Keystone College Online

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vyrovnávání požadavky kariéry a rodiny může být náročné. Na Keystone College věříme, že vaše vzdělávací cíle lze dosáhnout pomocí směsi virtuální učebny a tradiční třídě, a to přijímáním tříd prostřednictvím některého z našich den, večerní nebo víkendové formátů, během tradičního 15-týdenní semestru.

Online learning, někdy označovaná jako e-learning, je forma distančního vzdělávání. On-line kurzy jsou poskytovány přes internet a lze přistupovat z libovolného počítače s webovým prohlížečem. Kdykoliv, kdekoliv, můžete se přihlásit do svého virtuálního třídě dokončit úkol, chat se spolužákem, nebo se zeptejte svého profesora otázka.

On-line kurzy mohou být

Asynchronní - dodáno na vaše pohodlí čas ani místo Synchronní - jste online v určeném čase

Co můžete očekávat

On-line kurzy jsou ideální pro vás ze své pracovní rozvrh nebo rodinné závazky neumožňují navštěvovat kurzy na akademické půdě.

Můžete se zúčastnit ve třídách z pohodlí svého domova Očekáváme, že budete dodržovat termíny pro úkoly, které mohou zahrnovat eseje, vyslýchá, zkoušky, výzkum a skupinové projekty. Se očekává, že účast v on-line diskusí a aktivit. Měli byste mít sebekázeň a motivace být on-line vzdělávání.

Místa

La Plume

Adresa, 1. řádek
Keystone College
La Plume, Pensylvánie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: