The Los Angeles Film School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

The Los Angeles Film School nachází v samém srdci Hollywoodu, slouží komunitě a jejím studentům od roku 1999. Tato akreditovaná instituce, schválená společností VA, nabízí bakalářské studium v oboru digitálních filmů, filmu, grafického designu, zábavního průmyslu a zábavy. Animace ; stejně jako přidružené vědecké hodnosti v hudební produkci, audio produkci a filmu . K jeho zařízením patří historická budova RCA, na bulváru 6363 Sunset Boulevard a škola nabízí svým studentům přístup ke stejnému vybavení, které používají profesionálové v oboru. Hollywood Reporter nazval The Los Angeles Film School "jedním z nejlépe vybavených soukromých vzdělávacích center v zemi." The Los Angeles Film School je schopnost zábavy profesionálové získali kredity na množství hlavních filmů, videoher a alb. Absolventi školy pracovali na projektech GRAMMY® a Oscar®. Absolventi obdrželi ocenění na filmových festivalech po celém světě a vytvořili multi-platinová alba. "Když hovoříme o našich absolventech, nevyhýbáme nic než pýchu. Jejich mnohá ocenění a úspěchy jsou výsledkem tvrdé práce a obětavosti našich studentů," uvádí Diana Derycz-Kessler, prezidentka a generální ředitelka The Los Angeles Film School . Pro více informací o The Los Angeles Film School navštivte: www.lafilm.edu nebo volejte 323.860.0789. Filmová škola v Los Angeles "src =" // www.masterstudies.com/element_db/32/32728_Untitled101.jpg "alt =" Filmová škola v Los Angeles "/>

NAŠE HISTORIE

Na jaře roku 1999 založila skupina hollywoodských profesionálů The Los Angeles Film School . Jejich cílem bylo zřídit instituci, kde veteráni průmyslu mohou sdílet své znalosti filmové produkce s novou generací filmových tvůrců. alt = "Los Angeles Filmová škola rozšířila své nabídky v roce 2004 s doplněním studijního programu Los Angeles Recording School, který dnes nabízí škola sdružených a bakalářských titulů v různých disciplínách v zábavním a mediálním průmyslu, včetně animace, hry , zábava, film, hudební produkce a nahrávací umění.

NAŠE MISE

Posláním Los Angeles Filmové školy je inspirovat studenty invenční metodou vzdělávání, která se soustřeďuje na přípravu na kariérní příležitosti v zábavním průmyslu. Děláme to s učebním plánem, který integruje technické znalosti s uměleckým průzkumem a kreativitou, které vyučují pracovníci průmyslových odborníků. Naše vzdělání probíhá prostřednictvím reflexních metod výuky a praktického učení v srdci Hollywoodu, světového zábavního kapitálu. Naše programy jsou navrženy tak, aby ponořily aspirativní talenty do průmyslových postupů a současných technologií a umožnily jim objevovat své jednotlivé hlasy prostřednictvím spolupráce a realizovat své kariérní cíle v zábavním průmyslu.

NAŠE KAMPUS

Areál v současné době zaujímá více než 250 000 čtverečních stop prostoru v srdci Hollywoodu v Kalifornii s vyučovacími zařízeními umístěnými v historické budově RCA (6363 Sunset Boulevard), ikonickým divadlem Ivar (1605 Ivar Avenue), nahrávacím studiím profesionální kvality v Los Angeles nahrávací škola (6690 Sunset Boulevard) a hlavní sídlo na 6353 Sunset Boulevard, Hollywood, CA, 90028.

Místa

Los Angeles

The Los Angeles Film School

Adresa, 1. řádek
The Los Angeles Film School
6363 Sunset Bo
Hollywood

90028 Los Angeles, Kalifornie, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 323-860-0789

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium