James Madison University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Víme, že úspěch vyžaduje rovné intelekty a akce. Na JMU je to vlastně to, co je Být změnou .

Když studenti absolvující James Madison University hrdě chodí po jevišti, aby obdrželi diplomy, jsou víc než jen vzdělání. Jsou členy společenstva činitelů. Vědí, jak dělat věci. Vylepšili svou schopnost kriticky myslet. Dozvěděli se o důležitosti silné pracovní etiky a oni se stali odhodláni a schopni spolupracovat s ostatními. Diplomy v ruce, opouštějí školní areál rozhodnutý žít život významu a vykonávat kariéru účelu.

Umístěný v krásném údolí Shenandoah ve Virginii , JMU je úzce propojená komunita 22 000 studentů vysokoškolských a postgraduálních studií a 4 000 pracovníků a pracovníků, kteří přicházejí z celé země a z celého světa. Jen dvě hodiny od Washingtonu DC se JMU rychle stává jedním z vedoucích světů ve vysokoškolském vzdělávání. To je proto, že studenti mají mimořádně angažované vztahy s fakultami světové úrovně, kteří jsou na JMU, protože chtějí pokračovat ve znalostech a učit talentované studenty.

Co to znamená pro vás a vaši budoucnost? Průzkum Gallup v roce 2014 o více než 29 000 absolventů vysokých škol v USA zjistil, že mít profesora osobního zájmu o ně, zatímco byli studenti, vede k vyššímu smyslu pro účel a blahobyt. Gallup také zjistil, že absolventi JMU jsou daleko nad národním průměrem na každém rozměru blahobytu a výrazně vyšší než absolventi prvních 100 vysokých škol a univerzit v USA News

Studenti JMU, fakulty a absolventi využívají stejný díl intelektu a akcí, aby uspěli v každém druhu pronásledování: podporují inovace a objev, vedou v podnikání, rozvíjejí kulturu, zlepšují zdravotní péči, reformují vzdělávání, obnovují občanskou společnost, soutěží v atletice - jsou to Being the Change® v každém představitelném způsobu.

Místa

Harrisonburg

Adresa, 1. řádek
91 East Grace Street
22807 Harrisonburg, Virginie, Spojené státy americké

Florence

Adresa, 1. řádek
Palazzo Capponi, Via dei Michelozzi, 2
50125 Florence, Toskánsko, Itálie