Lakeland University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Před více než 150 lety, němečtí přistěhovalci kácet stromy, vyčistil zemi a postavil první budovy na Lakeland kampusu. Tam byl žádná elektřina, žádná tekoucí voda a žádný fotbalový tým - jen totální oddanost vyšší úroveň vzdělání, Závazek a duch těchto přetrvávajících lidí žije na na Lakeland v zásadním a rostoucí kampusu akademické kvality a v elektrickém ducha, který pohání programy na vyšší a vyšší úrovně. Dnes, Lakeland College je bakalářského a magisterského studia, poskytnutí svobodných umění instituce v souvislosti s United Church of Christ s téměř 3500 studentů (900 tradičních vysokoškolských studentů a 2600 večerní, víkendové a on-line studentů) z 24 zemí, 10 on-kampusu kolejích a více než 30 majorů, včetně našich nejnovějších akademických programů: letectví, komunikace a kojící.

Kromě toho máme večerní, víkendové a on-line centra v Milwaukee, Madison, Wisconsin Rapids, Chippewa Valley, Fox Cities, Green Bay a dvouletý mezinárodní kampus Tokio, Japonsko, Náš závazek ke vzdělání daleko přesahuje třídě, protože nabízíme našim studentům možnost něco změnit a pomáhat ostatním. Lakeland studenti vedou výzvu k čistšímu životnímu prostředí, inteligentnější recyklace, poskytování přístřeší a jídlo pro chudé a boji proti rakovině a dalším nemocem. Veřejně prospěšné práce je součástí DNA Lakeland studentů.

Náš student-atleti jsou síly je třeba počítat, jak naši muži a ženské týmy i jednotlivci se účastní NCAA divize III baseball, basketbal, cross country, fotbal, golf, fotbal, softbal, tenis, dráhy a hřiště, volejbalové a zápas.

Máte, co to znamená být Muskie?

Nejlepší způsob, jak skutečně zjistit, je navštívit hlavní Lakeland College Campus nebo u vás centrum. Vyberte datum Preview den a zaregistrovat se pro zvláštní setkání s ostatními studenty středních škol. Nebo zvolit jiný den, který pracuje pro vás lepší, a my vytvořili plán, který zahrnuje věci, které byste nejraději vidět a dělat. Můžete se obrátit na Lakeland vstupné na 800-242-3347.

Pak můžete vidět, co to znamená být velká ryba!

Místa

Plymouth

Adresa, 1. řádek
Lakeland College,
W3718 South Drive

WI 53073-4878 Plymouth, Wisconsin, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium