Přečtěte si oficiální popis

Keuka College byla založena v roce 1890 a nachází se na břehu jezera Keuka ve státě New York v oblasti Finger Lakes. Keuka College je soukromá, bakalářské a magisterské, obytná vysoká škola, která nabízí bakalářské a magisterské studijní programy na akademické půdě a prostřednictvím svých Accelerated studia pro dospělé Program a mezinárodních programů v Číně a ve Vietnamu.

Bez ohledu na stupeň nebo umístění, absolventi Keuka College se mohou pochlubit významný, real-svět zkušenosti, která nadchne zaměstnavatelů a absolventů škol.

A to proto, že zkušenostní učení je již dlouho základním kamenem zkušeností Keuka College. Řada vysoce respektovaných, národních zdrojů chválili zkušenosti Keuka College, včetně tištěných médií (US News & World Report, The New York Times, Washington Měsíc), vzdělávací nadace (Carnegie nadace pro povýšení učení), a dokonce i Bílý dům (Prezidentův vysokých školách Community Service Honor Roll).

V srdci závazku Keuka akademie do zážitkového učení je Field období, požadovaná stáž program pro naše domácí školního areálu vysokoškolských studentů. Každý rok, oni sbírat 140 hodin praktické zkušenosti, uvedení do praxe to, co se naučili ve třídě. Studenti si mohou zvolit, zda pokračovat v mezinárodním poli periodách s akademie partnerských univerzitách nebo na vlastní pěst.

Keuka College nabízí 34 bakalářských studijních programech na své domovské akademické půdě, z nichž mnohé se specializovanými koncentrací; 27 nezletilých; a self-navrhl majorů. Keuka College nabízí studijní programy sedm magisterských a pre-profesionální programy v zubním lékařství, právo, lékařství, veterinárního lékařství, optometrie, farmacie, a fyzikální terapie.

Veřejně prospěšné práce je nedílnou součástí zkušenosti Keuka College, neboť byl založen a dnes, všechny 40-plus klubů na domácí akademické půdě jsou povinni provádět alespoň jednu veřejně prospěšných prací projektu každý semestr. Keuka College nabízí 17 meziuniverzitní sporty a různé intramurálních sportů na svém domovském akademické půdě.

Prostřednictvím svých Accelerated studia pro dospělé Program (ASAP), vysoká škola nabízí bakalářské programy dokončení titul v oboru řízení organizace, systémy trestního soudnictví, sociální práce, a ošetřovatelství, stejně jako v magisterských programech v oblasti řízení, správy trestní justice, a ošetřovatelství na místech po New York stát. Kolegium také rozšiřuje možnosti vzdělávání prostřednictvím internetu prostřednictvím své Wertman Úřad distančního vzdělávání.

Keuka College je také hlavní vzdělávací hráčem v Pacifiku, s 2,680 čínských studentů sledujících tituly Keuka akademie ve čtyřech partnerských univerzitách, jeden z největších zapsaných jakéhokoli amerického vysoké školy v zemi působí. Dalších 505 vietnamských studentů dělají totéž na dvou univerzitách ve Vietnamu. Více než 110 zahraničních studentů studovat na domácí akademické půdě.

Naše hodnoty

• Integrita. V Keuka College, chovat eticky a čestně znamená být upřímný, udržet sliby, a respektovat majetek a zájmy ostatních. Naše osobní a profesionální bezúhonnost vede činnost naší vysoké školy komunity, podporuje vývoj charakteru, wellness a spiritualitu našich studentů, a činí nás více občanskou společnost. Keuka College vyvíjí integritu a etické chování ve své studenty prostřednictvím osnov a důsledným modelování čestný a přímý chování ze strany fakulty, personál, správu a absolventů.

• Academic Excellence. V Keuka College, akademické excelence je zásadní pro vzdělávací poslání vysoké školy, a vysoká očekávání jsou nastavena pro studenty a fakulty podobný. Vážíme si intelektuální úspěch a stipendium, používají inovativní a poutavé vzdělávacích postupů k rozvoji celého člověka, a zdůrazňují pěstování schopnosti kritického myšlení a lásku k učení. Akademický dokonalost není pouze funkcí intelektuálních schopností studentů vysoké školy, ale spíše je velmi závislý na kvalitě a přísnosti procesu výuky / učení.

• Student-soustředění. V Keuka College, zajišťujeme komplexní vzdělávací zkušenost podporou intelektuální a osobní růst každého studenta. Studenti, učitelé, pracovníci a absolventů se zabývají způsobem, který spojuje proces učení do světa mimo koleje. Prostřednictvím akademických programů, partnerství pro spolupráci a zážitkové studijních zkušeností, Keuka College studenti rozšířit své dovednosti a perspektiv kariéry, osobní odpovědnosti, wellness a občanské angažovanosti.

• Rozmanitost. V Keuka College, jsme si vědomi, respekt, a oslavit naše rozdíly. Naše komunita se skládá z mnoha identit, z nichž každá poskytuje oceňují perspektivu. Podporujeme otevřené prostředí, ve kterém jsme záměrně pracovat na pochopení, respektování, a oceňuje rozmanitost. Přitom jsme se přejít od tolerance k porozumění a vzájemné úcty.

• Global Perspective. V Keuka College, která má globální perspektivu znamená být vnímavý při práci s lidmi různého zeměpisného původu a kulturního dědictví - učit se od nich, a oni od nás. S cílem připravit studenty pro svět 21. století, poskytujeme jim příležitosti k učení a interakci s jinými kulturami, národy, a perspektiv. Expozice Student se vyskytuje v mnoha ohledech - ve třídě prostřednictvím našich domácích i mezinárodních akademických programů a učebních osnov a mimo třídu přes více možností, jak komunikovat s lidmi z různých prostředí a zkušeností.

• Správcovství. V Keuka College, jsme se zavázali k zachování a budování našeho dědictví pro budoucí generace a k podpoře smysl pro odpovědnost a závazek k vysoké škole. Aktivní správcovství je etické a institucionální odpovědnost, která ztělesňuje pečlivé, obezřetné využívání a řízení našich zdrojů, včetně našich zaměstnanců, finančních podniků, přírodní zdroje, a kapitálových aktiv. Vysoká škola a její složky mají morální a finanční naprosto nezbytné využít četné a různorodé naše zdroje způsoby, které jsou účinné, efektivní a udržitelné.

• Občanství. V Keuka College, věříme, že občanství zahrnuje aspekty vedení, služby a sociální odpovědnosti. Všichni členové Keuka College společenství usilovat o to, být dobrými vůdci a příkladné občany. Efektivní vůdci a občané mají společné rysy moudrosti, odhodlání, vizi, emoční inteligence, empatie a sociální odpovědnosti. Aktivně modelovat tyto vlastnosti a rádce jejich rozvoj, a tím demonstrovat a povzbuzování příkladnou občanství - na místní, národní, a po celém světě.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Keuka College

Program pro správu Keuka College nabízí studentům příležitost připravit se převzít klíčové role v širokém spektru podnikatelských aktivit. ... [+]

Program pro správu Keuka College nabízí studentům příležitost připravit se převzít klíčové role v širokém spektru podnikatelských aktivit.

Program Highlights:

K dispozici jako hlavní nebo vedlejší Nabízí studentům šest různých koncentracích, ze kterých si vybrat Každý ročník Garantovaná stáž Plynulý přechod do jednoho z našich obchodních programů absolventa Četné 4 + 1 MBA partnerství

Řízení podniku programu Keuka College poskytuje jedinečný vzdělávací zkušenost smícháním nejmodernější učební plán s historickým závazkem k prospěšných prací.

Absolventi Keuka College mají znalosti, dovednosti a zkušenosti, aby prosperovat v dnešním globálním podnikatelském prostředí spolu se silnou touhou, aby se rozdíl v životech druhých.... [-]

Spojené státy americké Keuka Park
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Keuka College

Ti, kteří se rozhodli Tento studijní program připraví, přes studium a praktické zkušenosti pro kariéru v oblasti biologie, biochemie, chiropraxe, ekologie, vzdělání, zdra ... [+]

Nachází se na čerstvé vody Keuka Lake, obklopen venkovském prostředí, a jen kousek od nedaleké Rochesteru, Keuka College poskytuje ideální prostředí pro studenty, obor biologie.

Ti, kteří se rozhodli Tento studijní program připraví, přes studium a praktické zkušenosti pro kariéru v oblasti biologie, biochemie, chiropraxe, ekologie, vzdělání, zdravotnické techniky, lékařství, mikrobiologie, farmakologie, fyzikální terapie, fyziologie, rostlinné vědy, veřejného zdraví, zoologie, nebo výzkumu.

Co budu Naučte se jako student biologie?

Stejně jako všechny studenty Keuka College, jste povinni absolvovat 140 hodin Field období. Od centra města Penn Yan do Severní Dakoty, studenti dokončili terénní studie v místech po celém světě, které jim poskytují real-životní zkušenosti, které jim dává výhodu vstupu na trh práce, nebo absolvent školy. Z veterinárních úřadech a školách nemocnicím a humánní společnosti, studenti jsou nabízeny mnoho možností přes období Field.... [-]

Spojené státy americké Keuka Park
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Keuka College

Tento program vám poskytuje možnost zaměřit se na fyzické nebo biologické vědy, do okolního prostředí vzdělávání v základech matematiky, fyziky, chemie, biologie a věda z ... [+]

Obklopen bohatstvím listí a nastavit na čerstvé vody Keuka Lake, Keuka College je ideální prostředí pro ochranu životního prostředí vědy majory pozorovat a interakci s prostředím kolem nich.

Co budu dělat jako Environmental Science student?

Tento program vám poskytuje možnost zaměřit se na fyzické nebo biologické vědy, do okolního prostředí vzdělávání v základech matematiky, fyziky, chemie, biologie a věda země. Tam jsou také četné příležitosti pro studenty, aby prozkoumala, provádět výzkum, nebo zapojit do nedalekých komunitních skupin, jako jsou Keuka Lake asociace a Cornell spolupracujícího rozšíření, které nabízejí studentům možnost komunikovat ve svém zvoleném oboru mimo akademickou půdu. Na akademické půdě, Centrum pro vodní výzkum vám dává možnost provádět nezávislou studii o kvalitě okolní jezerní vody.... [-]

Spojené státy americké Keuka Park
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Keuka College

Studenti, kteří se rozhodnou pro marketingový program bude získat zkušenosti v řadě oblastí, které je připraví na kariéru v oblasti public relations, marketingový výzkum, ... [+]

K dispozici jako hlavní, menší, nebo řízení studia koncentraci Získejte real-svět zkušenosti marketing prostřednictvím garantovaných, roční stáže a související s podnikáním mimoškolních aktivit

Studenti, kteří se rozhodnou pro marketingový program bude získat zkušenosti v řadě oblastí, které je připraví na kariéru v oblasti public relations, marketingový výzkum, retail marketingu, profesionální obchodní nebo obecných manažerských marketing. Kromě tříd, které se zabývají více cest související s marketingem, jsou studenti povinni absolvovat 140 hodin stáž každý rok.

Tyto Field Období, základním kamenem zkušeností Keuka College, poskytnout praktické zkušenosti, které dávají Keuka vysokoškoláci hranu při vstupu na trh práce, nebo pohybující se na postgraduální studium. Když studenti absolvují, budou mít v reálném světě dovednosti pro navigaci problémů v oblasti prodeje a mezilidských vztahů.... [-]

Spojené státy americké Keuka Park
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Keuka College

Studentů oboru organizační komunikace budou ponoří do kultury, historie a vizuální prvky anglického jazyka. Keuka College rovněž nabízí menší v komunikační studia, který ... [+]

Studentů oboru organizační komunikace budou ponoří do kultury, historie a vizuální prvky anglického jazyka.

Přidání pevné zázemí v oblasti obchodu dává studentům hrany, které potřebují při vstupu na trh práce, kde je komunikace je klíčem.

Kurzy v řečnictví, mediální psaní, public relations, řízení lidských zdrojů, a DTP jsou jen ukázka univerzálnosti který je dodáván s tímto stupněm, přípravu studentů na škále možností kariéru v oblastech, jako je public relations, žurnalistiky a sociální práce. Kromě toho se studenti šli na to stát se lobbisté, výzkumných analytici a audiovizuální techniky. Studenti se vzdělávali v historii a zázemí literatury a anglického jazyka, přičemž daný základ v marketingu a managementu. V souladu s Keuka akademie hands-on učení mise, jsou studenti mít možnost vést a designu třídy prezentace v jedinečné, interaktivní zážitek.... [-]

Spojené státy americké Keuka Park
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Keuka College

Program v politické vědě a historii zkoumá dědictví západní civilizace, jak to se vztahuje k modernímu vládě, interakce mezi západní a non-západní hodnoty a politiky v ry ... [+]

Program v politické vědě a historii zkoumá dědictví západní civilizace, jak to se vztahuje k modernímu vládě, interakce mezi západní a non-západní hodnoty a politiky v rychle se měnícím a vzájemně propojeném globálním prostředí. V oboru politologie a historie vás připraví pro postgraduální studium nebo právnickou fakultu, stejně jako zaměstnání v oblastech zaměření Sociální vědy - jako jsou politické a historickém výzkumu, public relations, úrokových skupiny a politickou činností stran - nebo jiné obdobné zaměstnání příležitosti.

Ty jsou rovněž uvedeny analytické nástroje a rozsáhlé znalosti ve čtyřech dílčích oblastech hlavní: Evropě i ve světě, americké společnosti a vlády, zahraničních věcí a mezinárodních vztahů a veřejné politiky a správy pro roky, Keuka College studenti, rodiče a přátelé kolegia se těší cestujete Field období na místech, jako je Itálie, Izraele, Francii, Německu, České republice, Kostarice a jinde s fakultou z politické vědy a historie programu. Mít Ph.D. historik a politolog vést proces skupina učení otevírá dveře k významu kultury, architektury, politických událostí, a sama historie.... [-]

Spojené státy americké Keuka Park
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Keuka College

Prostřednictvím teorie a hands-on zkušeností, program psychologie na Keuka College vás připravuje na celou řadu pracovních příležitostí, které zahrnují rodinné služby, ps ... [+]

Prostřednictvím teorie a hands-on zkušeností, program psychologie na Keuka College vás připravuje na celou řadu pracovních příležitostí, které zahrnují rodinné služby, psychiatrie, psychologie, ochrany dětí, nebo školní poradce. Jako student, dostanete možnost vybrat si své vlastní studium výběrem jedné z čtyřech koncentracích v dětských a rodinných studií, vývojová postižení, forenzní psychologie, nebo duševní zdraví.

Ty jsou také dána příležitost procvičit psychologii v prostředí reálného světa jako nováček, a to díky 140-hodinová pole Period stáže, které musí být dokončeny každý školní rok. Budete mít možnost komunikovat v prostředí, které promlouvá k vaší oblasti studia, včetně policejních útvarů, zdravotnická zařízení, školy a další.... [-]

Spojené státy americké Keuka Park
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Keuka College

Program sociologie zdůrazňuje, jak tradiční svobodná umění a profesní vzdělávání prostřednictvím obecné sociologie Major, sociologie major s koncentrací v kriminalistice, ... [+]

Program sociologie zdůrazňuje, jak tradiční svobodná umění a profesní vzdělávání prostřednictvím obecné sociologie Major, sociologie major s koncentrací v kriminalistice, a sociologie Minor. Tento program vám poskytne pochopení společenských vztahů prostřednictvím stability a změn, stejně jako konflikt a spolupráce mezi osoby, skupiny, organizací a komunit.

Hlavní je navržen tak, aby nezávislé myslitele s jasnou představu o reálných životních situacích a schopnost uplatnit znalosti ke snižování a řešení sociálních problémů. Pole Dobové umístění jsou důležitou součástí programu sociologie. Pracovní příležitosti jsou k dispozici prakticky v jakémkoliv povolání, která zahrnuje práci s lidmi, včetně juvenilní služby, sociální plánování a tvorbu politik, personálního řízení, veřejných a pracovních vztahů, probační, vymáhání práva, opatření na úrovni Společenství, a sociální výzkum.... [-]

Spojené státy americké Keuka Park
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Keuka College

Keuka College umění a designu hlavní je zaměřena na studenty se zájmem o designu, výtvarného projevu, a digitální komunikace. Zatímco podpora kreativní vývoj a osobní v ... [+]

Keuka College umění a designu hlavní je zaměřena na studenty se zájmem o designu, výtvarného projevu, a digitální komunikace. A podle Wall Street Journal, jemný-umění míra může být lepší volbou, než si mnozí myslí.

Zatímco podpora kreativní vývoj a osobní vyjádření, hlavní poskytuje dovednosti a zkušenosti nezbytné pro úspěch v oblasti designu a vizuální komunikaci. Ve skutečnosti bude posílena důraz programu na digitální média a grafický design otevírají špičkové příležitostí pro studenty, jak se přechod do pracovního procesu nebo pokročilé studium.

S využitím historických závazku akademie pro zážitkové vzdělávání a členy fakulty, kteří přinášejí relevantní, real-svět zkušenosti do třídy, programu Keuka College poskytuje "praktické, kariéra-střed poradenství a zkušenosti", že nedávné národní zprávy o vzdělávání v oblasti umění doporučuje. Patří mezi první rok úvod do zásad a postupů budování profesionálního portfolia; stand-alone, horní úrovni seminář zaměřený na "umění na světě," a řada koncentrací v dur, které poskytují celou řadu kariérních drah.... [-]

Spojené státy americké Keuka Park
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Keuka College - Learning Leadership: a lesson on the ropes course new

Keuka College - Believe in What We Can Do Together, Keith

Keuka College - The Art of Chemistry

Keuka College - Believe in What We Can Do Together, Dana

Keuka College - Emily's Field Period with the Rochester Knighthawks

Keuka College - Zip's Day