Kent State University - College of Aeronautics and Engineering

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O SPOLEČNOSTI AERONAUTICKÉ A INŽENÝRSTVÍ

Vysoká škola letectví a inženýrství (CAE) je jednou z jedenácti vysokých škol Kentské státní univerzity, s přibližně 1000 studenty a téměř dvojciferným růstem v posledních letech. Jako jedna z nejrychleji rostoucích vysokých škol se univerzita silně zasloužila o rozšíření svých programů. Stát Kent vybudoval novou budovu o velikosti 55 000 čtverečních stop pro vysokou školu. Letecká a technologická budova (ATB) se nachází na 1400 Lefton Esplanade.

85387_pexels-photo-668137.jpeg

Historie kolegia

Technologické programy v Kentu začaly již v roce 1913, kdy byl na univerzitě přidělen prostor pro "manuální školení" jako integrální součást přípravy učitelů na Kent State Normal School. V roce 1995 byla nezávislá škola technologie založena jako integrovaná osm akademická akademická jednotka. Nezávislá technická škola se skládala ze tří akademických jednotek, jmenovitě: oddělení letectví, oddělení aplikovaného podnikání a technologie a oddělení aplikované vědy a techniky. V roce 2006 získala Technologická škola status akademie a stala se Technologickou vysokou školou. V roce 2011 byly všechny technologické programy spojené s regionálními areály odděleny od Kentského areálu a staly se součástí nově zřízené Regionální školy. V červenci 2012 se název Vysoké školy technologické změnil na Vysokou školu aplikovaného inženýrství, udržitelnosti a technologie, aby odrážel měnící se poslání akademie směrem k vývoji nových aplikovaných inženýrských a udržitelných programů. V červenci 2017 byl vybrán název College of Aeronautics and Engineering.

85374_pexels-photo-1438072.jpeg

Prohlášení o poslání

Přijmout jedinečnou synergii letectví, inženýrství a technologií, pozitivně měnit trajektorii regionální, národní a globální komunity tím, že: Poskytne dynamickou vzdělávací zkušenost, která podporuje učení se zkušenostmi; Rozvíjení inovačního výzkumu, který přeměňuje myšlenky na skutečnost; a vytváření profesionálů v budoucnosti, kteří se zabývají překonáním hranic a zlepšováním životů.

Místa

Kent

Adresa, 1. řádek
Aeronautics and Technology Building (ATB), 1400 Lefton Esplanade
44242 Kent, Ohio, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium