Mezinárodní shromáždění pro kolektivní obchodní vzdělávání (IACBE);
 • Husson / Eastern Maine Medical Centre Bakalářské ošetřovatelství a všechny programy MSN na Husson University jsou akreditovány Komisí pro kolegiální ošetřovatelskou výchovu , One Dupont Circle, NW, Suite 530, Washington, DC 20036, (202) 887-6791 a BSN Program je schválen Maine Státní rada ošetřovatelství .
 • Komise pro akreditaci v oblasti tělesné výchovy (CAPTE);
 • Akreditační rada pro vzdělávání v oblasti zaměstnání (ACOTE);
 • Je schválen Státní radou pro vzdělávání v Maine ;
 • Členský stát v programu poradenství v oblasti klinického duševního zdraví schvaluje národní rada certifikovaných poradců (NBCC);
 • Rada pro akreditaci poradenství a souvisejících vzdělávacích programů (CACREP) udělila akreditaci Hussonově Master of Science (MS) v klinickém poradenství v oblasti duševního zdraví a Master of Science ve školním poradenství.
 • Farmaceutická škola získala plnou akreditaci prostřednictvím Akreditační rady pro vzdělávání v oblasti farmacie .
Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Husson University

Naším posláním je vzdělávat, umožňovat a povzbuzovat studenty k tomu, aby byli kritičtí myslitelé, kteří mohou dosáhnout svých cílů a vyniknout, když čelí výzvám profesí ... [+]

O

Naším posláním je vzdělávat, umožňovat a povzbuzovat studenty k tomu, aby byli kritičtí myslitelé, kteří mohou dosáhnout svých cílů a vyniknout, když čelí výzvám profesí právnických studií. To je dosaženo nejvyšší kvalitou fakulty a učebních osnov, které poskytují tradiční i zkušenostní způsoby učení.

Kriminální spravedlnost

Vysokoškolský magisterský magistr, který vede k diplomu BS, připravuje studenty na vzrušující a náročnou kariéru v rychle se rozšiřujících oblastech vymáhání práva, korekce, probaci a oblasti soukromého sektoru.

Master of Science v administrativě trestní spravedlnosti zdůrazňuje integraci teorie a praxe na školení současných a budoucích správců v oblasti trestního práva. Profesní kurzy se zaměřují na nejaktuálnější obavy, kterým čelí správci trestního soudnictví, včetně právních otázek, řízení změn, plánování, strategie a veřejného pořádku.... [-]

Spojené státy americké Husson Area
Září 2019
Angličtina
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Husson University

Na Husson University je v New England School of Communications (NESCom) přibližně 500 studentů, kteří pracují na bakalářských studijních oborech v oblasti komunikačních t ... [+]

O

Na Husson University je v New England School of Communications (NESCom) přibližně 500 studentů, kteří pracují na bakalářských studijních oborech v oblasti komunikačních technologií, hromadné komunikace a produkce zábavy. Studenti v oboru komunikačních technologií mohou zvolit soustředění v oblasti audiotechnického inženýrství, technologie živého zvuku, produkce videa nebo webu WebMedia. Studenti v rámci magisterského studia mohou zvolit soustředění v žurnalistiku, marketingové komunikaci, rozhlasové vysílání nebo sportovní žurnalistiku.

New England School of Communications® připravuje studenty na kariéru v široké oblasti komunikace. Vzděláváme studenty v aplikované technologii a obsahu v souladu s platformami, které budou používat ve svých profesích. Naše výuka je navržena tak, aby poskytovala studentům nejen kritické znalosti, ale také technické dovednosti, které budou potřebovat k tomu, aby byli úspěšní ve své zvolené kariéře.... [-]

Spojené státy americké Husson Area
Září 2019
Angličtina
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Husson University

Studijní programy nabízené na Husson University School of Hospitality, Sport, ... [+]

O

Studijní programy nabízené na Husson University School of Hospitality, Sport,

Ať už máte zájem o služby zaměřené na pohostinství a cestovní ruch nebo sportovní management, naše programy mají pro vás něco. Následující odkazy na pravé straně poskytují další informace o každém programu, který zahrnuje příležitosti k většímu, menšímu nebo soustředit se v oblasti, která vás zajímá.

Naše flexibilní kurikulum a možnosti v několika stupních vám pomohou vybrat si studijní program, který dokonale vyhovuje vašim jedinečným profesním cílům v oblasti pohostinství, sportu a řízení cestovního ruchu.

Mise

Posláním programu pro řízení pohostinství a cestovního ruchu je poskytovat akademické školení, které připravuje studenty k tomu, aby se stali podnikatelskými vedoucími, manažery a odborníky v úlohách, které se zaměřují na pochopení a zhodnocení globálního prostředí.... [-]

Spojené státy americké Husson Area
Září 2019
Angličtina
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Husson University

Profesionální marketingové komunikační společnosti řídí reputaci a image společnosti a pověst, představu a prodej svých výrobků prostřednictvím public relations, reklamy ... [+]

O

Profesionálové marketingové komunikace řídí reputaci a image společnosti a pověst, představu a prodej svých výrobků prostřednictvím public relations, reklamy a strategického řízení. Marketing je jedním z hlavních prostředků k vytváření a udržování značky a obrazu. Program Marketingové komunikace v New England School of Communications vzdělává studenty nejen v vytváření a řízení firemního obrazu a jeho značek, ale také v poskytování jejich skutečných znalostí a dovedností při vytváření materiálů. Tento program zahrnuje kurzy jako marketing, grafický design, fotografie, public relations, sociální média a průzkum trhu. Máte také možnost rozšířit své dovednosti prostřednictvím volitelných předmětů, jako je optimalizace pro vyhledávače, návrh internetových stránek a video produkci. Marketingová komunikace je obrovská a my se chceme ujistit, že vám poskytneme vzdělání, abyste byli dobře informováni a úspěšní při vstupu do pole.... [-]

Spojené státy americké Husson Area
Září 2019
Angličtina
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

A Tour of Bangor, Maine